|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Muško ime
7.11.2008 18:30:33   
Visnja RR
Lulu meni ta isto ko da su Indijanci u pitanju user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Muško ime
7.11.2008 18:35:43   
Lulu_
hahahahauser posted image

sta cu kad volim takva imena
polubrat od mm je kociz bljak isto kocijas ali to je pravo indijansko ime
a drugi polubrat,svekar ima 3 sina sa 3 zene a zenio se 5 puta user posted image , je vincend -uzas user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Muško ime
8.11.2008 23:01:20   
mnn
ja bi htjela dati ime curici Ana ili Mia, a muškom djetetu Petar, Ivan, Luka, Marko, Matej...ali moj buduči muž slaže se sa ženskim imenima ali sa muškima ne, on hoče Stefano a meni je to pravo talijansko ime ili kak bi rekli u zagorju Štefek...imate vi kakav prijedlog za muško ime?

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Muško ime
15.11.2008 16:22:46   
leona
Malo da podignem topicuser posted image
Ja nosim sina, i milsim da ce zvati Jan, samo jos ne znam je li ce to biti sa I (Ian) ili sa j(jAN)...

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Muško ime
15.11.2008 17:57:25   
zvoncica 82
i ja vam imam jedan veliki problem sa tim imenima kako muskim tako i zenskim jer koje god se meni svidja ne svidja se muzu ili se cak i uplete i neko drugi kome se ne svidja nikako da uskladimo ukuse.


(odgovor članu leona)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Muško ime
15.11.2008 18:04:23   
anitaMO
za curicu sam znala odmah,a da je musko bilo pojma nemam kakvo bi dala.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu zvoncica 82)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Muško ime
25.11.2008 10:03:11   
Nunichi
Leona,meni je prekrsno ime Ian... user posted image Bas mi se svidja.
Mi smo prije izabrali musko ime nego zensko...negdje na pocetku veze smo izabrali,ustvari ja izabrala,a dragi se slozio da to bude Mak. user posted image   Vec par godina to ime mi se mota po glavi...samo sto ovaj put nece biti mali Mak,jer je u maminom stomaku mala princeza. user posted image


(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Muško ime
29.12.2008 10:40:00   
taze_mlada
s obzirom da smo na zadnjem pregledu saznali da jeuser posted image , sad smo (nekako presutno) u potrazi sa imenom, nesto relativno neutralno, internacionalno...  i jedino cega sam se sjetila je Dino, ali cisto Dino. Ali evo sad citajuci ovdje prijedloge nije lose ni Harun...no ima vremena.... smslice se nesto, samo nek je zivo i zdravo..... p.s. a za curicu smo jos od prije imali opciju za ime-una....ovako ce malo to sacekati user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Muško ime
29.12.2008 11:28:07   
A Iman
Meni su pak najljepsa prava starinska imena...Toliko je prenemaganja danas na trzistu (posebno u mojoj porodici, da ne bude zabune user posted image ),  sa jednistvenim ciljem, samo da se bude posebno, da je to u mojim ocima postalo totalni out.

Abdullah, Ibrahim, Jusuf....

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Muško ime
29.12.2008 11:50:24   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: taze_mlada

s obzirom da smo na zadnjem pregledu saznali da jeuser posted image , sad smo (nekako presutno) u potrazi sa imenom, nesto relativno neutralno, internacionalno...  i jedino cega sam se sjetila je Dino, ali cisto Dino. Ali evo sad citajuci ovdje prijedloge nije lose ni Harun...no ima vremena.... smslice se nesto, samo nek je zivo i zdravo..... p.s. a za curicu smo jos od prije imali opciju za ime-una....ovako ce malo to sacekati user posted image


I meni je Dino super ime,kolegica ima sina Dinu,nesto tako slatko i pametno nisam dugo srela,pa mi je zato mozda jos draze to ime.
Mada meni je lijepo i Đani,Ismar,Mirza,Arslan,a najsladje mi je Mak. user posted image

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Muško ime
29.12.2008 14:17:38   
taze_mlada
i meni se svidjelo Arslan kad ga je jaranica spomenula ali MM asocira na lava iz filma Hronike iz Narnije tako da nista od toga user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Muško ime
30.12.2008 1:56:50   
adissa_
Muhamed,Hamza,Umejr,Emir ,Affan

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Muško ime
30.12.2008 2:05:51   
triplemama
Ja na imena većinom gledam da li poznajem nekoga sa tim imenom. Ako mi osoba nije sjela nikad svome dijetu ne bih dala to ime.
Moj Emir je dobio ime po jednom divnom dječaku Emiru.
Ime Mak mi je lijepo je jedan dječak u Naidinom razredu se tako zove, a baš je neka dobrica.

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu adissa_)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Muško ime
30.12.2008 2:24:47   
stella
Najvise mi se svidja ime Harun a ima jos dosta drugih al vec ih je dosta napisano,pa da ne ponavljam.
Znam jednog djecaka koji se zove Jan i tako se i izgovara i bas simpaticno,neobicno.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Muško ime
30.12.2008 9:11:31   
mnn
naša mala beba zvati če se Aleksandar user posted image   meni su lijepa imena, Luka, Filip, Ante, Ivan...ma ima puno lijepih imena ...user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Muško ime
30.12.2008 9:36:05   
Aminad
I ja na imena gledam kao i triplemema i to mi užasno smeta kod mene!

Još nekih 5-6 godina prije nego je ime Imran počelo da kruži i našom Bosnom meni se jaaaako svidjelo i znala sam samo jednog dječaka s tim imenom. Jako mi se sviđa jednostavno a opet puna usta kad se izgovoriuser posted image (što ga i ja nahvali)

Kad smo dobili drugog sina meni se ima Burhan baš nekako uvuklo u srce a još kad sam čula ilahiju Sultan Burhan, rekla sam bit će tako i tačka.
Mnogi ovo ime povezuju s hafizom Burhanom Šaban pa pitaju zar mu to nije prezime ali nije. Šaban mu je prezime.

Imena koja mi se još sviđaju su: Harun i Ammar.


_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Muško ime
30.12.2008 9:46:45   
sarayka
Muska imena koja mi se svidjaju :
Nedim, Timur, Bakir, Rijad pa i Demir ali imamo jednog u familiji MM.

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Muško ime
30.12.2008 10:03:02   
Nunichi
U Tz zadnjih godina cesto daju i ime Danis...meni je isto i ono lijepo,samo ne znam znacenje.
Ali lijepo mi zvuci,mada uglavnom te djecake vec zovu Dani. user posted image

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Muško ime
30.12.2008 10:18:15   
Ilhana RR
Meni se najvise svidja ime Faris, kad sam bila trudna govorila sam muzu da bih voljela da se zove Faris ako bude musko ali njemu to cudno jer nas kum na vjencanju je bio Faris najbolji nam prijatelj pa mu zvuci kaze nako beze da nazovemo dijete tako... A bas je fino meni to? Sta fali, i da se nadije nebi bilo po nekoj losoj osobi nego po jednim divnim bicem kako god ;)

Vedad mi se isto svidja.

Mak, Emir i Omer, Kerim...

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Muško ime
30.12.2008 12:33:58   
Gigana
Od nemuslimanskih imena mi se sviđaju: Vedran, Filip, Stefan, Karlo, Dario, Marin, Jan, Gordon, Goran, Dejan.

_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Muško ime
30.12.2008 12:41:12   
mamina princeza
Meni se svidjaju mnoga muska imena...cinilo mi se da ih je vise ka sam trazila zensko:))))

Najljepsa su mi Tarik, Affan, Ammar i neka "starinska" posebno Abdulah.
Posebno mi s ekao i mom mm svidja Omer tako bi se beba zbvala da je ispalauser posted image user posted image
Ako ikad budem imala sina mislim da ce se tako zvati


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Muško ime
30.12.2008 12:42:24   
mamina princeza
Od nemuslimanskih imena meni su lijepa Dario, Mario , Sven, Vedran

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Muško ime
30.12.2008 12:49:08   
marelica9
Hamza, Emin, Ahmed, Tarik

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Muško ime
30.12.2008 12:51:27   
batterfly
IZVORNA PORUKA: Aminad



Još nekih 5-6 godina prije nego je ime Imran počelo da kruži i našom Bosnom meni se jaaaako svidjelo i znala sam samo jednog dječaka s tim imenom. Jako mi se sviđa jednostavno a opet puna usta kad se izgovoriuser posted image (što ga i ja nahvali)



Imena koja mi se još sviđaju su: Harun i Ammar.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Topim se....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Muško ime
21.1.2009 20:17:43   
Anoniman
Najradije bih dala ime Mirza ali se MM tako zove pa mi je nešto čudno da imam dvojicu u kući user posted image  

Sviđaju mi se imena: Mirza, Benjamin i Kerim a našoj kćerki Adi i Bakir.
Ako je user posted image  kako dr. kaže, onda će najvjerovatnije biti jedno od ovih gore imena. 

(odgovor članu batterfly)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *