|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trakice za ovulaciju
13.2.2012 21:34:11   
caja 2
Sutra idem na folikulometriju....da vidim jel pukao i muckala sam danas.......sutra cemo vidjeti dal jos trebauser posted image user posted image NARAVNO DA TREBA...al ipak su to ciljani odnosi.......danas sam cak i digla noge uza zid da mi niti jedna kap neizadjeuser posted image user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Trakice za ovulaciju
13.2.2012 22:30:05   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: caja 2

Sutra idem na folikulometriju....da vidim jel pukao i muckala sam danas.......sutra cemo vidjeti dal jos trebauser posted image user posted image NARAVNO DA TREBA...al ipak su to ciljani odnosi.......danas sam cak i digla noge uza zid da mi niti jedna kap neizadjeuser posted image user posted image


OT ja sam spavala sa jastukom pod guzom user posted image


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu caja 2)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Trakice za ovulaciju
14.2.2012 14:33:41   
caja 2
Evo dosla sam folikul je pukao onaj vodeci,imala sam odnos juce kaze doktorica da je najvjerovatnije pukao juce.......a da bi trebalo da imam odnos i danas.......da pocnem biti dabrstone da ako dodje do trudnoce da to sve ucvrsti kako treba...a mog muze nema tek veceras dolazi kuci.......user posted image user posted image i to kakav ce biti posto je otisao na krsnu slavu....uffff Boze,Boze.......

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Trakice za ovulaciju
14.2.2012 17:57:44   
caja 2
IMALI samo upravo josuser posted image user posted image jos jedno muckanje i sad .....pa sad je samo na Bozijoj volji....

(odgovor članu caja 2)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Trakice za ovulaciju
14.2.2012 22:09:42   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: caja 2

IMALI samo upravo josuser posted image user posted image jos jedno muckanje i sad .....pa sad je samo na Bozijoj volji....



user posted image user posted image sad se samo opusti

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu caja 2)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Trakice za ovulaciju
17.2.2012 10:37:04   
Buba87
Pozdrav cure.Razmisljam da uzmem i ja trakice za utvrdjivanje ovulacije,pa me zanima koje trakice mi vi preporucujete i koliko se na dan trakica treba koristiti,ja sam cula dvije,ali nisam nikad koristila pa ne znam-ja bi ih kupovala u BL.Probala bi i sa tim jos,inace sam u braku vec 4 godine i bebaca jos nema,sve je u redu i sa mnom i muzem bar tako nalazi govore,osim mog prolaktina zbog kojeg sam na terapijama vec 3 mjeseca i malo vise.Eto hvala vam puno unaprijed user posted image

(odgovor članu ivancica)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Trakice za ovulaciju
17.2.2012 19:37:39   
Buba@
Ja sam dobila trakice iz inostranstva, koristila sam ih samo uveče, i ne treba piti previse tečnosti kada se koriste, iskreno nisam nesto bila prezadovoljna sa njima, ustvari vise mi nesto nista ne odgovara, cak mi je ostalo i neiskoriscenih trakica pa sam ih dala rodici da proba. u svakom slučaju ti probaj nista ne gubis, pogledaj ranije postove neke su cure naručivale preko neta, povoljnije su, a mislim da su i adrese postavile.

_____________________________

Ako sad nisi ti, nikad to neces ni biti, nije sve u svoje vreme, vec je sve u tvoje vreme.

(odgovor članu Buba87)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Trakice za ovulaciju
17.2.2012 23:58:11   
Andy_Bec23
Buba 87, trakice se mogu narucit preko interneta ili negdje u ljekarnoj kupis . Ima ih u DM-u isto :-)

E vako to sam ja koristila od 10 DC do ovulacije znaci kada mi je bila Testna crtica tamnija od Kontrolne tek tada prestanem koristit ,ali u pravilu sam se bacala u akciju bez obzira na to .... Ukoliko ti Menstruacija nije redovna i O nije redovna mogu ti pomoci lh trakice da utvrdis kda je Ovulacija. U pravilu se koriste 1 ili 2 puta na dan poslije 14 sati

Medjutim vidjeh sada da ti je Prolaktin povisen :-( Dali se sada smanjio? Kako napredujes sa terapijom..???

Imamo mi nasu Miimy ona je ostala trudna iako joj prolaktin bio visok :-)))

(odgovor članu Buba@)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Trakice za ovulaciju
18.2.2012 19:44:52   
Buba87
prvi put kad sam otisla bilo je u novembru 2011 god,normala je 19 a meni je bio 27,8.Bila sam na terapijama 3 mjeseca i osjetila da se stanje popravilo,jer mi nije vise stajala ta neka knegla u grlu i dan prije nego sto cu ici na kontrolu sad u januaru-nesto se nasikiraj i opet se pojavi knegla i onda sam dobila nalaz da je prolaktin skocio na 35,znaci uzas.Mada mislim da je to zbog te sikiracije dan ranije.Idem na kontr.za mjesec dana i nadam se da se snizio i da je u granici normale.Meni je dr.rekao da mi se trudnoca najvjerovatnije nije desila zbog njega,i ja se nadam da je tako jer sve ostalo je u savrsenom reduuser posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Trakice za ovulaciju
18.2.2012 19:46:58   
Buba87
jos nisam napisala da pijem cijelu tabletu bromokriptina uvece,muz takodje ima malo povisen,njegov je 14 a normalno je 13,on pije pola tablete uvece,inace dobro podnosimo lijekuser posted image

(odgovor članu Buba87)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Trakice za ovulaciju
18.2.2012 19:57:06   
Leena
buba87, a jesi li radila MRI glave?

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Buba87)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Trakice za ovulaciju
18.2.2012 22:12:45   
Buba87
Leena-nisam radila,ali vjerujem da hocu ako mi se ne bude snizio dugo,jer je moja prijateljica rekla da ce mozda to raditi,ali joj se nasrecu snizio pa nije bilo potrebe.Cure sta mislite,da li je doista moguce da prolaktin bar meni vec 4 godine nije dozvolio da imam bebu,jer ostalo je sve u reduuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Trakice za ovulaciju
19.2.2012 10:35:59   
caja 2
Cao Buba 87,imam potrebu da ti se javim...ja pijem vec 6 mjeseci cak i vise..BROMOKRIPTIN...letrox za stitnu zlijezdu.....isla sam na magnetnu rezonancu hipofize....profl prolaktina......moj prolaktin je 512 a ref vrijednosti su od 4 do 530....tsh mi je 1,24ovaj mjesec sam bila na klomifenu,lh trakicu sam jednu napravila u ponedeljak 13 02 2012 i najverovatnije mi je tad bio plodan dan jer je su crtice bile pravo bile vidljive,kad sam otisla sutradan na folikumetriju onog mog vodeceg folikula nije bilo,znaci da je pukao u taj ponedeljak tj dan prije...imala sam odnos i sad cekam sta ce biti.......al ja i dalje pijem bromokriptin...nemam jos nikakvih znakova od trudnoce ako je uopse postoji...ako neuspijem ovaj mjesec uspjet cu iduci.......zato se nepredaj...izvinjavam se sto sam na ovoj temi pisala o bromokriptinu al morala sam objasniti da nije sama buba 87........

(odgovor članu Buba87)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Trakice za ovulaciju
19.2.2012 12:24:14   
Buba87
Hvala puno caja 2,ja se nadam da ces uspijeti ovaj ako ne onda sledeci mj,to zelim i sebi i sve i jednoj ovdje.PUSA

(odgovor članu caja 2)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Trakice za ovulaciju
19.2.2012 22:54:47   
Leena
Buba87, u svakom slucaju ne bi bilo lose da uradis... Prvi put je malo dosadno, jer dugo traje (oko 50min.), ali nije nista bolno... Meni je prolaktin bio normalan, ali kortizol povisen i nakon sto se utvrdilo da je sa nadbubreznom sve ok, radila magnetnu hipofize i nasli microadenom. Meni nije smetao da zatrudnim, jer je prolaktin normalan, vjerovatno, ali ako je to, to se lijeci tabletama ili operativnim zahvatom (kroz nos) i rijesi problem u svakom slucaju... Sretno, nadam se da ti nije to, ali ne bi bilo lose provjeriti.

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Buba87)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Trakice za ovulaciju
19.2.2012 23:47:54   
Buba87
Ne znam sta da ti kazem,vjerujem ako bude potrebno da se to odradi,reci ce mi valjda dr.vidjecemo sl.mjesec kad budem isla na kontrolu kakvo je stanje,nadam se da ce se do tad sniziti,jer pijem sad cijelu tabletu.NEKAD SE ZAPITAM HOCU LI UOPSTE IKAD ZATRUDNITIuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Trakice za ovulaciju
20.2.2012 9:37:24   
Leena
Buba87, draga moja, hoces, uz Božiju pomoć, zašto ne bi? Samo nemoj tako razmisljati... Ja se uvijek sjetim svoje tetke, dok su joj svi govorili da nema sanse da ce ona ikada zatrudniti, ona je njima govorila:"Hocu! Ja znam da hocu.". I, nakom 14 godina truda dobi ona svoju curicu, eno je sada vec djevojka citava, punih 13user posted image
Molim te, samo misli pozitvno! A i da jeste microadenom, odmah po operaciji smijes zatrudniti i mozes. A mozes proci i bez nje, evo ja jesam. user posted image user posted image Nego da ne idemo vise OT, kupi te trakice i prati, a ako ti treba neko za razgovor, javi se na pp, a mislim da ima i tema povisen prolaktin.

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Buba87)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Trakice za ovulaciju
10.3.2012 14:31:32   
Hurma
saveontests.com

najjeftinije trakice, puno ih dođe a u bosni nema toliko komada za toliko love, no way...u obje trudnoce mi jako pomogle jer su mi ovulacije haman pred menzis i ne vjerujem da bih prirodno ubola bas osim da imam odnos svaki dan... od menzisa do menzisa user posted image
zadnji put cak sam gledala kad je ovulacija i a kasnio mi menzis kad ono 2 crtice, kontam nemoguce da su plodni dani... kad ono trudnoca... znaci da ponekada ovulacijske trakice znaju pokazati i trudnocu... to mi je neko rekao na forumu i bio je u pravu... uradila sam test i bila je toliko svijetla druga linija... ma ne znam... muz je cak nije ni vidio, ja ponovila sutradan... malo tamnija i tako evo mene u 34. sedmici trudnoce... sa drugom bebom...

SRETNO!!!

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Trakice za ovulaciju
20.3.2012 0:39:37   
caja 2
Pozdrav svima...das e javim isla sam na folikumetriju danas i folikul je 22 mm vodeci,imam tupi bol dolje doktorica mi je rekla da je moguce da i danas pukne sto se sad najvjerovatnije i desava jer imam taj poznati tupi bol...napravila sam lh trakicu juce i bila je negativno evo prije sat vremena sam opet napravila i sad mi je pozitivno.......sta da radim sad sinoc sam imala odnos kad bi trebala ponoviti trebam vase misljenje...
hvala

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Trakice za ovulaciju
3.4.2012 9:52:29   
lela89
ovdje želim iznijeti svoje iskustvo s lh trakicama, na to sam se odlučila jer mi je ovulacija skroz zamaskirana i ne mogu je prepoznati ni po kakvim simptomima, uvijek sam mislila da je to 7 ili 8 dc jer je tako bilo s prvom trudnoćom, tako da bi se sad svaki mjesec u pokušavanju do 15 dc iscrpili i drugu polovicu mjeseca bili neaktivni, tako sam se odlučila i ovo probati, one s interneta nisam htjela naručivati jer mi nisu pouzdane, obišla sto ljekarni da nađem nešto što nije toliko skupo, skoro svugdje 5 kom 34 kma meni ih treba barem 20 jer ne znam kad mi je O, napokon našla 5 komada za 18 km, turski proizvođač Rapidan Ovula se zovu, i jako sam zadovoljna, nema dvosmislenih rezultata, svih 14 dc bila mi je svijetla druga linija i onda 15 dc tamnija od kontrolne odmah, skužila da mi je o 16 ili 17 dc i ssad samo ostaje da čekam da vidim hoću li ih kupovati i za idući mj user posted image

user posted image

(odgovor članu caja 2)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Trakice za ovulaciju
3.4.2012 16:14:28   
cele.k.
cao cure. imam jedno pitanje.u srijedu mi je prestala menstruacija,po svim kalkulatorima zaplodne dane,ispalo mi je da mi je ovulacija 6.aprila.ja sam u medjuvremenu kupila trakice i uradila test u nedelju i izasle su mi dvije crte,jako crvene,taj dan sam imala odnos.sta mislite da li je to dovoljno za zacece ili bi trebala imati odnos i dans,sutra...

(odgovor članu lela89)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Trakice za ovulaciju
3.4.2012 16:16:25   
cele.k.
i jos jedno pitanje Lelo 89 gdje si nasla te trakice turskog proizvodjaca?

(odgovor članu cele.k.)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Trakice za ovulaciju
3.4.2012 17:48:03   
lela89
cele trakice sam kupila u Mostaru u starom gradu, jedna jedina ljekarna i super je što mogu poručiti ako ih nestane i stignu im za dan dva, očito su i druge zadovoljne njima kad se dobro prodaju a nisu toliko bezobrazno skupe, koliko sam pročitala u uputstvu pozitivan test upućuje na ovulaciju u roku od 12-36 sati i još piše preporučljivo imati odnose dva dana uzastopno nakon pozitivnog testa, tako da ....... ma mućkanja nikad dosta user posted image , jedino kad mi mm kaže ; molim te nemoj više .....user posted image

(odgovor članu cele.k.)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Trakice za ovulaciju
10.9.2012 21:20:36   
*JJ*
Drage moje..evo i ja sam odlucila da probam trakice..pa valjda bude neke koristi od njih,ja sam narucila preko neta,za 14.30 euro u pakovanju je 50 trakica za ovulaciju (25mlE/ml) + 10 za trudnocu (10mlE/ml) .... user posted image osigurala sam se do kraja god ako ne i jos vise user posted image ali nazalost moram da cekam kraj mjeseca pa tek onda da vidim da li valjaju user posted image

Zelim vam svima sto pre user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lela89)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Trakice za ovulaciju
10.9.2012 21:36:46   
SREĆNA
Ja sam u DM-u prije 10 dana vidjela te trakice za ov.pored testova za trudnoću fino složene kutije, i to nešto oko5-6 km e sad ne znam koliko ih je unutra

(odgovor članu *JJ*)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *