|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zatrudnjivanje odmah nakon uklanjanja spirale
14.10.2009 8:29:35   
Misley
Dobro jutro svima,

Molim vas ako neko može da mi pomogne, ako je imao slicno iskustvo ili zna nekoga s takvim iskustvom. Ja sam poslijednju user posted image imala 05.oktobra, te sam išla kod ginekologa 5 dan da mi je izvadi spiralu, jer zelim ostati trudna. On je rekao da se trebam ovaj mjesec pricuvati, ali mi nije rekao zbog cega. Zna li neko da li moze biti nekih problema ukoliko ostanem trudna? Molim vas ukoliko neko zna nesto o tome da mi pomogne.

Unaprijed hvala,

< Poruku je uredio malena27 RR -- 29.7.2010 21:17:03 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: zatrudnjivanje odmah poslije vađenja spirale
14.10.2009 10:23:32   
tajcika
draga moja mislim da nemas potrebe da se sekiras,i meni su to rekli da je to samo prilagodjavanje maternice i jajnika posto je spirala ipak "strano tijelo" te da je pozeljno da prodje makar jedna user posted image ,kako god ako si ti ok i dobro se osjecas SRETNO sauser posted image

(odgovor članu Misley)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: zatrudnjivanje odmah poslije vađenja spirale
14.10.2009 10:32:18   
mišur
Ja mislim da je to upravo iz razloga što se radi o stranom tijelu koje je izvađeno iz tvog orgaanizma, pa je potrebno da prođe jedna menstruacija da se sve vrati u normalno stanje...
I meni je dr isto rekla kad sam izvadila spiralu, samo sam ja imala još drugih problema, pošto se spirala sakrila, pa smo je morali tražitiuser posted image
Ti se strpi i poslušaj dr....
Valjda ti se toliko ne žuriuser posted image user posted image

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zatrudnjivanje odmah nakon uklanjanja spi...
14.10.2009 11:50:09   
Misley
Hvala vam drage moje na brzim odgovorima, ma nije da se baš toliko žurim ali jedva čekam, a znate kako se baš može omaknuti kad ne bi smjelo a imam šanse da možda jeste,  sa dvije prve trudnoće sam mi je jednom bilo dovoljno da se nepazim i to je bilo to  pa me sada pravo strah, nadam se da će sve biti ok, hvala vam puno....

< Poruku je uredio malena27 RR -- 29.7.2010 21:17:39 >

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *