|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zivot u zajednici
30.7.2009 14:40:22   
sejlana
 Drage djevojke,ako sam fulila mjesto za pokretanje teme-OPROSTITE.
Ja zivim u porodicnoj kuci mm sa njegovom mamom,a na spratu zive djever i jetrva koji su potpuno odvojeni od nas,Moja svekrva je poprilicno teska zena,nije zlobna i pokvarena, ali ters-katastrofauser posted image .
Djever i jetrva su mi super i sa njima imam extra odnosuser posted image .
Do sada sam imala vec prilicno okrsaja sa svojm svekrvom(tek sam godinu u braku),a mm nije tip koji bi se usprotivio svojoj mamici kad nije u pravu-tako da obicno bude ljut na mene.
Sada sam skontala da mi je najbolje da ignorisemuser posted image njene provokacije i komentare.Znala sam da je zivot u zajednici tezak,ali mislila sam mogu ja to.
Tesko je pravo i najvise sebe sekiram i user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Nazalost nemamo mogucnost da se odvojimo
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,bar ne jos.
Nadam se da i vasa iskustva nisu losa.Pisite kao izdrzite.Pusa! 

_____________________________

Imran stigao u moj zgarljaj 09.Aprila...........
Voli ga mama najvise na cijelom svijetu....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zivot u zajednici
30.7.2009 14:50:04   
chuci
evo ja ti mogu opisati svoj slučaj.
i mi živjeli u zajednici, malo više od godinu i po. kod mene svekar ters gluho bilo, ne može niko s njim, vazda raspoložen za kontriranje i raspravljanje, pogotovo kad nije u pravu ali se voli ubjeđivati i tada da on istjera svoje. svekrva nije zlobna ni ništa, sa njom obično nije bilo problema osim nekih sitnica. ali sitnice se nakupe tokom vremena, pa se ponavljaju i na kraju sve postane nepodnošljivo.
mi odselili u podstanare hB i sad nam je super. oni su i dalje isti ali sam nam ne smeta toliko jer nismo stalno sa njima.

najbolji recept ti je bježite što prije. pogotovo da ne bi izbili problemi sa tm, ako on i dalje bude uvijek na strani mamice. mm je sreća moja uvijek bio na mojoj strani, i tješio me kad se iznerviram ili nasikiram.


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu sejlana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zivot u zajednici
30.7.2009 14:50:52   
Wolf
joj u potpunosti te razumijem kako ti je i mm je takav prije ce na mene biti ljut nego bilo sta reci svojoj mamiuser posted image user posted image  ja sam 4 godine u braku i prvu godinu ipo sam bila sa njom i koliko toliko je bilo ok dok mi nismo uradili sebi sprat da se odvojimo a onda je nastao haos jednostavno je postalauser posted image
i ako se pika da smo odvojeni ona je non stop tu da bi provocirala i zvocala, naredjivala, zabijala nos...........................................(podug je spisak) a sto je najgore i nas dvoje tako svadja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Wolf -- 30.7.2009 14:52:44 >


_____________________________

mamino pile Rijad 28.09.2007

(odgovor članu sejlana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zivot u zajednici
30.7.2009 15:36:53   
sejlana
E sto li je to tako?Zasto li im sve smeta?Sve hoce da znaju,uhh.U pravu si Chuci sitnice su najgore,blago tebi sto je tm uvjek na tvojoj strani sto ste sada samiuser posted image i jois malauser posted image dolazi,sretniceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Ja bih davnouser posted image da mm hoceuser posted image .Izgleda Wolf da nam je ista sudbina nazalostuser posted image i mojoj jetrvi je tako,ali meni je ipak gore.Ne smijem nista ni promjeniti ni pomaci bez odbrenja.Da ne kazem promjeniti namjestaj ili nesto nedaj Boze na bolje(odma kaze ti bi sve bacala,meni je dobro,ja sam se patila da bi ovo stvorila i sl.) ma ko sto kazes spisak je dug.Sve hoce da zna i najpametnija je ona,ne valjaju snahe iiiiiiii milion stvari.Poludicuuser posted image izgleda da je prikladniji naziv teme bila svekrvauser posted image pih.Ja vala svoju ne volim ni malo,a ona mene, jos manjeuser posted image -crni humor.

_____________________________

Imran stigao u moj zgarljaj 09.Aprila...........
Voli ga mama najvise na cijelom svijetu....

(odgovor članu Wolf)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zivot u zajednici
30.7.2009 15:43:46   
bebana27
ja sam u zajednici ali sa zauvom medjutim posto se ona udaje iduce sedmice tako da nas dvoje ostajemo zivjeti sami
svekrva nije kod nas ona je daleko ali zauva mi je bila gore nego i jedne svekrva ali eto sve prodje ona se je odlucila skrasiti ja joj zelim puno srece a sad cu tek odahnuti kad budemo sami
nije lako kad sa nekim moras sve djeliti nekad si sam na sebe nervozana a jos pogotovo kad ima neko pa samo puse
napokon se nas san ostvario da uzivamo sami aBd sa nasom bebicom koja ce nam ubrzo doci

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu sejlana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zivot u zajednici
30.7.2009 15:51:18   
Aldyy
Drage žene...kada sam se prije par sati našla u situaciji da mi je svega više pun k.... vidim da ima i ovaj forum pa reko da je opet bolje za mene da se ispucam i na tasteru...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...ono ljuta sam ko đavo....živiš svoj život, ne gledaš šta radi oni ispod a zaboli te šta rade i misle oni iznad tebe i opet im nešto non stop smeta...stalno seru i gledaju kako da ti naprave od života sranje...
Ponekad imam osjećaj da su svi ludi...ma jebeno ludilo....moja jetrva i djever počeli izlaziti svako veče,meni super drago rekoh evo ih ko u mladosti još se ja idiot nudim da im čuvam dijete da bi mogli malo uživati...a ono tup...dođe mi jaranica kaže tvoja jetrva priča po selu kako to rade iz inata meni i mm....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne kontam????
Onda je ispalo kako smo mi kupili novo auto iz inata njima, i kako sam ja kupila novi mobitel iz inbata njoj.....

Još sebi ne mogu da dođem od silnih informacija kojima me je obasula vesela mahaluša....a ja ono ko dijete na tutiuser posted image user posted image user posted image ma ne mogu sebi da dođem...

Dok nisam danas čula sve ove silne izlive ljubavi...nisam vjerovala da ovakvi bolesnici postoje, pogotovo da žive u mojoj neposrednoj blizini....

Vidim da Vas paćenica poput mene ima mnogo.....pa mi je bar malo lakše.....zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz


_____________________________

:) Mahir :)
Mamino sunce zasijalo 05.08.2009. u 6:45

Volimo se, mazimo se, pazimo se....

Kako je brzo godina prošla od najsretnijeg dana...a mama ga svakim danom sve više voli :):)

(odgovor članu sejlana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zivot u zajednici
30.7.2009 16:00:09   
chuci
Bože sačuvaj nekih ljudi.

user posted image user posted image user posted image čut ti sebi kupila mobitel i vi auto njima iz inata. ja se nikako ne mogu načuditi kako neki ljudi misle da su oni centar svijeta. jeste eto vi samo o njima mislite. i sve što radite vezano je za njih user posted image user posted image user posted image


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Aldyy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zivot u zajednici
30.7.2009 16:28:37   
Aldyy
I ja sam se iznenadila..pogotovo jer sam ja tipa žene koju zabole šta drugi rade,misle i pričaju....ja po svome pa makara i naopako...al eto sad barem znam...baš kažem mužu ubuduće obavezno da ih pitamo smijemo li , kad nešto naumimo.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da se ne daj Bože oni ne naljute......lol....ili ne pomisle da mi to radimo zbog njih a ne za naš ćeif....

Ma ludilo....

Od sad samo službeno....i sve je OK....




_____________________________

:) Mahir :)
Mamino sunce zasijalo 05.08.2009. u 6:45

Volimo se, mazimo se, pazimo se....

Kako je brzo godina prošla od najsretnijeg dana...a mama ga svakim danom sve više voli :):)

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zivot u zajednici
30.7.2009 16:31:16   
Aldyy
Moj mužić se sada boji da ja, pošto sam onako po prirodi otvorena i direktna te ne ćutim nikome, ne bih na nekom od silnih na silu porodičnih okupljanja nešto kulturno lanula na tu temu....jer oni ne znaju da je nama provučeno njihovo cijenjeno mišljenje kroz uši, još uvijek...........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ............ali saznaće uskoro......
____________________________________________________________________


Beba dolazi akbda....:D:D:D

Imam keca u raukavu...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

:) Mahir :)
Mamino sunce zasijalo 05.08.2009. u 6:45

Volimo se, mazimo se, pazimo se....

Kako je brzo godina prošla od najsretnijeg dana...a mama ga svakim danom sve više voli :):)

(odgovor članu Aldyy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zivot u zajednici
30.7.2009 16:55:38   
jasmin
Eh drage moje djevojke,nije vam lahko,i vjerujem
da zivot u zajednici za mladu zenu ipak pretstavlja
neku vrstu neugodnosti.Znam da mozda nisam
kompetentna da te savjetujem draga Aldyy,ali
dobro se zapitaj sta zeli osoba koja ti prenosi tudje
rijeci?Necu se osvrtati na to jel to bilo tako ili nije,
ali budi oprezna i znaj da onaj ko tebi prenosi tudje
rijeci,bogami ce i tvoje drugome.Ja bih licno pitala
svoju jetrvu ima li nesto sto joj kod mene smeta,
i kako ja to mogu ispraviti.U svakoj situaciji covjek
treba gledati da ostane dosljedan,da ne kvari svoju
licnost ni radi koga.Sami sebi danas krojimo nacin
zivota.Ostani nasmijana i vesela sta god da se desi.
Poznaces one koji te vole i uzivaj s njima,a one koji
te ne vole jednostavno ignoriraj i daj im do znanja
da nisu oni tvoj cilj u zivotu,i da je zivot suvise kratak
da se bavis njima...Puno srece draga.user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Aldyy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zivot u zajednici
30.7.2009 18:52:49   
Lulu_
ne bih se udala da sam morala zivjeti u zejdnici.

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Zivot u zajednici
31.7.2009 10:13:14   
sejlana
Bebana27 jos malo pa ces biti rahat,docekali ste,bice vam aBd superuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Cula sam da zaove znaju biti gore user posted image nego svekrve,ali sto kazes sve bude i prodje.user posted image user posted image user posted image user posted image Uzivaj sa svojom malom porodicom i aBd da bude i vecauser posted image user posted image user posted image . Pusa!

_____________________________

Imran stigao u moj zgarljaj 09.Aprila...........
Voli ga mama najvise na cijelom svijetu....

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Zivot u zajednici
31.7.2009 12:08:53   
almai
IZVORNA PORUKA: sejlana

Bebana27 jos malo pa ces biti rahat,docekali ste,bice vam aBd superuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Cula sam da zaove znaju biti gore user posted image nego svekrve,ali sto kazes sve bude i prodje.user posted image user posted image user posted image user posted image Uzivaj sa svojom malom porodicom i aBd da bude i vecauser posted image user posted image user posted image . Pusa!


bas mi je drago sto ces i ti napokon dahnuti od user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu sejlana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Zivot u zajednici
31.7.2009 12:20:15   
dzeni_nl
Bebana27, drago mi je sto ces konacno imati svoj mir.

Hmmm, na ovu temu mogla bih da pisem do sutra, ali cu ipak skratiti.

Ja kazem zajednica jadnica! Bila sam u zajednici 6 mjeseci, i ni najgorem dusmaninu to ne bih pozeljela.
Ko god ikako moze neka se rijesava zajednice.
Tacno je da ima izuzetaka, ali to je jako malo. Puno je vise nas kojima nije bilo dobro u zajednici.
Ja sam vec 4 mjeseca Bogu hvala sa svojim muzem u nasem stanu i ne moze nam biti ljepse.
Kroz kakve sam sve stresove i strahove prosla zbog nje to neka joj dragi Allah naplati za sve.
Od kada sam otisla od nje, niti pricam sa njom, niti je posjecujem, a ni ona mene.
Za Bosnu idemo zajedno u istom autu, i ti 24 sata voznje cu ja izdrzati nekako da sutim i da joj facu gledam.
Ali u Bosni ne mislim niti dana biti sa njom, pa neka pukne od muke, ne zanima me.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Zivot u zajednici
31.7.2009 13:04:20   
Wolf
Ma bukvalno sam dobila sjede od nje i njene pakostiuser posted image  pa sta ces vise kad zagleda sta sam obukla, s kim pricam na telefon ali hvala Bogu i na internetu pa ila i ovaj msn pa se sa svakim mogu ispricati a da me ne moze presluskivati user posted image user posted image user posted image a problem u tome je najvise sto ja ne trazim posao da idem raditi, jer prije trudnoce sam radila kod privatnika i naravno citavu trudnocu oa sve do poroda, pa kada je malenom bilo 3 mjeseca vratila se na poso ali gospodji se to nije svidjelo pa morala da napustim. pa joj sada i to smeta eto sad bi ona i cuvala djete (ali ja joj nedam maleni u godinu ide u vrtic a ja lagano na posao) user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mamino pile Rijad 28.09.2007

(odgovor članu sejlana)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Zivot u zajednici
31.7.2009 13:16:31   
dzeni_nl
Ma moja je ludila kda vidi mobitel u mojim rukama, ako mi je mama poslala poruku ili muz sa posla posalje poruku, ja naravno njoj necu da kazem sta pise u poruci, jer nje se to ne treba ticati odmah je muzu prica kako ja mobitel ne ispusam iz ruku, Bog zna skim se ja dopisujem, ja njega varam.

A kompjuter nisam smjela pred njom ni upaliti, odmah ja se svaleram i trazim sebi nekog preko interneta. A ako sa muzem zajedno sjednem pa mi nesto gledamo na internetu, odmah pita sta vas dvoje to radite zajedno na kompjuteru, pusti ti njega nek on sam, nemoj da mu smetas.

Uhhh, takve zene vise nema na ovom svijetu, i mm kaze da takvu majka vise nije rodila.user posted image


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Wolf)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Zivot u zajednici
31.7.2009 13:38:24   
Amela83
Dabogda svako imao svoj vlastiti dom, pa kakav je takav je! U zajednici zaista nije lako. Mene niko direktno ne teroriše...ne vrijeđa...ali, Bože!, dojadilo mi je razmišljati šta ću reći, učiniti a da se slučajno neko od njih ne naljuti, pogrešno protumači... U ovoj kući svako smije biti nervozan osim mene! user posted image Slatka zaovica, kad joj prahne, nervozna pa se natresa na svakog...fino mi zbrusi (ko i ostalima)...a ja sebi samo govorim:Šuuti!user posted image Dok jednom i meni ne pukne film!!! A svekar i sveki kažu- ma takva je ona, nervozna nešto, proći će je... Ma jeuser posted image i to više!!! Šta bi bilo da se ja tako ponašam? Ja kao nisam takve naravi! Uhh!!!user posted image



_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu Wolf)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Zivot u zajednici
31.7.2009 14:07:27   
mamma mumi
Kao sto neko rece ZAJEDNICA JADNICA. Nikome, ama bas ni dusmanu nebih pozelila da zivi u zajednici. Ma sve da su svi divni, krasni, opet nemas svoj komoditet, nemas intimu, svako moze zaviriti u svaki tvoj cosak, kontrolisati tvoj zivot. Ja sam kao djevojka uvijek govorila nikada necu u zajednicu i evo me u njoj, i nikada necu imati svoj mir i to me izludi.Pogotovo sto je kod mene jedan ulaz a dva sprata ko fol, a niko mi nemoze doci niti ja gdje mogu otici da se nezna, ne pita, a mm je pisulja prvo mu je mama, pa sestra, pa onda ja i pitanje je dokle se to sve moze trpiti sve ima svoje granice, a zivot je jedan. Hiljadu puta sam zahvalaila dragom Bogu sada na porodiljskom, sto imam svoj posao i uskoro cu nazad na posao pa bar cu malo se izmaci iz seljakluka i primitivizma koje me okruzuje.

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Zivot u zajednici
31.7.2009 14:23:02   
bubuli
moji mama i tata kad su se uzeli malo su zivjeli kod njegovih malo kod njenih...znaci vjecno u zajednici...rodile se ja i sestra i bilo nas je sestero u dvosobnom stanu...ludilo...sjecam se toga kao dijete da mama i tata nisu nam mogli nista jer majka i dido su bili glavni od hranjenja,cuvanja itd.
mama i tata se razveli,dido je umro...ostale nas 4 u stanu...majka,mama,ja,sestra...nema veze sto su 4 zenske to su 4 generacije i svako na svakog rezi...
rekla sam nedo Bog mi zajednice...

mm je jedinac,otac mu je umro ima samo mamu...osjetio je i on sta je zajednica jer kad je sva familija radila,njegovi nisu pa su njegovi doveli sebi majku koja je umrla pa didu koji je umro....
on je takodje rekao nikad u zajednicu...

mnogi su nas gnjavili kako cemo ostaviti njegovu mamu samu i jos u dvosobnom stanu sama...ja sam cak pocela i misliti pa sta da nas dvoje idemo njoj al Boze hvala ti po milion puta sto je on bio razumniji od mene i zna kakva mu je mama...
s obzirom da radimo oboje nasli sebi pod kiriju i sami i rahat mada i ako smo sami njegova mama dobacuje itd.sta bi tek bilo da smo s njom...

i stan smo nasli ni blizu mojih ni njegovih,nije im ni daleko doci a nije ni blizu da mogu svaki cas...
ostala je prica da necemo vjecno biti podstanari...pa cim malo recesija se smiri u kredit lijepo i kupit sebi...al eto uzivamo i pod kirijom hvala Bogu


_____________________________



(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Zivot u zajednici
31.7.2009 14:23:30   
Aki Sa
Drage moje nije skupo podstanarstvo da je neznam ti koliko novca, svoj mir i svoj dom

Ja bi bila u stanju iz grada otici na periferiju u garsonjeru samo da mi se niko ne petlja, dozvoljeno vidjanje 1 sedmicno/15 dana ili 1 mejsecno ali svako da ima svoja vrata i bar 3 tramvajske staniceuser posted image


_____________________________

Mali princ Kian stigao 01.09.09
Veliki princ Nur 19.09.04

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Zivot u zajednici
31.7.2009 14:29:30   
Hocu bebu
Drage moje
zaista je tuzno slusati ovakve price, a svima nam je manje vise slicno. Postoje zaista krajni slucajevi, pogotovo ovo gdje hej cij brane mobitele, prisluskivaju i nahuskavaju muza, mislim to j euzas majko moja
Ja sam sa svojom zivjela prvih pola godine, sad smo na drugom katu user posted image
imam srecu sto moja nije bas napadna da meni vazda visi i smeta mi, vise je tip da se njoj ide i dodje...al i to nervira...kako nas dugo nije vidjela, pa sto sam ja kuhala, pa sto ne sadjemo...al sretna sam sto je vise ne vidim svaki Boziji cijeli dan...Mozete misliti kako me je bilo stid jednom, ja i MM imali smo, jel, odnos...ona sutradan za doruckom di smo skupa jeli kaze : a sta su oni gore nako lupali citavu noc po namjestaju...uhhhhhhhhhhhhh user posted image
Sad je vec malo drugacija prica, bogami sta mi smeta ja joj ljepo kazem u facu da se ne mjesa u moj brak. Kad vidim da me hoce manipulirati tipa, ah posudi mi peglu, ili ne znam ja otkljucat garazu, ja joj ljepo ljudski upitam da li treba da joj pomognem i da moze odam da rekne.Ostane ko...a sad se manje i javlja...
Ono tepanje i opisivanje mog muza kako je ´´ piskio, kakio, juco iz boce maje ´´ vec sam davno prestala da slusammm
itd ima toga, ja kuce
za sve moje drage, ma znam da je to lako rec, kad ne zivis s njima, al pokusajte ti ignorisat al NIKAD NIKAD nemojte sebi uzmati srcu i plakati ogorcene u cetri zida...niste se zato udale...
i nije ovo 18.stoljece...user posted image

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Zivot u zajednici
31.7.2009 14:32:31   
bini
Ni moja svekrva kao ni ostale nije idealna, u sve hoce da bude upucena, sve hoce da zna, ma fuj , zivot mi se moj gadi zbog nje.Cesto puta mi je dolazilo da pokupim stvari i odem i ako sam tek 5 mjeseci u braku.

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Zivot u zajednici
31.7.2009 14:34:25   
mamma mumi
Ja bih najradje u postanare, ali mm nece ni da cuje, cak se rastavio od prve zene zato sto je ova na tome insistirala, a kakva ja luda bi pa pristadoh da se udam

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Zivot u zajednici
31.7.2009 15:00:18   
sejlana
Drage moje vidim da nas ima dosta sa slicnom sudbinom i valja nam deverati.Blago svakoj koja je uspjela sa sm dauser posted image u podstenare i nadje svoj miruser posted image user posted image user posted image Mm nece ni da cuje,a i on nije ni svjestan kako je meni,jer uglavnom njene provokacije i ne vidi i ne cuje.To se sve uglavnom desava kad smo nas dvije same.
A naravno da nema ni privatnosti i intime,da mi neko dodje,a da mi ne broji zube i sl.Zamalo je mm nije poveo sa nama na more i onda sam ja pukla.
Rekla sam mu da mi ne pada na pamet da idem sa njom,dosta sto kuci nisam rahat,jos i tamo moram na sve paziti(sta reci i kako,kako se obuci,ici na spavanje i dokle,ma sve)Hocu da gola hodam i da ne silazim sa tebe.user posted image user posted image user posted image I onda je on skonto da sam u pravuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa smo otisli samiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i uzivali i nadam se da ce biti user posted image .
Zajednica=jadnica iako je ne cine losi ljudi,nego jednostavno to ne moze da funkcionise kako treba.Treba nam puno zivaca i progutanih rijeci,ali ne trebamo ni dati na sebe i user posted image .
Distanca je zakon,sto manje price i prepirke,ma svega minimalno i bolje je.
Sretno drage moje!Iskljucite se sto vise mozete,sto kazu na jedno uslo na drugo izaslo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imran stigao u moj zgarljaj 09.Aprila...........
Voli ga mama najvise na cijelom svijetu....

(odgovor članu bini)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Zivot u zajednici
31.7.2009 17:46:09   
Aldyy
Ja sam htjela odmah otići do drage jetrvice i sve izvesti na čistac, ali moj muž želi da stvari ostavim kakve jesu.....i u pravo je...odavno sam ih ionako sve stavila na ignore....:D:D:D
I dalje mi je najbitnije što sa SM imam odličan odnos i super se slažemo a ostalo...ma nek ide u neku stvar ....neću da se zamaram ..:):)ipak su to ljudi koji imaju mnogo manje škole od mene...iako do danas nikada ni o kome nisam sudila na osnovu toga,ali je to jedino logično objašnjenje za njihovo ponašanje....


A što se tiče osobe koja je prenijela informacije, znam je 10 godina..:)...i nije do nje...već do sasvim treće mahaluše...ali nema veze...ja sam opet jedina riba u selu koja i u 9-om mjesecu trudnoće izgleda dobro u jako kratkoj haljinici i vozi auto..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....:D:D:D i stvarno se u zadnje vrijeme osjećam jako dobro u svojoj koži...


MADA, NE DAO BOG NAJGOREM DUŠMANINU DA OKUSI ŽIVOT U ZAJEDNICI....ZNAJU KOJI SU PROŽIVJELI ILI JOŠ UVIJEK ŽIVE U user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image GNIJEZDU


_____________________________

:) Mahir :)
Mamino sunce zasijalo 05.08.2009. u 6:45

Volimo se, mazimo se, pazimo se....

Kako je brzo godina prošla od najsretnijeg dana...a mama ga svakim danom sve više voli :):)

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vozacki ispit
EmNe

Iz kojeg pokusaja ste polozili vozacki ispit,da li ste imali neku stelu ili davanje mita,koliko vas je sve ukupno kostalo na kraju?

DA (66%)

NE (34%)


Broj svih glasova: 99

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *