|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Intervju sa tetom cuvalicom
12.3.2013 7:54:03   
Miracle*3
Ja sam vec iscrpila sve moguce preporuke i poznanstva. Odlucila sam naci tetu preko oglasa. jeste malo skakljivo, znam, ali nisam ni prva ni poslednja, pa cu probati.
Mozete li mi reci koja su to osnovna pitanja, sta NE SMIJEM zaboraviti pitati, ima li neko pitanje kojim bi mogla o njoj saznati nesto bitno. Ovo je sigurno stvar psihologije ali eto. Dosad kad su tete dolazile, ja sam znala ko su i sta su i ostalo je snjima da dogovorim samo uslove, sad je vec drugacije.
Molim pomoc i savjete.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Intervju sa tetom cuvalicom
12.3.2013 8:59:38   
loomasa
Moja drugarica je našla tetu preko nekog udruženja, kaže da je divna, ali se nisam sjetila pitati je šta ju je sve pitala :-/

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Intervju sa tetom cuvalicom
26.3.2013 14:09:38   
bebaci
ja bih ti preporucila nasu tetu koja je cuvala mog sina od 12 mjeseci do njegove 3 god, razlog vrtic.

divna zena, za te dvije god nikada nismo posjetili doktora osim kada su u pitanju vakcine, nikada se nije izasulo po guzi, svaki dan mu je ona kuhala rucak, izvodila na polje, samo najbolje preporuke.


ako si zainteresovana javi mi , neces nista izgubiti, upoznaj je pa ako ti se svidi ok , a sinurno ce ti se svidjeti


pozz

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Intervju sa tetom cuvalicom
26.3.2013 14:51:53   
veeseelaa
ono što bi ja pitala tetu prilikom intervjua za čuvanje mog djeteta bilo bi:

1. konzumirate li cigarete?
2. bolujete li od odredjene bolesti?
3. uzimate li lijekove? kad?
4. jeste li već čuvali djecu?
5. postoji li mogućnost kontakta sa bivšim poslodavcem, preporuka i sl?
6. gdje stanujete?
6. s kim živite?
7. je li vam problem ako vas s vremena na vrijeme usmjerim kako i na koji način da postupate s mojim djetetom?
8. hoćete li poštivati ono što tražim od vas bez obzira na vaš stav o tome? (uz nadu da će biti iskrena)
9. koliko očekujete da vas platim za period čuvanja od do?
10. svakako slobodne dane iskristalisati u startu kao i najave eventulanog nedolaska na posao


vjerovatno ima toga još al odogovori na ova opitanja su mi najbitnija

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebaci)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Intervju sa tetom cuvalicom
26.3.2013 14:56:09   
chuci
osim ovog veeseelinog pitati i šta u slučaju da treba ostati prekovremeno?
ako ima malu djecu ko njih čuva, šta kada su oni bolesni. ustvari opo pitati i ako ima veliku djecu, jer je npr moja teta imala punoljetnog sina prema kojem se ponašala ko da mu je 11 godina.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Intervju sa tetom cuvalicom
26.3.2013 15:26:59   
shpagica
- sta bi uradila u slucaju (ne daj Boze) bilo kakve nezgode, kako bi reagovala?
- sta ona misli /zna / ocekuje da su njeni zadaci i obaveze sa djecom tog uzrasta?

...

I osim sto ces imati spisak pitanja, spremi i spisak pravila koje mislis da postavis da odmah zna na cemu je i da li joj odgovaraju (tipa nema pusenja, gledanja tv-a satima s djecom, pricanja na tel satima...) jer koliko god mislis da se neke stvari podrazumijevaju i da su zdrava logika, uvijek se iznenadis kako ljudi drugacije gledaju na svijet :)

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *