|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zima i izlasci
20.12.2008 10:24:07   
sarayka
Vidim nema slična tema a zima je došla odavno (iako nema snijegauser posted image ) pa me interesuje da li i gdje izlazite s dječicom u ove zimske dane??
Mi recimo skoro svaku noć negdje idemo bilo to u goste bilo vani ili bar u neki tržni centar tek toliko da nismo kući, curici prija promjena a i namauser posted image
Eto toliko, sad vi molim? user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zima i izlasci
20.12.2008 10:27:16   
mamyca
U goste vecinomuser posted image ili povedemo Hamzu sa nama u trzni centar ili u neki restoran,ili slasticarnu,gdje nije zagusljivo.

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zima i izlasci
20.12.2008 10:30:43   
Romali
Izlasci? Šta je to? user posted image user posted image user posted image
S Omarom samo kod rodbine, sad ćemo malo i kod nevjestice Ranie user posted image user posted image , može i u tržne centre, kafići i sl.no way.
A nas dvoje sami samo da nešto kupmo. Ne sjećam se kad smo ono baš izašli.

Ima li ikakva igraonica u ovon mašem seluuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zima i izlasci
20.12.2008 10:37:12   
mamyca
Imas u Merkuru Romali u trznom,ali ipak je to za malo vecu djecu.

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zima i izlasci
20.12.2008 10:50:51   
ebru
Pa zavisi kako kad,jer i kod nas nema snijega ali je hladno brrrr.pa tako da mi treba sat vremena da se ja i mala spremimo.
U sustini izlazimo svaki dan,ali zimske dane nemogu poredit sa ljetnim,kad smo ponekad po citav dan setale!
Izadjemo sedmicno 2-3 puta do grada,u trzni centar vecinom,jer tu nema zime,tu se najvise zadrzimo
Kad ne idemo do grada obavezno prosetamo nasom ulicom,odemo do trgovine i tako...to traje svaki dan po 45min-1 sat eventualno


_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zima i izlasci
20.12.2008 11:52:48   
akica b
Ma isto kao kod svih :)))))))
 
Igraone,trzni centri ili kod prijatelja koji takodje imaju malu djecicuuser posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zima i izlasci
20.12.2008 12:13:38   
tea lana
Ma isto kao kod svih :)))))))

Igraone,trzni centri ili kod prijatelja koji takodje imaju malu djecicu

samo sto mi Lanu cesto vodimo i u sportske dvorane,MM ima takav posao gdje ima pristup svim dvoranama

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zima i izlasci
20.12.2008 12:37:06   
nesanica
IZVORNA PORUKA: ebru

Pa zavisi kako kad,jer i kod nas nema snijega ali je hladno brrrr.pa tako da mi treba sat vremena da se ja i mala spremimo.
U sustini izlazimo svaki dan,ali zimske dane nemogu poredit sa ljetnim,kad smo ponekad po citav dan setale!
Izadjemo sedmicno 2-3 puta do grada,u trzni centar vecinom,jer tu nema zime,tu se najvise zadrzimo
Kad ne idemo do grada obavezno prosetamo nasom ulicom,odemo do trgovine i tako...to traje svaki dan po 45min-1 sat eventualno



Isto ovako je i kod nasuser posted image

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zima i izlasci
20.12.2008 13:43:38   
sarayka
u suštini svima nam je isto :( moja malena jednostavno procvjeta cim izadjemo negdje makar se samo provozali automuser posted image  jednostavno joj dosadi u kući, a kome ne??user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zima i izlasci
20.12.2008 15:42:35   
Nadi
Izađemo kad god ne radimo: jutros npr  išli smo na dodjelu paketića, pokušali se slikati sa djeda mrazom ali je bilo plača i otporauser posted image .
Poslije u kolica i šetnja po gradu, sjeli u Evropinu kafanu sa mojim roditeljima i eno dijete sad iscrpljeno spava.

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zima i izlasci
20.12.2008 15:49:47   
ebru
pa nadi gdje si ti svo ovo vrijem,nisam te vidjela 100 godina...kako je malena?odo ja off od teme,al briga me :)))

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Zima i izlasci
21.12.2008 12:20:02   
mummy
Mi smo juče malo na čaršiju, na ćevape, pa u Orchestru na sniženje, onda u Torte i to, tamo je Emina našla dvojicu frajera vršnjaka pa su se ganjali a ona se nije mogla odlučiti kojeg će. Danas već pospremanje kuće pa ćemo tek večeras malo u goste kod malo veće drugarice koja će nam dati full zimsku opremu za planinu pa furamo slijedeći vikend aBd. Ova moja je inače stalno prehlađena a stalno u kući. Idemo na snijeg nek se sline smrznu.

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Zima i izlasci
21.12.2008 12:22:08   
Anoniman
Većinom idemo malo u šetnju dobro se obučemo i malo šetnja,ne vodimo je često u goste jer izbjegavam da Asja bude u zadimljenim prostorijama i u gužvi.jer doktori su rekli da se sa djecom izbjegavaju zadimljene prostorije i okupljanja,tako da mi više volimo da malo da prošetamo ili da odemo vikendom na planinu.

(odgovor članu ebru)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Zima i izlasci
21.12.2008 12:26:42   
haidy
Nas dvoje smo sinoc bili na Jahorini i bilo je predivno. Fina muzika, kamin i vino, bas smo se opustili.

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Zima i izlasci
21.12.2008 15:54:02   
nikka
IZVORNA PORUKA: haidy

Nas dvoje smo sinoc bili na Jahorini i bilo je predivno. Fina muzika, kamin i vino, bas smo se opustili.

Ovo mi se dopada jakouser posted image
Mi naveče kad izlazimo idemo sami ,malog rijetko vodimo u goste a u kafiće nikako,osim ljeti kad se sjedi vani.
Svaki dan ga izvodimo van po bilo kojim vremenskim prilikama sad-dva,kada bude snijega biće ugodnije možemo se sankati,grudvati,praviti snješka,jedva čekamo...

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Zima i izlasci
22.12.2008 12:45:51   
HanaBana
Hana je radnim danima kod nane koja je svaki dan izvodi u park po 2 sata da se igra i druzi sa djecom. Navece poslije posla nekada odemo i do Merkatora i igraonice. Vikendom uvjek hodamo. Obicno idemo po trznim centrima, zaglavimo malo i u igraonicama a narocito u TLuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Zima i izlasci
27.12.2008 10:30:59   
Anoniman
Nedavno su moji prijatelji organizovali nesto u Nahli na Otoci i rekli da mozemo povest i djecu, ima igraonica. Igraonica je nova i super opremljena. Ima teta koja cuva djecu, sat 2 km, a mame mogu na sprat na kafu, na saunu, masazu, fitnes a da se ne brinu gdje ce dijete. S tim da ne mogu mladji od 3 godine a objekat je sav prva klasa

(odgovor članu HanaBana)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Zima i izlasci
27.12.2008 10:41:28   
andji
ih Maida to je odlično,da mi je da i kod nas imaju te tete što čuvaju djevu u igraonicama,ona bi kod mene najviše zaradjivala...čuvala bi mog svaki dan po sat,meni dosta,a i njoj mjesečni super bonus....a moj je još mali i nije baš za te igraonice...

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Zima i izlasci
27.12.2008 11:05:40   
medavi
I kod nas ima igraonica otvorenog tipa, idu djeca od 3 god pa navise -4 km sat vremena misalim bezobrazluk jos ako imate dvoje djece user posted image ...s tim sto je mjesecno ako cete na mjesec 70 km to i nije skupo al djeca vecinom brzo ocejfe ako idu svaki dan pa onda nece nikako a i meno bi odgovaralo ponekad... ja sam malom upaltila za novembar i od 30 isao je svega 15 dana i onda nece vise nikako....bilo mu je super po mojoj procjeni al djete jednostavno vise nece ni da proviri a kamo li da udje ...jos mi je bilo i blizu nema 5 min od kuce ...pih stas neda mi se.user posted image
P.S. ovo 70 km nije citav dan nego od 11- 15 h, znaci 4 sata i u to imaju jednu uzinu.


< Poruku je uredio medavi -- 27.12.2008 11:07:59 >


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Zima i izlasci
27.12.2008 11:18:16   
andji
Kod mene kraj zgrade gradi se TUŠ,ured gotov,3 min mi od zgrade....ja Boga molim samo da bude igraonica i ta teta čuvalica....vjerovatno je to neka osoba edukovana što se tiče čuvanja djece....mogla bi Sergeja ostavit u igraonici,taman će i stasat za koji mjesec za to,a ja bi se mogla komotno popet u stan i završit šta imam,ili odmorit ili otići u nabavku da ga ne vučem sa sobom...daj Bože da bude

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Zima i izlasci
27.12.2008 11:34:29   
Anoniman
Ljudi izgleda nisu svjesni kolko bi zaradjivali da nesto tako naprave sa tetama cuvalicama.

(odgovor članu andji)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Zima i izlasci
27.12.2008 11:37:52   
andji
ja i sto tako mislim da ima tone majki koje nemaju svoju djecu ostavit nekome,da odu do obližnjeg marketa u nabavku,moraju djecu spremat i vodit sa sobom.....a da ne govorim kad moraju u banke ili frizeru ili negdje gdje dijete bukvalno nije potrebno isamo ti otežava u tim obavezama...još pogotovo u ovoj zimi...drugo je odmor i šetnja kad želim da povedem svoje dijete i da uživam sa njim...a drugo je kad se u redu u banci guraš sa kolicima,bar sam ja jedna od tih

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Zima i izlasci
27.12.2008 11:44:31   
Anoniman
Slazem se.

(odgovor članu andji)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Zima i izlasci
30.12.2008 10:45:58   
dana3
pa eto ovde u svedskoj je nemogu a da se sa bebom ne izidje van ne znam kakva da je zima vani.tako su navikli a nas koji nismo niko nista i ne pita.beba se vodi prvi mjesec svake sedmice na kontrolu,ako ja moram u bolnicu vodim i bebu jer kome je ostaviti,i tako.utoplim ga dobro,gledam da sam blizu kakve zgrade gdje mogu da udjem ako treba da jede ili se hvatam tramvaja.muske bebe ne vole vrucinu-koliko je ova izjava tacna en znam ali moj djecak je ne voli.ako je vruce trlja nogice dok carape ne skine a ako su nogice sa sasivenim stopalima moram da skidam.sv e u svemu idemo van-moramo

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Zima i izlasci
30.12.2008 10:50:59   
Ilhana RR
Tesko je stvarno kad nemas nekome dijete da ostavis, ja srecom imam roditelje koje zive pet minuta pjehe od mene tako da ja Lamiju ostavim kod njih ako trebam negdje da idem da se namirim ili da hodam po prodavnicama.

Ako je bas potrebno da povedem Lamiju ja to uradim al gledam da izbjegavam. Ako smo kod mojih ja i mm obavezno odemo zacas do prodavnice da uzmemo sta nam treba dok je mala kod njih...

Al onaj dan kad nepuse ja pokusam nju da utoplim, znaci fino je obucem pa na to skafander i onda ona topla vreca za kolica i preko toga dekica, znaci nema sanse da joj je zima. i onda odem prosetam sa njom pa makar pola sata jer je dobro to za nju.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *