|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   mama,vojim te
17.9.2008 17:35:36   
nikka
Juče sam to prvi put čula od svog sinčića, srce mi je bilo do neba,onako spontano bez poticanja ikakvog.
Pozvala sam ga da mu dam kinder pingvin poslije ručka i on je zastao ispred mene i reče:mama vojim te puno;i zagrli me,eh to je osjećaj za pamćenje,kako ste vi to doživjele drage mame?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: mama,vojim te
17.9.2008 18:05:15   
mamy Sabina
Meni je moja klinka prvi put to rekla ovako:
,,voji ja tebe "Osjećaj srce ko saobraćajni znak,da se istopiš od miline.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: mama,vojim te
17.9.2008 18:26:06   
camm
i meni je moja rekla ovako

oooo kojiko te vojim puno do neba.user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: mama,vojim te
17.9.2008 18:56:40   
fanamatik
Mislim da je samo taj jedan trenutak kada mi je malena rekla VOLIM TE, MAMA bio fakat vrijedan svih onih neprospavanih noci i momenata kada mislis da ce ti glava eksplodirati od trcanja za njom...
Samo taj momenat...user posted image

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: mama,vojim te
17.9.2008 18:57:45   
lamka
kad to tako kazete ja jedva cekam da meni moja micica kaze da me voli
sdad vam tako zavidim jer ona meni to jos nije reklauser posted image


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu fanamatik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: mama,vojim te
17.9.2008 20:40:08   
ja
kao sto lamka rece bas vam zavidim user posted image meni to j9os nije rekao ali zna pokazati...kada dolazim kuci potrci i zagrli me svom snagom i ponudi obraz da ga ja poljubimuser posted image

_____________________________

emman 17.5.2007

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: mama,vojim te
17.9.2008 20:45:00   
Suncica*
Meni je moja Lorena rekla:"Mama, jojim te do mececa i do zezda"..
To joj je sada preslo u naviku, pa mi kaze svaki put kada ide da spava..
A osecaj?
Eh, nisam ni verovala koliko se srce moze rastopiti od miline, da sam pocela da placem..

(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: mama,vojim te
17.9.2008 21:58:33   
mamsi
To je najljepši ttrenutak u mom životu a zvučalo je ovako:"Mama vojim te" i naravno da sam se rasplakala i odmah nazvala svoju mamu koja je zaplakala sa mnom

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: mama,vojim te
17.9.2008 22:12:11   
stella
user posted image Jedva cekam.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: mama,vojim te
17.9.2008 22:18:57   
lejlašh
user posted image user posted image user posted image  
I ja jedva čekam 

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: mama,vojim te
17.9.2008 22:54:22   
tweety
Kod mene je to bilo " mama ja te vojim" user posted image  

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: mama,vojim te
17.9.2008 23:04:57   
almai
Moj user posted image vec duze vrijeme iz cista mira se zaleti i uhvati oko vrata i samo kaze
'joj mama jojjjjjj' i onda ga ja pitam'koliko volis mamu .a on kaze'punoooooo'user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: mama,vojim te
17.9.2008 23:56:25   
ziki
Kao sto vec rekose prije mene, bas vam zavidim. Jedva cekam. Ja sam plakala od srece kad mi je povisenim tonom reko mam, ispala pipa a ja nisam primjetila.
Duse male sto voje mame.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: mama,vojim te
18.9.2008 12:45:33   
Azure
Odavno je moja Macica na pitanje koliko vosis mamu sirila ruke i govorija "toiko". A ljetos kad sam je odvela na helikoptercic u Robotu (nismo je dugo vodili jer tamo idmeo samo kad je kisa) nakon sto je sjela u helikoptercic sva razdragana ustala uhvatila me za obraze i rekla "mama joji te. E ja sam se rasplakala iste sekunde i onda smo se grlile i ljubile. Odmah sam hazvala muza i rekla mu za divnu vijest. Nakon dva dana i on je bio sretan jer je rekla tajo jojii te"  Bila sam presretna!! Zato mame naravno da s nestrpljenjem cekate taj trenutak.

Ali sada me nesto posebno uveseljava. Sigurna sam da vecina vas zna pjesmicu ciji refren ide ovako: Nabrali smo kiticu najljepsega cvijeca, dacemo ga majcici nek je prati sreca... Nasa Macica zna cijelu pjesmicu. Kad sam na poslu nazove me svaki dan, a vrlo cesto i ispjeva pjesmicu. Posebno me dirne onaj stih... bicemo ti majcice utjeha i nada, uvijek ce te ljubiti nasa srca mala...
E to kad cujem rusim sve pred sobom. Zaista ne mogu opisat toplinu koju osjetim u dusi i srcu... ali naravno... sve znate o cemu govorim.

Pusica mama...

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: mama,vojim te
18.9.2008 12:52:33   
jupajdi
I meni je moj sin rekao da me voli i to sam, onako iz srca.
Inače je velika mamina maza i sada je to prešlo u naviku i često kaže "Znaš koga Emin voli najviše na svijetu, MAMU, do neba" i raširi ruke i zagrli me. Osjećaj je uvijek dobar i svaki put me razmekša i ja ga ljubim, ljubim, ljubim...........

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: mama,vojim te
18.9.2008 13:40:43   
M kao Mama
e, budući da sam ja neviđeni emotivac, već sebe zamišljam kako danima plačem, prvo razmišljajući kako će to izgledati, onda kada se desi, i nakon toga. Počela sam se topiti onog dana kada sam shvatila da sam trudna, pa nadalje, sada smo u fazi da Lajla kaže samo mama, ali tako nekako lijepo i njezno, ma šta vas više davim, amame ste, znate o čemu vam govorim

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: mama,vojim te
19.9.2008 13:23:31   
Azure
Uopste nas ne davis. Kako kazes sve znamo o cemu govoris i radujemo se s tobom skupa. Ja sam nezaustavljiva kad pocnem pricati o svojoj Macici. A svi moji prijatleji i poznanici znaju koliko sam, jos dok sam bila jako mlada, voljela djecu i uvijek je kod mene kuci bilo tudje djece s kojom sam se igrala i izvodila ih u setnje. Sada kad vide moju Macicu kazu da ima srece sto sam joj mama jer svu ljubav koju sam poklanjala drugoj djeci sada poklanjam njoj i zaista uzivam u tome.

Uzivaj u svakom trenu sa svojom Lajlicom.
I cmocni je za mene.user posted image


_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: mama,vojim te
20.9.2008 15:13:03   
andji
moj Sergej tek je rekao ma-ma,i to prvi put dok sam mu ujutro spremala mlijeko.On se motao oko mojih nogu,ne može dočekat da mu ohladim i onako plačući više puta ma-ma,ma-ma...ja ga pogledam i nasmijem se od dragosti a on se smije stidljivo,i tad sam skontala da tačno zna šta je rekao i zna da sam ja njegova mama,a osjećaj....topim se kad me doziva,kao što neko reče sjetim se svih neprospavanih noći i nevolja sa njim,i znam da vrijedi i da bih sve opet učinila isto.A šta će biti kad mi rekne prvi put,e ja to zamišljam ovako 'mama voji te ja'

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: mama,vojim te
16.12.2008 10:41:24   
sarayka
Moja jako često kaže Mama vojim te puno pogotovo ako je nesto kenkava il je naružim pa joj to teško padne.... Ma milina user posted image user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: mama,vojim te
27.12.2008 16:58:24   
Crvena
To je osjecaj za pamcenje, sva sam se rastopila kad je moj sin to rekao.



_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: mama,vojim te
27.12.2008 17:31:36   
camm
stvarno nema boljeg osjecaja niti se moze i sa cim uporediti
kao te slatke rijeci njihove
mama vojim te najvise na svijetuuser posted image user posted image user posted image
joj koiko te volim ti si moja beba
svaki dan cujem te rijeci  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: mama,vojim te
28.12.2008 0:56:34   
merimaa
moj jos ne zna bas da sastavi recenicu......user posted image
al zna kad ga pitam koliko volis mamu on kaze punoooo nekad kaze do nebaaauser posted image
ja se sva raznjezimuser posted image misic moj maleniuser posted image


_____________________________

Vedad 11.05.2007 najljepsi dan u mom zivotu!

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: mama,vojim te
28.12.2008 18:04:03   
merimaa
Taman ja sinoc odgovori na ovu temu kad moj vedouser posted image danas leze kraj mog muza i mene gleda tako u nas i rece svoju prvu medenu recenicu*mamu taju joji puno*user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image presretna sam!


_____________________________

Vedad 11.05.2007 najljepsi dan u mom zivotu!

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *