|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   aprilske sale
1.4.2009 14:42:38   
dana3
evo danas je prvi april.posto sam ja koja prva ustajem (bebauser posted image  ne da sna),probudila sam muza i rekla da nam je neko udario auto na parkingu ispred zgrade.skocio je ko iglom uboden hahahah i na balkon u kratkim gacama i potkosulji  i gleda i gleda i gleda a tek se ja pojavljujem sa kalendarom u ruci i pokazujem datum.auuuuuuuuuuuuuuuuuuuu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  koji sok.

Da li ste vi koga danas prevarali ili imate nekih interesantnih zgoda od ranije?

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: aprilske sale
1.4.2009 14:45:33   
lely
Heheheh dana3,sto me nasmija,ja sam se sjetila i opet zaboravila da malo prepadnem MM.Odoh ga nazvati sa nekom ludom vijesti,bas me zanima reakcija.
Hvala sto si me napomenula.Javim se kad zavrsim sa MM,hehehuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: aprilske sale
1.4.2009 14:50:06   
Nedi
Mene je mm prevario i to posteno. Jutros u 06:00, istrcava iz kupatila , brzo daj mi papucu ....žohar....trci po plocicama.......Ja imam uzasnu fobiju od svih vrsta baja i zohara i kod nas ni muha ne leti po kuci ja to odmah sredim, a da ne govorim o dezinfekciji stubista oko ulaznih vrata i oko prozora(luda skroz)......i kad sam cula žoohhhaaaar......ulazim u kupatilo a on se valja od smijeha 1. aprilllll

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: aprilske sale
1.4.2009 14:54:12   
dana3
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: aprilske sale
1.4.2009 14:56:47   
adannn
Da je meni muž rekao''žohar'' da je u kući ja bih dobila srčani udar....Ja se i komarca bojim....eto isti smo bolesnici Nedi**a ja sam svom jutros čestitala 1.april kad on meni''pa nije to nikakav praznik''???a meni smješno nisam još nikoga zeznula ima vremena do večerasuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: aprilske sale
1.4.2009 15:03:54   
lely
user posted image user posted image user posted image ,e bas te je dobro trznuo sa tim zoharom(i ja ih mrzim)user posted image user posted image .
E evo i ja sam trznula MM
Kao sto znate veceras je utakmica BiH-Belgija,kao i vecina muskaraca on to zeljno ocekuje.Dogovorio se sa par jarana da se utakmica gleda kod nas,sinoc su se zivkali citav sat sta ce i kako ce.Sve su oni isplanirali za veceras,samo ostaje jos da dodju.
Ja ga maloprije nazovem i kazem dragi mos misliti pokvario se LCD,nema slike samo neka linija na sredini,nista od njega.A on ce ti meni,pa kako bona,sta si mu radila,znao sam ja da cete ga vas dvoje dokrajcit,sta sad da radim majko draga,sta cu ljudima reci.I vec je poceo smisljati druge planove kod koga bi se moglo gledati,sta ce uraditi,a ja vise nisam mogla izdrazati i prasnem u smijehuser posted image user posted image user posted image ,a on moja majko jos ne konta,sto se sad smijem dok mu ne rekoh  1. apriluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: aprilske sale
1.4.2009 15:08:10   
Zoe
IZVORNA PORUKA: lely

Ja ga maloprije nazovem i kazem dragi mos misliti pokvario se LCD,nema slike samo neka linija na sredini,nista od njega.A on ce ti meni,pa kako bona,sta si mu radila,znao sam ja da cete ga vas dvoje dokrajcit,sta sad da radim majko draga,sta cu ljudima reci.I vec je poceo smisljati druge planove kod koga bi se moglo gledati,sta ce uraditi,a ja vise nisam mogla izdrazati i prasnem u smijehuser posted image user posted image user posted image ,a on moja majko jos ne konta,sto se sad smijem dok mu ne rekoh  1. apriluser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ocjena 10 , ti si kraljica user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Ja danas nisam bila nešto raspoložena za te šale, ali dugo je do mraka, možda koga i zeznemuser posted image user posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: aprilske sale
1.4.2009 15:08:57   
Nana_Ze
joj dobre ste skroz, ja cu svom reci kad dođe s posla da sam mu nabavila kartu za vecerasnju utakmicu hihihi

_____________________________

http://www.pampers.ba/profile/4746

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: aprilske sale
1.4.2009 15:18:22   
lely
user posted image user posted image user posted image ,kartu?E to ce biti dobro,ima da se razocara na kraju....heheh
Ja se toga nisam sjetila,a onaj moj bi tek poludiouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nana_Ze)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: aprilske sale
1.4.2009 18:01:00   
sanja bagarić
Ja nisam nikog zafrkla ali jest mene seka zvala iz Pule nisam je vidjela od nove godine. kao doće za jedan dan  i ubjedila me nakon sat vremena javlja prvi april a ja se nisam sjetila, pa me poslije rastužila sad mi je dan nikakavuser posted image

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: aprilske sale
1.4.2009 18:23:23   
bebana27
ja jesam svoju prijateljicu zeznula
ali je i ona mene na kraju posteno zeznula pricala je tako stvarno da sam povjerovala u sve to i na kraju ona kaze prvi april

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu sanja bagarić)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: aprilske sale
1.4.2009 18:50:45   
Anoniman
ja sam muža pošteno zeznula da sam trudna!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebana27)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: aprilske sale
1.4.2009 20:34:07   
almai
obavezno zeznem svakoga.Danas je na mojoj meti bila mama,sestra,komsinica i neduzni ljudi kao npr.pumpadija i konobaruser posted image user posted image user posted image .Na pumpi sipam gorivo za 30KM i kad je nasuo ja mu velim 'sto me zeznu naplati mi 30km,a nusu za 20km?'
Covijek sav problijedi pa gleda u mene pa u onu pumpu.Dok mu nisam rekla da je 1.April covijek nije doso sebi,kao i konobar kojem sam rekla da mi je manje novca vratiouser posted image user posted image user posted image .Sad je MM na redu koji nije u mogucnosti pratiti utakmicu tako da cu mu ja rezultate SMS-om prenositi ali naravno sve pogresneuser posted image user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: aprilske sale
1.4.2009 20:36:01   
luna77
http://www.facebook.com/ext/share.php?sid=62657589708&h=mOiqv&u=2wOiH&ref=nf

pogledajte ovo ima na dnu

Napravi svoju vest. Klikni ovde.

ja sam napravila bas uzbunu..probajte

< Poruku je uredio luna77 -- 1.4.2009 20:37:49 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: aprilske sale
1.4.2009 20:58:14   
luna77
IZVORNA PORUKA: luna77

http://www.vestisrbija.com/ulazi-u-kucu-velikog-brata/?id=207608

pogledajte ovo ima na dnu

Napravi svoju vest. Klikni ovde.

ja sam napravila bas uzbunu..probajte

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: aprilske sale
1.4.2009 22:02:17   
adannn
uhhhh šta ja uradih??Muž i ja gledamo utakmicu i 2:0 za nas a on otišao da naloži vatru i ja idem za njim u kotlovnicu i vrištim da su naši dali još jedan go.On sav sretan pita hoće li ponoviti snimku gola i ja kažem hoće,on napušta sve i ide za mnom u sobu i vidi 2:0user posted image user posted image user posted image user posted image a faca mu je bila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: aprilske sale
1.4.2009 22:19:11   
SelmydZany
Ja sam gledala prvo poluvrijeme utakmice i otisla prati kosu,kad sam izisla sestra mi  s tuznom facom kaze da je 2:2...user posted image user posted image user posted image ja se bas rastuzila,kad ce ona meni aprilililili.....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: aprilske sale
1.4.2009 22:56:35   
camm
Nije bilo nikakvih aprilskih šalauser posted image user posted image
a meni  nije palo na pamet da nekog zeznemuser posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: aprilske sale
1.4.2009 23:04:00   
Xica
user posted image user posted image user posted image user posted image
Joj zene sto sam se ismijala. Bas ste originalne. Dana, lely user posted image a almai ti si sve redom isla pa zezala user posted image user posted image user posted image

Ja nikog danas nisam zeznula, sem malo na fb ovim laznim clancima, jer sam ja posteno nasjela na jedan takav. user posted image

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: aprilske sale
1.4.2009 23:11:20   
teta berta
zenula sam svoju dragu mamu... Naime preusmjerila sam sve svoje brojeve na njen kućni telefon i prozvala je!!! Ona je naravno pokušavala nazvati mene, a svaki put kad bi okrenula moj broj moba zvonio joj je kućni. Ništa nije kontala i naravno svaki put je požurila da se javi, a pošto s mamom živi i baka i ona se javila, pa su se obe čudom čudile, mami je naravno bilo čudno kako joj se javlja baka, a zove mene. Pričale su jedna s drugom i nisu se mogle skontatiuser posted image  Na kraju je baka iznervirana poslala mamu u neku stvar i spustila joj slušalicu ubjeđena da je netko zeza. Ja sam naravno pukla od smijeha i kada me napokon dobila toliko sam se smijala da je skontala da sam nešto uradila. Imam joj uplatiti 100 km za pretrpljeni "strah"user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Xica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: aprilske sale
1.4.2009 23:12:49   
teta berta
sorry preusmjerila sam sve pozive

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: aprilske sale
1.4.2009 23:39:46   
Anoniman
Ja sam mm jutros poslala porulu preko msn-a, sa posla, da mislim da je user posted image  krenula i da su počele kontrakcije (pu, pu, pu) i nema odgovora, nema, da bi nakon 10 min. mi poslao poruku (skontao da je 1. april): "ja ne mogu stvarno doći po tebe, zovi BIHAMK".... user posted image user posted image user posted image . Kad se nisam izvrnula sa stolice user posted image user posted image . Nakon 2 min. zove na mob. ja se javljam sva "u bolu, slomljena", kaže: jel stvarno krenuolo, jaooooooo ja mislio ti se zezazš, eto mene... hahahahahahahaha i šta ću, nije fer da izlazi s posla, pređe nekih 15-ak km do mog posla.....kažem da je 1. april, nisam smjela rizikovati da dođe do mog posla i da skonta da ga zezam, ko bi ga odljutio user posted image .

(odgovor članu teta berta)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: aprilske sale
1.4.2009 23:47:45   
mnn
mene mm zezao da je neki pas napao reicu i da se udarila...ja sva uspaničena rekla sam mu pa kako se to dogodilo...idemo kod veterinara...a on meni prvi april...htjela sam ga zadaviti...baš me zeznuo...

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: aprilske sale
2.4.2009 9:38:56   
andji
Zeznula muža,da mu je poštar donio plavu kovertu(čitaj saobraćajnu kaznu)user posted image user posted image user posted image a on sav sanjiv onakav polugo ide vratima da potpiše pošiljku,kad ono nidje poštara pred vratima...hahhahaha....pozelenio je od muke
A ovo sa lažnim uzbunama mi je extra 'prema najavama ja ulazim u kuću velikog brata(mama malog Sergeja)koja plijeni velikom energijom i fizičkim izgledom' hahahhahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
joj moram ovo mužu pokazat,taj se ne skida sa Velikog brata,i reprize pratiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: aprilske sale
2.4.2009 14:26:39   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Ja sam mm jutros poslala porulu preko msn-a, sa posla, da mislim da je user posted image  krenula i da su počele kontrakcije (pu, pu, pu) i nema odgovora, nema, da bi nakon 10 min. mi poslao poruku (skontao da je 1. april): "ja ne mogu stvarno doći po tebe, zovi BIHAMK".... user posted image user posted image user posted image . Kad se nisam izvrnula sa stolice user posted image user posted image . Nakon 2 min. zove na mob. ja se javljam sva "u bolu, slomljena", kaže: jel stvarno krenuolo, jaooooooo ja mislio ti se zezazš, eto mene... hahahahahahahaha i šta ću, nije fer da izlazi s posla, pređe nekih 15-ak km do mog posla.....kažem da je 1. april, nisam smjela rizikovati da dođe do mog posla i da skonta da ga zezam, ko bi ga odljutio user posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *