|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zadržavanje piše - psihološki??
27.2.2012 12:39:46   
Hurma
Naime, juce, nakon 2 mjeseca od kako smo se odvikli od pelene, mali je bio kod svekrve i cijeli dan nije htio da piški... stavi ga se na tutu, on isto da ga nesto bocne i samo govori "nece da piski".... ponavlja to stalno... i kad je dosao kuci, sa vrata mm kaze hoce da piski, ja ga skinem, on isto, nece da sjedne i trpi, i odjednom poce da piski po cijelom kupatilu, sjedne na tutu i pola zavrsi u tutu, ali je to pravo puno kolicinski, znaci trpio je cijeli dan kod njih...
to se nikada nije desilo, fino trazi tutu i kod nas i kod njih...
sinoc je kasnije trazio tutu i kakio i piskio sam od sebe i pred spavanje na tutu i jutros...(kod nas) maloprije zovem svkervu, kaze opet od jutros do 12 nije piskio niti trazi,a popio je fino mlijeka...

e sad, muz je bio na putu tri dana, ali nisam primjetila da mu nesto aman nedostaje, jest kad je dosao se mazio sa njim... sklapali igracke koje mu je donio i to... a sam trudna, 8. mjesec... ali do sada nije kapirao da dolazi nova beba i to...
je li moguce da mu se nesto dr desava... svekrva kaze da se nije kod njih niti uplašio, niti ga forsiraju na nešto, veseo je... ne place kad ga se nosi tamo... znaci problem je kdo jnih samo...

HVALA PUNO!!! (još me ne zovu, znaci da nije jos piskio od jutros od 8h...) user posted image bas me sekira...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zadržavanje piše - psihološki??
27.2.2012 12:46:10   
Rabi
Mislim da je on itekako svejestan dolaska novog clana.

Vjerujem da nije nikakav problem, mozda je samo usmjeravanje paznjeuser posted image

Da je neki problem, mislim da ga nesto muci i boli....ne bi se on tako mirno igrao i bio veseo!
Nemoj da brines tolikouser posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zadržavanje piše - psihološki??
27.2.2012 12:47:43   
mama_debeljuca
Ne sekiraj se, možda jednostavno neće van svoje kuće, svog wc-a...Moj A. je boravio u vrtiću od 8h-15h i nikada, ali baš nikada nije kakio tamo, ne znam da li je piškio, a kući to obavi odmah nakon doručka. Razlog je, kaže, tete ne peru guzu, samo obrišu papirom hahhahaha

_____________________________

:-)

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zadržavanje piše - psihološki??
27.2.2012 12:50:09   
Hurma
ma da je kaka, ne bih se brinula,ali ipak mala djeca puno piju i cesto piske... kod njih (svekra i svekrve) je cesto, mislim cuvaju ga od prve godine, od kako sam se vratila na posao... i bez problema je obavljao obje nuzde...

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zadržavanje piše - psihološki??
27.2.2012 13:05:58   
Rabi
Probaj s njim da razgovaras, njemu je vec 4 godine, ako sam dobro skontalauser posted image

Mozda je samo ljubomora u pitanju, ali vjerujem da nije nista strasno!
Moj Adnan isto tako zna da cuva pisu, ne zeli na pisanje....i uvijek je problem kad trebamo ici pisanje, jer mu je mrsko ''gubiti'' vrijeme, da mu sta ne promakne.

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zadržavanje piše - psihološki??
27.2.2012 13:40:46   
Hurma
njemu je 2,5 godine, maloprije zove sveki, kaze uz "tjeranje" je piskio... neki ljudi ciste snijeg na zgradi i ona mu rekla hajde brzo da piskis pa ce te nana dici na prozor da gledas kako oni to rade, i on na frku ode i piski.... niko sretniji od nas 4... ali eto opet nije sam trazio... vec sam bila na rubu zivaca... sad sam pricala sa mm, cim dođe sa posla, rucamo i idemo vani u igraonice, da mu kupim nesto... da bue sto vise sa nama, ugađati mu malo... toliko sma sojetljiva na njega... izludjet cu...
hvala puno na svakoj rijeci... divne ste!

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *