|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori u ocekivanju beba -Juli
1.7.2014 0:07:31   
Ilhana RR
Juppiii usli smo u juli :)

< Poruku je uredio Skvo RR -- 23.7.2014 14:31:54 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 0:58:34   
Ilhana RR
Pih, ja se raspricala sa svedjankama o ramazanu i evo se razbudila... Sad kontam da probam onaj jedan kolac sto mi je komsinica donijela pa posle da zasolim sa kospicama od tikve :) da mi se ne smuci...

Bas se primjeti da su godisnji nastupili, sve negdje pobjegle...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 8:12:11   
mishkica
Jutro..novi mjesecuser posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 8:23:23   
Ljubicica3
Evo ga,I moj mjesec je tu user posted image ,hvala Bogu.
Imamo jos 15 dana do termina,sto kazu dobro usitnilo user posted image .
Da pozelim srecu I sebi I drugima ciji mjesec je jul.
Ne bih rekla da nas ima puno,bar se ne javljaju ovdje ove sto su na spisku za jul.

Ja sinoc isla na iftar u dzamiju arapi organizatori I tako nam je citav ramazan imamo iftare,ima velika sala do dzamije za takve prilike I bas bude puno svijeta.Pojedem sambusu dobro zacinjenu I bas me neka kiselina sad muci haos.
Ali sve u svemu bilo nam je fino,jos da me nisu komarci izujedali valjalo bi.

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 8:27:20   
Misty_mama
'''' Jutro i od mene, iz nove kancelarije user posted image Još uvijek čekam da se šef smjesti u kancelariju, paketi su posvuda, pa da obavim RAZGOVOR... user posted image user posted image

Joj, evo jutros gledam spiskove za vrtić, moj mali zvrk je primljen, i stislo me u grlu, kad pomislim da će ako Bog da od septembra krenuti... Ne znam kome će biti teže, meni ili njemu user posted image

Nego, žene, imate li problema sa probavom tokom trudnoće? Ako neka ima, da preporučim ''''lijek'''' user posted image Ja svako jutro obavezno pojedem...ja je zovem bijela čorba.. u suštini, skuham u vodi zobene pahuljice, ona najobičnije, neprerađene... Nekad dodam malo soli, ali postoji opcija da to poslije miješate sa voćem, pa onda so ne treba... Helem... Kad voda proključa, ubacim pahuljice, malo to prokrčka, i onda dodam malo mlijeka.. Onoliko koliko želite da ''''čorba'''' bude rijetka ili gusta... Meni je to nekad preddoručak, nekad ne stignem ništa drugo, ali uglavnom, primjetila sam da odlično radi svoj posao... Pa eto... :)

Ljubicice, da hairli prodje i ovih 15-ak dana, i da sve bude, ako Bog da, u najboljem redu

< Poruku je uredio Misty_mama -- 1.7.2014 8:28:49 >


_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 8:49:31   
Andy_Bec23
Zene ja otvorila temu tamo gdje smo bili!!! Vako nemogu nikad nac gdje je tema!
Gdje ce mo pisat sada?

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 9:01:13   
Bambi09
Dobro vam jutro zelim jos jednom. Ja se raspisala na staroj temi user posted image
Terminusama kojima je juli mjesec termina zelim sto lakse i bezbolnije i sto brze porode.
Iskreno se nadam da je s Vanne sve u redu user posted image
Ja hvala Bogu nemam problema sa probavom, barem do sad nisam imala. Redovno jedem, pijem dosta tekucine i dosta jogurta pijem. Jedino sto su me opet poceli handriti hemoroidi, ali dao mi je dr. neku kremu koja se smije koristiti i u trudnoci pa mi je malo kao smirilo.

< Poruku je uredio Bambi09 -- 1.7.2014 9:02:27 >


_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 9:09:00   
Andy_Bec23
Znaci tu pisemo??? Ok!!!

Svim terminusama zelim da im zadnji dani prodju najbolje moguce ,ugodne i lake porode zelim ;)

Ode pravit krompirusu pa cu kod vildane u bolnicu ;)

Dali itko ima od Vanne broj da ju zovne???

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 9:34:42   
ARNA_ZE
pozdrav svima, ima li ko ovdje iz zenice. interesuje me da li ima kurs za trudnice u nasem gradu. hvala lijepo

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 9:45:06   
Ilhana RR
Jutro okruglice :)

Blagp vama terminusama usitnilo :) aBd da vam prodje kako treba kad vude vrijeme :)

Joj ja sam spavala ko beba, malo spavam malo budna :/

A oko 4 mi je uletila dlakica ili praska u grlo te sam mislila da cu umrojeti koliko sam kasljala i posle u wc-u se borila da izbacim te i nada da povratim da bi izbacila al ne uspijefoh. Uglavnom kad se malo smiri ja uze par plazmakeksica pojedo ismiri mi se malo.

Sad se probudila se, cura hajra se sprema za bazena. Trenutno jede pa cu i ja dok mi tableta malo djeluje, zaboravi je u 7 popiti kad mi sat zazvoni. Bas sam tad bila nekako ni na nebu ni na zemlji :)

Nego zene sorry za pogresno mjesto za temu, recicu Visnji da je prebaci tamo gdje treba ;) meni se ucini da je tu bila, halalite :)

A da vas pitam, jel vas ikad bolilo dole al gdje beba izlazi? :/ Mene evo presijeca kad hodam :/
Joj ko da sam prvi put trudna, sve mi u ovoj trudnoci novo... Nista mi ovo nije bilo sa Lamijom :)



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 9:54:57   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: ARNA_ZE

pozdrav svima, ima li ko ovdje iz zenice. interesuje me da li ima kurs za trudnice u nasem gradu. hvala lijepo



Dobro nam dosla na temu :) kad ti je termin? :)

Mislim da je Rose iz Zenice, ako me pamcenje ne vara pa ce ti mozda ona znati odgovoriti :)

Misty, ovdje kod nas u bolnici a i Svedjani to jedu za svaki dorucak al ja to ne mogu nikako, imam osjecaj da jedem piljevinu bhaha a za jos bolju probavu ubaci jednu supenu kasiku lanenih zrncadi... To jos bolje radi u stomaku :)


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu ARNA_ZE)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 10:43:29   
Visnja RR
izvinjavam se.... user posted image umjesto da je zakacim na vrh ja zakljucala user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 10:45:29   
Bambi09
Oprosteno ti je user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 10:49:50   
Bambi09
Lovepower procitala sam tvoj post na zakljucanoj temi, sta da ti kazem sem da probas ne uzimati k srcu previse rijeci od bilo koga. Ja sam tako bila osjetljiva na tudje komentare pa i one recene izmedju redova, ali sam nekako uspjela da "osjecam" samo ono sto bi mi moja mama rahmetli rekla, a svi ostali bilo sta da kazu, na jedno udje na drugo izadje. Ali eto danas nemam vise mame, tako da me nicije rijeci vise ne doticu. Cijeli zivot nekako gledas da drugima udovoljis, pazis da ti ko sta ne kaze da nisi dobro uradila, trudis se da sa svakim budes dobar, i opet na kraju ispadnes najgori. Zato sam sebi rekla da cu prihvatati samo ono sto osjetim da je istinski i prijateljski, a sve ono sto iole osjetim da bi moglo biti kao provokacija ili prigovaranje, "znas sta je rekao Miki Maus... odjeb..."

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 10:50:16   
Esmica
Ljubicica 3, nas mjesec user posted image ...mislim nadam se da je i moj, s obzirom da mi je termin krajem jula, valjda necu prenijeti.
Hvala Bogu sunce osvanulo, odmah sam raspolozenija i nesta mi se radi, sprema, za razliku od jucer kad sam se jedva uspjevala pokrenuti.
Ja petog imam ultrazvuk, stomak me stalno bolucka, imam kontrakcije, pa jedva cekam da vidim na cemu sam. Valjda je sve ovo normalno s obzirom da je peta trudnoca i da sam pred kraj.
One pelene tetra sto spomenuh da sam kupila u Skafi su jako fine, mekane kao gaza nakon pranja, tako da preporucujem.
Danas jos samo da ih ispeglam ako stignem.
user posted image

_____________________________

Hvala Ti Gospodaru moj na blagodati koju Si mi dao...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 10:54:16   
koka i po
Cijeli zivot nekako gledas da drugima udovoljis, pazis da ti ko sta ne kaze da nisi dobro uradila, trudis se da sa svakim budes dobar, i opet na kraju ispadnes najgori. Zato sam sebi rekla da cu prihvatati samo ono sto osjetim da je istinski i prijateljski,



ko baloncic si user posted image ali onaj slatkiuser posted image vjerujes li miuser posted image
vjerovala ne vjerovala ja tebe opet volimuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 10:55:07   
Bambi09
Esmice znaci dobre su pelene. Ja sam ih isto gledala u Skafi ali nisam mogla vidjeti pod rukom kakve su, jesu li one mekane ili su one grube. Znaci mekane su. Super.
Inace cim mi bude plata idem u kupovinu potrepstina. Napravila sam spisak sta mi jos sve treba, uglavnom 90% je kozmetika i apoteka, jos pelene i higijenske potrepstine za mene i mogu lagano poceti s pripremama, pranje garderobe, namjestanje kreveca i tako to...

Sele, zivote, volim i ja tebe. user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 10:56:40   
koka i po
kad je ono termin?

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 10:59:33   
Bambi09
19.08. tacno za mjesec i po user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 10:59:39   
Bubydina
Uh Višnja nasikira nasuser posted image

Jutro,drage moje...
sretno svima u ovom mjesecu,lake porode vam želim,
nadam se da će nam ovaj mjesec biti lakši od prošlog...

Lovepower draga to što ti je neko rekao totalno zaboravi,
nemoj da se smatraš manje vrijednom,jer nisi zaposlena,
žena domaćica ima uvijek posla u kući,
a ti si jedna od najvrijednijih ženica ovdjeuser posted image
user posted image

Ilhana,Bambi,Misty user posted image

user posted image user posted image sad još da dobijemo prvu julsku bebuuser posted image

SdZ je sigurno kod kuće,a javiće nam se kad stigne,
jedva čekam da čujem kako su ona i mrvicauser posted image

Za Vanne ne znamo još ništa,one žene nam se više izgleda neće da javeuser posted image



_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 11:04:17   
Esmica
Bambi09, jesu, super su. I ja sam se mislila dal da ih kupim s obzirom da su zapakovane pa ne mozes dodirnuti.
18,5 KM kosta paket od 10 komada. Kontam nije ni cijena bezveze da bi bile lose, i stvarno su fine, mekane.
Ja sam sve pripremila, od ulozaka za sebe, do pelena i potrepstina za bebu.
Jos samo da mi muz napravi police u ormaru (izbacila sam dio sa vjesalicama, da tu budu police - sa svakim djetetom sirim ormar) pa da sve to lijepo poslozim.
Eno ih je pripremio, samo za zasarafi, pa nikad.
I sasila sam sebi jastucice za dojenje, super su mi, mekani, fini, i sto mi je najdraze made by me. user posted image

_____________________________

Hvala Ti Gospodaru moj na blagodati koju Si mi dao...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 11:05:31   
Misty_mama
Bubydina user posted image user posted image user posted image Nadam se da ste dobro ti i bebce...

Je li ovo nema hapymum, možda je i ona krenula? Sretno, u svakom slučaju user posted image

Esmice, mogu misliti koliki su tvoji ormari user posted image Ja ve razmiljam kako sve organizovati... Ali, ako Bog da poslije ramazana planiramo neko preureenje, pa emo vidjeti, tek nam slijedi veliki posao...


Eh, sto me nerviraju ovi afrikati... ja navikla da pisem sve sa kvakicama i crticama, i onda ovako kad objavim komentar, pola slova fali user posted image user posted image

< Poruku je uredio Misty_mama -- 1.7.2014 11:08:47 >


_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 11:09:02   
new mama
Jutro user posted image ,kako ste mi ?
Odom malo sa A vani i do Azela,pocela je rasprodaja da znate,mi juce uzele bebi neke gegice i tene user posted image pocele smo pomalo kupovati.user posted image
Ja bi trebala ove sedmice aBd na kontrolu,samo dok vidim kad dr. radi,nisam 4. sedmice bila,jedva cekam da vidim malo bebicu,a i da ga pitam kakvo je stanje i da li mogu na more ,mislila s mamom par dana otici,pa vidjecemouser posted image

Nisam nesto upratila sta ste pisale,nadam se da ste sve dobro.user posted image

Ljubimo vas pa se tipkamo

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 11:11:41   
Misty_mama
new mama, u koji Azel idess? Ja u onom velikom, u Titovoj, nikad ne mogu da nadjem nista za djecu... user posted image Mislim, velicina za Ahmeda nikad nije bilo, uglavnom je za vecu djecu, a par puta neke stvari koje sam vidjela djelovale su mi ruzno, kao da su bas iznosane....

< Poruku je uredio Misty_mama -- 1.7.2014 11:12:19 >


_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 11:15:21   
new mama

IZVORNA PORUKA: Misty_mama

new mama, u koji Azel idess? Ja u onom velikom, u Titovoj, nikad ne mogu da nadjem nista za djecu... user posted image Mislim, velicina za Ahmeda nikad nije bilo, uglavnom je za vecu djecu, a par puta neke stvari koje sam vidjela djelovale su mi ruzno, kao da su bas iznosane....

Misty ja sam bila u onom na Dobrinji,kod pizerije Dino,tu je bas dobar izbor ,pa pogledaj ako ti je usput,a u gradu isto i ja slabo nadjem par puta kad sam bila,mislim za djecu.user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *