|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najljepsa imena
23.1.2014 16:19:46   
ljubi_1985
meni se zensko svidja Lejla,Sejla a i una je slatko al nema znacenja sem sko nasa ljiepa rijeka nosi to ime....a od muskih sem Eldar ,koje sam dala svom djecaku mi se svidja Vedad,Ajnur,Riad...ma svako ime je lijepo na svoj nacin ,meni je bitno bilo ,kad sam svom djetetu davala ime da ima znacenje.... dok mom muzu su se svidjala kratka Adi Edi Mak... al et bilo je po mom kompromis heheuser posted image user posted image

_____________________________

Eldar 01.10.2012.

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 2351
   RE: Najljepsa imena
23.1.2014 16:43:53   
reallove
Hajde glasajte zeniceuser posted image

Lana ili Dana

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu ljubi_1985)
Neposredna veza do poruke: 2352
   RE: Najljepsa imena
23.1.2014 16:59:13   
canim
Meni je Lana puno ljepse.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 2353
   RE: Najljepsa imena
23.1.2014 17:01:02   
Romali

IZVORNA PORUKA: SdZ

SdZ, a za ?


Suti, zeno draga.
Svaki dan ih mijenjamo.
user posted image

Oduvijek mi se svidjalo ime Darija, onda unazad mjesec-dva nije i sad mi se opet svidja.

A tu su i: Maya, Asja, Lena, Nadya...

Svaki prijedlog ce mi dobro doci.
Vise ne znam ni gdje da trazim imena.
Bitno nam je da ima lijepo znacenje.


Darya, tj. Darja kod nas user posted image

Super mi je i ovo Nadya, Lena. Kod nas je trenutno bas in ovo ime Nadia.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 2354
   RE: Najljepsa imena
23.1.2014 17:04:28   
reallove
I jos da kazem da se ne izgovaraju ovako na brzinuuser posted image ,vec,kako bih napisala..Laana i Daana...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 2355
   RE: Najljepsa imena
23.1.2014 17:06:23   
Romali

IZVORNA PORUKA: reallove

Hajde glasajte zeniceuser posted image

Lana ili Dana


Meni su oba dobra, dajem maalu prednost za Danu. Ali ne znam kako to kod vas ide s naglaskom.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 2356
   RE: Najljepsa imena
23.1.2014 17:11:46   
canim
Jeli kod vas Dana popularno ime, ima ona Dana International, prva mi ona na pamet pade user posted image

Meni je Daania lijepo ime a kod vas bi ga izgovarali bas fino.

< Poruku je uredio canim -- 23.1.2014 17:13:50 >

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 2357
   RE: Najljepsa imena
23.1.2014 17:14:48   
reallove
Canim,daje se to ime,ali ne bas cesto,zato mi se i svidjelo,ja poznajem jednu,ovdje blize nama,a ima jos i Dania,ali Dania imamo u familiji

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 2358
   RE: Najljepsa imena
23.1.2014 17:17:51   
canim

IZVORNA PORUKA: reallove

Canim,daje se to ime,ali ne bas cesto,zato mi se i svidjelo,ja poznajem jednu,ovdje blize nama,a ima jos i Dania,ali Dania imamo u familiji

Imate li Haifa u familiji user posted image ili Raania user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 2359
   RE: Najljepsa imena
23.1.2014 17:21:49   
reallove

IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: reallove

Canim,daje se to ime,ali ne bas cesto,zato mi se i svidjelo,ja poznajem jednu,ovdje blize nama,a ima jos i Dania,ali Dania imamo u familiji

Imate li Haifa u familiji user posted image ili Raania user posted image

e vala Haifa nemamo,ali ne volim to ime,bas mi se ogadilo od one pjevacice..Raniu nemamo,ja sam predlagala to ime,mm nece

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 2360
   RE: Najljepsa imena
23.1.2014 17:24:53   
canim

IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: reallove

Canim,daje se to ime,ali ne bas cesto,zato mi se i svidjelo,ja poznajem jednu,ovdje blize nama,a ima jos i Dania,ali Dania imamo u familiji

Imate li Haifa u familiji user posted image ili Raania user posted image

e vala Haifa nemamo,ali ne volim to ime,bas mi se ogadilo od one pjevacice..Raniu nemamo,ja sam predlagala to ime,mm nece

Salim se za Haifu user posted image ni meni se ne svidja niti ime niti pjevaljka user posted image

Raania mi je slatko ali eto...mi smo negdje do kraja trudnoce suzili spisak na 10tak imena i nikako nismo mogli izabrati koje cemo dati, dok se nije rodila, kad se rodila znali smo da je to to user posted image
U svakom slucaju sretno user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 2361
   RE: Najljepsa imena
23.1.2014 17:28:47   
reallove
Hvala draga,ma samo da mi je naci neko lijepo ime ,svako ime do sad,na kraju i nije nesto,koliko smo ih samo promijenili...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 2362
   RE: Najljepsa imena
23.1.2014 17:29:46   
teacher75

IZVORNA PORUKA: reallove

Hajde glasajte zeniceuser posted image

Lana ili Dana

Lana naravnouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 2363
   RE: Najljepsa imena
23.1.2014 17:31:20   
hatepsut
lijepo prepustis da braco odabere.moj K.je odabrao ime za svog brata znaci on predlozio odredjena imena i odlucio,do duse malo smo mi "navijali" tj. meni se nije svidjelo prvobitno za koie se odlucio (Arslan) mislim lijepo je ime ali dok bi ga naucio izgovarati pravilno vjerovatno bi ga ruzno zvali.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 2364
   RE: Najljepsa imena
23.1.2014 17:32:57   
canim
Slazem se sa hatepsut pitaj i bracu sta misli, kao neka on smisli ime za bebu, pa mozda vam se i svidi njegova ideja.

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 2365
   RE: Najljepsa imena
23.1.2014 17:37:45   
reallove
moj Ameen je predlagao Elma i Dina (tako se zovu moje sestreuser posted image ) i jednom kod nane gledao seriju,cuo ime Nur,kaze zvat ce se Nur

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 2366
   RE: Najljepsa imena
23.1.2014 17:41:01   
lovepower
Lana definitivnouser posted image user posted image user posted image ,bas je njezno ime prelijepo a ima i pjesma od Balasevica "Lana je volela cvece a ja sam voleo Lanu,korak od tuge do srece u jednom jedinom danu!"a Dana me podsjeca na jednu babu Danicu sto je zivjela u mom haustoru kad sam bila mala i komsije je zvala baba Dana nisam je uopste voljela zato mi se i ne svidja user posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 2367
   RE: Najljepsa imena
23.1.2014 17:42:00   
canim
Vidis kako on to zacas izabere, bas je praktican user posted image Dobro je pa nije gledao Seherzadu user posted image a meni je Nur lijepo ime za curicu.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 2368
   RE: Najljepsa imena
23.1.2014 17:42:15   
lovepower
user posted image user posted image user posted image user posted image i za ime Ameen i za Nur prelijepa imena prelijepa znacenjauser posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 2369
   RE: Najljepsa imena
23.1.2014 18:18:10   
Galicia
Reallove lijepa su imena i Lana i Dana.
Meni se isto svidja i Aini. user posted image user posted image




_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 2370
   RE: Najljepsa imena
23.1.2014 18:22:29   
teacher75
Aya je meni lijepo ime, Dalia,realove, mogu li tamo proci?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 2371
   RE: Najljepsa imena
23.1.2014 18:22:44   
teacher75
Aya je meni lijepo ime, Dalia,realove, mogu li tamo proci?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 2372
   RE: Najljepsa imena
23.1.2014 18:27:13   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: reallove

moj Ameen je predlagao Elma i Dina (tako se zovu moje sestreuser posted image ) i jednom kod nane gledao seriju,cuo ime Nur,kaze zvat ce se Nur

pa pametno i zbori...
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 2373
   RE: Najljepsa imena
23.1.2014 18:57:01   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: reallove

Hajde glasajte zeniceuser posted image

Lana ili Dana

Lana.
Dana mi nekako za starije žene, bar se kod nas samo bake tako zovu, pa mi možda zato tako zvuči.

Najljepši je Ameenov prijedlog - Nuruser posted image
Mada mi je i Raania prekrasno, ali ako se izgovara kao Rania (to si spominjala već jel' tako)

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 2374
   RE: Najljepsa imena
23.1.2014 18:59:09   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: ljubi_1985

meni se zensko svidja Lejla,Sejla a i una je slatko al nema znacenja sem sko nasa ljiepa rijeka nosi to ime....

Kako nema značenjeuser posted image
Una (lat) =jedna, jedina

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu ljubi_1985)
Neposredna veza do poruke: 2375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *