|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zasto baš meni
21.3.2008 11:07:18   
Kesten
nešto sam jutros kreativno inspirisana..pa odoh reko da otvorim novu temu ..malo drugaciju od ostalih!!!!!!!!!!!!!!!
Predpostavljam da ste sve u životu barem jednom imale neko iskustvo s kojim se baš i ne ponosite...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...evo da vam ispričam šta se meni desilo...uz napomenu (u ovo temu ulaze striktno slučajevi..molim nasmijite se).....
 
..prije par mjeseci odvedem sina doktoru jer je imao problema sa svojim malim ponosom.......user posted image user posted image ....doktorica nas je uputila dječijem hirurgu kako bi to obavili ..što prije.....i ja onako nervozna radi sina kako ce on to sve podnjeti, hoče li ga boljeti..itd.....uđem u bolnicu ,vodeći sina za ruku.....i pokucam na jedna vrata.....otvori jedan stariji doktor: Dobar dan poslali su nas sa pedijatrije,sin ima problema sa splovilom ,ne može se kožica navući i ja..u jednom dahu sve to izbiflam....u jednom momentu vidim kao se doktor suzdržava od smijeha kontam; ja budale..ja se sva tresem on nema nimalo solidarnosti.....da bi se meni doktor obratio ovim riječima; Draga gospođo,sve je meni jasno,lijepo ste mi sve obrazložili,nije to ništa strašno,,,,,ali,,,,,,ovo je STOMATOLOŠKA HIRURGIJA.........................................................................
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Kesten -- 21.3.2008 11:08:00 >


_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zasto baš meni
21.3.2008 11:14:03   
budućamama
Ja sam prije dvije godine otišla u drugu firmu po neku potvrdu koja nam je bila jako bitna. Trudeći se da oni tamo šta ne zakeraju, bila sam sva slatka i učtiva, da bi se čovjek topio od miline. Helem, dobih ja tu potvrdu i sad, da onako brže bolje pobjegnem od tamo, išla sam par koraka unazad i taman kad sam se okrenula glavom sam zveknula u zatvorena vrata od kancelarije (neko ih zatvorio nakon mog ulaska). Sve sam zvijezde prebrojalauser posted image
Žena pritrča, pita jesam li dobro, a meni nos krvari i ja govorim: nije mi ništa, nije mi ništa... Blam, pa eto tiuser posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zasto baš meni
21.3.2008 11:19:29   
Kesten
user posted image user posted image user posted image user posted image hehehhehe imala sam sličnu situaciju samo na aerodromu.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...ma ko zatvara ta vratauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zasto baš meni
22.3.2008 14:31:59   
Azure
hahahaha e vala Kesten bas si me nasmijala do suza. hehaha vec zamisljam tu situaciju. Ma nije ni cudo sto dr. zamalo nije prasnuo u smijeh. Ovo stvarno zvuci kao dobar vic. hehehe
Usput pozdrav tebi Kestencicu (nadam se da se ne ljutis sto ti tepam). Kako su djecica???




_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zasto baš meni
22.3.2008 14:33:57   
Azure
A da zaboavih, meni se desila ne jedna nego milion i jedna situacija. Ev npr. neki dan sam ovdje u prodavnici peciva Kajzer usla da kupim nesto za klopati. I uizlogu vidim nekakvu maslenicu koja me mamila, ali nikako da vidim sta je u njoj. U silnom zaru zelje da skontam sta je to previse sam se primakla vitrini i ... bum...
Cura koja je iza mene se nasmijala, a bilo joj je nezgodno da se smije... ma kako se nece smijati... i sama sam se smijala


_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zasto baš meni
22.3.2008 16:58:48   
Sonja
eeee draga moja Azure kad ti spomenu pekaru imala sam i ja 1 blam
hehehe
dok sam isla u skolu svaki dan sam kupovala u pekari lisnato sa kremom i tako ja i odem
u pekaru i kazem:dat cete mi jedno lisnato SA TIJESTOM
heheheh
ona radnica prvo nije skontala a kad je shvatila sta sam rekla previjala se od smijeha
crnjak pa et....user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zasto baš meni
22.3.2008 18:55:27   
rozi
Hheheh
.Ja sam skoro bila kod prijatelja na rodjendanu, a sada kako sam trudna stvarno sve mlatim ispred sebe. Kad je dosao red na tortu, tj kad sam vidjela da se iznosi, ja sam onako nesvjesno ustala, nadvila se preko stola i matene zgrabila tanjir iz ruke. A sjedila sam skroz sa suprotne strane stola, mozda 5.-6. po redu. Tek u tom momentu sam ugledala face ispd sebe , svi su sjedili i buljili u mene. Onda su se poceli smijati.  A bilo je ljudi i koje ne znam .E bas je cudna ova trudnocauser posted image

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zasto baš meni
22.3.2008 19:10:46   
lavica




e drage moje, ja imam puno takvih blamova, al za pocetak cu vam ispricati par tudjih.
radila ja u Beogradu u Telekomu (to kad sam bila u braku), bila sam operater, znaci na slusalici, tj. centrali i tu su zvali svi koji imaju problema sa mobilnim telefonima, bla,bla......
zove lik i kaze> ja nemam signala, ne mogu nikoga da dobijem! (sav ljut)
onda ja pitam> dobro, izvinite, a odakle zovete?
odgovor> pa iz dnevne sobe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pitanje> gospodine, iz kog grada zovete?
odgovor> a, to! iz Loznice!!!

sledeci
kaze, ja ne mogu da se popenjem na internet! - ja kad nisam crkla od smijeha, mozes mislit ne moze da se popenje na internet!
onda ja, dobro gospodine, a koji mobilni aparat koristite?
odgovor> nokia (cigla)
e pazi da se ne popenjes! zamalo da mu kazem!

sledeci
pitanje korisnika upuceno meni> izvini a koje su ti boje gacice?
odgovor> prekid veze

sledeci
pitanje korisnika> jel se "wap"  pise sa dva "p"?
moj odgovor: aha, kako da ne!


e ne mogu vise da se sjetim,ali izvala je bilo koliko hoces. nemam sad ovdje svesku u koju sam sve to pisala, al moracu da je nadjem!!!! 






_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zasto baš meni
22.3.2008 19:15:33   
lavica




e a ovo je moja prica, to je dokaz koliki sam ja maler.
bila sam u osnovnoj skoli, i u toj istoj skoli je radila moja mama, samo u drugoj zgradi pa se nismo sretale.
jedan dan ja imala kontrolni i nisam otisla u skolu ne svrljala po gradu i otisla do doma zdravlja da isfoliram kako sam bolesna i uzmem opravdanje za skolu, odem ja tako i sve ja to fino odradim, dobijem opravdanje, ali mi medicinske sestre izgubile knjizicu.
ajd kao nema veze , dodji za koji dan , naci cemo mi to.
i posle par dana pita mene mama, a gdje ti je zdravstvena knjizica, ja je onako zbunjeno gledam i kazem nemam pojma, kad ono mama vadi moju knjizicu,
doktorica koja je meni dala opravdanje je dolazila u skolu da pregleda djake, a posto zna mamu skontala da sam ja njena cerka i dala mami knjizicu,
e nemate pojma kakve sam batine tad dobila!!!!




_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zasto baš meni
23.3.2008 1:39:31   
Kesten
Cico, legenda si user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zasto baš meni
23.3.2008 15:31:09   
M kao Mama
bogme imala sam i ja takvih ispada, ali da me ubijete ne mogu sada da se sjetim, ali sam se ismijala ovim vašim dogodoštinama, ali čim se sjetim pišem

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Zasto baš meni
23.3.2008 17:50:06   
Monia
Gospoja u Merkatoru,sa virtuoznom voznjom kolica,bjesomucno hara rafove,i zaustavlja se kod zamrzivaca...gleda..nesto user posted image ..Nailazi djevojka koja tu radi a ja cu iz frizidera izvaditi lisnati tjesto,i pitati ; Molim vas dali znate,koliko od prilike kosta ovo tjesto ?; Zena me gleda i konta user posted image  A i ja kontam..

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Zasto baš meni
14.4.2008 11:49:01   
dunija
Sjecam se da smo se smijali do suza!

Ja i moja dva sina ,bili smo za vikend sami, obicno, napravimo suotom navece kino kod kuce , ili nesto slicno,...pa onda do u noc gledamo filmove,i pustim im navolju ,pa ih netjeram da peru ni zube ,jer se obino jedu gickalice  i tako to...
Da bih ujutro kad ustanemo sve to fino  ljepo poradili i i zna se svako svoje , odradi da se dnevna dovede u red.
Nakon tog radnog jutra,ja sam -onako- sad se vracam u normalu, red, adet i ocicaj,...jsmol sve -jesmo....
A jestel ise vas dvoica oprali i sredili jutro je ........i oni mrzovoljni pogledi ,zar bas moramo,...
Tad sam ja njima rekla "hajmo u kupatilo i perite  se,ruke kaladontom i  zube sapunom, nemoj da ko zabusi"
Od smjeha smo padali kad smo skontali sta sam rekla .

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Zasto baš meni
15.4.2008 16:27:39   
Sonja
eh da vam ispricam sta se juce desilo mojoj tetkiuser posted image
dosla ona iz njemacke i putovala skoro 17 sati a ne spava u busu...
i ona onako umorna nije htjela da odma legne nego razglabala sa nama...i posto je dosla da uradi spomenik djedu ..nazove covjeka koji radi i prica s njim...i pita nju tip:
"moze te li mi dati vas br.tel"?
a posto ona nema nas br.htjela je da da od moje mame...
i sad na papiru ispred nje stoji br.tog tipa i ona hop i cita njemu njegov br.user posted image
kaze on njoj:
"pa gospodjo to je moj broj"
a ona ce ti njemu:
"izvinite gospodine ja sam puno putovala i vjerujte da nisam normalna"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam crkla od smijeha
cijeli dan je provaljivala sve izvrtala od umorauser posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu dunija)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Zasto baš meni
16.4.2008 19:55:08   
Kesten
...ej Sonja tetka ti je legenda.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Zasto baš meni
16.4.2008 19:58:12   
Kesten
...prala ja kupatilo i moj sin navaljiva; mama ja moram da zube operem, ajde molim te izađi....ja kažem: pa sačekaj samo sekund da još pod obrišem i nestajem..
 
...i nakon par minuta ja izlazim i kažem mu; eno ti tamo četkice pa biraj..a moj sin kaže; pa zar mogu koju hoču uzeti? ne moram svoju??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Zasto baš meni
16.4.2008 20:01:30   
Sonja
ma nema tetka je luda hahah


hahah pa dobro te dijete pitalouser posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Zasto baš meni
16.4.2008 20:02:09   
Emina*
heheeh, dobar je majke mi moje user posted image  user posted image  user posted image
Sonja, a i tetka ti je kraljica majke mi user posted image   user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Zasto baš meni
16.4.2008 20:04:59   
Emina*
Moja mama je jednom, ja mislim da je bio rodjendan MM,
i ona mene nazvala da pita jel treba njemu sat rucni, hoce ona njemu da kupi..
I ja njoj kazem da on nema sat, i da bi bilo super kad bi mu kupila neki fin i kvalitetan...
Kaze ona meni:
"Pa naravno da cu uzeti kvalitetan, vidjela sam, onaj Schwartzkopf je pravo dobar"

(naravno da je mislila na Swatch  user posted image   user posted image   user posted image )
Od tada je zovem moj Schwartzkopf user posted image   user posted image )


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Zasto baš meni
16.4.2008 20:12:17   
mali
Joj mama ti je super znaš kako sam se ismijala,a moja mama bi se mogla zvati Bisera ma svka druga joj je izvalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Zasto baš meni
16.4.2008 20:17:13   
mali
Meni je strašno bilo kada mi je došla dajđinca iz Travnika ne najavljena,a MM tad mi je bio momak spavao kod meneuser posted image .Ona je rano ujutro došla a mi spavali,kad sam ja otvorila vrata umalo me herc nije opalio.Sreća to je ostala naša tajna,ona je ono moderna tetauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Zasto baš meni
16.4.2008 20:19:13   
Kesten
...zloćo jedan ima mami da te tužim...user posted image user posted image user posted image ..pa žena se malo zeznula, nego jeli on dobijo sat???
 
...moja seka je starija od mene punih 12 godina, ja sam sto kažu zadnji
pokušaj..user posted image user posted image user posted image ..i tako godine prolaze moja se seka vjerila meni je bilo 8 godina i kad sam ugledala svog budućeg zeta to je bila ljubav na prvi pogled, i zovnem ti ja njega malo na stranu i kažem: ja tebe moram nesto da pitam, ali me ne smiješ reći mami?? kaže on ; samo pitaj..rekoh; bi li ti mene čekao da porastem jer sam ti ja puno bolja od moje seke..ona ti je pravo stara..... 

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Zasto baš meni
16.4.2008 20:20:45   
Emina*
I ko je ovdje zloco.. cccccccc
Bezobraznice malena user posted image   user posted image    user posted image


A muzic je dobio svoj poklon...
hehe, farbu schwartzkopf user posted image   user posted image
Oj da me mama vidi user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Zasto baš meni
16.4.2008 20:20:47   
Kesten
user posted image user posted image user posted image ....ee zna dajđinca da je to bilo slučajno, pa momak zaspao...user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Zasto baš meni
16.4.2008 20:22:09   
Kesten
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..eminice bilo mi je samo 8...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *