|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Test za trudnoću
17.8.2013 11:14:15   
canim

IZVORNA PORUKA: Anoniman

I ovo je test sa dvije linije,ta prva kontrolna se fino vidi a ova druga je jedva vidljiva pomislila sam da mi se pricinjava,jer sam bila ubijedjena da jeuser posted image citam na int. da to moze znaciti da test nije dobro uradjen pa sam htjela cuti iskustva. Svakako idem ove sedmice ginekologu,ali sam jako nestrpljiva pa sam molila i za vase misljenjeuser posted image

Meni je druga crta bila jedva vidljiva a bila sam trudna user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1001
   RE: Test za trudnoću
17.8.2013 15:07:50   
niki83
I kod mene je ovog puta bila jako slabo vidljiva druga crta a kasnilo mi 7 dana, i bila sa trudna hvala Bogu. user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 1002
   RE: Test za trudnoću
17.8.2013 15:52:08   
Teddy Bear
Imam i ja jedan test sa crticom koja se jedva vidi, radjen je 4 dana prije mjesecnice, i sad ta slabo vidljiva linija, ima 2 godine i 3 mjeseca, sretno user posted image

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 1003
   RE: Test za trudnoću
17.8.2013 15:55:20   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

Imam i ja jedan test sa crticom koja se jedva vidi, radjen je 4 dana prije mjesecnice, i sad ta slabo vidljiva linija, ima 2 godine i 3 mjeseca, sretno user posted image



moja slaba linija ima 22 mjeseca user posted image

dobro se sjecam, da sam odmah ovdje doletila da vas pitam sta znaci ta jedva vidljiva linija linija user posted image

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 1004
   RE: Test za trudnoću
18.8.2013 12:29:56   
Andy_Bec23
Imoja 4 dana prije ocekivane je jedva bila vidljiva ali 15 dana nakon ocekivane mora dobro da se vidi to je 7-8 nedelja trudnoce tu nema jedva vidljive crte

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 1005
   RE: Test za trudnoću
29.8.2013 15:05:24   
Noir_
Pozdrav za mame i one koje ce to uskoro postati,nova sam na forumu,pa imam par pitanja.
Ovako,zadnja menstruacija je pocela 03.08. i trajala do 8-9.08 . Rizican(onaj kojeg ja drzim za rizican) odnos se desio 14.08. Poslije toga muz je bio na poslovnom putovanju i nismo imali odnose do 22-23. 08. Ja menstruaciju ocekujem tek za dva-tri dana (31.08-01.09),dakle meni nista ne kasni,ali kako su mi grudi(po mojoj slobodnoj procjeni) narasle malo ranije nego sto je to uobicajeno pred menstruaciju,znaci prije 4-5 dana,krenula sam raditi testove.Tu pocinju moje muke.Valjda zbog silne zelje da budem trudna umisljam drugu crticu ili pak ne umisljamuser posted image . Na testu se pojavi jaasno crvena kontrolna linija i kao neka(nemojte se sad smijati) negdje u dubini,kao obris druge linije.Ne znam,iskreno.Vise ne znam ni kako izgleda negativan test.Danas sam ponovo uradila ,ista stvar.Cak sam i uslikala,medjutim ovo sto sam ja uslikala,bojim se da je proslo vise od 10 minuta(kasno mi sinula ideja,ne zamjerite).Pa eto,ja cu postaviti slike,a vi,ako vam nije problem,zamislite ovu drugu liniju jos duplo svjetliju-takva je bila nakon 3-5 minuta.
Evo http://postimg.org/image/5g7ib6qbb/

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1006
   RE: Test za trudnoću
29.8.2013 15:16:20   
Isha
Draga, postavi sliku preko slikomat.com,sta ti je onouser posted image

(odgovor članu Noir_)
Neposredna veza do poruke: 1007
   RE: Test za trudnoću
29.8.2013 15:16:20   
grozđe
Noir pozdrav...slobodno pitaj i sve smo ti tu manje vise iste user posted image ....

ako trebas dobiti za 3-4 dana mozes uraditi osjetljivi test Gravignost ultra mislim da se zove..ja sam radila ovaj sto pokazujes mini gravignost na dan ocekivane menstruacije i pokazao mi je nakon pola minute tamnu crtu...

dva puta sam otvorila ovu sliku ali je velika i mutna pa uslikaj bolje ako mozes....

(odgovor članu Noir_)
Neposredna veza do poruke: 1008
   RE: Test za trudnoću
29.8.2013 15:17:59   
Isha
Meni kada kliknem ovaj link izleti svasta nesto,gluhoidalekobilouser posted image

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 1009
   RE: Test za trudnoću
29.8.2013 15:18:05   
malena27 RR
Noir_ trudna si, cestitam, da nisi ne bi se pojavila nikakva crtica user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 1010
   RE: Test za trudnoću
29.8.2013 15:24:20   
grozđe

IZVORNA PORUKA: Isha


IZVORNA PORUKA: grozđe


IZVORNA PORUKA: Isha

Meni kada kliknem ovaj link izleti svasta nesto,gluhoidalekobilouser posted image


Isha sada mi dodje da nesto kazem sto se rimuje ali necu user posted image user posted image


Pogubila sam se u sekundi, samo zatvorila, ipak sam ja "fina" user posted image user posted image user posted image




Kako ja to nista nisam vidjela ,a volim keks user posted image user posted image ...

u redu, salu na stranu Noir ako je bila druga crtica onda ima trudnoce..ponovi opet test sutra ako ne mozes cekati... Sretno...

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 1011
   RE: Test za trudnoću
29.8.2013 15:27:27   
malena27 RR
Cure, hajmo se vratiti temi user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 1012
   RE: Test za trudnoću
29.8.2013 20:02:44   
Noir_
Off topic: Svasta.Ja se izvinjavam, tek sad vidim o cemu govorite..Ja sam danas u onoj brzini isla na prvu stranicu za upload fotografija koju mi je ponudio google i kod postavljanja birala sam opciju "sadrzaj za odrasle"(jer ipak postavljam sliku testa za trudnocu) pa pretpostavljam da je to razlog zasto izbacuje one bezobrazne slike.Izvinite jos jednom user posted image .

Nego danas sam ponovo uradila test.Prije sat mozda, pa onako luda i iznervirana blijedom crtom koju samo ja vidim(drugarica kaze da tako izgleda svaki njen negativni test) uletila u apoteku i gospodju koja radi zgnjavila oko istog.Eto,dokle je doslo. Kaze :" Negativan ko kuca".
Jedino sto mi pada na pamet jos je da kupim dva testa ili g duo,jedan da testira neko za koga provjereno znam da nije trudan(muz?,drugarica??),jedan ja,pa uporedim.user posted image user posted image


(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 1013
   RE: Test za trudnoću
29.8.2013 20:45:29   
grozđe

IZVORNA PORUKA: Noir_

Off topic: Svasta.Ja se izvinjavam, tek sad vidim o cemu govorite..Ja sam danas u onoj brzini isla na prvu stranicu za upload fotografija koju mi je ponudio google i kod postavljanja birala sam opciju "sadrzaj za odrasle"(jer ipak postavljam sliku testa za trudnocu) pa pretpostavljam da je to razlog zasto izbacuje one bezobrazne slike.Izvinite jos jednom user posted image .

Nego danas sam ponovo uradila test.Prije sat mozda, pa onako luda i iznervirana blijedom crtom koju samo ja vidim(drugarica kaze da tako izgleda svaki njen negativni test) uletila u apoteku i gospodju koja radi zgnjavila oko istog.Eto,dokle je doslo. Kaze :" Negativan ko kuca".
Jedino sto mi pada na pamet jos je da kupim dva testa ili g duo,jedan da testira neko za koga provjereno znam da nije trudan(muz?,drugarica??),jedan ja,pa uporedim.user posted image user posted image




Ti si meni legenda majke mi....
mozes opet uraditi sutra pa prekosutra, posto ces brzo dobiti... ne mora muz raditi test user posted image ... uzmi onaj jeftini da ne bacas pare...

(odgovor članu Noir_)
Neposredna veza do poruke: 1014
   RE: Test za trudnoću
29.8.2013 21:41:29   
elma_87
Noir bas si me nasmijala user posted image user posted image user posted image
Prvo sa tim slikama za odrasle a kasnije za muza user posted image

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 1015
   RE: Test za trudnoću
29.8.2013 22:02:08   
dandi84
IZVORNA PORUKA: Noir_

Off topic: Svasta.Ja se izvinjavam, tek sad vidim o cemu govorite..Ja sam danas u onoj brzini isla na prvu stranicu za upload fotografija koju mi je ponudio google i kod postavljanja birala sam opciju "sadrzaj za odrasle"(jer ipak postavljam sliku testa za trudnocu) pa pretpostavljam da je to razlog zasto izbacuje one bezobrazne slike.Izvinite jos jednom user posted image .

Nego danas sam ponovo uradila test.Prije sat mozda, pa onako luda i iznervirana blijedom crtom koju samo ja vidim(drugarica kaze da tako izgleda svaki njen negativni test) uletila u apoteku i gospodju koja radi zgnjavila oko istog.Eto,dokle je doslo. Kaze :" Negativan ko kuca".
Jedino sto mi pada na pamet jos je da kupim dva testa ili g duo,jedan da testira neko za koga provjereno znam da nije trudan(muz?,drugarica??),jedan ja,pa uporedim.user posted image user posted image



Zanemarujući one slike user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mogu ti reci da se na onom testu vide user posted image ...Jedna malo jača a testna slabija i to je po iskustvima drugih zena trudnoća...Draga moja Groždje ti je rekla kupi u DM-u GRAVIGNOST ULTRA i sa prvom jutarnjom testiraj i pokazace sigurno tacan rezultat...Mada mislim da nema potrebe, jer se druga linijica jasno vidi...E sad kakav je taj drugi test koji si radila??

< Poruku je uredio dandi84 -- 29.8.2013 22:03:04 >


_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Noir_)
Neposredna veza do poruke: 1016
   RE: Test za trudnoću
29.8.2013 22:16:29   
Noir_
Zadnji koji sam radila je Unitest,nije trakica nego plasticni rozi,dodje ona posudica i pipetica,a sto se tice slike testa od jutros,slikano je nekih 10 min kasnije,tak da mislim da to nije mjerodavno,jer eto tu liniju koju ti vidis i ja je tu jasno vidim,al ona je bila puuuuuuuuno svjetlija,neprimijetna skoro,nakon 3-4-5 min.

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 1017
   RE: Test za trudnoću
29.8.2013 22:22:47   
dandi84
IZVORNA PORUKA: Noir_

Zadnji koji sam radila je Unitest,nije trakica nego plasticni rozi,dodje ona posudica i pipetica,a sto se tice slike testa od jutros,slikano je nekih 10 min kasnije,tak da mislim da to nije mjerodavno,jer eto tu liniju koju ti vidis i ja je tu jasno vidim,al ona je bila puuuuuuuuno svjetlija,neprimijetna skoro,nakon 3-4-5 min.

Opusti se i sacekaj dan neočekivane menstruacije...Onda sa prvom jutarnjom uradi...Ne sikiraj se ja mislim da si ti user posted image ...Meni nikad ali bas nikad nije pokazalo drugu liniju, iako sam znala test naći u korpi za otpatke da vidim da se sta nije promijenilo al nista...Andy jedna nasa forumasica je takođe sutra dan vidjela da joj je bacen test pozitivan a bio je negativan u dozvoljenom roku i bila je trudna...Nema sumnje...Jel se na Unitestu ikakva linija vidjela???

< Poruku je uredio dandi84 -- 29.8.2013 22:23:28 >


_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Noir_)
Neposredna veza do poruke: 1018
   RE: Test za trudnoću
29.8.2013 22:28:56   
Noir_
Ja sam opet vidjela liniju..Odnosno neke kao obrise,nesto sto bi moglo biti linija,negdje u dubini.Apotekarka nije vidjela nista,drugarica isto-tj. govori da tako izgledaju svi njeni negativni testovi i da to nije ta blijeda na koju ja sumnjam..Muz nema komentara,valjda mu je previse testova u 32h..
Et sutra cu,najkasnije prekosutra po taj ultra g.

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 1019
   RE: Test za trudnoću
29.8.2013 22:34:13   
dandi84

IZVORNA PORUKA: Noir_

Ja sam opet vidjela liniju..Odnosno neke kao obrise,nesto sto bi moglo biti linija,negdje u dubini.Apotekarka nije vidjela nista,drugarica isto-tj. govori da tako izgledaju svi njeni negativni testovi i da to nije ta blijeda na koju ja sumnjam..Muz nema komentara,valjda mu je previse testova u 32h..
Et sutra cu,najkasnije prekosutra po taj ultra g.

Želim ti srecu...Javi u svakom slucaju kakav je ishod...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image navijam da bude user posted image kao kuća da se vise ne dvoumiš...

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Noir_)
Neposredna veza do poruke: 1020
   RE: Test za trudnoću
29.8.2013 22:37:09   
Noir_
Hehe,mislim da bi svima oko mene laknulo,hvala puno,javim ishod :)

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 1021
   RE: Test za trudnoću
29.8.2013 23:24:09   
Chilli
I ja mislim da si user posted image . Druga linija je svijetlija jer je koncetracija bhcg jos mala. Strpi se malo, znam da nije lako, pa opet uradi test. Ne tjraj M da i on radi molim te user posted image user posted image

_____________________________

Mamin čupa čups - dala si mom životu smisao.
20.07.2014.

(odgovor članu Noir_)
Neposredna veza do poruke: 1022
   RE: Test za trudnoću
30.8.2013 3:39:48   
tina123
cure lip pozdrav nova sam tu, dali mi moze neka od vas odg. na par pitanja jer sam jos neiskusna i prvi put se susrecem s mogucnosti da sam trudna, zanima me dali je jedan od simptoma bol u jajnicima, mislim na onu bol koja je slicna i kad trebam dobiti menzis... hvala svima na odgovorima user posted image user posted image

(odgovor članu Mrva)
Neposredna veza do poruke: 1023
   RE: Test za trudnoću
30.8.2013 7:18:18   
malaaaa

IZVORNA PORUKA: dandi84


IZVORNA PORUKA: Noir_

Ja sam opet vidjela liniju..Odnosno neke kao obrise,nesto sto bi moglo biti linija,negdje u dubini.Apotekarka nije vidjela nista,drugarica isto-tj. govori da tako izgledaju svi njeni negativni testovi i da to nije ta blijeda na koju ja sumnjam..Muz nema komentara,valjda mu je previse testova u 32h..
Et sutra cu,najkasnije prekosutra po taj ultra g.

Želim ti srecu...Javi u svakom slucaju kakav je ishod...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image navijam da bude user posted image kao kuća da se vise ne dvoumiš...

Nadam se da ces imati tu srecu da ugledas jasno dvije crtice ovo iscekivanje ubija uff evo ja neznam dali da iscekujem mens. Upalile mi se grudi bole, cudno mi se desaje s tijelom kud sam bijelo pranje dobila pred menst. ja kontam uh evo haman to je to kad kod dokt. Kaze mi infekcija vaginalete dobila a sad nije reko nista za trudnocu rano bi jos bilo da se vidi a sumnjam...jer kod mene se slabo sta ustvari planski uvijek to bez plana najbolje dolazi :)

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 1024
   RE: Test za trudnoću
30.8.2013 10:55:35   
grozđe
Noir evo ja opet gledam onu sliku i vidim drugu liniju sto kaze dandi84...slika jeste mutna ali se vidi druga linija...

javi nam kada uradis test i pokusaj nam uslikati user posted image

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *