Želiš da odustaneš od takmičenja? Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.
Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".
Saznajte više!
RE: Eksperiment-najneobicnije mjesto gdje ste... 23.11.2011 13:49:25
Kaktus
ne znam koliko je neobično ali je bilo u garaži sa malo odškrinutim garažnim vratima da se ne bih ugušili jer je bila zima i mi ostavili motor da radi pa onda se dali u akciju .......
RE: Eksperiment-najneobicnije mjesto gdje ste... 16.12.2011 19:18:59
mirnah
Volim osobe koje o svemu otvoreno pričaju...o čemu god da se radilo!!! Po meni, ovo pitanje je intimne prirode, ali super ste ženice! Ovo je tema koja dotiče um svake persone... Ja se na ovakve teme nikako osloboditi...
RE: Eksperiment-najneobicnije mjesto gdje ste... 22.12.2011 15:30:33
Kaktus
jedan lijepi momenat na vidikovcu u sarajevu u po bijela dana nas dvoje uzivamo u nasoj intimi jest da je sve bilo razvaljeno okolo ali je pogled sa kuce gdje su korpe zicare dolazile predivno....... a nama dobroooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo pozdrav