|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Rođendan na otvorenom
24.6.2013 14:17:25   
Secerlamica
Mi sada u julu slavimo treći rođendan, pa obzirom da će biti vjerovatno pakleno, zanima me imate li nekih prijedloga za organizaciju rođendana na otvorenom kako bi se pobjeglo od vrućine :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Rođendan na otvorenom
24.6.2013 14:18:47   
veeseelaa
joj kako bi ja to voljela
al moja A rodjena u decembru, pred n.godinu
jel imate svoj prostor ili?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Secerlamica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Rođendan na otvorenom
24.6.2013 14:22:29   
Secerlamica
Ma ne, zato i pitam, treba mi lokacija gdje ima nekog sadržaja za djecu i hladovine naravno, a i da nije skupo haha :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Rođendan na otvorenom
24.6.2013 14:27:49   
ninuska
imas super mjesto iza Zujevine u Hadzicima. Bili mi nedavno i bas je neko dijete slavilo rodjendan. Imaju ljuljacke za djecu, ppijesak, klackalica, a okolo su stolovi koji su natkriveni (vecina) i veliki travnjak. Mozes donijeti svoj rostilj, naruciti janje. A, kod njih mozes kupiti pite ispod saca, ustipke i standardno kafu, pice. Koliko sam skontala ti stolovi se ne naplacuju samo to sto kod njih narucis. Ja sam pitala za janje i kilogram kosta 28 KM, ali moras bar dan-dva prije naruciti

< Poruku je uredio ninuska -- 24.6.2013 14:28:45 >

(odgovor članu Secerlamica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Rođendan na otvorenom
24.6.2013 14:28:05   
M kao Mama
Mlin u Starom ILijašu, mi smo tamo planirali da slavimo mlađoj, ali se desilo nešto zbog čega ismo mogli, puno je hladovine, protiče rijeka, sve je naravno ograđeno, ima da djecu da se igraju, nama je tu bilo idealno, ali eto ne dade se

(odgovor članu Secerlamica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Rođendan na otvorenom
24.6.2013 14:31:15   
Secerlamica
Hvala puno, mislim da sam za to kod Hadžića čula...Lokve? Otići ću ovih dana da vidim kako šta...
A gdje dođe taj Mlin u Ilijašu, jel imate slučajno neki kontakt i sl?

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Rođendan na otvorenom
24.6.2013 14:35:21   
ninuska
jeste u Lokvama i stvrno je super. dali su nma kontakt telefon, pa jedino kad muz dodje s posla posaljem ti pp user posted image

(odgovor članu Secerlamica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Rođendan na otvorenom
24.6.2013 14:36:11   
Secerlamica
Može, može...hvala puno još jednom :)

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Rođendan na otvorenom
24.6.2013 14:42:09   
M kao Mama
E, pa onda ovo je ispaltnija varijanta, nama je čiko tražio 30 KM da nam jagnje ispeće, i još kao po 5 km po osobi ko bude, a ostalo piće, hrana ako hoćemo njegovo, ako hočemo naše, ipak je ovo u zujevini onda isplatnije

(odgovor članu Secerlamica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Rođendan na otvorenom
24.6.2013 14:46:06   
Secerlamica
Izgleda. Hvala puno na informacijama u svakom slučaju :)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Rođendan na otvorenom
26.6.2013 10:41:02   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Secerlamica

Može, može...hvala puno još jednom :)


Poslala broj na pp user posted image

(odgovor članu Secerlamica)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *