|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   dernek
9.4.2008 15:04:25   
dunija
Stariji sin trazi da mu dopustim da napravi dernek u kuci.
Njemu je tek 14 godina
Sta da radim
Broj pozivnica 50
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: dernek
9.4.2008 15:48:31   
Blue rose RR
Dernek...u smislu, rođendana, proslave nečega ili tek tako da se skupi raja?




_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu dunija)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: dernek
9.4.2008 15:51:27   
M kao Mama
ne znam draga moja ja sam ti stvarno staromodna po tom pitanju, moja lajla je još uvijek mala, ali ne znam šta će i mene snači za koju godinu, kada me obraduje i kaže da zove raju na dernek. nekako u tim godinama tvog sina mene je zakačio rat, kasnije kada sam počela izlaziti nisu mi bile zanimljive te kućne varijante, možda je sramota reči, ali ne sjećam se da sam u životu bila na nekoliko tih kućnih varijanti. Ne znam draga moja, odluka je tvoja, ali šta god da odlučiš biće teško, ako ga pustiš brinućeš, akoga ne pustiš naljutiće se

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: dernek
9.4.2008 15:53:23   
makana
uh uh
pa to je pravi dernek, gdje će stati toliko tinejdžera
to ne može kontrolisati ni deset osoba, a ne znam hoćeš li ti imati priliku da to sve nadgledaš ili šta već, a niti tvoj sin
mene je naprosto strah i pomisliti na toliko mladih na jednom mjestu
da pojasnim, i ja sam pravila derneke kući, kod mene se slavile nove godine i slično, bilo nas je nekad samo po desetak pa je ipak bilo progorenih kauča, prekrivača, zalivenih zidova, a da ne pričam o dimu cigareta koji je natopi sve stvari po kući
uz mlade uvijek se na derneke "provuku" i neki stariji koji piju i puše 
ne znam šta bih ti rekla, čovjek se libi zabranjivati, i vjeruj da mi je drago što još nisam pred takvom dilemom dopustiti takvo nešto ili ne

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu dunija)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: dernek
10.4.2008 8:45:18   
mamsi
Da sam na tvom mjestu dopustila bih mu jer smatram da se možete dogovoriti.Meni su moji roditelji često dozvoljavali derneke i to su mi bili nezaboravni trenuci.Ja bih sve vrjednije i lomljive stvari posakrivala po ormarima,starim dekama ili čaršafima pokrila tv,namještaj,i uvijek bih unaprijed dogovorila ko će mi pomoći s pospremanjem.Sjeti se samo kako si i ti sigurno uživala na dernecima.pusa i sretno

(odgovor članu dunija)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: dernek
10.4.2008 13:24:59   
dunija
Cure hvala vam...i nasmijale ste me i ohrabrile i upravo sam dosla na ideju da vase komentare procitam sinu i da s njim porazgovaram o ovome svemu, znate on je sad u tim godinama ,kad drugi vise imaju uticaja na njega ...jos jednom vam hvala ,
ja mislim da ce uspjeti, nemam nista protiv partija deset-petnest njih...i to bi se moglo ponijeti.I meni su moji to dozvojavali i to sa odredzenim kucnim redom!!!!
Nadam se da cu uspjeti!

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: dernek
10.4.2008 14:21:33   
mamsi
Sretno s dernekom

(odgovor članu dunija)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: dernek
12.4.2008 12:37:36   
dunija
Cure , uspjela sam, dogovorili smo se .
Njih dvadeset ce da dodze , i spavace sobe cu da zakljucam, na raspolaganju ce mu ostati samo dio dnevna i tarasa i hodnik.
Rodzendan mu je 21.7. tada su svi na godisnjem odmoru ....
Pa ipak moram da mu dozvolim da malo pocasti svoju raju,....
Ipak je finiiiiiiiiiiiii
Rekao mi da mu napravim buredzike, neki vocni sok  i da bude puno voca ...............cipsa i voli onaj cili umak.
dobro je opet.
Njegovi iz razreda i nekoliko iz komsiluka .
Valjda cu preziviti.
Inace je sportista, pa sam rahat sto znam da nepije i nepusi.

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *