|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Problem pri odrzavanju trudnoce
5.5.2012 15:39:50   
JelenaSreckovic
Najpre ću sve da vas pozdravim, pošto sam nova ovde :)

Možda je neka od vas imala slično iskustvo kao ja, pa bih volela da čujem kako ste vi izašle na kraj sa tim, i kako dalje.
Naime, prošle godine, u ovo vreme sam zatrudnela (prva trudnoća), naravno bila sam presrećna, međutim sve se završilo kiretažom, jer sam imala takozvni Blighted Ovum, tj. razvijala mi se posteljica bez elemenata ploda.

Negde u julu, tj. pocetkom avgusta, ponovo ostanem u drugom stanju. Ginekolog je sve vreme pratio sta se desava, na dva dana sam radila BHCG, rastao je taman kako treba, i taman kada sam verovala da cu početkom iduće nedelje videti nešto na ultrazvuku, krajem pete nedelje sam doživela spontani.
Iskustvo je grozno, a pogotovo kad si svestan da ti život bez dece nema smisao, ostvaren si u svakom drugom pogledu, ali tu prazninu ništa ne može da nadomesti.

Posle tog drugog puta, ginekolog je rešio da bi mogla da odradio neke testove. Uradila sam:
1) trombofilije
2) torc (to je ispitivanje na toxsoplasmu, citomegalo virus , rubellu , herpes simpex)
3) hlamidiju, ureoplazmu i mikoplazmu

... svi rezultati su mi ok. Moj ginekolog, nažalost, nije više u Beogradu, a nekako, nemam poverenja u ostale jer sam se opekla. Prošlo je dosta vremena od spontanog, 8 meseci, i zaista sam vodila računa, uvela folnu kiselinu u život svako jutro...

Meni menstruacija nikada ne kasni, tačna je kao sat... sada mi kasni par dana, ne nešto alarmantno, ali aksni. Suprug i ja smo imali odnose par dana pred istu, i tada smo se opustili. Čula sam da je moguće i tada zatrudneti, ali ne znam kolika je veorovatnoća.

Ne znam da li da nastavim sa pokušajima, ili da ipak sačekam neko stručno mišljenej.
Šta biste vi uradile na mom mestu.

Unapred hvala :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Problem pri odrzavanju trudnoce
5.5.2012 17:51:06   
ucitelj
dobro dosla meni je trbelo 8god ds zatrudnim stoga da sam na tvom mjestu i dalje bi pokusavala ali bi prvo otisla kod nekog drugog in jos da sam sigur
i ja sam se opekla u dok kod nas ali uvijek postoji neko negdje pa pokusaj godine lete
sretnouser posted image

_____________________________

Napokon mama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:)

(odgovor članu JelenaSreckovic)
Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *