|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
27.9.2012 18:03:10   
D_K

IZVORNA PORUKA: Super Beba

Ja ću doći na BB, uzet ću paket pelena br. 4 i D_K ja bih onda pogledala ovu crno-bijelu ogrlicu, tj. uzela bih je...
Nažalost, sa garderobom sam poprilično tanka, jer svu gardarobu od malog sam već proslijedila...Ako šta nađem (a da je neutralno, obzirom da su curice u pitanju), ponijeću...

leona81 - stvari dajemo tebi?


upisano.. hvala user posted image
ja sam mislila ponijeti nekih stvari za mamu.. imam crni kaput, veoma topao, M velicina.. imam jos nekih stvari koje bih mogla ponijeti na BB.. nisam sigurna hoce li joj M moci?? molim info u vezi ovoga..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
27.9.2012 18:48:06   
leona81
ja sam gledala video, visoka je ali mrsava, mislim da joj moze M, ja sam spakovala M pa se nadam da moze

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
27.9.2012 19:06:37   
D_K

IZVORNA PORUKA: leona81

ja sam gledala video, visoka je ali mrsava, mislim da joj moze M, ja sam spakovala M pa se nadam da moze


odlicno.. hvala..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
4.10.2012 12:06:32   
Mala Selma
leona, kakav je plan za subotu da im odnesemo prikupljene stvari? Procitala sam da ces ti biti samo do 11huser posted image  ili sma nesto fulila.Definitivno meni je to rano da idem sa BB, ipak cu biti bez djeteta, valja se odmoriti malouser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
5.10.2012 16:03:09   
leona81
mislila sam ici ranije ali porodica je kod dr do 1h. dakle tek tad mozemo odnijeti

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
5.10.2012 16:11:39   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: leona81

mislila sam ici ranije ali porodica je kod dr do 1h. dakle tek tad mozemo odnijeti


Ja ću gledati da dođem već oko 10h na BB...Spremila sam stvari za djecu i za minie što prikuplja, pa eto, da vidimo šta kome može...
U svakom slučaju, vidimo se tamo...Biću ja do kraja BBa...

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
5.10.2012 16:15:42   
leona81
ja cekam da mi se javi emi7908 da vidim za prevoz, posto ona ce da prevozi izgleda i stvari za Ruku podrske. a nema sanse da sve stane u 1 auto...i da li uopste moze u ovo vrijeme

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
5.10.2012 16:23:23   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: leona81

ja cekam da mi se javi emi7908 da vidim za prevoz, posto ona ce da prevozi izgleda i stvari za Ruku podrske. a nema sanse da sve stane u 1 auto...i da li uopste moze u ovo vrijeme


Ja bih trebala biti sa autom, tako da se nadam da nam prijevoz neće biti problem...

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
5.10.2012 16:24:57   
leona81
ok, super, vidimo se sutra oko 10 onda:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
6.10.2012 14:09:37   
leona81
hvala svima jos jednom na stvarima za djecicu i mamu i tatu, na igrackama, pelenama, hrani, slatkisima, hvala do neba...
emi7908 je odnijela stvari pa ce vam ona vise napisati o susretu:) hvala emi:)
DK hvala za aukciju - Superbeba i ja smo se dogovorile - zato sto je zaista skupljeno jako puno stvari za ovu akciju, pa je ona ubacila 10 KM za Ruku podrske:)
Superbebo hvalauser posted image
HVALA RRuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
6.10.2012 14:14:42   
D_K
joj, odlicno draga leona..
ja sam nanijetila da novac od prodaje dam za nasu forumasicu i kad sam dosla kuci skontam da sam fulila skroz.. jos prosla pored Visnje 100 puta user posted image user posted image .. taman je ovo doslo.. ja cu sljedeci BB dati u kutiju ovo od danas..
odlicno..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
6.10.2012 14:17:36   
leona81

IZVORNA PORUKA: D_K

joj, odlicno draga leona..
ja sam nanijetila da novac od prodaje dam za nasu forumasicu i kad sam dosla kuci skontam da sam fulila skroz.. jos prosla pored Visnje 100 puta user posted image user posted image .. taman je ovo doslo.. ja cu sljedeci BB dati u kutiju ovo od danas..
odlicno..

ima ZR ako zelis da uplatis jos, ali eto nekako nam je ovo bas bilo ok, jer se puno skupilo za akciju:)
nadam se da je skupljeno i za Ruku podrske barem za sporet

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
6.10.2012 14:22:02   
D_K

IZVORNA PORUKA: leona81


IZVORNA PORUKA: D_K

joj, odlicno draga leona..
ja sam nanijetila da novac od prodaje dam za nasu forumasicu i kad sam dosla kuci skontam da sam fulila skroz.. jos prosla pored Visnje 100 puta user posted image user posted image .. taman je ovo doslo.. ja cu sljedeci BB dati u kutiju ovo od danas..
odlicno..

ima ZR ako zelis da uplatis jos, ali eto nekako nam je ovo bas bilo ok, jer se puno skupilo za akciju:)
nadam se da je skupljeno i za Ruku podrske barem za sporet


ma nije neki veliki iznos ali mozda je bolje i da uplatim prije nego da cekam novi BB.
jest mi krivo user posted image user posted image



_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
6.10.2012 16:40:58   
leona81
pa evo otislo je ovo od tvoje ogrlice, kao da si ti dala:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
6.10.2012 17:07:34   
D_K

IZVORNA PORUKA: leona81

pa evo otislo je ovo od tvoje ogrlice, kao da si ti dala:)


ma ja sam nanijetila da prihod od prodaje ide u hum. svrhe.. nije mnogo ali je od srca user posted image
u svakom slucaju bice kafica u Importane centru pa taman da ne moram ici do banke, mrsko mi je touser posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
6.10.2012 17:20:48   
leona81

IZVORNA PORUKA: D_K


IZVORNA PORUKA: leona81

pa evo otislo je ovo od tvoje ogrlice, kao da si ti dala:)


ma ja sam nanijetila da prihod od prodaje ide u hum. svrhe.. nije mnogo ali je od srca user posted image
u svakom slucaju bice kafica u Importane centru pa taman da ne moram ici do banke, mrsko mi je touser posted image


hoce, vidimo se:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
6.10.2012 20:28:39   
emi7908
Drage ženice u ime porodice zahvaljujem vam se svima na prikupljenim stvarčicama. Stvarno je bilo dosta toga. Eto zajedno sa Višnjom odnijela sam im sve te stvari. Bilo mi je žao kad sam ih vidjela da nam prilaze jer najmlađa djevojčica je stvarno bolesna i dok smo ih čekali vraćali su se od doktora.
Učinilo mi se da su mlađi bračni par bar mi je njegova supruga tako djelovala, malo im je bilo nezgodno kad su vidjeli sve one stvari što smo prikupili, ali sa tako toplim osmjehom zahvalili su na svemu i pozvali nas da uđemo.. Nismo se zadržavale jer smo morale i našoj dragoj forumašici da dostavimo stvari prikupljene za nju... Ja sam ih svakako pitala da li im je još nešto potrebno ali gospodin se ljubazno zahvalio i rekao da ne treba jer i ovo što smo donijele jako cijene.
Bože dragi toliko je tuge, neizvjesnosti, i straha u njihovim očima bilo, ali kad sam izvadila iz jedne vrećice dva medvjedića i kad sam ih dala curicama ja vam ne mogu opisati taj osmjeh na njihovim slatkim licima i taj veseli pogled. U jednom momentu čini mi se da im se po ko zna koji put svijet promjenio.
Voljela bi da ste sve mogle vidjeti taj osmjeh i te bijele biserne zubiće, srce bi vam bilo veće od Rusije..

Znajte samo da ste danas ovim slatkim djevojčicama vratile osmjeh na lice i znam da će svaka od vas zbog toga biti sretna i ponosna. Učinile ste divnu stvar.. user posted image user posted image
Eto kratko od mene user posted image i bravo Leona za inicijativu user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
6.10.2012 20:59:21   
Medić*
Bože dragi toliko je tuge, neizvjesnosti, i straha u njihovim očima bilo, ali kad sam izvadila iz jedne vrećice dva medvjedića i kad sam ih dala curicama ja vam ne mogu opisati taj osmjeh na njihovim slatkim licima i taj veseli pogled. U jednom momentu čini mi se da im se po ko zna koji put svijet promjenio.
Voljela bi da ste sve mogle vidjeti taj osmjeh i te bijele biserne zubiće, srce bi vam bilo veće od Rusije.
.


user posted image user posted image

Bravo cure.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
6.10.2012 23:50:45   
Super Beba
user posted image user posted image

Lijepo je čuti da smo nekome barem na kratko uljepšali život i donijeli im nadu u bolje sutra...
Od srca se nadam da će im život donijeti samo pobjede i lijepe vijesti, te da će ubrzo uživati u svakome danu, bez tuge i strepnje...

leona81 i emi7908 - svaka vam čast i hvala vam što ste odvojile vaše vrijeme za ovako lijepu i humanu gestu!
I svim RR forumašicama koje su učestvovale u ovoj akciji...user posted image

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
6.10.2012 23:55:42   
neki x
Divno,divno,divnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
7.10.2012 1:33:57   
Hanady RR
user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
7.10.2012 8:27:07   
leona81

IZVORNA PORUKA: emi7908
Bože dragi toliko je tuge, neizvjesnosti, i straha u njihovim očima bilo, ali kad sam izvadila iz jedne vrećice dva medvjedića i kad sam ih dala curicama ja vam ne mogu opisati taj osmjeh na njihovim slatkim licima i taj veseli pogled. U jednom momentu čini mi se da im se po ko zna koji put svijet promjenio.
Voljela bi da ste sve mogle vidjeti taj osmjeh i te bijele biserne zubiće, srce bi vam bilo veće od Rusije..

Znajte samo da ste danas ovim slatkim djevojčicama vratile osmjeh na lice i znam da će svaka od vas zbog toga biti sretna i ponosna. Učinile ste divnu stvar.. user posted image user posted image


user posted image nadam se da ce se situacija u njohovoj drzavi smiriti sto prije, i da ce se vratiti kuci....a najvise bih voljela da malena djevojcica ozdravi...mislim da je cekaju 2 operacije
user posted image bravo RR


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
7.10.2012 11:45:04   
D_K
user posted image user posted image user posted image
e Boze dragi.. da mi se dragi Bog smiluje.. mogu misliti kako im je user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Pomozimo porodici iz Sirije
11.10.2012 10:14:19   
lepetetka
Leona81 user posted image za akciju, divna si. user posted image
emi7908 user posted image user posted image rasplakala si me ovim izvještajem user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 49
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *