|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hitno :))
12.11.2013 23:14:27   
Tida
Pozdav hitno mi je potrebna pomoc . Naime dobila sam ponudu da čuvam dvoje djece ( djecak 5 godina i djevojcica 2 ) . Ne bih ih cuvala svaki dan isto, 4-5 sati svaki radni dan u kuci njihovih roditelja. Ne bih placala prevoz jer se nalaze 10 min od mene . PA me interesuje kakva su vasa iskustva sa tetama :) ii koliko biste vi placali , otprilike . Puno bi mi pomoglo vase misljenje :)

< Poruku je uredio Tida -- 12.11.2013 23:25:36 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Hitno :))
13.11.2013 9:32:43   
teacher75
ja sam svoju tetu placala 300 KM a radila je 5-6 sati dnevno, dolazila tramvajem kod mene i pratila mene u smjenama posto radim u skoli a u pitanju je bilo jedno dijete

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Tida)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Hitno :))
13.11.2013 9:52:02   
MicoTico
Ja sam tetu plaćala 250 KM  za čuvanje jednog djeteta, radila je od 8-16 h, nikad vikendom. Živjela je 5 min od moje kuće.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Hitno :))
13.11.2013 9:55:07   
Lady26
Tetu sam placala 350KM, cuvala je jedno dijete kod nas kuci, od 8-17 svaki dan osim vikenda, zivjela je relativno blizu nas
Sretno user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Hitno :))
13.11.2013 10:15:35   
Isha

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Ja sam tetu plaćala 250 KM  za čuvanje jednog djeteta, radila je od 8-16 h, nikad vikendom. Živjela je 5 min od moje kuće.


Isto radno vrijeme, ista udaljenost, samo stomi placamo 400 KM, i teta ima brigu samo oko djeteta, ne kuha mu,to ja napravim, jedino mu dorucak spremi ponekad, akoja nisam.

Mislim da kod tebecijenanebi trebala biti ispod 500 KM.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Hitno :))
13.11.2013 11:06:13   
mama2009
Dolazila gradskim prevozom..od 7:30-16:15 placala 480 KM, samo cuvanje djeteta

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Hitno :))
13.11.2013 11:08:51   
MicoTico
Pa i meni je teta "samo" čuvala dijete, to joj je bila jedina obaveza.
Doduše, to je bilo prije preko 4 godine.


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *