|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ITI
11.6.2013 23:51:40   
miks
Da li je iko radio ITI tip inseminacije? Citala sam da se rijetko radi ali da je veca vjerovatnoca zatrudnjivanja nego standardne AIH inseminacije jer se sperma ne stavlja u cervix i matericu vec direktno u jajovod d ili l ovisno o kolicini folikula (zrelih)....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ITI
12.6.2013 0:01:17   
miks
DA LI JE IKO RADI ITI TIP INSEMINACIJE?

(odgovor članu miks)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ITI
12.6.2013 0:38:27   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: miks

DA LI JE IKO RADI ITI TIP INSEMINACIJE?

velika slova na forumu oznacavaju vikanje i protiv pravila su foruma, ako neko bude imao iskustva javit ce se, temu mozes podici i malim slovima user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu miks)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ITI
12.6.2013 9:58:00   
kokouli
Ja sam radila 3 inseminacije klasicne ,ne ITI ,mislim da sam cula da dr.Mehmedbasic to radi ,nadam se da ako si je radila ce uroditi pozitivnim rezultatom .

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ITI
12.6.2013 12:57:47   
riba78
imala sam popriličan broj inseminacija ,ali nijednu ove vrste ,kod koga misliš raditi ITi

_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ITI
12.6.2013 14:01:13   
kokouli
I znam da Turci to rade .....By the way satra ova nagradna igra sa stablima fakat

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ITI
20.6.2013 22:48:29   
miks
radila iti u zagrebu...poliklinika ivf....prva uspjesna!

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *