|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeciji krevet
16.9.2011 12:12:34   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: leona81

ne znam jel iverica ali su divni


Ako nisi u princes fazonu ti meni nađi lika za "pecu" ja ću tebi prodati naš čilekov krevet po sniženoj cijeni, tad bi skafander išao gratis user posted image


Ha, jesam trgovac? Ha? Ha?



user posted image ja trgovca, zaletio se, a nije pročitao dalje postove user posted image


< Poruku je uredio Lejla Ka -- 16.9.2011 12:14:58 >


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Djeciji krevet
16.9.2011 12:15:15   
*pcelica*
Rodjeni si trgovac. Mi smo nazalost Atijin krevetic morali izbaciti. Sav se raspao user posted image Nikad u njemu nije htijela spavati ali po danu se u njemu igrala i skakala i polomila one letvice ispod.

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Djeciji krevet
16.9.2011 13:09:11   
leona81
lejla ka, da sam prije znala za krevet ne bi kupovala ovaj:) a skontali smo polijepiti neke naljepnice po ovom samo ne znam gdje da nadjem odgovarajuce, nesto bih univerzalno. a cekam da vidim taj skafander ko ozeblo sunce ima li nade da bude danas jer me nece biti uz net do nedjelje navecer:) a moram pitati nenu za pecu zaboravila skroz

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Djeciji krevet
16.9.2011 18:13:48   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: leona81

hvala tiuser posted image  nego ima li neko savjet oko madraca, dakle ima ova varijanta npr s oprugama
http://jysk.ba/4/5/3216132/a/catalog
i ova od pjene
http://jysk.ba/4/5/16/537/3318032/a/catalog
http://jysk.ba/4/5/3318223/a/catalog


Mi imamo sa obrugama.... super je za sad a ako Bog da iza nove godine planiramo joj kupivi pravi krevet tada ce biti madrac sa federima unutra i odozgo onaj bedmadrac ili kako se vec zove...

A nece ti pasti mala sa kreveta ako imas onu zastitnu ogradicu sto ide do pola kreveta... to smo mi kupili Lamiji i nije ni jednom pala sa svog kreveta...

A najljepnice imas neke u Interexu na Pofalicima na drugom spratu gore gdje imaju tapete... bar je bilo prosle godine lijepih naljepnica za zida koje se mogu koristiti i na drvo ofarbano ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Djeciji krevet
18.9.2011 22:57:16   
leona81
hvala ti punouser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Djeciji krevet
18.9.2011 23:01:19   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: leona81

hvala ti punouser posted image


U slucaju da ne nadjes postoji uvijek IKEA i nije mi problem da ti to sredim ;)

Mogu ti poslati linkove sta ima u ikeji preko pp, ako hoces ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Djeciji krevet
18.9.2011 23:05:00   
leona81
moze, de mi neku ideju please:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Djeciji krevet
18.9.2011 23:16:50   
vodolija
jel ima neko mozda ogradicu za krevetic u plavoj boji il nekoj prikladnoj za djecake,mi imamo rozu nova pa mislila ofarbat...     poz

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Djeciji krevet
19.11.2011 13:08:55   
Lejla Ka
Uz dozvolu osoblja obavještavam vas da prodajem dječiji krevet Čilek:

http://www.pik.ba/artikal/2103902/djeciji-krevet-sa-toboganom/

Sve dodatne informacije rado ću vam dati na pp.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu vodolija)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Djeciji krevet
28.11.2011 19:56:34   
Mala Selma
Drage moje, mozda mi mozete pomociuser posted image
Da lis te vidjeli u nekoj prodavnici namjestaja da ima kupiti fotelja n arazvlacenje, bez stranica, a da je ispod sanduk za posteljinu.Nadam se da ste me skontaleuser posted image
Soba od A.je jako malo i sada spava na obicno francuskom lezaju na razvalcenje (kada se razvuce bude 1,80x2,00m) a obicno ga ne razvlacimo i nema bas puno mjesta za igru.Pa sam u potrazi za foteljom na razvlacenje.
Ako znate gdje ima i koliko kosta otprilike bila bi vam mucho zahvalnauser posted image



_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Djeciji krevet
28.11.2011 20:04:32   
ElmaB
Ima u Dallasu i u Belloni.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Djeciji krevet
28.11.2011 20:07:38   
bananica
pogledaj u S Koloniji, ima salon namjestaja, odlicnih stvarcica imaju, a bas su povoljni

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Djeciji krevet
29.12.2011 0:27:07   
Ivana85
Drage moje,

sto se tice krevetica/kreveta za dijete nas je super posluzio ovaj krevet iz Ambyente
http://ambyenta.com/site1/index.php?option=com_content&task=view&id=80&Itemid=104

Kao sto vidite na slikama moze za bebu, a kasnije se drugacije sklopi pa moze i za veliko dijete, na njega odmah ide veliki madrac. Kad smo ga mi uzimali (prije cca 3 god) bio je oko 400 KM, bez madraca.

Mene interesuje da li neko zna gdje ima kupiti djecija posteljina 200x120 cm ili malo manja, uzorak miki maus ili nesto slicno za djecaka. Ja zivim u Banja Luci i nigdje to ne mogu naci????

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Djeciji krevet
29.12.2011 21:30:38   
emma.L
Imate li u Banjoj Luci Yisk? Ili Belonu? U Beloni je bilo divnih Disney posteljina kad smo mi kupovali krevet za curicu, ali pošto nije bila Kitty, u Yisku smo kupili i flanelnu i od pamučnog krepa za njen krevet.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Ivana85)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Djeciji krevet
29.12.2011 21:49:19   
anidla
ovo je nas krevet, prezadovoljni smo i cijenom i kvalitetom (zasad)....topla preporuka....

a transport? ikea to sve lijepo upakuje, bez problema smo ga dovezli....


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Djeciji krevet
29.12.2011 21:49:43   
anidla
IZVORNA PORUKA: anidla

ovo je nas krevet, prezadovoljni smo i cijenom i kvalitetom (zasad)....topla preporuka....

a transport? ikea to sve lijepo upakuje, bez problema smo ga dovezli....



http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/S39858939/#/S59851606

user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Djeciji krevet
29.12.2011 21:50:06   
anidla
nas je bijele boje

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Djeciji krevet
5.5.2012 21:52:12   
Misty_mama
Pozdrav drage moje.. Obzirom da se termin dolaska malog piše približava, sada smo u fazi traženja adekvatnog krevetića.. Odlučili smo se za drveni.. Nismo još pretjerano obilazili radnje, ali recimo, neki dan, u Belloni, našli smo jedan, čini mi se oko 300 km, bez madraca, a djelovao je dosta nestabilno... Obzirom da je i moja mama bila sa nama, a ona se ne libi sve 'isprobati', kada ga je malo prodrmala, sav je nekakav bio klimav, skoro kao da će se raspasti.. Još smo ulazili u Cilek, prvo čisto iz radoznalosti, ali se onda mm jako svidio jedan, koji djeluje dosta stabilno, ima garanciju 5 godina, i uz neki popust zajedno sa madracem izašao bi oko 400, ili malo više... Oni također imaju i opcije naručivanja kreveta tipa onih sa komodicama, koje se poslije mogu odstraniti, pa se dobije veliki krevet... U još dvije radnje sam vidjela obične drvene krevetiće, bez madraca, oko 300 km... Kad se sve uzme u obzir, i imajući u vidu vaša iskustva, da li se isplati izdvojiti nešto veću sumu za ove iz Cileka, ili da nastavimo tražiti...? Hvala vam puno... user posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Djeciji krevet
5.5.2012 21:57:19   
selebriti
http://www.camspa.it/en/prodotti/in-casa/prodotto/?product_id=121

Kod nas je ovaj i odličan nam je!

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Djeciji krevet
5.5.2012 23:45:27   
Misty_mama
selebriti, kako ste došli do njega? mislim, je li se ima ovdje kod nas negdje kupiti, poručiti...? ja sam otpočetka bila za drveni, jer sam ove druge zamisšljala kao one klasične mrežaste, 'ružne'... ali kad vidim ovo, hmmm... user posted image primamljivo izgleda...

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Djeciji krevet
6.5.2012 8:17:55   
selebriti
Misty_mama imas ove u BBI-u, suteren, Baby centrar, a imas i na stranici www.dotea.ba da narucis povoljnije.
Nama sluzi super.
Sretno sta god da odlucis.

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Djeciji krevet
22.5.2012 18:46:11   
Misty_mama
Selebriti, još samo jedno pitance, pošto smo 90% odlučili uzeti ovaj krevetić.. Koliko je ovaj gornji dio stabilan i siguran za bebu? Je li ima neka podloga ili je dno tvrđe, ili..? Mislim, ok, za donji nivo svakako bi kupili madrac, ali me buni ovaj gornji, nekako mi ne djeluje dovoljno čvrsto... Nismo još uvijek vidjeli krevetić uživo, nisam bila baš najbolje u zadnje vrijeme, pa nisam mogla otići do BBI da vidim kako to izgleda... Hvala ti puno, nadam se da ne peglam previše, ali uvijek je sigurnije kada neko podijeli s tobom vlastito iskustvo... user posted image

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Djeciji krevet
23.5.2012 13:02:16   
vila_7
mene zanima gdje ima kupiti ovaj krevet samac sa jos jednom dodaatnom daskom sa strane- curetku je tek 2 godine pa bas mi treba dodatna zastita

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Djeciji krevet
2.6.2012 15:59:51   
amiboj
Pozdravcic, imam pitanjce za leonu....posto je doslo i nama vrijeme da kupujemo neki konkretan krevetic za nase pilence, zanima me jeste li zadovoljni vasim krevetom. Nam je on prva opcija pa me bas zanima :)
Da li dolazi latofleks sa tim krevetom?


_____________________________

14.10.10 - nas sin nam stigao u zagrljaj

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Djeciji krevet
2.6.2012 18:33:03   
leona81
ne dodje latofleks i ne dodje ladica dakle moras sve posebno kupiti, medjutim nas je sve ukupno doslo jeftinije od bilo koje pocetne cijene samo kreveta...a odlican je i mislim da moze da joj dosta dugo traje. madrac smo uzeli u jysku.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu amiboj)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *