|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Njega zubica
24.1.2008 13:46:04   
laracroft
Znam da je vec bilo govora o ovome,ali eto...Interesuje me kojom pastom mogu prati Adianove zubice???Treba mi tacan naziv paste,jer jos uvijek peremo vodicom.

_____________________________

Adian 01.02.2007
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Njega zubica
24.1.2008 13:48:50   
makana
almedina ima 14 mjeseci na zdravlje i još peremo vodom i četkicom
ne mislim joj još uvoditi nikakvu pastu user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Njega zubica
24.1.2008 14:12:19   
Blue rose RR
Ja koristim VADEMECUM-ovu pastu.

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Njega zubica
24.1.2008 14:17:43   
hanabanana
Ja do drugog rodjendana nisam Hani davala kaladont.

Onda Aquafresh i Vademacum.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Njega zubica
24.1.2008 17:39:51   
laracroft
Onda cu i ja pricekati...

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Njega zubica
25.1.2008 15:18:18   
Adana
hej hej ja jos nemam bebija da mu perem zubice, a sto se paste tice imas bar 2-3 vrste za bebabce, na njima pise od koliko se koriste... Pogledas medju kaladontima, ili pitas u apoteci. A da li koristis cetkicu? Vidjela sam u DM-u pakovanje sa 3 cetkice od nesto pravo rano do mozda 2-3 godine. Dvije su gumene... Ja sam za i cini mi se prakticno. Sto ga prije naucis na cetkicu bice ti kasnije lakse, i ponekad pred njim peri zube da vidi da i ti to radis... Pusica! I cestitke!

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Njega zubica
25.1.2008 17:14:00   
laracroft
Ihhhh mi smo veliki i koristimo cetkice.

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Njega zubica
31.1.2008 0:39:22   
mamidji
Mi peremo zubice redovno jos od 6 mj kada su mu izasle prve donje jedinice. Prvo smo prali samo vodom a sada od prvog rodjendana koristimo super pastu namjenjnu bas za klince...Veleda Kinerzahngel  Ima da se kupi u DM-u. Mi smo kupili komplet BABY NOVA koja ima tri cetkice, dvije gumene i jednu obicnu.

_____________________________

Dario 11.10.2006.god.

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Njega zubica
11.3.2008 11:28:13   
nikka
ELMEX pasta za zubiće,moj sin je koristi od 8.mjeseca kad mu je niknuo prvi zubić ,ujutro i navečer,sad ima 15 mjeseci i 12 prekrasnih zubića!

(odgovor članu mamidji)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Njega zubica
11.3.2008 14:57:13   
amdi
Do drugog rodjendana samo voda i cetkica, a poslije imas raznih djecjih pasti za zube, samo pogledaj da li pise da je za taj uzrast

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Njega zubica
12.3.2008 14:13:56   
peanut
Mi peremo zubice samo vodom i cetkicom do drugog rodjendana. Izbor kalodonta je ionako uslovljen reklamom odredjenog proizvoda. Nego, mene interesuje da li vi dajete djeci tabletice fluora i kakav je vas stav po tom pitanju? user posted image

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Njega zubica
12.3.2008 18:30:31   
nikka
Pedijatri obično ,kad bebama nikne prvi zubić ,daju na poklon četkicu i pastu za zubiće,možda to još nije običaj u BIH,neznam mislim da nije barem u mojoj okolini,ali to je u početku samo stjecanje navike kroz igru,normalno da mu neću četkati jedan zubić 3 minute,dovoljno je da okusi pastu i sprijatelji se sa četkicom,ali mislim da je kasno čekati do dvije godine sa pastom,karijes se može pojaviti i ranije.

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Njega zubica
12.3.2008 18:32:57   
amdi
Ja svom sinu kojem ce uskoro treci rodjendan ne dajem tabletice, jer u pasti koju koristim ima fluora. On nece jos da ispljune pastu poslije pranja, tako da mislim da je to suvisno. A za bebu nikako da se sjetim da kupim...

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu peanut)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Njega zubica
12.3.2008 18:43:39   
nikka
ni moj još nezna ispljuniti,15 mj.,takođe pasta sadrži fluor,stavim mu samo mrvicu,na njoj piše da je od prvog zubića do 6 god.

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Njega zubica
13.3.2008 19:36:23   
Nađina mama
cao hanume,
ja sam malo zabrinuta mojoj Nađi su nikli donji zuni sa deset mjeseci i to donja dva keca, a gornji jedan mjesec poslije i to 2 keca i dvije dvice , sada Nađa ima 15 mjeseci, a donjih dvica jos nema , neznam jel treba da se brinem ili da idem doktoru? 

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Njega zubica
14.3.2008 17:24:38   
lamka
ne trebas da se brines.moja lamija je prve zubice dobila sa 11 mjeseci a sada sa 18 ih vec ima16 komada.niknut ce

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Nađina mama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Njega zubica
14.3.2008 18:27:58   
amdi
Slazem se. Mom sinu su prvi zubi nikli sa 9 mjeseci, a sve je nanizao sa ravno 2,5.god

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *