|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Produžena menstruacija
1.12.2011 2:58:42   
bebac bucko
Veliki pozdrav za sve drage zenice, imam jedno pitanje, a ne mogu da cekam pregled kod gin. naime dobila sam menstruaciju 12.11. i trajala je sve do 26.11. znaci ukupno 14 dana. nije bila obilna tek po malo svaki dan, tadnja tri dana se na ul. pojavljivao samo smedi iscjedak. bez nekih pretjeranih bolova... samo me jucer kada je sve proslo u par navrata zazigalo u dnu stomaka i negdje u dubini. samo par puta i proslo je. nista me nije boljelo osim grudi koje su i danas napuhane i imam osjecaj da ce prsnut. e pa ako je neko imao slicno iskustvo voljela bih da mi se javi i kaze sta bi moglo biti u pitanju. unaprijed hvala

_____________________________

5 dugih godina iscekivanja

(odgovor članu nency)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Produžena menstruacija
1.12.2011 3:51:01   
bebac bucko
e da zaboravih da napisem da mi je predzadnja menstruacija bila od 1.10. sto znaci da je ovaj mjesec kasnila citavih 12 dana i onda 14 dana ali bez nekih posebnih problema. :D


_____________________________

5 dugih godina iscekivanja

(odgovor članu bebac bucko)
Neposredna veza do poruke: 52
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *