|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jaka bol u jajniku
16.3.2013 21:44:54   
suzy8
jutros oko 4h probudila me je jaaaka bol u predjelu lijevog jajnika,bolovi su bili neizdrzivi cak sam se vidjela i u bolnici ali uspjela sam nekako da ih prebrodim...rukom sam u predjelu lijevog jajnika gdje je i bila najveca bol napipala guticu ok iste nije bilo na desnoj strani...posto mi je 5 dan menzesa iscjedak je bas boje cokolade i jako gust ujutro bio...neznam kako cu docekati ponedeljak da se javim dok...molim vas ako se nekome slicno sta desilo da mi javite...ja vec pokusavam duze vrijeme da ostanem u drugom stanju i pijem e vitamin folnu kiselinu i natal komplex...i inace imam jake mens.bolove ali ovo jutros je bilo nesto nemoguce za preziviti i bolovi su kako dosli tako i otisli ali je moram priznati jos uvijek prisutna tupa bol u predjelu lijevog jajnika...malo sam opsirnije pisala i nadam se da nije nista opasno....

< Poruku je uredio malena27 RR -- 18.3.2013 8:06:36 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: jaka bol u jajniku
16.3.2013 22:11:42   
Galicia
Zna se jajnik samo uvrnuti. Meni se to desilo jednom kad nisam umrla od bolova. U hitnu odem, oni urade UZ i tako mi utvrde da se jajnik uvrnuo.
On se vremenom vratio u normalu.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu suzy8)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: jaka bol u jajniku
16.3.2013 22:40:26   
gvendolina
obavezno odi doktoru,a u mdjuvremenu pij caj mozda je neka upala u pitanju. meni najbolje pomogne caj od persuna. persunov list isjeckati i preliti prokljucalom vodom,kada se ohladi popiti. nadam se da ce sve biti u reduuser posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: jaka bol u jajniku
17.3.2013 17:20:23   
suzy8
ujutro idem dok pa vidjet cu sta ce bit..skreno bojim se al makar cu znat na cemu sam....user posted image

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: jaka bol u jajniku
17.3.2013 18:20:12   
Galicia
Javi nam sta je bilo. Nadam se nista opasno.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu suzy8)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Jaka bol u jajniku
18.3.2013 7:38:57   
Leva
Suzy ako se bol javila za vrijeme menstruacije postoji strasno velika sansa da si imala cistu koja je pukla. Javi se dr.u svakom slucaju da vidi je li sada sve ok.

< Poruku je uredio malena27 RR -- 18.3.2013 8:06:45 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Jaka bol u jajniku
25.3.2013 17:06:24   
lilly86
Pozdrav drage forumasice....
Trebam hitnu pomoc...
Prije nego napisem problem, da kazem da zaista ne znam da li je moje pitanje bas za ovu temu, ali bar me uputite negdje..
Ovako, imala sam menstruaciju 14.03.2013..danas je vec 11 dan ciklusa...ali mene vec 2-3 dana razara bol u donjem dijelu stomaka, bas kao i menstruacijska...pocelo je sa bolom pri mokrenju,i to pred kraj mokrenja..zatim dan nakon toga je pocelo sa ovim bolovima koji me budi iz sna...21.03.2013.imala sam odnos, poslije toga su me snasle ove muke.tako da izbjegavam sex.odnos..,
da napomenem da mm i ja vec dugo radimo na bebici, pa ja svaki mali simptom pripisujem trudnoci...
citala sam puno o mom problemu na raznim forumima..mnogi ovaj problem pripisuju trudnoci,pocetku, naime kazu radi se o transferu ili da se plod poceo da gnijezdi u maternicu ...
ne znam sta da mislim...

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Jaka bol u jajniku
10.4.2013 21:58:32   
suzy8
ne znam sta da ti kazem ja sam isla dok ali je bila na bolovanju i tako da nisam vise ni isla...sad sam imala menzes ponovo i bio je podnosljiv nije bolio kao obicno tako da sam ja sigurna da mi je to bila samo cista koja je pukla i ovaj mjesec je nije bilo i imala sam normalan menzes....

(odgovor članu lilly86)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Jaka bol u jajniku
10.4.2013 22:03:38   
Derya

IZVORNA PORUKA: lilly86

Pozdrav drage forumasice....
Trebam hitnu pomoc...
Prije nego napisem problem, da kazem da zaista ne znam da li je moje pitanje bas za ovu temu, ali bar me uputite negdje..
Ovako, imala sam menstruaciju 14.03.2013..danas je vec 11 dan ciklusa...ali mene vec 2-3 dana razara bol u donjem dijelu stomaka, bas kao i menstruacijska...pocelo je sa bolom pri mokrenju,i to pred kraj mokrenja..zatim dan nakon toga je pocelo sa ovim bolovima koji me budi iz sna...21.03.2013.imala sam odnos, poslije toga su me snasle ove muke.tako da izbjegavam sex.odnos..,
da napomenem da mm i ja vec dugo radimo na bebici, pa ja svaki mali simptom pripisujem trudnoci...
citala sam puno o mom problemu na raznim forumima..mnogi ovaj problem pripisuju trudnoci,pocetku, naime kazu radi se o transferu ili da se plod poceo da gnijezdi u maternicu ...
ne znam sta da mislim...

Po opisu bih rekla da je neka jaca upala ili cak ciste, zato sto prije na pregled da ne mucis sebe s pitanjima..kao sto sam ja prije user posted image

(odgovor članu lilly86)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *