|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vreća za spavanje
30.1.2008 13:55:50   
makana
Da iskoristim priliku za još jedan upit
neki dan mi kolegica reče da joj je mala počela bolje da spava otkako joj je kupila vreću za spavanje
moja bebaća se užasno mnogo vrti i izvija kada spava tako da je često svlačim ispod daske na uzglavlju uz koju se poprečno prisloni, pa je pokrivam elem vrat svoj iskrivih kada spava kod mene
ranije nisam htjela da joj kupim tu vrećicu jer ima dekicu koja se može tako zakačiti da na kraju ispadne kao vrećica za spavanje ali je to prerasla
mene je strah da se ova moja mala živka ne umota u tu vrećicu tako da se budi i zbog toga
kako vaše bebe spavaju u tim vrećicama ?

_____________________________

strpljen - spasen
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vreća za spavanje
30.1.2008 14:26:58   
hanabanana
Imaš kupiti vreće za spavanje koje imaju nogavice i rukave, i onda nema budjenja, jer je dijete slobodno u pokretima. 

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vreća za spavanje
30.1.2008 15:45:28   
travnicanka
E moja makana ja ti imam iste probleme,promijenila sam par vreca i ljetos sam kupila u fisu  Ajli i Adiju i super su.Uzela sam frotirne Ajli bez rukava a Adiju sa rukavima........nisu debele i djeca se ne znoje.Nemaju noge samo se onako skopcaju i djeca imaju komociju.
Pozdrav tebi i Almedini!

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vreća za spavanje
30.1.2008 16:07:44   
makana
eh to mi treba
jer ova moja bebača uopšte ne trpi da joj je vruće

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vreća za spavanje
30.1.2008 16:41:42   
Suncica*
Ja sam Loreni u Bosni kupila vrecu za spavanje sa nogavicama i nemam bas nikakvih problema. Super joj toplo, a ako se i otkrije nije stasno. Mi zivimo u kuci, tako da je vreca postala jakoo potrebna i svakome bi to preporucila.

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vreća za spavanje
30.1.2008 16:46:14   
hanabanana
Moja Hana od 18 mjeseca nije podnosila onu vreću bez nogavica, jer bi se upetljala u nju, i budilo je. Ali ova sa nogavicama je to riješila. Isto kao da ima deblju pidzamu na sebi. 

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vreća za spavanje
21.12.2008 15:21:16   
sarayka
Moja Lamija je kao mala spavala u vreci ono običnoj, a kasnije kako je rasla nervirala je jer nemože da se mrda fino.user posted image
Moja mama kaze da sam i ja takva bila kao mala pa mi je otšila vreću dole na dnu.Eh to mi je bas pomoglo jer je njoj lakse nogicama a ipak je toplo (moja vreća je malo deblja- kupljena u TL) pa se neskiram da li se otkriva....
Vreća za spavanje - SUper Stvar....user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vreća za spavanje
21.12.2008 18:11:21   
Ilhana RR
Vrecu koju koristim mojoj maloj sam zapravo prije tri godine kupila curici mog brata, al ona nikad u tome nije htijela da spava tako da je u ovom slucaju bilo "nije kome je namjenjeno nego kome je sudjeno"...

Al kad sam je kupovala imala sam srece, neka prodavnica se zatvarala na Grbavici i uzela je za nevjerovatnih 10 km a italijanska roba... prezadovojna sam sa njom i mogu reci da mala moja isto bolje spava kad je u njoj jer nemoze da se gica kao inace...

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vreća za spavanje
21.12.2008 23:04:43   
cipi
vreće za spavanje meni su spas. dok spava moja hanna (2 godine) 100 puta se prevrne i okrene. nasa je vreca jednostavna- bez rukava i nogavica, ali otvor dolje nije zatvoren jer ona ne voli da su joj nogice sputaneuser posted image

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vreća za spavanje
1.2.2009 16:45:15   
Hannan
I moje dijete koristi vrecu za spavanje, i jako sma zadovoljna.Uopste ne primijetim da ga sputava, jer prilicno mirno spava.Da, obicna je nema rukave  ni nogavice, dno joj je zasiveno.Sad smo  upotrazi za jos jednom, vecom.

(odgovor članu cipi)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vreća za spavanje
1.2.2009 22:42:16   
mama_debeljuca
Moj mališa sada neće da spava u vreći. Pokušala sam da mu je navučem dok spava, ali u noći je raskopča i otkrije se. Dok je spavao u njoj nisam brinula a sad cijelu noć "dežuram", non stop se otkriva.

_____________________________

:-)

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vreća za spavanje
1.2.2009 23:11:59   
tea lana
ja bi bila presretna a i naspavana da Lana hoce u vrecu al to je prosto nemoguce ,konstantno se vrti tamo gdje joj je glava tu su oj noge ,nekad je nadjem na pola kreveta.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vreća za spavanje
2.2.2009 5:36:58   
stella
Moja Hana bas nevoli vrecu za spavanje,spavala je kada je bila nestasica plina,i vise ne.Imamo dvije.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Vreća za spavanje
2.2.2009 9:52:21   
HanaBana
Hana ne voli ni jorgan niti dekicu, a mogu tek da zamislim sta bi bilo od te vrece kada bi je pokusala staviti u njuuser posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Vreća za spavanje
23.3.2009 15:26:13   
Gigana
mene vreća spašava, inače bi morala po sto puta ustajati i pokrivati Vedada koji promijeni hiljadu položaja tokom noći. 

Kod mene se vreća kopča odozgo prema nogicama (što je nama puno praktičnije), tako da ja uvijek ostavim malo "lufta" kod nogu da mu ne bi bilo prevruće, pošto sam primjetila par puta da mi se budio po noći ako bi mu je zakopčala skroz do kraja.

Inače, vreća nam je bez rukava i rukice su slobodna, ali je malo deblja (kupljena isto u TL).
Još malo pa ću je morati mijenjati, jer mu je knap, ili ću jednostavno samo rasporiti dio gdje dođu nogice.


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Vreća za spavanje
26.3.2009 11:40:22   
juni
Emil od rodjenja spava u vreci ali uvijek kad ga stavljamo u vrecu pocinje da kenka, zna da slijedi vreca user posted image ali brzo zaboravi. Napravljena je od materijala koji "dise", ima male rupice tako da mu ne bude prevruce i sparno.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Vreća za spavanje
26.3.2009 17:34:02   
sarayka
Samo da ponovim da mi i danas koristimo vreću za spavanje...Naravno odšivena je na dnu radi okretanja.Ma vreća je zakon samo od temp zavisi koju debljinu vreće obučemo...


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Vreća za spavanje
16.2.2010 21:18:56   
jasmina_mm
vreca za spavanje nas je spasila
moj sin se svu noc otkriva i otkako spava u vreci manje je bolestan a i ja sam mirna
jest da mu je obucem tek kada zaspi ali vrijedi cekati - mirna beba - mirna mamauser posted image


_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Vreća za spavanje
16.2.2010 21:29:34   
Medić*
od 6 mj vec koristimo vrecu za spavanje, kad je prohodao morali smo dno odnosno kraj vrece raporiti kako bi noge virile vani user posted image , rahat smo jer ne brinemo hoce li se nahladiti tokom noci jer se strasno otkriva, jorgancic nikako ne podnosi pa ga pokrivamo dekicom.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Vreća za spavanje
17.2.2010 2:22:26   
Lalana
Ja nazalost nisam imala srece oko vrece za spavanje za djecu, doduse nisam kupila tu sa nogavicama nego bas oblik vreceuser posted image i vjerovatno im je smetala sputanost u pokretima, a mogu reci da je to pravo rjesenje za svu djecu jer se djeca po cijelu noc vrte i pomjeraju i pri tome naravno otkrivaju.

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Vreća za spavanje
17.2.2010 9:13:18   
mamaajna
user posted image user posted image user posted image za vrecicu,bas ko vrecica izgleda,pri vrhu suzena i ima prorez za ruke i glavu,logicno,na rajfeslus se kopca,

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Vreća za spavanje
17.2.2010 9:16:52   
mala mu
i nama je vreća spas,jer se mali nogaca i otkriva cijelo veče...ovako ja njega fino zakopčam pa nek mlati nogicama koliko hoće izaći ne možeuser posted image user posted image
pravo mi je praktična okreće se i prevrće u njoj a znam da mu nije hladno



_____________________________

Ahmed -11.07.2009.
mrvica mamina

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Vreća za spavanje
17.2.2010 11:57:48   
mojbebac
i mi spavamo u vreci, mama mi je neki dan kupila u robotu vrecu br. 8 duga je 100 cm pa da znate ako nekome treba gdje ima .....

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu mala mu)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Vreća za spavanje
19.2.2010 0:57:03   
estera
I moja malena spava u vreći za spavanje još od svog 5. mjeseca. Najdraže mi je kad je izvadim iz vreće, a stopala topla... user posted image  

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Vreća za spavanje
14.4.2010 16:48:33   
emma.L
Zna li netko gdje se mogu naći tanke, možda frotirne, ljetne vreće? Svugdje su debele, a pošto nam prošlo ljeto nije trebala, ne znam da sam i vidjela igdje jednoslojne neke. Strah me da se Ema ljetos ne odvikne od vreće, pa bih je radije stavljala samo u peleni i vrećici nego prekidala s tom praksom. Inače sada po 5 puta skine vreću prije spavanja, pa joj moramo navlačiti tek kad zaspi, ali onda znam da je ok do ujutro (kad me opet dočeka samo u bodiju user posted image ).

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu estera)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *