|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
22.10.2012 13:44:48   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 251
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 13:48:59   
Hanady RR
a ne ne ne bih štopla...
išla bih s anjim kao moralna podrška kod šnajderice kad mora reći ''pukle su mi hlače na dupetu''user posted image

joj zamišljam svoga suprugauser posted image
on bi ih bacio d azauvijek satre dokaze da njegova guza više nije svaršena i zahtjeva broj većiuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 252
   [Obrisana poruka]
22.10.2012 13:50:52   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 253
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 14:00:15   
chuci

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja se ne bi udala za nekoga za koga ću u braku reći kao ti ''poznavajući svog muža mislim da me prevario''


a ko je to rekao?
jaaa?
ja sam rekla da se sigurno ne bi samozadovoljavao jer poznajem ga i znam da nije sklon tome
nije sklon ni prevariuser posted image , no ni jedno ni drugo ne treba isključiti user posted image

svi misle da su im muževi aman zaman,


pa zna se šta je zgodan i poželjan muškarac, samo trebamo malo biti realne, a sve znamo koliko ih neko zamjećuje il ne


inače većina žena misli da je muškarac ne vara i da je samo njen i bla bla bla a veliki broj muškaraca vara.... e sad ko od nas ima takvog partnera prokljuviće sam il neće user posted image
glupost je misliti moj ne bi nikako, moj je svetac itd, ni za sebe se više ne mogu zakleti user posted image



ne veeseelaa ne ti nego anonimna to napisa prije 2-3 stranice. baš ovako, meni to čudno, da unaprijed zna da je eto on takav da je to u pitanju.

ja za svog muškarca sada znam da je samo moj user posted image i ostaće dok je pri ovoj pameti.
a ne daj Bože iskušenja koje ne možemo podnijeti.
ne gledamo svi isto na ovaj svijet.


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 14:03:31   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: buba29

bolje ustopati nego druge kupovati,bacati se u trosak user posted image


oo vjeruj mi da to doživim...
trošak koliko god je premalen za tu facu i njegov osjećaj...
d aga poznaješ kao ja znala bi o čemu pričam...

oooo da mu hoće šta pući jer je rpomjenio konfekcijski broj...il da mora popustiti rupu na kaišu...
platila bih za touser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 14:03:36   
chuci
ja bi jedva dočekala da se mom kakve poderu da mu kupim druge. on je od onih tipova što im je dosta jedno odijelo, jedne crne, jedne sive pantole i jedne bež za ljeto user posted image i farmerke za svaki dan

kaže šta će mu dvoje crne pantole, kad su crne prljave obući će sive

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 14:05:41   
chuci

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: buba29

bolje ustopati nego druge kupovati,bacati se u trosak user posted image


oo vjeruj mi da to doživim...
trošak koliko god je premalen za tu facu i njegov osjećaj...
d aga poznaješ kao ja znala bi o čemu pričam...

oooo da mu hoće šta pući jer je rpomjenio konfekcijski broj...il da mora popustiti rupu na kaišu...
platila bih za touser posted image


imam ja ovakve u familiji. otac i tri kćerke. da vola pojedu ostali bi mršavi.
ljudi pojedu tepsiju baklave za par dana eto onako im žena napravi. a žena je od naše loze pa ona ne jede s njima user posted image inače bi bila user posted image


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 257
   [Obrisana poruka]
22.10.2012 14:06:42   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 258
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 14:28:33   
Galicia
Anonimna, lizni tu flekicu pa nam reci jel stvarno drkotina. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 259
   [Obrisana poruka]
22.10.2012 14:35:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 260
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 14:36:26   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

a kakve veze ima sperma na gacama s prevarom???
ko vara ne ostavlja tragove ...pogotovo ne po gacaama...

nisam upratila svu tvoju pricu anonimna ali mozda je covjek imao erotski san ...pa svrsio u snu...




Sjetila sam se zene koja je govorila da se njen muz vracao kasno kuci i "uvijek etiketa (na potkosulji) maše". Doduse, njega nije ni bilo briga hoce li ona skontati. A moze se lahko desiti da zaboravi ukloniti sve tragove.

A ovo drugo se slazem s tobom Visnja

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 14:41:47   
Galicia
Anonimna, samo opusteno.
I da te vara, sta mozes tu promjeniti? Nista. Steta je vec uradjena, nazalost.

Ali ja mislim da nije u varanju problem, nego covjeku cuna radi zdravo i pravo. user posted image


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 16:39:09   
Anoniman
Chuci mozda sam se pogresno izrazila,mislila sam na to da ga poznajem kad nesto krije,a sad nesto krije samo ne znam jel gledo i drko il je sta povalio...
Veseeela ne bih ni ja histerisala itd al da mi dovede neku tamo lijevu ne daj boze u krevet dje i moje dijete zna lec kazem ti ni vojska ni policija ih ne bi spasila i posle bi ih upakovala i hajte oboje u coravu stranu,jer zivim u ubedjenju da moggu mnogo bolje i da zasluzujem bolje...
Da jos jednom naglasim da su mi ove sumnje nesto novo u odnosu sa muzem do prije dva dana sam ga smela i u harem poslat bez imalo brige,a ako je sad mislio samo na svoju guzicu a ne na zlatno dijete koje ima i mene onda se prebacujem na temu razvod braka user posted image
Galicija ako je uradio sebi je uradio on puno sta moze da izgubi ja nista,al to cemo tek razjasnit sta je bilo i kako,a da lizem ne mogu je vala ni suhu ni sirovu a jos kako se jezim na Svabice ma jok user posted image
Bubo bubice takve savete dajete da pocnem da se pitam pa sto boze ja nemam tako savrsen zivot ko ove moje virtuelne jaranice,deluje tako aman jarabi niko kao vi zato sam tako i rekla.

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 263
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 16:50:53   
Galicia
A zasto ga ne pitas direktno?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 16:57:41   
Visnja RR
ja mislim da je anonimna napravila nepotrebnu frku samoj sebi...mozda se covjeku prosuo sampon po vesu u torbi user posted image

A ti poslusaj Galiciju i direktno ga pitaj... pa nam javi odgovor... mogu se kladiti da je neka glupost... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 16:57:42   
Anoniman
Nakostrijesila sam mu se svakog casa ce stic sposla i da porazgovaramo user posted image user posted image pa cu vam ispricat user posted image moje intimne stvari vama,forumskoj masi.... Malo OT jel ti zivis u NRW il sam te pobrkala snekim user posted image

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 266
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 16:59:53   
Anoniman
Visnja user posted image nadam se i ja jer ne bih voljela da je tako nepromisljeno postupio da svoju porodicu razori za dvije noci ne uzivanja jer on ima sve uzitke samnom nego eto sigurno kao i svi drugi malo da promijeni...Videcemo,nocas ce biti objavljeni rezultati izbora user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 267
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 17:01:38   
muaaa
Ja citav dan razmisljam i mislim da je sjeo na nesto ili mu se prosulo nesto po vesu.Nije glup da donosi kuci gace s i vidljivivim tragovima grijehauser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 17:04:49   
Anoniman
To me i najvise boli zar nije mogo zbog mene,majke svoga djeteta da ih malo pod vodu stavi onako da sapere ne znam drage moje hairli bilo sta god da je cuce se user posted image

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 269
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 17:06:00   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Visnja user posted image nadam se i ja jer ne bih voljela da je tako nepromisljeno postupio da svoju porodicu razori za dvije noci ne uzivanja jer on ima sve uzitke samnom nego eto sigurno kao i svi drugi malo da promijeni...Videcemo,nocas ce biti objavljeni rezultati izbora user posted image user posted image



ako te ne bude veceras na RR onda ispastas za svoje grijehove user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 17:09:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Visnja user posted image nadam se i ja jer ne bih voljela da je tako nepromisljeno postupio da svoju porodicu razori za dvije noci ne uzivanja jer on ima sve uzitke samnom nego eto sigurno kao i svi drugi malo da promijeni...Videcemo,nocas ce biti objavljeni rezultati izbora user posted image user posted image



ako te ne bude veceras na RR onda ispastas za svoje grijehove user posted image

u red roomuser posted image ...ima g**a da zaplatiuser posted image

Malo prisjecanja na Kristijana i Anu, ne zamjeriuser posted image

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 22.10.2012 17:10:08 >

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 271
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 17:11:18   
Anoniman
Aaaa to ce on prvo pokusat on misli mi zene kad nam se poklone ruze(volim crvene strasno) i padne dobar sex sve je opet u redu,al nocas ne dam za dzabe user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 272
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 17:13:46   
Galicia
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Aaaa to ce on prvo pokusat on misli mi zene kad nam se poklone ruze(volim crvene strasno) i padne dobar sex sve je opet u redu,al nocas ne dam za dzabe user posted image user posted image


To ti je velika greska.
Ja bi ga izhebala da mu vise ni jedna ne padne na pamet. A tokom akcije izvlaci iz njega sve o mrljici na gacicama. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 17:25:04   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Visnja user posted image nadam se i ja jer ne bih voljela da je tako nepromisljeno postupio da svoju porodicu razori za dvije noci ne uzivanja jer on ima sve uzitke samnom nego eto sigurno kao i svi drugi malo da promijeni...Videcemo,nocas ce biti objavljeni rezultati izbora user posted image user posted image



ako te ne bude veceras na RR onda ispastas za svoje grijehove user posted image

u red roomuser posted image ...ima g**a da zaplatiuser posted image

Malo prisjecanja na Kristijana i Anu, ne zamjeriuser posted image


kad je Kristijan u pitanu sve ti je oprosteno "dobra djevojcice" user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: sta da nam se desi....
22.10.2012 18:21:13   
Anoniman
Visnja ja ne smijem da citam to bojim se da cu od dobre devojcice postat opasna preljubnica user posted image user posted image
Evo razgovor obavljen sve je receno,njemu milo sto sam ljubomorna jos kaze pase mi i smije se kaze nista nije bilo,i dodjose mu roditelji na kafu da vidite sto dobi polet,ja da uzmem dijete da presvucem,on ne da kao bjezi pusti,da je nahranim bezi nece,itd.
I posto njemu imponuje sad cu ja malo drugacije pa da vidimo ko ce deblji kraj da izvuce. A da mi je krivo krivo mi je,da mi je mrzak odjednom jeste,strah me i da izgovorim kako ce se zavrsit eto drage moje,hajmo sad ove pojedine pljuvanje sto nisam pogrijesila.

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

beba
medaaaa

Trudna sam 14 nedjelja i osjetim u stomaku kao da me beba skakilja da li vi mislite da je to moguce druga mi je trudnoca jer sam u prvoj imala spontani

beba (94%)

beba (6%)


Broj svih glasova: 71

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *