|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Neprospavana noć
14.1.2009 11:36:54   
Ilhana RR
Jao Gigana bas mi je zao malog... i ja sam kao i ostale kontala da su zubici jer tako moja reaguje na njih...
Nadam se da ce nam se brzo oporaviti i ponovo biti mali veseljak.
Puno pusa za njega od mene i Lamije

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Neprospavana noć
14.1.2009 15:25:36   
Gigana
hvala vam svima, pusa i od mene svima vama.

Još uvijek je temperatura 37.9, nije povraćao, maloprije je čak i pojeo supicu i počeo je da se igra.  Čak se pomalo i smije i opet pravi zijane po kući.  Počeo je opet da se igra i da guguće, što mi je dobar znak.
Znam da ide noć i spremam se na novu povišenu temperaturu, skidaćemo kako znamo i umijemo, samo da on meni bude dobro.

Još jednom, velika hvala svima.  Javim vam se opet.




_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Neprospavana noć
14.1.2009 15:30:49   
Blue rose RR
Sretno Gigana i nadamo se lijepo prospavanoj noći.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Neprospavana noć
15.1.2009 11:20:49   
M kao Mama
Ja neki dan pišem tebi, a istu noć moja Lajla se razboli, išli smo kod dr. kašlje ko magare i nos joj stalno curi, hvala Bogu nema tem. još bi mi samo to falilo, ona ne podnosi Zinat nikako, samo ceclor, možda su i njemu taj trebali dati.

Kako je Vedo danas, jel bolje,

mi smo na kapima za nos, i bisoleksu za izbacivanje šlajma i na alternativni, mažem je dr. tajsom, dajem  joj spinovano mlijeko

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pitanje?
пеперутка16

Da li je vaše dijete počelo više da se razbolijeva nakon polaska u vrtić?

Da. (0%)

Ne. (0%)


Broj svih glasova: 0

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *