|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Najcesca imena
17.1.2009 1:11:23   
adissa_
koja su imena danas najcesca i najpopularnija ?(kada treba nadjevati)..sta vi mislite? ja mislim da su to ajla,amina i lejla,,a za djecake ne znam user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Najcesca imena
17.1.2009 16:22:46   
Anoniman
Hana....svaka druga curica se zove Hana...

(odgovor članu adissa_)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Najcesca imena
17.1.2009 16:25:05   
Anoniman
Hana....svaka ruca curica se zove Hana....ali nije to stvar popularnosti nego koje se ime kome sviđa...

(odgovor članu adissa_)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Najcesca imena
17.1.2009 19:04:26   
lejlašh
Ja mislim da se danas malo daje ime Lejla, kada sam je bila mala - svaka druga curica je bila Lejla, u osnovnoj sam išla u razred sa 3, u srednjoj sa 4 Lejle, a na fakultetu - ne znam im broj. Sada su česta imena, barem koiko sam ja primjetila- Hana, Sara, Sarah, Amina, Nejra, Harun ,Hamza, Tarik, Dino.
Sva ova imena su jako lijepa, pa nije ni čudo što su česta

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Najcesca imena
17.1.2009 19:11:59   
Anoniman
Meni jedivno ime Lejla ali imamo 2 Lejle u failiji pa nisam mogla dati to ime..mada je divno...ime koje sam ja dala svojoj kćerkici nije često ASIJA-ASJA

(odgovor članu lejlašh)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Najcesca imena
17.1.2009 19:21:24   
Nunichi
Ma to je periodicno,u mojoj generaciji su sve Azre,Amre,Selme i Jasmine...sve u krug.Muski su Adnan,Edin,Jasmin,Emir.

Sad su to neka druga imena Sara,Hana,Asja,Ajna,Nejra,Tarik,Dino,Danis i slicno...meni su sva ova imena lijepa.A tako je to svako vrijeme nosi neka druga imena...ali su meni lijepa,iako su cesta.  user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Nunichi -- 17.1.2009 19:22:03 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Najcesca imena
17.1.2009 19:26:07   
mnn
kod nas u istri su česta imena. Luka, Filip, Matej..Petar...a kod curica Leona, Petra, Mateja...i Nina...ima ih milijun gdje god da odem evo mene...sad je popularno i leone...za dečka...

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Najcesca imena
17.1.2009 19:47:14   
senoenamine
user posted image Hana,Sara,Ilhana,Lejla/Leila,Lamija,Amina,a user posted image Hamza,Tarik,Eldin,Kenan/Kemal hm nenampada mi vise al to je to vecinomuser posted image

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Najcesca imena
18.1.2009 8:07:27   
nikka
Luka i Lana,u mojoj okolini najčešeće,mislim da se svako peto dijete tako zove.
Imena su mi stvarno lijepa ali i prečesta. 

(odgovor članu senoenamine)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Najcesca imena
19.1.2009 17:28:15   
tea lana
kod nas u Sa malo ima Lana posto ga svrstavaju cas u katolicka cas u pravoslavna imena a nama super.

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Najcesca imena
19.1.2009 17:55:42   
ringeraja
U gradu gde sam zivela, najcesca zenska imena su: Sara, Merjem, Amina, Zehra, Esma, Aisa/Ajsa... Svidjaju mi se sva, ali su bas postala precesta...
Najcesca muska imena su: Ahmed (koje je prelijepo), Hasan, Husein, Hamza, Osman, Ali/Alija, Zeid/Zejd, Muhamed, Tahir, Tarik... Sva mi se svidjaju, ali bih volela da moja bebica ako Bog da ima neko lijepo ime sa lijepim znacenjem, ali koje se daje redje.user posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Najcesca imena
19.1.2009 21:37:11   
adissa_
i meni se cini da su Ahmed i Hamza u zadnje vrijeme postala pravo cesta imena


(odgovor članu ringeraja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Najcesca imena
19.1.2009 21:41:27   
Romali
Nove generacije: Amina, Nejra, Ena, Ajla, Emina, Dino, Tarik, Nedim, Harun ...
( u jednom razredu sigurno dvoje- troje djece s ovim imenima )


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu adissa_)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Najcesca imena
22.1.2009 15:17:29   
M kao Mama
Ja sam sinoć gledala neka iszraživanja na NTV Hayat, kažu da u Banja Luci, najviše djeci daju imena Milica i  Andrija, tako da predviođaju da će za dvadesetak godina u ovom gradu biti najviše ljubanvih parova sa Milicom i Andrijom, u gradovima u FBiH, najčešća imena su  Tarik u Zenici,  a u Mostaru Luka i Arman, za Sarajevo nisu ništa radili.

Dosta česta, pa moglo bi se reći i prečesta imena su Iman, Din, Hana, Farah, baš sam čula dosta tih imena.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Najcesca imena
10.2.2009 16:55:06   
moja bebi
Moj sincina ce se zvati aBd Rijad user posted image , mislim da nije tako cesto ime???

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Najcesca imena
10.2.2009 16:58:25   
Romali
Pa šta te briga i ako jeste, svako je originaluser posted image
Kod nas u  Mostaru ima dosta Rijada i Riada, ali ne tako puno kao ovih što sam prije  nabrojala. Više ih je u generacijama '92.-98. nego sada.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu moja bebi)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Najcesca imena
11.2.2009 8:58:13   
moja bebi
Hvala Romali :)

Ja sam u SA i cini mi se da nije toliko cesto ime, nama se nesto od pocetka svidjelo i tako je i ostalo, gledali, gledali u knjigicu s imenima i uvijek je odgovor ma Rijad je bas fino :)
Ne volim neke izvedenice iz imena, tako da biram original :)



(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *