|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kutija uspomena
11.3.2013 12:30:55   
sporty mamaa
Ne znam postoji li slicna tema ali je ne nadoh. Ovako moje djevojcice imaju kutije u koje sam ja spremila i jos uvijek spremam stvari koje su obiljezive njihovo djetinjstvo. Tako recimo dosad imamo: narukvicu iz porodilista, prvo odjelce, odjelce sa krstenja, prve cipelice, dudu koju je starija zadnju koristila(naravno oprano), malu zlatnu narukvicu, najdrazu zveckicu, macu koju je nosala svugdje sa sobom, radosnicu, male carapice, diplomu za hrabrost sa cijepljenja, diplomu sa puzanja beba... Kutiju sam kupila u mercatoru i namjerevam odsad u svakoj godini spremiti po nesto, i to im pokloniti recimo za 18 rodendan. Mislim da je to super dar.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kutija uspomena
11.3.2013 12:34:32   
bebana27
to ti je super i ja bi mogla tako nesto uraditi moj mm ima dekicu kad je on bio mali i sad je koriste njegova djeca

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kutija uspomena
11.3.2013 12:38:53   
Blue rose RR
Imam kutijice u kojoj su slične stvarčice, osim odjeće, ali eto lijepa je ideja da je poklonimo kad budu velike.
Možda prije kad se uda . Sa 18-st ne znaju gdje im je glava, a gdje dupe.user posted image


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kutija uspomena
11.3.2013 12:46:37   
saninica
I ja imam jednu kutiju u kojoj ostavljam sve one njihove stvarcice koje smatram da su vrijedne. Tu su njihove prve cuculice, njihovi pramenovi kosice, prve kapice, trudnicke knjizice......i cesto tu kutiju pregledam i vjerujte mi svaki put mi suze krenu

< Poruku je uredio maja78 RR -- 19.3.2013 12:20:55 >

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kutija uspomena
11.3.2013 12:51:34   
Adana
Nije loša ideja. user posted image
Ja nemam posebnu kutiju, iskreno nije mi ni pala na pamet.

Ali isto tako sam joj sačuvala narukvicu iz porodilišta, haljinicu sa prvog rođendana, prve cipelice, najdraži body, prve četkice za zube, cuclu koju je zadnju koristila, pramen kosice, ''sliku'' sa UZ, haljinicu koju je dobila od šišane kume za prvi rođendan, sve ''uratke'' iz vrtića koje je donijela kući, kao i neke kućne radinosti. user posted image
Čak sam sačuvala i test za trudnoću koji sam uradila kada sma ostala trudna. user posted image To joj stoji u Radosnici.
I isto sam tako planirala da joj to dam na 18. rođendan. Mada nije loša ni ideja kada se bude udala ili nešto sl.

< Poruku je uredio Adana -- 11.3.2013 12:53:05 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kutija uspomena
11.3.2013 12:53:04   
Miracle*3
Super ideja. I ja sve skupljam i ostavljam

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kutija uspomena
11.3.2013 12:56:40   
Neca xxx
Imam i ja ovakvu kutiju. velika dekorativna kutija i u njoj su prvo odjelce, prva haljinica, prva igracka, narukvice iz porodilista, sve cestitke koje je dobila povodom rodjenja i za rodjendane, flyer sa prve posjete pozoristu, prva kino ulaznica i ulaznica na koncert, prva fotografija, diploma kod prve posjete zubaru, prva cucla, prve cipelice i slicne stvari. Ovo mi je bas super i ona vec sada voli da pregleda samnom tu kutiju, a mislim da ce joj biti lijepa uspomena kada odraste. user posted image

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kutija uspomena
11.3.2013 13:00:05   
saninica
ja vidim po starijem sinu da on sa puno emocija pregleda tu nasu kutiju....i svaki put mu moram ispricati neku pricicu vezanu za njega i tu stavrčicu koju uzme iz kutije

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kutija uspomena
11.3.2013 13:43:22   
mamma mumi
ja skupljam stvari, ali ne u kutiji, vec u razlicitim kutijama, pa mi dadoste bas dobru ideju. Interesuje me kakve kutije su kod vas i gdje da je kupim, je li mislite na one velike dekorativne kutije koje se mogu naci u mercatoru, knjizarama?

(odgovor članu saninica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kutija uspomena
11.3.2013 13:47:23   
mama_mo
Imam i ja kutiju uspomena za prvu maminu ljubav, a uskoro ćemo puniti još jednu user posted image Po meni je to odlična ideja user posted image

_____________________________

L. 2010. mamina ljubav najveća
V. 2013. mamina sreća najveća

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kutija uspomena
11.3.2013 13:49:33   
saninica
kutija uspomene je prava stvar....mislim da bi je svi trebali imati

(odgovor članu mama_mo)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kutija uspomena
11.3.2013 14:04:59   
leona81
imam i ja jednu malenu u kojoj skupljam te sitne stvarcice - makaze s prvog rodjendana, pramen kose, narukvicu iz porodilista:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu saninica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kutija uspomena
11.3.2013 14:30:05   
sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: Adana

Nije loša ideja. user posted image
Ja nemam posebnu kutiju, iskreno nije mi ni pala na pamet.

Ali isto tako sam joj sačuvala narukvicu iz porodilišta, haljinicu sa prvog rođendana, prve cipelice, najdraži body, prve četkice za zube, cuclu koju je zadnju koristila, pramen kosice, ''sliku'' sa UZ, haljinicu koju je dobila od šišane kume za prvi rođendan, sve ''uratke'' iz vrtića koje je donijela kući, kao i neke kućne radinosti. user posted image
Čak sam sačuvala i test za trudnoću koji sam uradila kada sma ostala trudna. user posted image To joj stoji u Radosnici.
I isto sam tako planirala da joj to dam na 18. rođendan. Mada nije loša ni ideja kada se bude udala ili nešto sl.


Imam i ja i to dvauser posted image user posted image Al nije mi palo na pamet stavit ga u kutijicuuser posted image

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *