|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   zakocenjivanje bebe-preporuka za privatnu ord...
15.12.2009 13:27:59   
cokolino_79
Drage moje,znate već da se Lejla zakocenjuje.Neki dan je po treći put imala AFEBRILNE(bez temperature) konvulzije i opet smo prošli taj pakao koji ne bih nikome poželjela).Na pedijatriji su je pogledali i rekli da dođemo na kontrolu ovwe sedmice.Ja sam je svakako planirala odvesti neurologu ali ono čekanje na Koševu je užasno i za bebu i za roditelja,da ne pričam o virozama koje može pokupiti čekajući satima da dođe na red.Nažalost,izgleda da niko od neuropedijatara s Jezera ne radi privatno,a voljela bih je odvesti privatnom neurologu(pa makar i onom za odrasle).Molim vas ako znate da je neko od sarajevskih neurologa ili neuropsihijatara dobar specijalista a da radi privatno,da mi kažete ime i gdje radi.Puno hvala.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: zakocenjivanje bebe-preporuka za privatnu...
15.12.2009 13:39:43   
cokolino_79
Također me zanima ako u Sa postoji dobar privatnik gastroenterolog da mi ga preporučite jer starija Lamija ima netoleranciju laktoze.

(odgovor članu cokolino_79)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: zakocenjivanje bebe-preporuka za privatnu...
15.12.2009 13:45:54   
D_K
koliko se sjecam sef klinike za gastroeneterologiju je radio u klinici Eurofarm na Ilidzi prije par godina - sad ne znam. mozes potraziti njihov broj u tel. imeniku ili na informacijama i pitati. mozes ih pitati i da li kod njih dolazi i neki od neurologa - svi sefovi klinika imaju privatne ordinacije ili se pojavljuju u nekim klinikama..

sretno u svakom slucaju - nadam se da ce ti bebaci ozdraviti..

(odgovor članu cokolino_79)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: zakocenjivanje bebe-preporuka za privatnu...
16.12.2009 12:23:00   
cokolino_79
hvalauser posted image

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: zakocenjivanje bebe-preporuka za privatnu...
16.12.2009 12:25:08   
D_K
jesi li ih to zvala?
zao mi je sto nema vise odgovora - uvijek je bolje kada imas vise izbora pa ti izvagas..

(odgovor članu cokolino_79)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: zakocenjivanje bebe-preporuka za privatnu...
17.12.2009 22:09:18   
cokolino_79
Saznala sam da šef neuropedijatije radi u privatnoj ordinaciji pa smo večeras išli kod njega.Rekao da su to tzv. afektivne respiratorne krize(to sam već znala) koje iako izgledaju strašne nisu opasne za mozak djeteta,rekao je da to rade inteligentna djeca manipulirajući roditeljima da bi bila u centru pažnje(e to već ne mogu da svarim da ona manipuliše tako što se kocene od udarca) i da se posavjetujemo s psihologom kako se postaviti.Doduše on je rekao da TO TREBA IGNORISATI,praviti se de ne vidiš iako posmatraš krišom dijete,ALI KAKO ĆEŠ IGNORISATI DOK SE DIJETE KOCENEuser posted image Uglavnom,dr je jako fin,mene je smirilo što je rekao da to ne oštećuje mozak i da dijete samo prodiše i dođe sebi ma što mi činili.Da ću brinuti i dalje,brinut ću i biti njena sjena da pokušam spriječiti svaki pad i udarac kolko je to moguće ali opet mi je malo lakše sada kad mi je detaljno objasnio (sve što nisam uspjela naći na netu) o afektivnim respiratornim krizama i kad znam da joj iako stravično izgleda ne može oštetiti ni mozak niti bilo šta drugo.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: zakocenjivanje bebe-preporuka za privatnu...
17.12.2009 22:21:54   
mamica
moj sin takodjer ima s tim problem, pisala sam o tome na temi zacenjivanje, i drago mi je sto si s nama podijelila iskustvo i strucno misljenje tog ljekara, ignorisanje je izgleda stvarno efikasno ali treba imati zivce ko konopce pa to sve izdrzati, moj metod je da sada cinim sve moguce da ne dodje u tu situaciju ali ako se desi niposto panicno reagovati, ako ne mozes ignorisati onda mirno pokusaj prevladati... puno srece... zelim da se to nikad i nikome vise ne dogodi...


_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu cokolino_79)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: zakocenjivanje bebe-preporuka za privatnu...
17.12.2009 23:45:12   
cokolino_79
Hvala draga.

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: zakocenjivanje bebe-preporuka za privatnu...
23.1.2010 22:15:34   
scarlett
Drage moje zamolit ću vas koje ste u mogućnosti da se na FB uključite u grupu ZAKOCENJIVANJE I FRASOVI KOD DJECE na http://www.facebook.com/group.php?gid=292075687753&ref=mf i podijelite svoje iskustvo i savjet. user posted image
Hvala unaprijed user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu cokolino_79)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *