|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   dr. Jonas
8.11.2007 12:43:58   
sanja.sa
na forum.hr sam nasta ovu temu i samo sam je prekopirala, kao i stranice na kojima mozete pogledati o cemu se tacno radi. meni ispadnu cudni datumi, al vrijedi pokusatiuser posted image .   Bok!
Nedavno sam čula nešto što je meni potpuno novo (možda mnogi za to i znaju, pa ja ispadam seljo)!
Ne znam dal je tko čuo za metodu dr. Jonasa? Čula sam da možete kod njih naručiti kalendar po kojem vam točno odrede kad možete začeti zdravo dijete po skroz prirodnoj metodi, ali čak mogu odrediti i koji spol se može začeti koji dan. Taj kalendar izrađuju za svaku ženu posebno i izrađuje se na temelju detaljnih podatka koje im pošaljete. Postoje 4 kategorije za koje se možete odlučiti, ako (kad) se odlučite za njihovu metodu. Prva je kontracepcija - pošalju vam kalendar sa točnim danima koje morate izbjegavati ako želite izbjeći trudnoću. Druga je gender selection (odabir spola) - najvažnije je da je dijete živo i zdravo user posted image , ali ima žena koje imaju 5,6 curica i pod svaku cijenu žele dečkića, ili obrnuto. Onda oni pošalju kalendar sa točnim datumima kada se može začeti koji spol. Naime, oni imaju svoju teoriju da se jedan mjesec može začeti samo dečko, a neki drugi mjesec samo curica, i to bez obzira na sve one brojne faktore... Treća grupa je infertility (neplodnost) - gdje kažu da svi parovi mogu dobiti dijete njihovom metodom po njihovom kalendaru, ako nije patološki uzrok u pitanju. I to dvije trećine žena (kojima je dokazano da ne mogu imati djecu) začnu u prvoj godini, a ostala jedna trećina u drugoj godini. Četvrta grupa je healthy child (zdravo dijete) gdje su na njihovom kalendaru točno označeni datumi gdje se može začeti zdravo dijete, tj. ako u obitelji postoji neka teška bolest, malformacije i sl. onda se njihovom metodom to može izbjeći. Tih datuma u jednoj godini može biti 2 ili 3 (nekome može biti i više od toga), a čak može biti i niti jedan, zbog toga jer oni uzimaju u obzir sve: da se izbjegne spontani, da bude ok trudnoća, porod i čak da se izbjegne smrt u kolijevci, sve teške bolesti.... Znači da sve bude ok i sa mamom i sa dijetetom.user posted image
Njihova se metoda bazira na teoriji da kod svake žene u jednom ciklusu postoje dvije ovulacije user posted image , i da se to područje baš i ne istražuje jer je komplicirano, spontano i vrlo je teško odrediti kad se ta druga spontana ovulacija dešava. Oni pojašnjavaju svoj stav sa činjenicama da mnogo žena ostane u drugom stanju jedan dan poslije/prije menge, pod mengom user posted image user posted image ili u totalno neočekivanom razdoblju!
Znam kaj sad mislite: user posted image ili user posted image ili čak user posted image !
Nema veze! Zanima me dal ima još ko takvih iskustava?
Susjeda koja 5 god. nije mogla imati dijeteuser posted image , nakon dugog pokušavanja imala spontani, da bi joj na kraju rekli da uopće neće moći imati djecu (i već je bila naručena za umjetnu!!!), naručila je ovaj kalendar i sad ima doma zdravog sinčića!! www.usmev.com.auako narucite kalendar na ovoj stranici vjerovatno dobijete mnogo detalja i objasnjenja, ali ga i placate. http://www.lunarium.co.uk/jonas.php - na ovoj stranici mozete dobiti besplatan kalendar koji vjerovatno i nije tako detaljan   
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: dr. Jonas
8.11.2007 12:55:20   
Lejla K
Probala jednom, njihov mi se datum poklopio sa datumom ovulacije za curicu, ali sa faktorom rizika 3. Mene taj faktor rizika nešto nasekirao user posted image . Mi odradili svoj posao, ali se ništa nije desilo user posted image

(odgovor članu sanja.sa)
Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *