|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 20:00:54   
selina
Ako se on trudi što najbolje može da se brine o tebi
• Ako te ne zlostavlja, ne maltertira i ne čini zinaluk
• Ako je iskren i pokušava da riješi svaki vaš problem i pomaže ti na svaki mogući način

tako bi trebali znati da nas nasi ljudi vole

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 20:16:09   
Galicia
Ako te ne zlostavlja, ne maltertira i ne čini zinaluk
IZVORNA PORUKA: selina

Ako se on trudi što najbolje može da se brine o tebi
Ako te ne zlostavlja, ne maltertira i ne čini zinaluk
• Ako je iskren i pokušava da riješi svaki vaš problem i pomaže ti na svaki mogući način

tako bi trebali znati da nas nasi ljudi vole


Samo zato sto ovo podebljano ne radi, ne znaci ni da te voli.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 20:23:10   
Arminaa
U potpunosti se slazem sa Galiciom.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 20:36:45   
ajla86
hmm moja komsinica najvise voli kad je njen muz namlati na mrtvo ime...
kaze da me nevoli nebi bio ni ljubomoran....a on kreten teski malo malo obrise pod sa njom.nek brise kad je mahnita....vazda bekana bilo koji se daju gaziti i lomiti kroz zivot na ovaj ili onaj nacin.....


(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 20:37:00   
selina
pa mile moje nisam ni rekla da je to jedini razlog za koji vas muz voli vec je to jedna od skupina za koje trebamo znati da nas vole to je moje misljenje a ako bi ja citala zadnjih 5 stranica unazad koje sta pisao vjerovatno bi i ja nasla nesto sto meni ne pase ali nekomentarisem tudja misljenja

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 20:38:20   
selina

IZVORNA PORUKA: ajla86

hmm moja komsinica najvise voli kad je njen muz namlati na mrtvo ime...
kaze da me nevoli nebi bio ni ljubomoran....a on kreten teski malo malo obrise pod sa njom.nek brise kad je mahnita....vazda bekana bilo koji se daju gaziti i lomiti kroz zivot na ovaj ili onaj nacin.....





to je zalosno ali poznajem takve zene mada ih nerazumijem

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 20:53:18   
narin3
IZVORNA PORUKA: ajla86

hmm moja komsinica najvise voli kad je njen muz namlati na mrtvo ime...
kaze da me nevoli nebi bio ni ljubomoran....a on kreten teski malo malo obrise pod sa njom.nek brise kad je mahnita....vazda bekana bilo koji se daju gaziti i lomiti kroz zivot na ovaj ili onaj nacin.....




Ah, Boze dragi sto sam se fino ismijala...Svasta na ovom dunjaluku ima.

_____________________________

O vjernici, tražite sebi pomoći u strpljivosti i obavljanju molitve! Allah je doista na strani strpljivih..(El Bekare 153)

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 21:00:22   
Galicia
Pa dobro sad i mene moj mlatne po guzici svaki dan, onako slatko. Da mi to ne uradi, znala bih da nesto nije u redu s njim. user posted image  

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu narin3)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 21:11:57   
belladona

IZVORNA PORUKA: ajla86

hmm moja komsinica najvise voli kad je njen muz namlati na mrtvo ime...
kaze da me nevoli nebi bio ni ljubomoran....a on kreten teski malo malo obrise pod sa njom.nek brise kad je mahnita....vazda bekana bilo koji se daju gaziti i lomiti kroz zivot na ovaj ili onaj nacin.....



jesi li ti to njima držala svijećuuser posted image

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 21:21:59   
ajla86
ne ali stan do stana i cujemo sve...
ona poslije dodze na kafu i kako je dugogosinja mamina komsinica pricaju o svemu..tako i kad dodze sa sljivom kaze ma onaj moj opet malo bio ljubomoran...
ali zena to drzi da je ljubav i prica o tome...o muzevoj velikoj ljubavio koju nemoze iskontrolisati...

(odgovor članu belladona)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 21:23:10   
Cickolini
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ako si samouvjeren nisi ćorav user posted image



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 21:25:14   
Cickolini
Ma gdje me ovaku ne bi volio user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 21:39:33   
Hanady RR
ja sad kuham svoj sok u kuhinji i trebam jedan recept, omjer pa za svokju staru tašnu uhavtim..
a pred oči mi scena kako sam mogla tašnu zijanit...


Elem...kaže ovdje tema nosi vašu torbicu ako vam je teška...
moja nije ni laka...al su djeca teža...
i ja jednom prilkom vani s amužem i djecom a starija navalila d apišli i piški...to bi neko vrijeme skidanja pelene tek...
a mala beba u kolicima ...
ia ja tko dignem dijete da potrčim do obližnjega lokala da ona piški...šta ću...
a mužu dam torbicu da pričuva ...uze on nju ...

i završimo sve, odemo da ručamo gdje smo i pošli...kad tamo nema moje tašneuser posted image

a rekoooooooo...pa nisi mi vratio tašnu...šta uradi sa nje...
kad se on zacrveni...spustio je iza sebe na trotoar dok nas čekao...da ga ko ne vidi...

hejjjjjjjjjjjj ka ga tad nisam onim tanjirima i mješanom slatom u glavu spucala neću nikada...
sreća našao je na istom mjestu i unutra sve uredno složeno...

eto...nije bila ni teška posebno al neće moj balkanac tašne nosatuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 21:54:56   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja sad kuham svoj sok u kuhinji i trebam jedan recept, omjer pa za svokju staru tašnu uhavtim..
a pred oči mi scena kako sam mogla tašnu zijanit...


Elem...kaže ovdje tema nosi vašu torbicu ako vam je teška...
moja nije ni laka...al su djeca teža...
i ja jednom prilkom vani s amužem i djecom a starija navalila d apišli i piški...to bi neko vrijeme skidanja pelene tek...
a mala beba u kolicima ...
ia ja tko dignem dijete da potrčim do obližnjega lokala da ona piški...šta ću...
a mužu dam torbicu da pričuva ...uze on nju ...

i završimo sve, odemo da ručamo gdje smo i pošli...kad tamo nema moje tašneuser posted image

a rekoooooooo...pa nisi mi vratio tašnu...šta uradi sa nje...
kad se on zacrveni...spustio je iza sebe na trotoar dok nas čekao...da ga ko ne vidi...

hejjjjjjjjjjjj ka ga tad nisam onim tanjirima i mješanom slatom u glavu spucala neću nikada...
sreća našao je na istom mjestu i unutra sve uredno složeno...

eto...nije bila ni teška posebno al neće moj balkanac tašne nosatuser posted image

hanady, a vid' ovo user posted image

http://img228.imageshack.us/img228/3104/p7280230.jpg

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 22:08:51   
snijeg
Znam zato što je divan otac našoj kćerci...znam zato što me ne sluša dok govorim, ali zna sve šta sam rekla i koja su moja očekivanja...znam jer kad se javi na telefon ne kaže halo/molim, nego odgovara na pitanje koje ni postavila nisam....znam zato što me uvijek iznova podsjeti da je život prekratak za brige....znam zato što me nasmijava....znam zato što me je u stanju naljutiti više nego iko, znam jer vidim da ga ljutim....znam jer se pogledima razumijemo....znam da se volimo jer drugačije ne umijemo.... Vremenom su nestala svakodnevna ljubakanja, moljakanja, cmakanja i ostala "smaranja" sad znamo šta hoćemo, možemo, želimo i to i konzumiramo u mjeri koja nam odgovara user posted image
Tašnu mi ne drži, ne plače dok pričamo, hebe mu se do kad spavam, facebook-ove nemamo, slike djeteta su nam preokupirale mobitele, računare, mi se pojavimo tu i tamo, tampone ne koristim, a uložaka uvijek imam u rezervi, desert mi da čitav ako mu se ne sviđa, a ako je njemu dobar kaže naruči sebi, suđe pere mašina, a ostale kućenske poslove radi ko šta stigne to si ne vagamo. Mater je njegova jedno, ja sam drugo i neće me ni braniti ni hvaliti, smatra me dovoljno zrelom i sposobnom da svoje sukobe rješavam sama, osim ako nisu oni fizičke prirode (vjerujem da bi me zaštitio), kad ide na poslovni put ili radi prekovremeno ne želi me ni na mapi vidjeti, kad je potres kaže "samo da ne zaglavimo, Bože brze smrti", na mojoj je strani samo kad misli da sam u pravu, u suprotnom me argumentima "dovodi tobe", kritikuje moje neprihvatljive postupke, pohvaljuje moja dobra djela, podržava me u radnjama/stvarim za koje smatra da su ok, u suprotnom kaže "eto ti tamo, radi kako hoćeš, ja sam svoje rekao"....eto, možda me ipak ne voli user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 22:34:02   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja sad kuham svoj sok u kuhinji i trebam jedan recept, omjer pa za svokju staru tašnu uhavtim..
a pred oči mi scena kako sam mogla tašnu zijanit...


Elem...kaže ovdje tema nosi vašu torbicu ako vam je teška...
moja nije ni laka...al su djeca teža...
i ja jednom prilkom vani s amužem i djecom a starija navalila d apišli i piški...to bi neko vrijeme skidanja pelene tek...
a mala beba u kolicima ...
ia ja tko dignem dijete da potrčim do obližnjega lokala da ona piški...šta ću...
a mužu dam torbicu da pričuva ...uze on nju ...

i završimo sve, odemo da ručamo gdje smo i pošli...kad tamo nema moje tašneuser posted image

a rekoooooooo...pa nisi mi vratio tašnu...šta uradi sa nje...
kad se on zacrveni...spustio je iza sebe na trotoar dok nas čekao...da ga ko ne vidi...

hejjjjjjjjjjjj ka ga tad nisam onim tanjirima i mješanom slatom u glavu spucala neću nikada...
sreća našao je na istom mjestu i unutra sve uredno složeno...

eto...nije bila ni teška posebno al neće moj balkanac tašne nosatuser posted image

hanady, a vid' ovo user posted image

http://img228.imageshack.us/img228/3104/p7280230.jpg

user posted image user posted image user posted image

ovo si ga danas namjetila neĐe priznaj....user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 23:02:05   
Medić*
...Jednostavno se o osjeti, bas osjeti user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 23:14:00   
zumbulcica
Znam da me voli.Vidim,osjetim.
Slusa me kad pricam,kritikuje,isprvalja moje greske,podmece mi svoja ledja kad god zatreba.
Mi smo tim,ja ga dozivljavam kao svoju drugu polovicu,i on mene isto tako.
Vjencali smo se iz ljubavi,zbog ljubavi i zato sto smo bili sigurni da ce ta ljubav trajati i eto,traje hvala Bogu.

_____________________________

sunce mamino,21.08.2011.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
12.9.2012 14:52:58   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: teacher75

61. Kada igrate šah, uvijek vam dopusti da ga pobijedite.
ko jos igra sah sa partneromuser posted image


Ja....kad se on okuraži da sjedne za šahovsku tablu, uvijek ga pobijedim. user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
12.9.2012 16:08:58   
teacher75

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: teacher75

61. Kada igrate šah, uvijek vam dopusti da ga pobijedite.
ko jos igra sah sa partneromuser posted image


Ja....kad se on okuraži da sjedne za šahovsku tablu, uvijek ga pobijedim. user posted image

meni nema nista dosadnije od saha, nikad ga nisam voljelauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
12.9.2012 16:17:06   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: teacher75

61. Kada igrate šah, uvijek vam dopusti da ga pobijedite.
ko jos igra sah sa partneromuser posted image


Ja....kad se on okuraži da sjedne za šahovsku tablu, uvijek ga pobijedim. user posted image

meni nema nista dosadnije od saha, nikad ga nisam voljelauser posted image


Moj čojek bi se složio s tobom...ali na moru, ko ga pita. Ima da sjedne i igra. user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
12.9.2012 16:28:54   
MAMA MA
Ja i mm smo totalne suprotnosti....

ali doslovno....mislim da je jedina stvar(cuj stvar?user posted image )koju oboje volimo-naše dijete...

i zbog te velike suprotnosti u nasim razmisljanjima,ponasanju,temperamentu,i velikeeee kolicine kompromisa i tolerancije, znam da me voli(a i ja njega)...jer ako nekog ne volis neda ti se zafrkavat sa svim nabrojanim...user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
12.9.2012 16:33:54   
hanabanana
Moj svekar kad je prvi put vidio da moj čojek igra šah, mal nije u nesvijest pao.
Pitao ga: Kad si ti naučio igrati šah?
user posted image

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
12.9.2012 16:42:26   
teacher75

IZVORNA PORUKA: MAMA MA

Ja i mm smo totalne suprotnosti....

ali doslovno....mislim da je jedina stvar(cuj stvar?user posted image )koju oboje volimo-naše dijete...

i zbog te velike suprotnosti u nasim razmisljanjima,ponasanju,temperamentu,i velikeeee kolicine kompromisa i tolerancije, znam da me voli(a i ja njega)...jer ako nekog ne volis neda ti se zafrkavat sa svim nabrojanim...user posted image

user posted image user posted image ovo ko da sam ja napisalauser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
12.9.2012 16:45:16   
teacher75
ja sam sangvinik a mm neka kombinacija kolerika i melanholika pa zamislite na sta to lici user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *