|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   BIOGAIA probiotic
14.5.2012 18:01:56   
Hurma
bila bih zahvalna kada bi mi neko rekao da ga ima kupiti u Sarajevu... zvala sam danas vecinu privatnih apoteka, nisu cak ni culi za to... da li je neko koristio bebi protiv grceva i da li je nekome pomogao... u nasoj nam susjednoj Hrvatskoj mame se kunu u te mocne kapi biogaia-e... (biogaje)


http://www.biogaia.com.hr/index.cfm?A3851E5BBF59223380B1EA9A21C753C0

Hvala...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: BIOGAIA probiotic
17.5.2013 12:04:13   
ajla86

IZVORNA PORUKA: Hurma

bila bih zahvalna kada bi mi neko rekao da ga ima kupiti u Sarajevu... zvala sam danas vecinu privatnih apoteka, nisu cak ni culi za to... da li je neko koristio bebi protiv grceva i da li je nekome pomogao... u nasoj nam susjednoj Hrvatskoj mame se kunu u te mocne kapi biogaia-e... (biogaje)


http://www.biogaia.com.hr/index.cfm?A3851E5BBF59223380B1EA9A21C753C0

Hvala...





dizem temu,zaista me zanima dal je neko koristio ovo ili druge kapi za probavu.
p.s bebu muci spora probava nista vise nepomaze

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: BIOGAIA probiotic
17.5.2013 12:22:23   
Medić*
Cini mi se da je neka od zenica koja se skoro porodila kupovale te kapi za grceve u Sarajevu, Armina ako ne grijesim. Javice se one :) Upamtih da kostaju oko 25 m i da ih ima neka apoteka u Sa. me znam koja, i znam da ih hvale :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: BIOGAIA probiotic
17.5.2013 12:35:16   
I love youu
Vidim da pisete o ovim kapima, nama je danas 20.dan a koristimo ih od 5. Dana.Jos nam grcevi nisu dosli a nadam se aBd da ce nas preskociti.Ja sam jedva nasla ove kapi I na kraju sam ih nasla na ciglanama kad se prodje onaj nadvoznjak pored pijace na semaforu se skrene lijevo pa sec uz brdo desno, siva zgrada, dr Lutvo, pored te apoteke ima pedijatrijska klinika, kostaju oko 24km.Nadam se da sam objasnila da se moze skontat gdje je user posted image

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: BIOGAIA probiotic
17.5.2013 13:04:17   
ajla86
nije bitna cijena,samo da regulise probavu.mozemo ih uzeti bez konsultacije sa pedijatrom?

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: BIOGAIA probiotic
17.5.2013 13:10:01   
lady84
Ja sam svojoj bebi davala te kapi i najbolje su. Moj sin je imao 3 mj kad su grcevi prestali, ali su mu te kapi najvise pomagale. Ja sam ih dobila iz Njemačke, zvala sam naše apoteke,ali sam dobila informaciju da ih uopšte nema na našem tržistu.
Mislim da je Arminaa na temi grčevi kod beba objasnila tačno gdje se te kapi mogu u Sarajevu kupiti.

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: BIOGAIA probiotic
17.5.2013 13:15:05   
I love youu

IZVORNA PORUKA: ajla86

nije bitna cijena,samo da regulise probavu.mozemo ih uzeti bez konsultacije sa pedijatrom?


Ja se nisam konsultovala sa pedijatrom, jer sam vidjela da su na biljnoj bazi I ne mogu stetiti bebi samo pomoci.Ja mogu primjetiti da je moja beba mirna I ne muci je stomacic sad jel do kapi ili nije stvarno ne znam.Eto ja sam napisala gdje sam ih nasla u Sarajevu, a isto sam zvala sve moguce apoteke I nigdje ih nije bilo.

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: BIOGAIA probiotic
17.5.2013 13:21:08   
ajla86
cekaj,svi spominjete grceve....samo su za njih?
meni treba nesto da pokrene bebina ljena crijeva,probavu jer od rodzenja moram iritirati njenu stolicu.ostaje mi jos da probam probiotic samo ....

(odgovor članu lady84)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: BIOGAIA probiotic
17.5.2013 13:25:07   
tajra26
IZVORNA PORUKA: ajla86

cekaj,svi spominjete grceve....samo su za njih?
meni treba nesto da pokrene bebina ljena crijeva,probavu jer od rodzenja moram iritirati njenu stolicu.ostaje mi jos da probam probiotic samo ....


imam ti ja neki sirup nama je pomogao i znam da je bio skup.. imali smo problema ali nakon dva puta koristenja nam se popravilo stanje... javi se rado cu ti ga dati pa pokusajte.. ..

jos da kazem da je prirodni...nece joj naskoditi samo moze biti bolje...

< Poruku je uredio tajra26 -- 17.5.2013 13:26:26 >


_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: BIOGAIA probiotic
17.5.2013 13:40:02   
ajla86
cujem da i vi imate ovih belaja,pa ako je malenom pomogo,valjda ce i nama.ako nije frka prosljedi znas kome.hvala draga

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: BIOGAIA probiotic
17.5.2013 14:02:07   
tajra26

IZVORNA PORUKA: ajla86

cujem da i vi imate ovih belaja,pa ako je malenom pomogo,valjda ce i nama.ako nije frka prosljedi znas kome.hvala draga


sutra ce biti isporuceno a mozda i veceras... mila pokusajte posto je na biljnoj bazi... ma ja citav zivot imam problema s tim a mozda je i nasljedno bar u nasem slucaju..ali kod malenog sad hvala Bogu super... ja sam bila rahat u trudnoci..hehe

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: BIOGAIA probiotic
17.5.2013 14:13:29   
ajla86
ok hvala ti puno....ma neznam majke mi vise nisam pametna ....kod Ajše je od rodzenja....ostali se nezale u porodici na probavu.a ja samo dumam sta ce jesti,piti....da nemuci stomacic...

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: BIOGAIA probiotic
17.5.2013 17:25:32   
srećicaa
Nas stomačić nekad boli nekad ne boli, ne znam da li su pomagale Bio gaia kapi, ali mi smo potrošili 2 pakovanja, ne znam hoćemo li ih još kupovati. Sigurno je da vrijedi probati i nakon konsultacije sa ljekarima probiotik je jedino što može malo pomoći, a da u isto vrijeme i ne naškodi tom malom probavnom sistemu.
Osim kod Lutve imate ih u apoteci Altea u ulici Koševo-bivša Kralja Tomislava, kod II gimnazije, a neko mi je spomenuo da ima i u nekoj apoteci iza katedrale i još nekoj u blizini slastičarne Palma. Ja sam jednu bočicu kupila i preko pik-a i poslali mi je autobusom iz Beograda-eh ono što je mene odbilo od dalje kupovine je što kod ovih iz Beograda piše da se trebaju držati u frižideru, a kod naših ne piše. Dođe mi da se obratim ovom našem distributeru, ponesem oba uputstva i tražim obrazloženje.

_____________________________

¨*..*°•. ¸.•°*°•. ¸.•°*°•..•°¨*
Imala sam puno toga u životu, ponekad i previše, ali niz godina nisam imala pravu sreću. Sada je mama sa tobom dobila sve što je ikada željela-život, sreću i ljubav-sve ostalo je prolazno.
16.03.2013.

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: BIOGAIA probiotic
20.6.2013 9:38:42   
lana32
Meni su biogaia kapi bile fantastične,nijednom nije imala beba grceve,niti je bljuckala ,a sad kad joj se uvodi i dohrana ,super podnosi i vari hranu . U početku sam nabavljala u Hrvatskoj i Sloveniji ,a kasnije sam saznala ovdje na forumu da ih ima kupiti u apoteci kod dr Lutve,tamo sm i kupila zadnje pakovanje u trećem mjesecu ,koštale su oko 24 km . Samo da bi imale pravi efekat mora se uzeti u što ranijem periodu ,najbolje odmah poslije rođenja jer im je potrebno oko tri sedmice da se kolonijaliziraju u crijevima. Pola pedijatara ovdje ni ne zna šta je to ,što je velika sramota ,a meni je to preporučila pedijatrica iz Slovenije još kad sam bila trudna s prvim djetetom .

Osim toga beba svaki dan ima urednu stolicu ,i nakon prestank pijenja ,vec ih ne pije oko 3 mjesecca

_____________________________

Lea - 19.01 2012
Anabela - 25.02 2013

Ja pjevam svoj blues u srcu dubine i držim se pretežno zlatne sredine, to je bar rutinska stvar..

(odgovor članu srećicaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: BIOGAIA probiotic
3.12.2013 15:13:10   
Aylana
ove kapi su pravi hit sada. Kad je mojej bebici trebalo njih tada jos nije bilo, ali sada moja drugarica koristi, Bilo ih je i u apoteci LOTUS na Cengic vili kad je ona kupovala.

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: BIOGAIA probiotic
3.12.2013 16:13:16   
ljiljo
ja msilim da ih ima i u apoteci kod doma zdravlja Stari grad, ja sam ih vidjela

_____________________________

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu Aylana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: BIOGAIA probiotic
18.12.2013 17:11:22   
Sandrich
Mi smo nabavili bio gaju,bebi je 20 dana i tek smo ih poceli koristiti,nadamo se da ce nam olaksati tegobe user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu ljiljo)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: BIOGAIA probiotic
17.2.2014 10:13:10   
mykica
Ima ih i u apoteci Dina na Čengić vili. Nama pomažu. Tek 4 dana ih koristimo, još beba ima grčeve ali mnogo manje nego prije korištenja kapi.

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *