|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 9:39:51   
bebana27
jutro zene
ja sam dobila ovu nagradu
Spa & Club Ekoplanet- Bjelašnica, nagrada 1. jacuzzi, finska sauna,tursko kupatilo (sve po 15

min) da li ima neka mama da se mijenja posto ja nisam u sarajevu neka mi se javi na pp

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 576
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 9:50:06   
ananas_ze
ja ne stigoh ranije a nikada nije kasno: drage moje iskrene cestitke i drago mi je sto sam svojim skromnim doprinosom bila dio pobjede i sto sam dio ove nam naj naj RR user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 577
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 10:48:42   
sporty mamaa
Ja bi se mijenjala s tobom, al dode nas istouser posted image user posted image Iskreno, svi smo sretni da je RR pobjedila, ali neke nagrade su mi malo da ne kazem da se netko ne uvrijedi bezveze. Recimo, bolje da su bile neke sitnice, kao dr.pasha ili recimo da je ovaj spa ili plava poliklinika poklnili neke bonove od 10, 20 km, nego papa test i te saune.... Nismo svi iz Sarajeva ili gdje vec, pa da cemo putovati samo radi tih tretmanauser posted image user posted image user posted image Ako netko zeli papa test nek se javi, ovako ili ppuser posted image user posted image

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 578
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 10:58:24   
draguljče
Hajde Višnja daj spisak dobitnika i nagrada da se žene ne pitaju šta, kako i koliko? user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 579
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 11:08:11   
teacher75
draguljce, mislim da si i ti dobila ovo na bjeasnici kao i ja, pa javi kako je ako odes prije meneuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 580
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 11:51:00   
gvendolina

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Ja bi se mijenjala s tobom, al dode nas istouser posted image user posted image Iskreno, svi smo sretni da je RR pobjedila, ali neke nagrade su mi malo da ne kazem da se netko ne uvrijedi bezveze. Recimo, bolje da su bile neke sitnice, kao dr.pasha ili recimo da je ovaj spa ili plava poliklinika poklnili neke bonove od 10, 20 km, nego papa test i te saune.... Nismo svi iz Sarajeva ili gdje vec, pa da cemo putovati samo radi tih tretmanauser posted image user posted image user posted image Ako netko zeli papa test nek se javi, ovako ili ppuser posted image user posted image

potpisujem iako sam iz sa glupo mi je ici na Bjelasnicu radi 15-min sauneuser posted image radije bi neku simbolicnu nagradu user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 581
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 12:07:04   
bananica
meni je to bas super, organizujete se sve zajedno jedan dan i na Bjelasnicu, uzivate lijepo, dobro se provedete i hajd nazad

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 582
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 12:24:40   
teacher75

IZVORNA PORUKA: gvendolina


IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Ja bi se mijenjala s tobom, al dode nas istouser posted image user posted image Iskreno, svi smo sretni da je RR pobjedila, ali neke nagrade su mi malo da ne kazem da se netko ne uvrijedi bezveze. Recimo, bolje da su bile neke sitnice, kao dr.pasha ili recimo da je ovaj spa ili plava poliklinika poklnili neke bonove od 10, 20 km, nego papa test i te saune.... Nismo svi iz Sarajeva ili gdje vec, pa da cemo putovati samo radi tih tretmanauser posted image user posted image user posted image Ako netko zeli papa test nek se javi, ovako ili ppuser posted image user posted image

potpisujem iako sam iz sa glupo mi je ici na Bjelasnicu radi 15-min sauneuser posted image radije bi neku simbolicnu nagradu user posted image

pa nije 15, to je 45 minuta, jer imas 3 usluge po 15 minuta ako sam dobro skontala. a ja kontam to usput odraditi kad odem sa mm i djecom na bjelasnicu, nek oni hodaju tih sat vremena bez meneuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 583
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 12:27:25   
vjestica
pa nije 15, to je 45 minuta, jer imas 3 usluge po 15 minuta ako sam dobro skontala. a ja kontam to usput odraditi kad odem sa mm i djecom na bjelasnicu, nek oni hodaju tih sat vremena bez meneuser posted image

e upravo tako user posted image user posted image
i sad mi je pravo bezveze kad se neko žali na nagreadu
ako ti se ne sviđa nagrada, proslijedi je nekom drugom, ha ja

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 584
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 12:28:27   
teacher75

IZVORNA PORUKA: vjestica

pa nije 15, to je 45 minuta, jer imas 3 usluge po 15 minuta ako sam dobro skontala. a ja kontam to usput odraditi kad odem sa mm i djecom na bjelasnicu, nek oni hodaju tih sat vremena bez meneuser posted image

e upravo tako user posted image user posted image
i sad mi je pravo bezveze kad se neko žali na nagreadu
ako ti se ne sviđa nagrada, proslijedi je nekom drugom, ha ja

i meni vala, poklonu se u zube ne gleda. pa nismo kopale da bi ovo dobile

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 585
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 12:30:41   
teacher75
a vrijednost ove nagrade na bjelasnici je oko 50km tako da nije uopce malo

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 586
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 14:03:08   
draguljče

IZVORNA PORUKA: teacher75

draguljce, mislim da si i ti dobila ovo na bjeasnici kao i ja, pa javi kako je ako odes prije meneuser posted image


Aj super, možemo se dogovoriti zajedno da idemo svih pet pa lagano, kafica, kolači, ručak, šetnja. user posted image Ne znam jeste li se nagodne? user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 587
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 16:53:14   
bebana27
i ja sam dobila tu nagradu ali nazalost ne mogu ici jer nisam u sarajevu

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 588
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 18:18:51   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

a vrijednost ove nagrade na bjelasnici je oko 50km tako da nije uopce malo


Pa dobro ticher75 nije malo tebi kad ionako ides na Bjelasnicu.... Sta ce babana27, dok ona dode do Bjelasnice po nagradu treba joj duplo vise para, kao i meni recimo. I mislim da prijedlog nije glup, ako recimo opet bude organizacije nekih igara, da recimo nagrada bude neka igrackica za djecu ili neki proizvod koji se moze poslati postom i sl. Iz razlicitih smo gradova u BiH pa mislim da to ima smisla...

< Poruku je uredio sporty mamaa -- 16.3.2013 18:20:29 >

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 589
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 18:52:30   
bebana27

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

a vrijednost ove nagrade na bjelasnici je oko 50km tako da nije uopce malo


Pa dobro ticher75 nije malo tebi kad ionako ides na Bjelasnicu.... Sta ce babana27, dok ona dode do Bjelasnice po nagradu treba joj duplo vise para, kao i meni recimo. I mislim da prijedlog nije glup, ako recimo opet bude organizacije nekih igara, da recimo nagrada bude neka igrackica za djecu ili neki proizvod koji se moze poslati postom i sl. Iz razlicitih smo gradova u BiH pa mislim da to ima smisla...

upravo tako da smo nesto dobile da bude uspomena na pobjedu jer meni preko 50 za kartu treba da dodjem oko 100 maraka tako da svoju nagradu necu iskoristiti

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 590
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 20:08:22   
vjestica
hajmo sad još i birati nagrade user posted image user posted image user posted image
nagrade zavise od sponzora,a ne od naših želja
kome se ne sviđa, nek proslijedi nagradu

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 591
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 20:13:02   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: vjestica

hajmo sad još i birati nagrade user posted image user posted image user posted image
nagrade zavise od sponzora,a ne od naših želja
kome se ne sviđa, nek proslijedi nagradu


moram da potpisem user posted image




jos uvijek mi nije jasno u cemu je toliki problem tu nagradu pokloniti, proslijediti, zamijeniti, pa nismo kopale za njih user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 592
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 20:15:38   
ladyblue RR
meni je moja nagrada extrauser posted image

jednu sam poklonila jednoj dragoj forumašici a drugu ću podijeliti sa drugom forumašicom. elem, moje 2 nagrade - za nas 3.
dosta od mene.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 593
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 20:17:47   
chuci
kome nagrada ne treba i li ko zna da je neće iskoristiti neka je pokloni nekome i eto. ovo mi baš ružno nekako.
što teacher kaže poklonu se ne gleda u zube.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 594
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 20:19:37   
henna ze
ja sam dobila shea butter za tijelo od dr .pashe..taman poklon iz zenice za zenicanku..uhh jedva cekam da se natrackam..i zalijecim ove zuljeveuser posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 595
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 20:20:32   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: vjestica

hajmo sad još i birati nagrade user posted image user posted image user posted image
nagrade zavise od sponzora,a ne od naših želja
kome se ne sviđa, nek proslijedi nagradu


moram da potpisem user posted image




jos uvijek mi nije jasno u cemu je toliki problem tu nagradu pokloniti, proslijediti, zamijeniti, pa nismo kopale za njih user posted image


problem je u tome što je nama uvijek nečije tuđe bolje. hvala sponzorima što i ovoliko dali od sebe i Višnji koja se potrudila da pronađe sponzore. mogle smo i kliktati od jutra do sutra samo za pobjedu rr.ba. i to bi vrijedilo a svaki poklon je dobro došao.
meni lično, ne treba ni jedan od poklona, osim prve nagrade-naravno, ali sam ga poklonila. usrećila drugu forumašicu.

sve kao nagrade nisu bitne i onda se na forumu počnu pojavljivati forumašice kojih nema godinama ili se registruju nove koje "pokupe" nagrade a ove ostale gunđaju kako su one "tu stalno" a ništa osvojile nisu. zato i jeste nagradna igra, svi imaju pravo da se takmiče.
ne daj Bože da bude kakva nagradna igra za "stalne" forumašice....to bi ludilo nastalouser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 596
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 20:28:55   
Hanady RR
user posted image

joj..
kako ona LB se kaže
''100 žena 200 sisa''

Žene...
hvala sponzorima da su prepoznali našu RR kao medij koji će im omogućiti kvalitetnu reklamu.
marketing je vrlo važna karika svakoga posla pa i ličnosti...kad su oni sebe lijepo izreklamirali divnim poklonima i nas prepoznali kao vrijedne sebe nemojmo mi sada relamirati negativno same sebe.
Hvala im...

pokloniti nagardu koju ne možemo iskoriti je veličina svakoga čovjeka, kao i podjeliti svoju nagardu sa dragim ljudima...

Idemo dalje...
čekamo lentu na RR...prvi među najboljim...a sve drugo manje je važno.user posted image ( osim djela u kome vam želim da nas ne bole ni rukice ni nogice ni okice) od sakupljanja stablićauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 597
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 20:33:56   
zeze
Kad je vec rijec o nagradama, ja sam "pokupila" zlatno drvce. Ako nagrada ne moze doci do mog malog mjesta, ja je takodjer poklanjam :)

_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 598
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 20:38:27   
Honey3
IZVORNA PORUKA: zeze

Kad je vec rijec o nagradama, ja sam "pokupila" zlatno drvce. Ako nagrada ne moze doci do mog malog mjesta, ja je takodjer poklanjam :)

a gdje si ti ???? Ja mislila da si u Sarajevu

< Poruku je uredio zaha -- 16.3.2013 20:39:14 >


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 599
   RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR
16.3.2013 20:42:34   
minja_
IZVORNA PORUKA: ladyblue

mogle smo i kliktati od jutra do sutra samo za pobjedu rr.ba. i to bi vrijedilo



da potpišem i da javim da sam formalno prva forumašica sa zdravstvenim posljedicama od klikanja koja prima terapijuuser posted image user posted image user posted image i da sam od sinoć na injekcijama sedam dana, toliko me ušćaklo u vratu i dnu kičme, a vamo kod kuće lažem kao na poslu me strefilouser posted image user posted image user posted image


i da su injekcije skuplje od mog poklonauser posted image user posted image user posted image , ali je vrijedilo svakog klika, uzivala bih u ovoj ovoj atmosferi i da nikakve nagrade nije bilouser posted image user posted image user posted image

ljubim vas sve

< Poruku je uredio minja_ -- 16.3.2013 20:43:37 >

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *