|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako do ženske bebe?
16.5.2010 15:21:21   
leona81
ja sam imala odnos 3 dana prije plodnih dana i dobila curicu hehe

< Poruku je uredio malena27 RR -- 29.7.2010 12:43:59 >


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kako do zenske bebe?
16.5.2010 15:25:09   
bebacha
kazu da odnos na dan najjace ovolucija povecava sanse za musko djete,mi smo imali sex tacno taj dan i evo ocekujemo malog batu:)

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kako do zenske bebe?
16.5.2010 18:20:52   
Hanady RR
meni je kineski kalendar sa 1 pogodio sa drugom fulio.user posted image

doduše po ovom pitanju kod mene si teške komplikacije...meni su obe curice izašla u žutim odjelima iz bolnice :)))

< Poruku je uredio malena27 RR -- 19.9.2010 22:39:34 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kako do ženske bebe?
16.5.2010 22:11:29   
salmy
Pa nikako brate dragi! ON odredjuje a ne mi! malo degutantna tema!
moje misljenjeuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 29.7.2010 12:44:07 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kako do ženske bebe?
6.9.2010 16:22:05   
sporty mamaa
Svima nam je na prvom mjestu da je živo i zdravo naravno, ali ako toliko zelite princezicu studije pokazuju ovo:


puno seksa i malo soli
user posted image Thinkstock
Ako smanjite unos soli u organizam te obogatite prehranu mahunarkama i tvrdim sirom, imate veće šanse postati sretna majka djevojčice, pokazalo je istraživanje.

Prava kombinacija hrane i dobar tajming spolnih odnosa ključni su u određivanju spola djeteta, tvrde znanstvenici s nizozemskog Sveučilišta u Maastrichtu.

Majke bi ako žele djevojčicu trebale smanjiti unos hrane bogate solju i kalijem, poput maslina, slanine, salame, dimljenog lososa, krumpira, mesa, kruha, banana i tjestenine.

Najbolja hrana je ona bogata kalcijem i magnezijem, pa ako želite kćerkicu, povećajte konzumaciju jogurta, tvrdog sira, špinata, tofua, badema, zobi, brokule i naranči.

Velike količine magnezija dobit ćete konzumacijom brazilskih oraščića, cjelovitih žitarica, smokvi i mahunarki.

Znanstvenici tvrde da su šanse da par dobije kćer veće ako imaju redovite spolne odnose, ali ne u danima odmah prije ili odmah poslije ovulacije.

Do ovih zaključaka znanstvenici su došli nakon analize podataka prikupljenih tijekom pet godina duge studije. U istraživanju su sudjelovale 172 žene iz zapadne Europe, u dobi od 23 do 42 godine, koje su već imale sinove i željele su roditi djevojčice.

Njima je savjetovano da smanje unos soli i dnevno konzumiraju bar pola litre mliječnih proizvoda. Njih 80 posto rodilo je djevojčice.


To sam danas procitala, mozda neko misli da je glupost, ali eto da podjelim s vamauser posted image user posted image




< Poruku je uredio sporty mamaa -- 6.9.2010 16:23:21 >

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kako do zenske bebe?
19.9.2010 22:07:02   
Mlada mama 89
Pomagajteuser posted image kako da dođem do djevojčice jer moj muž jako želi žensko već ima i ime za nju ako bude a ja još nisam ni trudna nadam se dobrim uputamuser posted image

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kako do zenske bebe?
19.9.2010 22:28:48   
AMELIC
Najbitnije je da ti ostanešuser posted image ...a nije u našim rukama to hoće li biti dječak ili djevojčica...
Puno nas bi dalo sve na svijetu da ugledamo user posted image ...a kojeg spola totalno nebitno!
Tebi u svakom slučaju dobrodošlica na forum i da što prije dobiješ svoju djevojčicuuser posted image

_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu Mlada mama 89)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kako do zenske bebe?
19.9.2010 22:32:25   
sporty mamaa
Upute imas post iznaduser posted image user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 19.9.2010 22:38:28 >

(odgovor članu Mlada mama 89)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kako do zenske bebe?
19.9.2010 22:34:58   
Hanady RR
e hajde bogati ne brini...
ja tebi želim trudnoću lijepu i ugodnu a akon 1 put e bude cura biće 2 ,3 ,4 put....
user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 19.9.2010 22:38:39 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mlada mama 89)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kako do zenske bebe?
20.9.2010 11:56:13   
Mlada mama 89
Hvala vam sto ste mi pozeljele dobrodoslicu znam drage moje da je najbitnije da bude zivo i zdravo a nije bitno kojeg je spola ali sta mogu kada muz umire od zelje za curicom nadam se da cu uskoro i ja vidjetiuser posted image ovouser posted image user posted image jos jednom hvala na dobrodoslici.P.S kako mogu da svama stupim na cat kada ste prisutne kad i ja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kako do zenske bebe?
20.9.2010 12:18:23   
ivanak
koliko god žene pokušavale zatrudnit, svaka moli Boga ispočetka da zatrudni i kad se pokaže sve u redu.... većina priželjkuje žensku ili mušku bebu. Ja ne razumijem zašto se netko naprdio na ovu temu.
Mislim da ne bi trebalo biti problema! Jer, ako rade na tome, neka provedu te neke savjete pa izvedu to pa ako upali, dobro upali. Nevjerujem da će ako dobiju muško, mrzit ga...
Ja sam htjela prvo muško pa žensko... pa to sam i dobila. Nisam iskreno ništa radila od poza i preporučenih savjeta, ispalo je kako je ispalo.
Samo, plodni dani traju 5 dana. S time da je najplodniji na sredini. Radeći prije najplodnijeg dana, odnosno odmah na početku to je najveća šansa za žensku i misionarski položaj. Pri kraju ovulacije je najveća šansa za muško i poza odostraga.
To sam negdje ima nekoliko mjeseci pročitala... pa eto, samo naprijed i sretno.


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Mlada mama 89)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kako do zenske bebe?
20.9.2010 12:32:18   
aazra
Definitivno najsigurniji put do eliminacije muskih hromosoma je da se TM istusira toplom vodom prije odnosa jer oni ne podnose toplotu.
Ja imam jednog preslatkog djecacica, o drugom djetetu ne razmisljam ali i ako ikad budem, necu koristiti ovu tehniku iako bi mozda prizeljkivala curicu. Previse mi je "okrutno".

_____________________________








(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kako do zenske bebe?
12.9.2012 16:06:04   
lepao
ja sam rodila djecaka prije skoro dvije godine i kad sam izracunala bilo je tacno na dan ovulacije znaci najplodniji dan. e sada imam pitanje...kako izracunati kada su tacno plodni dani i kada je ovulacija taj jedan dan ako je meni ciklus nekada 30 nekada 31, 32, 33 dana? prije mi je bio tacno 28 a sada nije tacan.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kako do zenske bebe?
9.4.2014 13:51:38   
Anelat
Bitno je da je zivo i zdravo. Nemamo uticaja mi na to zna se ko na to utice... Stvarno mi je smiješno kad vidim ovakva pitanja a neke se zene toliko godina trude pa ne mogu ostati trudne.

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kako do zenske bebe?
9.4.2014 19:29:34   
Andy_Bec23
Ja zelim da mi Bog dragi dadne zivo i zdravo pa sta god da bude

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Anelat)
Neposredna veza do poruke: 90
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *