|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dr.Bušić Posušje
20.10.2012 13:51:45   
future mama
evo drage cure otvorila bih ovu temu pa molim sve one koji su imali iskustva sa dr. bušićem da se jave.
naime, ja pokušavam zatrudnjeti već 4 godine i sve ok i kod mene i mm, ali eto ne događa se user posted image .
čula sam od mnogih da je dr.bušić jako dobar i da je pomogao mnogim parovima koji nisu mogli dobiti user posted image .stoga sam i ja odlučila krenuti kod njega. dakle bila jednom u posušju i bilo je ok, čudan stil humora, ali možda i dobar način da odvrati misli od nelagode koju žena osjeća na takvom pregledu. čula sam da on radi i na BB pa me zanima kako se može tu doći, jer živim u mostaru i nije mi baš zgodno klapnuti u posušje tako često. pretpostavljam da treba uputnica u Domu zdravlja ili sl, ali kako potrefiti kad je baš on na odjelu.
općenito ako imate nekih komentara i iskustava voljela bih čuti pa eto molim vas budite ažurne?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dr.Bušić Posušje
20.10.2012 16:52:08   
milenium
http://www.ringeraja.ba/forum/m_260548/mpage_3/tm.htm

future mama evo ti link teme ,tu imaš što su neke ženice pisale o njemuuser posted image

(odgovor članu future mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dr.Bušić Posušje
20.10.2012 17:14:12   
Lana_

IZVORNA PORUKA: future mama

evo drage cure otvorila bih ovu temu pa molim sve one koji su imali iskustva sa dr. bušićem da se jave.
naime, ja pokušavam zatrudnjeti već 4 godine i sve ok i kod mene i mm, ali eto ne događa se user posted image .
čula sam od mnogih da je dr.bušić jako dobar i da je pomogao mnogim parovima koji nisu mogli dobiti user posted image .stoga sam i ja odlučila krenuti kod njega. dakle bila jednom u posušju i bilo je ok, čudan stil humora, ali možda i dobar način da odvrati misli od nelagode koju žena osjeća na takvom pregledu. čula sam da on radi i na BB pa me zanima kako se može tu doći, jer živim u mostaru i nije mi baš zgodno klapnuti osušje tako često. pretpostavljam da treba uputnica u Domu zdravlja ili sl, ali kako potrefiti kad je baš on na odjelu.
općenito ako imate nekih komentara i iskustava voljela bih čuti pa eto molim vas budite ažurne?

mene je porodio,zadovoljna sam bila kako je sve prošlo...trebala si ga na pregledu pitati da ideš na BB ili u Dom zdravlja jer i tu radi,a sestre nikad neće da kažu tko je od doktora..a za BB ti treba uputnica

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu future mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dr.Bušić Posušje
20.10.2012 20:42:23   
future mama
Lana jel misliš da bih ga mogla nazvati na mob i pitati kad je na BB pa da tada dođem?
Jel uputnicu tražim kod doktora opće prakse u Domu zdravlja (tu pripadam inače)? I da, jel samo tražim uputnicu za ginekologiju, šta trebam? nisam imala dosad s tim iskustva pa ako možeš reći?

Milenium čitala sam tu temu koju si mi poslala , hvala. ali na njoj nema dovoljno informacija o Bušiću. Više je vezana samo za porodništvo ali ne i probleme sa sterilitetom. Htjela sam da se jave ljudi kojima je on pomogao u takvom problemu jer sam čula da mnogima jeste, pa me zanimaju iskustva.
A btw vidim da ti se on nešto ne sviđa pa ti ne moraš komentirati.

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dr.Bušić Posušje
20.10.2012 21:28:36   
Lana_

IZVORNA PORUKA: future mama

Lana jel misliš da bih ga mogla nazvati na mob i pitati kad je na BB pa da tada dođem?
Jel uputnicu tražim kod doktora opće prakse u Domu zdravlja (tu pripadam inače)? I da, jel samo tražim uputnicu za ginekologiju, šta trebam? nisam imala dosad s tim iskustva pa ako možeš reći?




Pa recimo na taj način jer sam ja npr išla privatno kod dr. Kneževića i preko tel bi se dog za BB i tad bi ja otišla kad mi on kaže da dođem,uputnicu dobiješ u Domu zdravlja i nadam se da će ti je dati jer oni nedaju uputnice samo ako se to što treba nemože obaviti u Domu zdravlja user posted image al ti pitaj možda ti dadne,iako kažem ti on radi u Domu zravlja samo ti nitko neće reći kad je koji dr,ja osobno nevolim ići u DZ jer nemaš privatnosti s dr,tu su sestre,bla bla...neznam jesi ikad bila na pregledu tamo user posted image ono je najbolje privatno jer i na BB u ambulanti je još gore milion doktora,pregledava te a samo paravan te dijeli od trudnica koje su na ctg-u,uvijek gužva...
a za problem koji ti imaš mogla bi otići i u dr Sarića,njega hvale,nekoliko mojih kolegica kod njega redovno ide i znam da ga možeš uvijek dobiti ili na tel ili putem sms-a...a jedna poznanica mi je spominjala neku kliniku u St,ona i mm su išli na pretrage,i otkriju joj nešto sa jajnicima nije uredu dok to ovdje ni jedan dr nije vidio user posted image

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu future mama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dr.Bušić Posušje
20.10.2012 22:02:34   
future mama
lana
hvala što si mi to sve objasnila kako izgleda, nisam nikad bila na pregledu u domu zdravlja ili na BB na ginekologiji. vjerovatno je bolje onda da odem još koji put privatno kod njega. al ono što bih mogla ovdje , mogla bih izvaditi sve nalaze da ne plaćam privatno.

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dr.Bušić Posušje
20.10.2012 22:44:52   
Lana_

IZVORNA PORUKA: future mama

lana
hvala što si mi to sve objasnila kako izgleda, nisam nikad bila na pregledu u domu zdravlja ili na BB na ginekologiji. vjerovatno je bolje onda da odem još koji put privatno kod njega. al ono što bih mogla ovdje , mogla bih izvaditi sve nalaze da ne plaćam privatno.


ako baš hoćeš kod njega onda je najbolje otiđi koji put privatno,pa se onda pokušaj dog sa njim kad je npr dežurni da dođeš poslijepodn na odjel,tako sam ja išla,nekad malo sačakaš ako ima poroduser posted image najbolje ti je tako jer nije ti baš zgodno stalno ići u Posušije...

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu future mama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dr.Bušić Posušje
21.10.2012 0:33:44   
milenium

IZVORNA PORUKA: future mama

A btw vidim da ti se on nešto ne sviđa



ma ne sviđa se meni ni jedan.sve bi ja to strpala u zatvor! moja prijateljica je dugo išla kod njega zbog problema sa sterilitetom ali je na kraju otišla u split u ovu kliniku što i lana spominje.

(odgovor članu future mama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Dr.Bušić Posušje
22.10.2012 19:09:26   
future mama
znam draga moja, ovakve kao mi smo njima kao poker aparat samo sa 100%tnim dobitkom. nemaju oni osjećaja za naše patnje i probleme. koliko ideš jednom doktoru pa te nikako ne može zapamtit, svaki put pričam priču od početka. pa upravo zato što ih nije uopće briga za nas. oni to samo odrađuju rutinski. kako će me uopće izliječit ako ne zna ni šta mi je dosad radio.
ali eto htjela sam razmijeniti iskustva ako je netko imao sličan problem. naime, ja sam pratila taj svoj ciklus koji je inače uredan i redovit, a vidi se na UZV da se ovulacije događaju, trakice mi to takođe redovito potvrđuju (koristim zadnjih mjeseci). Ni nalaz spermiograma kod MM nije loš. ali 4 godine pa ništa. ne znam šta sada dalje, šta biste vi probale i učinile slijedeće?

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *