|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vratimo djeci igru!
25.9.2011 20:44:48   
Visnja RR
Drage forumašice ( i svi oni koji nas samo citaju) u prvoj polovini ove godine je registrovano naše udruženje “Predstavnistvo Ustanove Danu Fiantropija u BiH” .
Iako smo do sada radili mnoge humanitarne aktivnosti na koje svi zajedno možemo biti veoma ponosni odlučili smo da pokrenemo jednu veliku akciju “vratimo djeci parkiće”...

Naš grad ima na žalost mnogo parkića koji su oštećeni ili skroz uništeni... Činjenica je da još uvjek postoje i djelovi grada koji nemaju parkiće za igru naše dječice ali mi na žalost nismo u mogućnosti da se „borimo“ i izborimo sa tim lokacijima tj onima koji bi nam ih odobrili... Nadam se da ćemo i to jednog dana promjeniti...

Za sada mi ćemo ipak samo renovirati ili izgraditi novi parkić na mjestu gdje već postoje a zahtjevaju popravku ili ponovnu izgradnju...

Imaćemo i mnoge manje aktivnosti koje će se organizovati s ciljem da se pomogne ostvarenje akcije „vratimo djeci parkiće“ pa vas molimo da budete aktivne na ovoj temi i pružite nam bitne informacije koje budemo „tražili“ od vas.

• Za početak se trebaju tačno locirati sva mjesta u Sarajevu koja imaju djelimično ili totalno uništen dječiji parkić-igralište.. Poželjne su i fotografije.
• Drugo, ako bilo ko vama poznat ima preduzeće ili radi u njemu a oni su izvođači radova tj. mogu jedan takav projekat izvesti od početak do kraja ( kompletna izgradnja dječijeg parkića sa svim elementima koji su potrebni) da mi se javi na pp...Neke kandidate već imamo ali želimo što kvalitetniju i povoljniju ponudu...

Sve informacije o toku ove akcije moći će se pročitati na ovoj temi...

Ringeraja će vratiti djeci parkiće!


< Poruku je uredio Visnja RR -- 23.5.2012 21:37:54 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vratimo djeci parkiće!
25.9.2011 20:49:09   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: dadada

user posted image
user posted image
user posted image
"tobogan"

user posted image
user posted image
user posted image
"ljuljacke"

user posted image
vrtuljak (ispod nekakve ubojite zice vire)
user posted image
pijesak...ili bolje receno kamen od pijeska...navodno su stanari prema potrebi vadili pijesak...ono...kako kome zafali za "vikendice" pa su nanijeli ovaj sto se skameni

user posted image
(suplje kante za smece)
user posted image
klackalice

Ovo su fotografije jednog dijela parkice iza obdanista...popodne ili sutra cu uslikati ovaj kao "bolji" dio ...a narednih dana slijede fotografije ostalih "parkica" za djecu na otoci



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vratimo djeci parkiće!
26.9.2011 9:16:44   
Anoniman
Zamolila sam autora ove slike da mi posalje jos koju sliku , da detaljnije uslika parkic i da mi navede tacnu lokaciju, za sad znam da je Dobrinja ako neka forumasicca prepoznaje parkic  molim da navede i dopuni dok ja ne dobijem vise info, za sad  jedna slika user posted image user posted image .....

user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vratimo djeci parkiće!
26.9.2011 9:32:35   
emi7908
Odlična tema a i akcija BRAVO user posted image user posted image , u djelu sam grada koji nema nikako parkića ali biću presretna ako se i ovi razoreni uspiju popraviti. Stvarno je tužno da se dječica nemaju gdje igrati ali evo kao i svaki put RR će napraviti čudo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vratimo djeci parkiće!
26.9.2011 9:46:46   
Anoniman
Meni je zoa sto ovo moram napisati ale evo ova tema postoji  najmanje mj dana i samo jedna forumacica je postavila slike .a mnoge su se pozalile da nemaju gdje sa svojom djecom...
Zato budite vrijedne i postavite  par slikica....Ja sam angazovala par ljudi ,mojih dobrih prijatelja da uslikaju parkice iz svog naselja, za  djecicu, ne bi trebalo biti tesko

(odgovor članu emi7908)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vratimo djeci parkiće!
26.9.2011 10:51:27   
Bambi09
Velika podrska i veliko BRAVO za akciju user posted image user posted image  Nadam se da cete uspjeti u svojoj nakani do kraja i da cete ako Bog da pomoci i nama iz drugih gradova da rijesimo ovaj veeeeeeliki problem user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vratimo djeci parkiće!
28.9.2011 0:16:09   
Hanady RR
pa ženice drage...gdje su fotkice parkića...
pa dajte da ovo doradimo kako treba...fotkajte...ima s eposla...dajet d aprije kiša velikih i snjegova bar imamo fotke i tačne lokacije da možemo djelovati u drugim pravcima.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vratimo djeci parkiće!
28.9.2011 0:23:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

pa ženice drage...gdje su fotkice parkića...
pa dajte da ovo doradimo kako treba...fotkajte...ima s eposla...dajet d aprije kiša velikih i snjegova bar imamo fotke i tačne lokacije da možemo djelovati u drugim pravcima.user posted image


user posted image user posted image Da poguram govornika ....

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vratimo djeci parkiće!
28.9.2011 0:33:11   
Anoniman
evo slika parka na Alipasinom, B faza

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vratimo djeci parkiće!
28.9.2011 0:36:20   
Hanady RR
pahuljice user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vratimo djeci parkiće!
28.9.2011 1:15:23   
Anoniman
Dadada, Pahuljice veoma tuzne slike, tu bi covjek trebao da vidi osmjehe na licima djece a ne pustos user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vratimo djeci parkiće!
28.9.2011 8:33:04   
Emmy
Veliko bravo za inicijativuuser posted image ! Ja ako stignem slikam svakako.  Prepoznajem taj park na Dobrinji (slika uništenog tobogana).  Moram vam reći da je on nekoliko puta "restauriran", ali ne radi se više ni o volji gradskih i općinskih vlasti kod kojih se može urgirati i voljni su da pomognu, treba se više poraditi na svijesti ljudi da je ovo DJEČIJI park, a ne okupljalište mahaluša koje tu sjede po klupama i "štiklaju" cigare jedna na drugu pa se cijeli park ne vidi od opušaka, zatim sakupljalište narkomana i pijanica (iako je policijska stanica odmah do parka).  Vjerujte mi da sam neki dan došla s djecom u park i neki mladići kojima je jedno 16-17 godina skaču po toboganima i razvaljuju malo jada što je ostalo, ja sam im se obratila i objasnila da bi oni trebali da igraju fudbala i košarke, a ne da razvaljuju tobogane i ljuljačke za malu djecu, oni su me fino ismijali. Svaki put se osjećam kao policajac i više mi se i ne ide tamo.  Redovna scena - na dječijim ljuljačkama je "klipača" od 16-17 godina i zamislite kada se ona ljulja na tim ljuljačkama koje su predviđene za manju djecu.  Osim toga ne bih imala problem da se ona normalno ljulja nego se ljulja "stojeći" i izvodi akrobatije.  Svašta napisah, ali jedna kampanja bi bila dobra da se pored obnove parka uvedu veće sankcije (novčane kazne) za njegova oštećenja i da se zabrani pušenje i ostavljanje otpadaka u krugu oko djece, kao i gore navedene vrste okupljanja huligana, pijanica itd. 

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vratimo djeci parkiće!
28.9.2011 9:05:29   
Anoniman
Hvala Emmy i autor slike je naveo da je tu policijska stanica ali da ne cine nikad nista po tom pitnju. da se desavalo vise puta da uvece tinejdzeri sjede, cugaju i jos svasta nesta ali oni nikad prstom nisu makli ....Slabo poznajem Dobrinju ali kako sam shvatila iz price raje kja je komentarisala ovu sliku tobogani i svi ostali rekviziti su napravljeni 98 i da je super izgledalo ali da nije dugo trajalo...Ja ne zivim dole ali muka mi dodje kad vidim slike koje su postavljene, tuzno nisam navikla na takav prizor, desavaju se i ovdje ispadi pojedinaca , ali vec sam rekla na prvoj temi u radijusu od 1 km ja imam izbor  na najmanje 11 parkica i sve i jedan je ocuvan i u funkciji...I znam da ne mogu porediti Bosnu I Dk ali mislim da je vrijeme da se i dole ljudi osvijeste i prestanu biti sebicni....Vrijeme je da se vrati ljepota mom graduuser posted image user posted image

(odgovor članu Emmy)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Vratimo djeci parkiće!
28.9.2011 9:26:18   
sweet BaBy
Svaka cast za ideju. Nadamo se velikom uspjehu i da cemo svi doprinijeti tome. user posted image user posted image

_____________________________

#A&A# Srece moje.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Vratimo djeci parkiće!
29.9.2011 20:39:40   
Adana
Evo slika parka prekoputa Vijećnice.
Ima zelenila i hladovine, ali nema klupa. Ne može se popeti, niti doći do većeg tobogana, a manji je puknut. I ljuljačke su razvaljene. Kao i 'most' koji povezuje 2 dijela.

http://zaslike.com/files/1pdnb39w4wb8t6mquly.jpg

http://zaslike.com/files/fu1imkkoy78rtc0vvcz.jpg

http://zaslike.com/files/57bs2vif0o2pmbzspg5.jpg

http://zaslike.com/files/q65l0jobmqxp4naatxw.jpg

http://zaslike.com/files/kva0813nf9rhrky3otn.jpg

http://zaslike.com/files/m2sgbiu3nayhjue8j7.jpg

http://zaslike.com/files/u2wlxpol9hh011cigun.jpg

http://zaslike.com/files/drg6dda5ohszmrunro1x.jpg

http://zaslike.com/files/mf5ajx6e2m9znrlnxzny.jpg






_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu sweet BaBy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Vratimo djeci parkiće!
29.9.2011 22:05:34   
Visnja RR
jos fotki djevojke...

i da opet ponovim:

da li znate neku firmu koja radi na kompletnom izvodjenju radova... ja sam u pregovorima sa dvije (jedna je PARK)...treba mi jos bar jedna firma... raspitajte se ... aktivirajte vijugice i vasih muzeva mozda se sjete user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Vratimo djeci parkiće!
29.9.2011 22:30:25   
Bambi09
Jel mora biti iz SA???

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Vratimo djeci parkiće!
30.9.2011 14:02:35   
Adana
Evo i slike parka na vrhu ulice Logavina - Stari Grad.

Ima i igraliste i parkic, ali je sve razvaljeno, a nema ni klupa.
Ovi drveni dijelovi koji se naziru u zelenilu iznad igralista su bile klupe, 2-3 reda istih citavom duzinom.
I sada je poprilicno cisto, vjerovatno se neko iz komsiluka potrudio da ocisti svo smetlje koje je bilo okolo.


user posted image


user posted image


user posted image

user posted image


user posted image


user posted image


user posted image



user posted image


user posted image


user posted image


user posted image


user posted image

< Poruku je uredio Adana -- 30.9.2011 14:25:10 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Vratimo djeci parkiće!
30.9.2011 14:03:50   
Hanady RR
Tužna fotka al za tvoj truduser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Vratimo djeci parkiće!
30.9.2011 14:30:26   
Adana
Hvala, to je najmanje sto sam mogla... user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Vratimo djeci parkiće!
30.9.2011 20:40:30   
Amrino
Mi nismo ovih dana izlazili jer smo bolovali ali cim izadjemo uslikacu i ja ove nase parkice a narocito ovaj  gore spomenuti ispred policijske stanice- na veeeeliku sramotu nase policije i nasih policajaca.
Uslikat cu i dio koji je napravljen prije nepuna dva mjeseca...diiiivni stolovi i klupe u hladovini drveta...kucice za hlad...koje je stoka (oprostite na izrazu) u rekordnom vremenu iscupala, unistila..i sta sve ne...a sve pred njihovim ocima. Ovo na sramotu i policije ali i roditelja onih delikvenata koji sve to mirno posmatraju  .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Vratimo djeci parkiće!
30.9.2011 23:32:13   
Anoniman
user posted image


Dobrinja 5

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Vratimo djeci parkiće!
30.9.2011 23:34:00   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Bambi09

Jel mora biti iz SA???



u ovom krugu da

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Vratimo djeci parkiće!
30.9.2011 23:37:59   
Anoniman
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


user posted image


Centar cini mi se da je rekla pored BBI ....Malo je prljav, svukud pivskih boca, smeca, neogradjen , isaran ....

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Vratimo djeci parkiće!
1.10.2011 13:55:34   
Adana
Hvala Marina, baš sam htjela postaviti slike ovog parkića. :)

Nalazi se prekoputa BKC-a u Sarajevu. Blizu Narodnog pozorišta.

Srećom skoro sve je čitavo i upotrebljivo, imaju i klupe i hladovina, ali je jako prljavo. :(
Puno je flaša, konzervi, opušaka, čepova, stakla... :(

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *