|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   cijepivo protiv tuberkoloze
30.1.2009 14:51:19   
mia/filip
pitanje za mame sto ne zive dole kod nas, kada idete na godisnji u bih, hr itd.. dali ste cijepili svoje male protiv tbc, ja idem u hr na ljeto sad joj je 8 mjeseci jos je nisam cijepila neznam hocu stici, dali je iko od vas
promasio i bio dole sa dijecom, dali se to preporucuje zar je velik rizik da se beba zarazi u nasim zemljama.
Dobila je sva cijepiva sto treba ali za tbc se mora posebno narucit jer sam ja njezina mama iz hr nisam rodena u svedskoj.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: cijepivo protiv tuberkoloze
30.1.2009 14:58:02   
tweety
Zar te po rođenju ili malo kasnije nisu pitali da li želiš BCG vakcinu?Ja sam svoje dvoje djece rodila u Norveškoj i mene su pitali ali ja nisam htjela nego su ih dobili kad sam ovdje došla.Njihova djeca BCG vakcinu dobijaju tek u 14. godini.
Moje mišljenje je da je na našem području mali rizik za tuberkulozu,i mislim da nemaš brige što se odmora tiče.


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu mia/filip)
Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *