|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čizme :-)
22.11.2012 12:31:02   
teacher75
nisam znala da nije kozeuser posted image ne mogu ni ja nositi nista osim koze iz istog razloga

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 1301
   RE: Čizme :-)
22.11.2012 14:34:13   
Galicia
Ma nisu koza. Ne bi bile ovako jeftine da jesu. To je onako kupljeno do prodavnice i landaranje.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1302
   RE: Čizme :-)
22.11.2012 14:40:41   
damma

IZVORNA PORUKA: draguljče

Ja imam ove od prošle godine, ali mi trebaju jedne tamno smeđe, upravo onakve kakve sam stavila na prvoj strani. user posted image Imam i crne što sam nedavno kupila, ali mi trebaju smeđe. user posted image

user posted image


nemam rijeci za ove cizme user posted image
gdje si ih bogati kupila ovako dobre?

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 1303
   RE: Čizme :-)
23.11.2012 8:27:55   
lost

IZVORNA PORUKA: Alma_27

ja sam neki dan kupila cizme od puno para bez imalo griznje savjesti jer znam da cu ih se nanosati a vala i polovne od 30Km koje su extra i nije me sramota. poput ovih od Thana85. ma samo takve. ne nose mi se ispod pantola nikako nego onako da svi vide. ja ne vidim sta je na njima polovno... covjek ima haman punu sobu obuce iz njemacke user posted image

kupuje kako ko stigne. kinesko ne bih ni ja uzimala (ona obuca i papuce stvarno smrde) ali polovno s buvljaka da. imas i sprej za dezinfekciju ako zelis, odjeca se moze i oprati.

i nije reklama ali ako neko zeli broj od covjeka koji prodaje cizme (u tz) dat cu na pp. geoxove su 50Km kod njega


Alma_27 ja želim broj od tog čovjeka, gdje se on nalazi? Je li ima neku radnju ili?


_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 1304
   RE: Čizme :-)
23.11.2012 8:46:42   
lost
http://www.otto.hr/include/slike/26828/velika/67330180.jpg
Ove sam kupila u Astri, a prošlogodišnje Tamaris mi se sa strana pocijepale a nosila ih samo eto prošlu zimuuser posted image , doduše bile su od velura

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 1305
   RE: Čizme :-)
23.11.2012 9:13:40   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: lost


IZVORNA PORUKA: Alma_27

ja sam neki dan kupila cizme od puno para bez imalo griznje savjesti jer znam da cu ih se nanosati a vala i polovne od 30Km koje su extra i nije me sramota. poput ovih od Thana85. ma samo takve. ne nose mi se ispod pantola nikako nego onako da svi vide. ja ne vidim sta je na njima polovno... covjek ima haman punu sobu obuce iz njemacke user posted image

kupuje kako ko stigne. kinesko ne bih ni ja uzimala (ona obuca i papuce stvarno smrde) ali polovno s buvljaka da. imas i sprej za dezinfekciju ako zelis, odjeca se moze i oprati.

i nije reklama ali ako neko zeli broj od covjeka koji prodaje cizme (u tz) dat cu na pp. geoxove su 50Km kod njega


Alma_27 ja želim broj od tog čovjeka, gdje se on nalazi? Je li ima neku radnju ili?



ne znam da li ode pp

evo broj: 061-870-293 Muhamed

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 1306
   RE: Čizme :-)
23.11.2012 9:19:09   
lost

IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: lost


IZVORNA PORUKA: Alma_27

ja sam neki dan kupila cizme od puno para bez imalo griznje savjesti jer znam da cu ih se nanosati a vala i polovne od 30Km koje su extra i nije me sramota. poput ovih od Thana85. ma samo takve. ne nose mi se ispod pantola nikako nego onako da svi vide. ja ne vidim sta je na njima polovno... covjek ima haman punu sobu obuce iz njemacke user posted image

kupuje kako ko stigne. kinesko ne bih ni ja uzimala (ona obuca i papuce stvarno smrde) ali polovno s buvljaka da. imas i sprej za dezinfekciju ako zelis, odjeca se moze i oprati.

i nije reklama ali ako neko zeli broj od covjeka koji prodaje cizme (u tz) dat cu na pp. geoxove su 50Km kod njega


Alma_27 ja želim broj od tog čovjeka, gdje se on nalazi? Je li ima neku radnju ili?



ne znam da li ode pp

evo broj: 061-870-293 Muhamed


Hvalauser posted image
A de mi reci gdje se on nalazi?


_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 1307
   RE: Čizme :-)
23.11.2012 9:20:45   
Alma_27
on je u Miladijama. danas idem s kolegicom tamo pa cu vam javiti je li sta jos ostalo :)

< Poruku je uredio Alma_27 -- 23.11.2012 9:21:17 >

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 1308
   RE: Čizme :-)
23.11.2012 9:44:18   
maxus svratila
Alma

Molim te gdje u Miladijama, prolazim kroz Miladije....

_____________________________

Sve što sam starija to udobnije gaće biram!

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 1309
   RE: Čizme :-)
23.11.2012 9:48:59   
draguljče

IZVORNA PORUKA: damma


nemam rijeci za ove cizme user posted image
gdje si ih bogati kupila ovako dobre?


Damma, hvala. user posted image Kupila sam ih u Planici prošle godine, ali nije isključeno da ih ima u Olipu pored BBI. To su njihove čizme. user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 1310
   RE: Čizme :-)
23.11.2012 11:59:35   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: maxus svratila

Alma

Molim te gdje u Miladijama, prolazim kroz Miladije....



ja ne odoh danas...

prije obdanista u miladijama ima jedan sokak i ides do kraja sokaka i pitaj gdje zivi muhamed :)

(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 1311
   RE: Čizme :-)
24.11.2012 22:57:54   
minie
Evo mojih novih cizmica user posted image Udobne, stabilne i tople

http://imageshack.us/photo/my-images/268/1005086g.jpg/

Za koji dan stize i nova tasna, joj kakvih koznih tasni ima u ovoj radnji user posted image


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 1312
   RE: Čizme :-)
24.11.2012 23:01:14   
animagical
minie super su, gdje si kupila?

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 1313
   RE: Čizme :-)
24.11.2012 23:16:47   
minie
U prodavnici Fenix koja se nalazi u Maloj aleji na Ilidzi. Dzon i peta su iz jednog komada i od neke kuhane gume, ne klizu se, sto je super za nasa naselja user posted image  

< Poruku je uredio minie -- 24.11.2012 23:17:37 >


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 1314
   RE: Čizme :-)
28.11.2012 8:41:14   
niki83
Kakva su vasa iskustva sa Rieker cizmama? Ne znam da li da se odlucim na kupovinu?! :-)

_____________________________

N&N

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 1315
   RE: Čizme :-)
28.11.2012 9:12:53   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: niki83

Kakva su vasa iskustva sa Rieker cizmama? Ne znam da li da se odlucim na kupovinu?! :-)


Rieker je jedna stara tradicionalna marka u njemackoj koja je poznata za kvalitetnu obucu. Ko moze sebi priustiti toplo preporucujem

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 1316
   RE: Čizme :-)
28.11.2012 9:20:27   
palachinken
user posted image

Evo mojih za svaki dan. Sekunda mi falila da kupim jedne s nitnama i mrtvačkim glavama :) ali kad vidjeh da ih sve trinaestogodišnjakinje nose, odustanem.user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 1317
   RE: Čizme :-)
28.11.2012 13:33:02   
Lejla Ka
Moja Palachinken mrtvačke glave su ti sad main stream, nije to za nas user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 1318
   RE: Čizme :-)
28.11.2012 13:39:09   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: palachinken

user posted image

Evo mojih za svaki dan. Sekunda mi falila da kupim jedne s nitnama i mrtvačkim glavama :) ali kad vidjeh da ih sve trinaestogodišnjakinje nose, odustanem.user posted image



gdje,sta kolikouser posted image divne

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 1319
   RE: Čizme :-)
28.11.2012 13:48:54   
RICI
I ja sam se ponovila jednim lakanim čizmicama sad mi trebaju jedne trampave za snijega

http://gema.ba/thumb.php?src=files/catalog/50/AGAVE%20t%20vernis%20nap%20st%20v%20vern%20gla%20noir.jpg&w=500&q=90&a=1

_____________________________

Samo nam je ljubav potrebna.........

Prvorodjeni mamin zivot
14.03.2002. godine
Drugorodjena mamina srecica
06.04.2011. godine

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 1320
   RE: Čizme :-)
28.11.2012 13:54:23   
palachinken
Emice, RETRO shoes, smao 59km, a pride postavljene iznutra.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu RICI)
Neposredna veza do poruke: 1321
   RE: Čizme :-)
28.11.2012 14:01:33   
henna ze

IZVORNA PORUKA: SailorMoon


IZVORNA PORUKA: niki83

Kakva su vasa iskustva sa Rieker cizmama? Ne znam da li da se odlucim na kupovinu?! :-)


Rieker je jedna stara tradicionalna marka u njemackoj koja je poznata za kvalitetnu obucu. Ko moze sebi priustiti toplo preporucujem

imam ja na sebi upravo.u planici uzela..evo drugu godinu ih nosim..futrovane su..nikad mi se noga nije uznojila u njima..predobre..nisam pozalila uopšte


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 1322
   RE: Čizme :-)
29.11.2012 10:06:25   
niki83
Pa Henno i ja vidjela u planici :-) i bas mi se svidjele,a i nije neka cijena,pa jeftinije su od Tamaris a izgledaju puno bolje uradjene.

_____________________________

N&N

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 1323
   RE: Čizme :-)
29.11.2012 10:09:20   
Emmy

IZVORNA PORUKA: RICI

I ja sam se ponovila jednim lakanim čizmicama sad mi trebaju jedne trampave za snijega

http://gema.ba/thumb.php?src=files/catalog/50/AGAVE%20t%20vernis%20nap%20st%20v%20vern%20gla%20noir.jpg&w=500&q=90&a=1


Dobre pravouser posted image . Koliko su kostale (mogu misliti)user posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu RICI)
Neposredna veza do poruke: 1324
   RE: Čizme :-)
29.11.2012 11:49:17   
RICI
Emmy jesu skupe blizu 4 stoje al se isplate nosim ih po nekoliko godina, gema ima kvalitet.

_____________________________

Samo nam je ljubav potrebna.........

Prvorodjeni mamin zivot
14.03.2002. godine
Drugorodjena mamina srecica
06.04.2011. godine

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 1325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *