|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:14:36   
Anoniman
Za dva dana cu zakoraciti u tridesete i vec neko vrijeme razmisljam o tim tridesetim godinama.
Zanima me kako ste se vi osjecale kada ste zakoracile u trecu deceniju zivota.
Jeste li bile tuzne i osjecale se staro ili ste pak mislile da vase najboje godine tek dolaze?
Kako sebe vidite u ogledalu?
Mislite li da znate sta zelite od zivota i da ste sve vece ciljeve ostvarile?
Mislite li da je lakse biti zena u tridesetim no u dvadesetim?

Meni se ta brojka na papiru nikako ne dopada, jer mi je uvijek djelovala haman pa staracki, dok sam bila klinka, ali kako se sad uskoro nalazim u istoj, moram priznati da uopce nije tako strasna kao sto je izgledala... cak sta vise...Nikad se bolje nisam osjecala.user posted image

Pisimo o nasim tridesetim.
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:16:42   
salmy
E moja Pahuljice gdje me nađe,ja se vala iskreno nikako nisam nasla,i jos uvijek se trazimuser posted image user posted image
nadam se da cu se uspjeti naci u 50-tima

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:21:52   
klemzi
Odlična tema...user posted image
Ja sam se udala u tridesetoj user posted image Bila je to najljepša godina u mom životu,ne samo zbog udaje user posted image , imala sam osjećaj da mi se cijeli svijet smiješi user posted image
Ja se odlično osjećam u tridesetim...svakako ljepše nego u dvadesetim...mada su i dvadesete imale svoje čari...
Nadam se, samo, da tema neće preći u raspravu "kad je bolje bilo udati se, rađati, studirati i sl."...
Jer ovaj put kojim sam ja išla bio je isključivo moj izbor i ja sam sretna i zadovoljna user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:23:20   
madam x
Ja sam već tri godine u tridesetim, osjećam se puno mlađe, ali se ni meni ne sviđa ta cifra, ponekad me hvata blaga kriza srednjih godina, pa se nekad uhvatim da pomislim...kako sam tad bila mlada sa 26 npr.
Osjećam se odlično, često se krišom upoređujem sa ženama slične dobi, koje imaju drugačiji stil odijevanja pa izgledaju starije, pa se onda pitam, kako li ja djelujem...pa onda se često sjećam svoga djetinjstva i starosti mojih roditelja u određenim razdobljima, pa kontam , mama je imala ko ja sad kad je to i to bilo, pa onda razmišljam kako sam je doživlavala, npr, moja mama je imala 38 kad je rat završio, znači bila je 5 godina starija nego ja sad, ali sam ja nju smatrala tad najodraslijom mogućom ženomuser posted image , dok sebe sad još uvijek doživljavam kao mladu mladicu.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:24:37   
Dida79
Dobro dosla u klub ja sam tu vec evo dvije godineuser posted image
Sta da ti kazem meni je odlicno,mnogo bolje nego kad sam imala 20user posted image
Nekako sam u tridesetim i sazrela do tada je uvijek bila neka trka frka..stvari sad gledam drugim ocima prije bi mi svaki mali problemcic bio kraj svijeta a sad jok sve dodje na svoje samo polako.
Sad samo cekamo da ovaj mali poraste i da se mm i ja oturimo hahaha
Boze zdravlja a i parauser posted image nekako mislim da nase vrijeme tek dolazi
Sto se tice moga pogleda u ogledalo sve isto kao i prije 10 godina koja kila vise ali tamam se sve fino popunilo i da umalo da zaboravim jos uvijek zelim kao i sa 20 da operisem nosuser posted image Valjda nekad to i ostvarim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:27:37   
Anoniman
imala sam osjećaj da mi se cijeli svijet smiješi user posted image

E to je to! fakat. kao da je cijeli svijet moj...valjda smo se pronasle, prevazisle neke gluposti, sazrele, ali i dovoljno mlade da se osjecamo mocnouser posted image

(odgovor članu klemzi)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:29:43   
Anoniman
sebe sad još uvijek doživljavam kao mladu mladicu.user posted image

user posted image
Eh dobro je, ja vec pomislila da sa mnom nesto nije uredu.

(odgovor članu madam x)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:30:45   
Dida79

IZVORNA PORUKA: zinanina

pa onda se često sjećam svoga djetinjstva i starosti mojih roditelja u određenim razdobljima, pa kontam , mama je imala ko ja sad kad je to i to bilo, pa onda razmišljam kako sam je doživlavala, npr, moja mama je imala 38 kad je rat završio, znači bila je 5 godina starija nego ja sad, ali sam ja nju smatrala tad najodraslijom mogućom ženomuser posted image , dok sebe sad još uvijek doživljavam kao mladu mladicu.user posted image



I ja sam prije nekoliko dana bas o tome sa mamom razgovarala.Ona je imala 32 kad je rat poceouser posted image i bas mi je nekako djelovala staro i tako se je oblacila ona kaze da je to do tadasnje mode bilo.Nikada je nisam vidjela da se zadirkuje sa mojim ocem dok je to kod nas svakodnevnica...kad joj to kazem ona kaze kako vas nije sramota pred djecom..ma sta je sramota ako nas dvoje onako iz sale pocnemo odmjeravati snage a onda i djeca priskoce user posted image


(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:30:52   
Anoniman
Cujem i da zene imaju najbolji sex sa 30. do 40. godinauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:31:59   
mamine oci
najljepse godine,no sikiriki Pahuljiceuser posted image a  ti i onako izgledas kao da ti je 20user posted image ,ja cu napuniti 33 na ljeto ali zaista nikad ne razmilsljam o godima osjecam se lijepo, kad si okruzen voljenim osobama,kada si zdrav,sretan zadovoljan zaista nije bitno koliko imas godina i na kojem si mjestu,a da si godinama zreliji, pmetniji ,je tacno svako user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:37:28   
mamine oci
da se izvinim za los rukopisuser posted image tastatura me zeza pa zna ponekat dodati ili progutati koje slovouser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:38:41   
Hanady RR
I sama sam u klubu ima već dvije godineuser posted image

Iskreno mene godine nisu plašile...al u trenutku kada je sovanuo dan da ih je okruglo malo sam se trzunula...
no pogledam oko sebe i shavtim...to je to...21.avgusta 2009 kad sam ih napunila...zaista bilo je jedno prelijpo jutro puno ljubavi gdje god pogledam...

Realno za svojih 30 ostavrila sam se dovoljno, mnogo sam zrelija nego u dvadestetim iako ni na njih nemama neke pritužbe...al zaista sam sa tridesetim zadovoljnija sobom. u dvadestim u odnosu na trideset nisma bila sigurna što sve želim...sada u tridesim znam tačno čemu težim, što trebam korigirati a što još postići...i to me raduje...u tridestim sam svjesnija i sebe i ljudi oko sebe,

Pogled u ogledalu me nije sikirao nikada...uvijek sam nalazila ono što mi treba u ogledalu...ja inače gledam ''lroz oči'' i druge pa i sebe, pa me kilogrami nisu brinuli kad sam bila najgora u tom smislu.
Intelektualno i fizički imam promjene al u duši nisu tako ogromne...još uvijek sam i vesela i znam za sreću i ,mnogo manje se brinem za neke ''gluposti'' nego ranije.

Od srca sam prezadovoljna svojim tridestim...32 sam dočekala uz pjesmu najmilijih i da mi je ko tako slavio rođkas 22-gi bila bih ljuta...a sada to me ispunjava...

Nikada mi bolje nije bilo u životu nego u tridesetimuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:39:20   
dinaa
O evo i mene u ovu skupinuuser posted image ih ja plovim u tridesetim evo cijelih 7 godinauser posted image zar ima tolikouser posted image i sta da vam kazem super se osjecam dosta zrelije i odgovornija nego u 20-im.Naravno i te dvadesete imaju svoje cari ali sad sve gledam nekako drugacije,kao sto Dida rece sad nekako za sve imam neko rjesenje dok je to prije bilo uh odmah katastrofa,bezizlazna situacijauser posted image .
Samo moram ti reci da bar meni tridesete uzasno brzo prolaze,neznam sto je to tako ali od jos puno zena sam isto cula.
Ma samo Pahuljo uzivaj to su najbolje godine brzo ces se uvjeritiuser posted image


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:40:40   
madam x
Ja nisam puno razmišljala o tom 30. rođendanu, jer sam tad bila trudna i imala rizičnu trudnoću, tako da se cijeli svijet vrtio oko toga, a osim toga, tad je mama bila operisana, i znam da sam na rođendan bila kod nje u bolnici, vjerovatno bih u normalnijim okolnostima više pažnje pridavala tome.

Znam samo da je babica poslije porođaja, upisujući potrebne podatke, dodala nešto kao, u tridset i prvoj godini da sam rodila drugo dijete...ja sam se nekako ono zamislila i nije mi se nikako svidjela ta tvrdnjauser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:41:19   
Dida79
Dinoo 37 zezas user posted image Ne vjerujem ti zeno nikako..pa ja sam sve mislila da si ti mladja od meneuser posted image

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:42:53   
Hanady RR
dino zaista za tvojih 37user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam mislila da si mlađa života miuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:43:44   
dinaa
Didouser posted image user posted image user posted image hoces da ti slikam licnu kartuuser posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:43:53   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Dida79

Dinoo 37 zezas user posted image Ne vjerujem ti zeno nikako..pa ja sam sve mislila da si ti mladja od meneuser posted image

isto pravo iznenadjena ,dinoo svi komlimenti divno izgledas user posted image


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:44:33   
klemzi
Znam samo da je babica poslije porođaja, upisujući potrebne podatke, dodala nešto kao, u tridset i prvoj godini da sam rodila drugo dijete...ja sam se nekako ono zamislila i nije mi se nikako svidjela ta tvrdnja .
Nemoj tako...pa ima nas koji ćemo rađati još, u narednim godinama...i ne mislimo da nam se ta tvrdnja neće svidjeti user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:44:49   
dinaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

dino zaista za tvojih 37user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam mislila da si mlađa života miuser posted image

O hvala draga ja ovo shvatih kao komplimentuser posted image


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:45:27   
Anoniman
Zene, hvala da divnom dijaloguuser posted image

Dinaa, i mene si pravo iznenadila da tom brojkomuser posted image

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:46:36   
Dida79

IZVORNA PORUKA: dinaa

Didouser posted image user posted image user posted image hoces da ti slikam licnu kartuuser posted image


Molit cu te da to uradis jer ja ti ne vjerujem user posted image
Sta reci koju posluku poratuser posted image nego samo da kucne u drvo i kazem Masallah

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:48:59   
dinaa
Mamine oci,Dido,Pahuljo user posted image joj ja sam saduser posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Zene u trideset_im godinama
22.12.2011 22:49:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: klemzi

Znam samo da je babica poslije porođaja, upisujući potrebne podatke, dodala nešto kao, u tridset_ i prvoj godini da sam rodila drugo dijete...ja sam se nekako ono zamislila i nije mi se nikako svidjela ta tvrdnja .
Nemoj tako...pa ima nas koji ćemo rađati još, u narednim godinama...i ne mislimo da nam se ta tvrdnja neće svidjeti user posted image
A ja mislila trece(ako se sad ne omakne, posto smo se plaho pozeljeliuser posted image ) aBd tamo na izmaku trideset_ih...da malo idem rikverc user posted image

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 22.12.2011 22:50:03 >

(odgovor članu klemzi)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Zene u tridesetim godinama
22.12.2011 22:51:02   
madam x
IZVORNA PORUKA: klemzi

Znam samo da je babica poslije porođaja, upisujući potrebne podatke, dodala nešto kao, u tridset i prvoj godini da sam rodila drugo dijete...ja sam se nekako ono zamislila i nije mi se nikako svidjela ta tvrdnja .
Nemoj tako...pa ima nas koji ćemo rađati još, u narednim godinama...i ne mislimo da nam se ta tvrdnja neće svidjeti user posted image


Ako Bog da, naravno da ćete rađati, ali je mene ona iznenadila, ja kao da sam tad postala svjesna te činjenice...a bilo mi je ono, što me vrijeđaš, ženo dragauser posted image

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *