|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav je avatar osobe iznad vas?
17.9.2011 0:41:51   
Mjeseceva Pratilja
IZVORNA PORUKA: klemzi

Zavarava, kakav đavolčić, ništa to user posted image

Avatar mi mirise na Orijent..
A Klemzi..da tebe vide ovi nasi sejkovi..user posted image

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Kakav je avatar osobe iznad vas?
17.9.2011 9:59:34   
niki83
Mjeseceva pratilja...
Toliki smiraj, privrzenost, ljubav i njeznost...samo majka i dijete to moguuser posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Kakav je avatar osobe iznad vas?
22.9.2011 22:21:40   
InLove
Zamisljena djevojcica, preslatka user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Kakav je avatar osobe iznad vas?
22.9.2011 22:22:21   
Anoniman
starija seka lupka mladjuuser posted image user posted image jer je nervira ......


(odgovor članu InLove)
  Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Kakav je avatar osobe iznad vas?
22.9.2011 22:24:53   
InLove

IZVORNA PORUKA: felix

starija seka lupka mladjuuser posted image user posted image jer je nervira ......




user posted image user posted image
Tvoj, macka i po user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Kakav je avatar osobe iznad vas?
22.9.2011 22:25:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Malena_A


IZVORNA PORUKA: felix

starija seka lupka mladjuuser posted image user posted image jer je nervira ......




user posted image user posted image
Tvoj, macka i po user posted image user posted image
jesi vidila ha ,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu InLove)
  Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Kakav je avatar osobe iznad vas?
22.9.2011 22:26:37   
InLove
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: Malena_A


IZVORNA PORUKA: felix

starija seka lupka mladjuuser posted image user posted image jer je nervira ......




user posted image user posted image
Tvoj, macka i po user posted image user posted image
jesi vidila ha ,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Gdje nadje da i ja trazim sta tako seuser posted image ipilno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Malena_A -- 22.9.2011 22:27:47 >


_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Kakav je avatar osobe iznad vas?
22.9.2011 22:29:10   
InLove
Ej Felix a sta ako je macak user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Kakav je avatar osobe iznad vas?
22.9.2011 22:30:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Malena_A

Ej Felix a sta ako je macak user posted image user posted image user posted image user posted image
nije ba vuk je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nasla na temi kako postavi avatar i imas prvi post i pritisnes link nadjes pise animals i kliknes na zivotinjicu, zatim tu zivotinjicu kopiras na my dokuments i onda ides u svoj profil ja danas sama cackala mucila se i nasla user posted image user posted image user posted image pokusaj haj

(odgovor članu InLove)
  Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Kakav je avatar osobe iznad vas?
22.9.2011 23:34:52   
milenium
user posted image felix tvoj novi avatar je prvo što sam sad zapazila nakon što sam povirila na rr. ovaj ti baš pristaje.mislim da sam nekad gledala neki film ili crtić''mačak felix'' ili je se bar spominjao mačak felix(samo ne znam je li bio crn)user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Kakav je avatar osobe iznad vas?
22.9.2011 23:39:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: milenium

user posted image felix tvoj novi avatar je prvo što sam sad zapazila nakon što sam povirila na rr. ovaj ti baš pristaje.mislim da sam nekad gledala neki film ili crtić''mačak felix'' ili je se bar spominjao mačak felix(samo ne znam je li bio crn)user posted image
user posted image user posted image user posted image imal neko da nije gledao crtic user posted image user posted image user posted image user posted image
Sta fali mom macku crneom eto de mi ga urecite odma ga menjamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Iznad sebe vidim avatar lopta se okrece imam osjecaj da sam u disku vratilo mi lijepe dane sjecanje user posted image user posted image user posted image
Disko lopta (zaboravi kako se zove pravo)user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Kakav je avatar osobe iznad vas?
23.9.2011 0:10:03   
iv@ncica
ovo  ti  je  disco kugla  iz  top shopauser posted image user posted image   ha  milenium ;)))) ili  moze  biti  i  ona za  masinu..samo nek  se  vrti ;I))))))))))))

< Poruku je uredio iv@ncica -- 23.9.2011 0:11:20 >


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Kakav je avatar osobe iznad vas?
23.9.2011 0:10:13   
reallove

IZVORNA PORUKA: milenium

user posted image felix tvoj novi avatar je prvo što sam sad zapazila nakon što sam povirila na rr. ovaj ti baš pristaje.mislim da sam nekad gledala neki film ili crtić''mačak felix'' ili je se bar spominjao mačak felix(samo ne znam je li bio crn)user posted image

ne bih rekla da je bio crn,i meni je nesto poznat macak felix,ali nemogu da se sjetimuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Kakav je avatar osobe iznad vas?
23.9.2011 0:17:09   
milenium

IZVORNA PORUKA: iv@ncica

ovo  ti  je  disco kugla  iz  top shopauser posted image user posted image   ha  milenium ;)))) ili  moze  biti  i  ona za  masinu..samo nek  se  vrti ;I))))))))))))


user posted image user posted image user posted image ona kugla za veš sa ionimauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Kakav je avatar osobe iznad vas?
23.9.2011 0:19:02   
iv@ncica
user posted image user posted image user posted image ta  ta...ma  mora  bit  dobra..probat  cu je ,  pa  taman je  andrejuser posted image   odjoniro  ako  ne upaliuser posted image user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Kakav je avatar osobe iznad vas?
23.9.2011 8:24:15   
R&T@
Kad vidim avatar od iv@ncice sjetim se price:

IZVORNA PORUKA: MarinaDK


Prema staroj priči, beba je prije rođenja upitala Boga:
- Kažu da me sutra šalješ na Zemlju. Ali kako ću se ja ondje snaći ovako bespomoćna?
- Odabrao sam jednog anđela za tebe. On će te čekati i brinuti se za tebe. Svakog će se dana s tobom smijati, dobivat ćeš njegovu ljubav svakog dana i bit ćeš sretno biće - odgovorio je Bog.
- Kako ...ću se s ljudima sporazumijevati kad ne znam njihov jezik?
- Tvoj će te anđeo naučiti jezik, pa ćeš se moći sporazumijevati.
Dijete je podiglo glavu i upitalo:
- Svi kažu da na Zemlji ima loših ljudi. Tko će me štititi?
- Tvoj će te anđeo čuvati makar po cijenu života - odgovorio je Bog.
- Hoćeš li mi barem reći ime mojeg anđela - upita dijete.
- Nije važno kako se zove. Ti ćeš ga zvati 'mama' - odgovori Bog.





_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Kakav je avatar osobe iznad vas?
23.9.2011 8:31:55   
Lulu_08
Sladak! Zelembać! Slinice hihihihihi... Sorry mašta radi svašta!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Kakav je avatar osobe iznad vas?
23.9.2011 8:33:18   
mamabb
Avatar iznda mene je prekokrasan(naučila sam ovu novu riječ neki dan i baš mi je prekokrasna i volim je upotrebljavatiuser posted image )
Osoba koja se krije iza njega djeluje mi znatiželjna, nestašna i duhovita sa seksi oblinama i upečatljivim okama.


Djana brža od meneuser posted image , mada se dosta ovog može odnositi i na tebe :)))

< Poruku je uredio mamabb -- 23.9.2011 8:35:51 >


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Kakav je avatar osobe iznad vas?
23.9.2011 8:36:45   
bebacha
strasan.ova maca mi izgleda kao da je bolesnauser posted image o osobi koja se krije neznam puno,al dosad nista lose nisam procitala ili protumacila o doticnojuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Kakav je avatar osobe iznad vas?
23.9.2011 8:40:03   
mamabb
IZVORNA PORUKA: bebacha

strasan.ova maca mi izgleda kao da je bolesnauser posted image o osobi koja se krije neznam puno,al dosad nista lose nisam procitala ili protumacila o doticnojuser posted image


user posted image meni je moja maca i te kako zdravauser posted image

kad gledam tvoj avatar doživljavam, tamo neku, slatkorječivu zavodnicu koja bi žedna preko vode prevela samo ako to poželi. Jesam u pravu?user posted image


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Kakav je avatar osobe iznad vas?
23.9.2011 8:40:07   
Lulu_08
uh ta jagoda mami li mami hahaha, mislim da si i ti sama takva, jednostavna a privlačna!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Kakav je avatar osobe iznad vas?
23.9.2011 8:41:01   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: mamabb

IZVORNA PORUKA: bebacha

strasan.ova maca mi izgleda kao da je bolesnauser posted image o osobi koja se krije neznam puno,al dosad nista lose nisam procitala ili protumacila o doticnojuser posted image


user posted image meni je moja maca i te kako zdravauser posted image

kad gledam tvoj avatar doživljavam, tamo neku, slatkorječivu zavodnicu koja bi žedna preko vode prevela samo ako to poželi. Jesam u pravu?user posted image



Eh sad ti meni mamabb "uleti" preko reda hahahaha.. Tvoj avatar je meni mrak, ta maca je stvarno SHOW, tako šašavo i simpa izgleda, a to ti napisah negdje ranije meni se čini?

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Kakav je avatar osobe iznad vas?
23.9.2011 8:42:30   
bebacha
dzabe se ja krijem iza avatara,zena me odma skontauser posted image user posted image user posted image user posted image
a kad gledam ovu Hello Kitty ja uvjek vidim Lunuuser posted image cak sam par put pomoslila da si stavila njenu sliku.vjerovatno sto joj je za rodendan bilo sve u znaku ove mackurine:) pa me asocira


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Kakav je avatar osobe iznad vas?
23.9.2011 9:06:08   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: bebacha

dzabe se ja krijem iza avatara,zena me odma skontauser posted image user posted image user posted image user posted image
a kad gledam ovu Hello Kitty ja uvjek vidim Lunuuser posted image cak sam par put pomoslila da si stavila njenu sliku.vjerovatno sto joj je za rodendan bilo sve u znaku ove mackurine:) pa me asocira



Hahaha sa ovom mačkurinom si me potsjetila na moju staru majku koja je pitala Lunu kakva je ovo maca, kaže Luna Hello Kitty, a ona će ti Bože sačuvaj kakvo ime dadoše (kontala na ki*a umjesto kiti hahahahahah) joj show...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Kakav je avatar osobe iznad vas?
23.9.2011 9:57:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: milenium

user posted image felix tvoj novi avatar je prvo što sam sad zapazila nakon što sam povirila na rr. ovaj ti baš pristaje.mislim da sam nekad gledala neki film ili crtić''mačak felix'' ili je se bar spominjao mačak felix(samo ne znam je li bio crn)user posted image
user posted image user posted image user posted image imal neko da nije gledao crtic user posted image user posted image user posted image user posted image
Sta fali mom macku crneom eto de mi ga urecite odma ga menjamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Iznad sebe vidim avatar lopta se okrece imam osjecaj da sam u disku vratilo mi lijepe dane sjecanje user posted image user posted image user posted image
Disko lopta (zaboravi kako se zove pravo)user posted image user posted image



ma macam felix jest crn i super ti avatar , ali vi mene sa promenom avatara totalno zbunite pomesam vas user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *