|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: LJubomora na supruga?
15.8.2012 14:39:37   
zvončica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jeste neke user posted image
ja sam svak nek radi šta mu je volja
kako će mu ona zabraniti, valjda il zna šta je ok il nije....

nije mu 10 godina....





Neke granice se ipak moraju znati... i postaviti....bez obzira sto mu nije 10 godina....bas zato user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: LJubomora na supruga?
15.8.2012 14:39:53   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ma bice tu razgovor prije ili kasnije. Necete vjerovati ali sad je meni pisala ta muzeva drugarica. Hoce da izadjemo na kafu ja i ona pa kao da povedem i djecicu. Do sad nisam bila sa njom na kafi van radnog vremena. Sta je sad to?user posted image user posted image user posted image


izadji, ne izađaš li ispašćeš blesava
šta znam možda ti s ežena pravooo dopadne


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: LJubomora na supruga?
15.8.2012 14:40:10   
Lady26
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ma bice tu razgovor prije ili kasnije. Necete vjerovati ali sad je meni pisala ta muzeva drugarica. Hoce da izadjemo na kafu ja i ona pa kao da povedem i djecicu. Do sad nisam bila sa njom na kafi van radnog vremena. Sta je sad to?user posted image user posted image user posted image

Ja bih se lijepo zahvalila i rekla da nemam vremena il slicno....
Milsim nidje veze, meni to sve "smrdi" da izivines....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: LJubomora na supruga?
15.8.2012 14:40:29   
teacher75

IZVORNA PORUKA: zvončica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

joj žene jeste neke
jel vam smeta kad vaš muž igra fudbal dva sata, il je na netu 2 sata il je tenisu il plivanju dva sata
neko ovo gore a neko poruke, jbg
meni bi smetalo kad bi samo gledao u mene
no meni nekako nije muški da se bavi porukamauser posted image , mada mi i net u nekim velikim količinama ne ide uz muškarca mojih snovauser posted image al zato mm pola dana nešto trenira user posted image
vazda sportska torba u pripravnosti



Mojne mijesat' babe i zabe...plivanje, fudbal, tenis je jedno.....utakmica gdje ostane po par sati, aliiiiiiiii.........porukanje sa osmijehom na licu svaki dan po par sati...ma zahebi stvar....taman da je ona operisana od muskog roda skroz, nema toga i tacka.

mozda je lezbauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: LJubomora na supruga?
15.8.2012 14:41:02   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Lady26

Zvoncice isto mislimo....
Mene kod mene cile mile....
Posao radi na poslu, zahebi porukice po 2h....jest poslovno al malo sutra....
Ja sam uzasna po tom pitanju user posted image
Pijedina misljenja mi nisu normalna
user posted image  


morala sam te citiratuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: LJubomora na supruga?
15.8.2012 14:41:09   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ma bice tu razgovor prije ili kasnije. Necete vjerovati ali sad je meni pisala ta muzeva drugarica. Hoce da izadjemo na kafu ja i ona pa kao da povedem i djecicu. Do sad nisam bila sa njom na kafi van radnog vremena. Sta je sad to?user posted image user posted image user posted image

Ja bih se lijepo zahvalila i rekla da nemam vremena il slicno....
Milsim nidje veze, meni to sve "smrdi" da izivines....


da, ispašće ljubomorna i isfrustrirana
ja ne bi, ja bi izašla


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: LJubomora na supruga?
15.8.2012 14:41:37   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ma bice tu razgovor prije ili kasnije. Necete vjerovati ali sad je meni pisala ta muzeva drugarica. Hoce da izadjemo na kafu ja i ona pa kao da povedem i djecicu. Do sad nisam bila sa njom na kafi van radnog vremena. Sta je sad to?user posted image user posted image user posted image

Ja bih se lijepo zahvalila i rekla da nemam vremena il slicno....
Milsim nidje veze, meni to sve "smrdi" da izivines....

ja bih izasla, neprijatelje treba drzati na okuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: LJubomora na supruga?
15.8.2012 14:42:29   
Lady26
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jeste neke user posted image
ja sam svak nek radi šta mu je volja
kako će mu ona zabraniti, valjda il zna šta je ok il nije....

nije mu 10 godina....


Itekkao to mogu zabraniti....i to da mu ne padne na pamet vise nikad....
A ti si bas savrsena zena....da te nema trebalo bi te izmisliti...tebi je sve ok, sve ti je super, divno i krasno....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: LJubomora na supruga?
15.8.2012 14:42:55   
vjestica
ja ne bih išla sa njom na kafu
ne vidim ni jedan dobar razlog ni potrebu za tim
pogotovo ako ni priej niste pile kafu nit se družile

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 484
   RE: LJubomora na supruga?
15.8.2012 14:43:00   
zvončica
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ma bice tu razgovor prije ili kasnije. Necete vjerovati ali sad je meni pisala ta muzeva drugarica. Hoce da izadjemo na kafu ja i ona pa kao da povedem i djecicu. Do sad nisam bila sa njom na kafi van radnog vremena. Sta je sad to?user posted image user posted image user posted image

Ja bih se lijepo zahvalila i rekla da nemam vremena il slicno....
Milsim nidje veze, meni to sve "smrdi" da izivines....


Slazem se sa Lady...

< Poruku je uredio zvončica -- 15.8.2012 14:45:36 >


_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: LJubomora na supruga?
15.8.2012 14:49:22   
Anoniman
Ma ja nju poznajem duze nego on, i nikad nisam izasla na kafu sa njom. Nisam bile toliko bliske, zdravo za zdravo. Zato je moj dragi blizak :)
Vesela stobom se slazem kad kazes da nema 10 godina, ja bih naj iskrenije od njega ocekivala da sam skonta da to ne ide, zapravo da je pretjerano pa sta god da je u pitanju. Ali on ili nije svjestan ili se pravi englez. Ona je mozda skontala da bi mi moglo smetati njihovo druzenje pa sad malo i samnom da bude dobra.

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 486
   RE: LJubomora na supruga?
15.8.2012 14:49:57   
Nedi
Nema sanse da bih gubila vrijeme na kafi sa njom....ma daj....provodi vrijeme sa osobama koje volis i koje tebe voleuser posted image

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: LJubomora na supruga?
15.8.2012 14:51:20   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Eh da se i ja javim na ovu temu :) MM i ja radimo u istoj firmi, stim sto sam ja duze tu. Sad ima jedna kolegica sa kojom je bas blizak,nekako su se nasli. Oni se vidjaju na poslu skoro svaki dan i kad dodje kuci pocne se sa njom dopisivati preko mobitela (ne uvijek ali cesto), nisu tu neki razgovori...radi se nekad o poslovnim stvarim, nekad tracevi, malo zezanja i tako. To zna nekad potrajati i po 2h, znaci on tipka ceka odgovor smijeska se pa opet tipka. A samnom recimo za to vrijeme ne progovori ni dvije rijeci. Kad smo bili na godisnjem isto joj se javljao i slao joj slike od mjesta gdje boravimo. Nisam nista govorila da ne ispadnem ljubomorna ludaca :) Moram priznati da je to neka ne definisana ljubomora, znam da nema nista izmedju njih dvoje ali me opet ta paznja nervira, previse su mi raja!user posted image Ne prodje skoro ni jedan dan a da on nju ne spomene, a ja opet kljucam u sebi :) Zena je malo starija od nas, super izgleda, mlada je postala udovica ima odrastlog sina i sad uziva u zivotu.Nema obaveza, putuje, zeza se,voli musko drustvo, luda je, simpaticna je. Ona doduse uvijek za mene pita, a ja se opet nerviram sta ima njega da pita za mene ima moj broj pa ako je zanimam neka mi se javi. Trenutno sam trudna pa me mozda i neki hormoni pucaju, ne znam... Kako da mu provucem kroz usi da meni to druzenje smeta da ne ispadnem ljubomorna?user posted image Dali bi vama to smetalo??


mm ovako ne bi smejo postupiti ni u najvecem ludilu mislim da bi i telefon i njega kroz prozor , i mani suplje oni prijatelji pusti pa ces vidjeti dokle ce otici, mene bi vise zabolilo sto ON s NJOM ima vise za pricat nego samnom . Jedno je imati dobar odnos s kolegicama (ja ne znam ni koga sve mm ima na poslu niti me zanima ) ali ovo sto ti pises meni bi smetalo i ko god kaze da ne bi (bas ova tvoja scena ) laze ili ga muz ne zanima .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: LJubomora na supruga?
15.8.2012 14:51:38   
Lady26
Zato mu ti pomozi da skonta "sam" da to nije u redu... user posted image

IZVORNA PORUKA: Anoniman
Ona je mozda skontala da bi mi moglo smetati njihovo druzenje pa sad malo i samnom da bude dobra.

I upravo zbog ovoga sam rekla da mi to sve smrdi...


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: LJubomora na supruga?
15.8.2012 14:52:27   
veeseelaa
A ti si bas savrsena zena....da te nema trebalo bi te izmisliti...tebi je sve ok, sve ti je super, divno i krasno....



što si opušteniji više mu je stalo, kad vidi da se pališ samo ispadaš budala a neki i ufursate

samo kez i sve je za pet

porukaj se, izadji, dodji ujutru, ma radi srce šta ti duša želi
a neće čim si mrtav ladan user posted image

Anonimna neće tri kruna s glave past ako popije kafu, budi vesela, opuštena i raja, no ne izvještačena jer to svi skuže
šta ti fali ko zna do koje ćeš spoznaje doći
možd ati sve ovo bude smiješno

prosto ne vjerujem da bi se neka koja namjera tucati nečijeg muža usudila zvati njegovu suprugu na kafu a ako opet bi, zaslužila je zbog hrabrosti da je s tobom popije user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: LJubomora na supruga?
15.8.2012 14:53:30   
veeseelaa
Ona je mozda skontala da bi mi moglo smetati njihovo druzenje pa sad malo i samnom da bude dobra.


pa ti joj daj do znanja da ti ne smeta
možda joj dopisivanje s tm ne bude više iz tog razloga interesantno user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: LJubomora na supruga?
15.8.2012 14:54:21   
Lady26
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

prosto ne vjerujem da bi se neka koja namjera tucati nečijeg muža usudila zvati njegovu suprugu na kafu a ako opet bi, zaslužila je zbog hrabrosti da je s tobom popije user posted image



E ja bas vjerujem da bi, tako bi prikrila namjere....
Gledas li ti filmove user posted image user posted image user posted image
Mada, uopste ne kazem da se ovdje o tome radi, Anonimna nemoj citati ovaj post user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: LJubomora na supruga?
15.8.2012 14:55:06   
henna ze

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ma bice tu razgovor prije ili kasnije. Necete vjerovati ali sad je meni pisala ta muzeva drugarica. Hoce da izadjemo na kafu ja i ona pa kao da povedem i djecicu. Do sad nisam bila sa njom na kafi van radnog vremena. Sta je sad to?user posted image user posted image user posted image



mora da je pročitala na RR u čemu je stvar

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: LJubomora na supruga?
15.8.2012 15:00:37   
veeseelaa
E ja bas vjerujem da bi, tako bi prikrila namjere....


mah podjimo od sebe
ja da sam u šemi s nečijim mužem ne bi baš umirala od želje da kahfenišem s njegovom ženomuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: LJubomora na supruga?
15.8.2012 15:01:05   
Anoniman
Ma ja znam sta ce tu biti ako mu nesto budem rekla. Bice sav sretan sto mu je zena ljubomorna to ce mu ego popraviti. Smijat ce mi se, zagrlit ce me, reci ce mi da me voli da me nebi dao nizasta bla bla bla, ja cu se raspekmeziti, zaplakati. I onda ako ona bude pisala, pitat ce me, smijem li odgovoriti (to da me malo zeza) A ja to zelim drugacije napraviti, da se on sam trzne i kaze, ipak sam pretjerao.Nemora meni nista reci niti priznavati, samo da se povuce sam.

(odgovor članu zvončica)
  Neposredna veza do poruke: 495
   RE: LJubomora na supruga?
15.8.2012 15:01:55   
shpagica

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ma ja nju poznajem duze nego on, i nikad nisam izasla na kafu sa njom. Nisam bile toliko bliske, zdravo za zdravo. Zato je moj dragi blizak :)
Vesela stobom se slazem kad kazes da nema 10 godina, ja bih naj iskrenije od njega ocekivala da sam skonta da to ne ide, zapravo da je pretjerano pa sta god da je u pitanju. Ali on ili nije svjestan ili se pravi englez. Ona je mozda skontala da bi mi moglo smetati njihovo druzenje pa sad malo i samnom da bude dobra.


Vidis da sve znas, a tebi bi to njihovo NARAVNO moglo smetati jer nije pristojno najblaze receno!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: LJubomora na supruga?
15.8.2012 15:02:16   
sabinos

IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

prosto ne vjerujem da bi se neka koja namjera tucati nečijeg muža usudila zvati njegovu suprugu na kafu a ako opet bi, zaslužila je zbog hrabrosti da je s tobom popije user posted image



E ja bas vjerujem da bi, tako bi prikrila namjere....
Gledas li ti filmove user posted image user posted image user posted image
Mada, uopste ne kazem da se ovdje o tome radi, Anonimna nemoj citati ovaj post user posted image

eh vala lady u pravu si.ja sam imala momka kojem se otvoreno upucavala jedna cura.slala poruke kao ono sta ima ovo ono.bas kad kod anonimne.i zamisli sama se dosjetila da bi meni to mozda smetalo(a nije ) i da ona meni kao objasni da moja veza nije u opasnosti..mislim nidje veze.rekoh ja njemu ovako:reci joj bogati da mi ne vrijedja inteligenciju..mislim momak i nije imao nista s njom i ta epizoda se brzo zavrsila ,al da ona meni objasni??? ma vozdra

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 497
   RE: LJubomora na supruga?
15.8.2012 15:02:41   
animagical

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: zvončica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

joj žene jeste neke
jel vam smeta kad vaš muž igra fudbal dva sata, il je na netu 2 sata il je tenisu il plivanju dva sata
neko ovo gore a neko poruke, jbg
meni bi smetalo kad bi samo gledao u mene
no meni nekako nije muški da se bavi porukamauser posted image , mada mi i net u nekim velikim količinama ne ide uz muškarca mojih snovauser posted image al zato mm pola dana nešto trenira user posted image
vazda sportska torba u pripravnosti



Mojne mijesat' babe i zabe...plivanje, fudbal, tenis je jedno.....utakmica gdje ostane po par sati, aliiiiiiiii.........porukanje sa osmijehom na licu svaki dan po par sati...ma zahebi stvar....taman da je ona operisana od muskog roda skroz, nema toga i tacka.

mozda je lezbauser posted image

ma covjek asikuje, pa zar niste i vi nikad asikovale s nekim...ono, niste jos nista konkretno, ali se porukate, zovete... klasicno asikovanjeuser posted image a na termine obicno muskarci s muskarcima, ne sa starijim kolegicama? meni ne bi smetalo da mm cesce nadje vremena za svoje drugove, bilo da izadju onako ili se bave sportom, ali opet to je do njega... a da se dopisuje s kolegicomuser posted image eh to ne bi prezivio kao ozenjen covjek

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 498
   RE: LJubomora na supruga?
15.8.2012 15:04:37   
sabinos
to ne bi prezivio user posted image
aj animagical legendoooo

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 499
   RE: LJubomora na supruga?
15.8.2012 15:05:34   
veeseelaa
eh drage žene pa šta bi vi da vam suprug spava s nekom?
vi bi se o krivu šljivu


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *