|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Visnja i Asja :)
9.4.2008 10:50:56   
Visnja RR
Ovo bi trebalao da bude dio za nas koje smo rodile :)
Ovaj put se samo javljam...
Asju sam rodila 03.aprila u 9:15 - carski
izasale smo juce...preumorne... al sretne sto idemo doma...
Asja je mrvica koja je rodjena sa 2.950 i 50 cm...
a carskom cu pricati drugi put i o nekim drugim stvarcicama...
Ona sada siki... i mirna je bebica... ne place puno i samo bi da njamnjam...
pusa svimauser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Visnja i Asja :)
9.4.2008 10:54:14   
haida
Draga Višnjice, pravo mi je drago da ste obje dobro i pogotovo da je mala super. Ime joj je prelijepouser posted image user posted image

Samo neka ona papa koliko god hoće, te bebe najbolje napreduju. i ja sam rodila Alinu sa 2.750 a za mjesec dana je imala duplu kilažu a samo sam je dojila.

Želim vam puno sreće a tebi brz oporavakuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ALINA 29.06.2004.

ARMIN 13.11.2008

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Visnja i Asja :)
9.4.2008 10:59:04   
rozi
Cestitam, Visnja , sve najbolje zelim i tebi i tvojoj Asjici. Za kilazu se nemoj brinuti, ja sam rodjena sa 2600 , a sad sam ko od celika. Super sto dojite, nadam se  da nije bilo komplikacija pri privikavanju.
Cuvajte se , veliki pozdrav user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Visnja i Asja :)
9.4.2008 11:20:15   
budućamama
Cestitam, Visnja , sve najbolje zelim i tebi i tvojoj Asjici

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Visnja i Asja :)
9.4.2008 11:50:03   
bebano
Visnjice user posted image ,

evo i ovako da tebi i Asjici pozelim dobrodoslicu!!

Drago mi je da ste dobro obje. Uzivaj sa svojom curicom i javi se malo opsirnije kada mognes. Ima nas koje nas zanimaju svi detalji oko carskog user posted image .

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Visnja i Asja :)
9.4.2008 11:57:07   
Anoniman
i ja se pridruzujem cestitkamauser posted image user posted image user posted image
od srca ti draga moja visnja zelim sve najbolje.. a tvojoj maloj princezici puuuno zdravlja, nafake i rahatluka i duuuugih godina zajedno sa vama..
cmokim vas obje user posted image user posted image

(odgovor članu bebano)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Visnja i Asja :)
9.4.2008 12:15:34   
M kao Mama
mila, drago mi je što si nam se javila, nadam se da se osjaćeš dobro, onoliko koliko to možeš biti nakon poroda, ali biće dobro akobbogda, najvažnije je da ste obje dobro, da beba ručki, sve ostalo će vremeno doči na svoje. Nadam se da se lagano privikavaš na najljepšu, ali i na najtežu ulogu u životu. Ljubi bebu i javi nam se opet

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Visnja i Asja :)
9.4.2008 20:23:11   
AMYY
od srca cestitam!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prestanemo li davati ljubav vise je ne mozemo ni primiti--ne primamo li je nemamo sta davati...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Visnja i Asja :)
9.4.2008 20:55:19   
mali
 user posted image
Sve najbolje tebi i tvojoj bebiciuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu AMYY)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Visnja i Asja :)
9.4.2008 21:28:13   
RAJA
Sve najbolje draga tebi i tvojoj bebi i ne sekiraj se za kilažu i obavezno pazi na sebe ja znam kako je poslije carskog a o tome ćemo kad se još malo oporaviš


(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Visnja i Asja :)
10.4.2008 7:12:01   
Amelaa RR
Pridruzujem se cesttitkama od srca..sve najbolje zelim...Pusa

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Visnja i Asja :)
10.4.2008 10:31:13   
makana
želim vam sve najbolje, zdravlje i radost
uživajte jedna u drugoj
pusa u nonu (ili maju guzu) asji
mami brz oporavak
user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Visnja i Asja :)
10.4.2008 12:09:44   
Suzana
Draga Visnja,
 
Cestitke od srca!!!
 
Pitala sam Bebano za tebe i jako mi je drago da je sve lijepo proslo.
 
Asja je velika cura, i zelim joj sve najbolje u zivotu.
 
Cuvaj se.
 
Suzana

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Visnja i Asja :)
10.4.2008 12:18:55   
Visnja RR
Hvala drage moje i pusa svima od nas dvijeuser posted image

evo mala pisuljica siki na jastuk-banani... uspjela sam sa tom skalamerijom sjesti za PC...user posted image
Prica pocinje tako da sam prvog aprila legla u Opcu (dan ranije) jer su mi morali pratiti CTG... navodno beba je bila "uspavana" ... a to me je jako nerviralo jer sam ja svoju bebu svo vrijeme cula, ali ona bi se svaki put kad se radi ctg umirila...
Lezala sam u apartmanu ( imala i tv ali ga nesto bas nisam gledala) ...
Razlika izmedju sobe i apartmana je samo u tom tv-u... sve sobe imaju telefon i posebno kupatilo... i u svim sobama su dva kreveta... sve cisto i pristojnog izgleda...
taj prvi dan sam lezala na drugom spratu gdje se cuva trudnoca... tu su mi pratili ctg i tu sam imala ginekoloski pregled kog dr. Beciragica... biser je bio kad mi je u toku pregleda rekao da sam jako dobro ocuvana user posted image  hahaha zamalo mu ne rekoh  " pa nisam yugo45"... i pri tome je dodao da mi je karlica jako uska i da je i to jedan od razloga koji bi doveli do carskog...
sutra sam spustena na prvi sprat u "apartman" zajedno sa jednom 35-ogodisnjom zenom koja je isto trebala na carski poslije mene... ali su joj trudovi poceli to vece i porodila se prirodno...vrlo lako i brzo...

Nisam uopste imala strah od operacije... dan ranije se ne smije nista jesti nakon 15 sati... sto sam naravno ispostovala a kasnije sam saznala da je neka anesteziolog htjela da me vrati sa sekcije uz rijeci "doveli ste mi zenu koja je jela".. to je ona pokusala da opravda svoju nesposobnost da mi gurne ono neko cudo kroz usta... (kasnije sam saznala da je to poslo za rukom nekoj drugoj doktorici iz prve)... morali su mi zbog toga dati jacu anesteziju sto je kasnije meni stvaralo problem zbog potrebe za kasljem... a nema sanse da se mozete nakasljati nakon operacije...
lezeci na operacionom stolu smijala sam se zezanciji ekipe... sve je pomalo podsjecalo na "uvod u anatomiju"... neki lik je prozivao neku bojanu koja se preziva kao ja...jer je kao imala najbolje noge i da su bili jako zaljubljeni... kada je sve pocelo u roku od 3 sekunde ja se niceg nisam sjecala... sljedece je bilo neko dozivanje iz daljine... 
a potom sam poluotvorila oci i vidjela muza...  to je bilo na hodniku kad su me vracali iz sale... iako se ne sjecam toga , pitala sam ga jel` vidio bebu... a jeste jer je ona prije mene iz sale odnesena ...

sad moram praviti pauzu jer pisuljica user posted image  trazi svoja mala prava...

< Poruku je uredio Visnja -- 10.4.2008 12:19:52 >

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Visnja i Asja :)
10.4.2008 12:22:52   
M kao Mama
e moja Višnja taj Bečiragić je jedan nenormalan lik, no nečemu o njemu, nadam se da si fino snalaziš sa svojim curetkom, ljubim vas

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Visnja i Asja :)
10.4.2008 12:23:58   
M kao Mama
ej zaboravila sam te pitati, to mora da je bojana škrobić omerović ja je znam i ima stvarno mrak noge, a porodila se prije mene, a možda ima još neka zgodna bojana

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Visnja i Asja :)
10.4.2008 12:31:33   
Emina*
Visnjice mila, da ti cestitam i na ovoj strani,
jer je meni bebano rekla da si joj javila da je sve ok i da si se porodila,
i ja sam namah otvorila temu da ti cestitamo....
Nadam se da se ne ljutis........
Cestitam ti od srca po ko zna moji put...........
Ljubi malenu i od mene jednom........


user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Visnja i Asja :)
10.4.2008 13:50:33   
mamina princeza
Najljepse cestitke Visnji:)

Poljubi malenu

Pusica tebi

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Visnja i Asja :)
11.4.2008 19:38:54   
ebru
Draga Visnja,evo i ovdje da ti "uzivo"cestitam,i da ti pozelim brz oporavak i uzivaj u svojoj bebici!A bebici zelim sve naj naj bolje...

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Visnja i Asja :)
11.4.2008 20:13:44   
ziki
Višnja od srca čestitke tebi i tvojoj bebici. Drago mi je da si fino prošla i da beby papa...za težinu ne brini ja sam imala 2,5 kg a evo me sad...Kako se sanlažiš sa bebom, kako sa kupanjem, dojenjem...? Ja se plašim da ne slomim bebu kad je uzmem, nekako su mi krhke...

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Visnja i Asja :)
11.4.2008 20:19:34   
irmma
CESTITAM DRAGA VISNJA, SVE NAJLJEPSE ZELIM TEBI I TVOJOJ KCERKICI, A I SUPRUGU NARAVNO.
PRICA JE IZVRSNA, JEDVA CEKAM NAREDNI DIO.
PUSA ZA VAS OBJE!!!

_____________________________

Irmma

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Visnja i Asja :)
11.4.2008 23:45:15   
camm
stizu cestitke i od nas.

(odgovor članu irmma)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Visnja i Asja :)
12.4.2008 0:03:47   
pile
Draga Visnja od srca ti cestitamuser posted image user posted image user posted image , nek je sa srecom! Sve najlepse u zivotu zelim tvojoj bebari ! Uzivaj uz svoju curu.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Visnja i Asja :)
12.4.2008 0:09:24   
Suncica*

Posto su zenice pre mene sve napisale, ja se pridruzujem cestitkama..user posted image

(odgovor članu pile)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Visnja i Asja :)
12.4.2008 9:05:33   
Nemirna
user posted image

_____________________________

I sine drž' se žena! One su ti kao sol... Može i bez njih al' je bljutavo
---------------------
Martin, 17.05.2005
Nora, 18.06.2008

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *