|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 19:28:48   
Bubydina
lovepower mislila sam na tebeuser posted image
ja daleko od togauser posted image a slika je stara 2-3 god.
kako da se uslikam,kad sam uvijek u ležećem položaju i u pidžamiuser posted image

A joj i ja bi voljela vidjeti curicu od Vilmice

Ilhana ja sve čitam pa na prvu preskoči koju riječ,
reko šta će kod hodžeuser posted image user posted image user posted image
a ja sam te dodalauser posted image

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 19:32:05   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Bubydina

lovepower mislila sam na tebeuser posted image
ja daleko od togauser posted image a slika je stara 2-3 god.
kako da se uslikam,kad sam uvijek u ležećem položaju i u pidžamiuser posted image

A joj i ja bi voljela vidjeti curicu od Vilmice

Ilhana ja sve čitam pa na prvu preskoči koju riječ,
reko šta će kod hodžeuser posted image user posted image user posted image
a ja sam te dodalauser posted image


Jesi li to mislila da sam se izmazila sa hodzom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 19:33:04   
maca76

IZVORNA PORUKA: new mama

url=http://www.Slikomat.com/slika/5701907.htm]user posted image [/url]

Znaci ,ne mogu da disem,mljac,predobro je,Bujrum user posted image


Uh zeno draga kako ovo izgleda dobro.....

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 19:35:32   
Bubydina

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: Bubydina

lovepower mislila sam na tebeuser posted image
ja daleko od togauser posted image a slika je stara 2-3 god.
kako da se uslikam,kad sam uvijek u ležećem položaju i u pidžamiuser posted image

A joj i ja bi voljela vidjeti curicu od Vilmice

Ilhana ja sve čitam pa na prvu preskoči koju riječ,
reko šta će kod hodžeuser posted image user posted image user posted image
a ja sam te dodalauser posted image


Jesi li to mislila da sam se izmazila sa hodzom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 19:37:00   
Bubydina
Maco jesi li se ti nama umorila na poslu?
Ne boli li te više stomak,čini mi se da si se nešto žalilauser posted image

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 19:38:16   
hapymum
ajla je izasla danas iz bolnice,masallah joj cure čupa čupava crna joj kosa,med medeni

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 19:41:24   
maca76

IZVORNA PORUKA: Bubydina

Maco jesi li se ti nama umorila na poslu?
Ne boli li te više stomak,čini mi se da si se nešto žalilauser posted image


Hvala dusice sto pitas...Umorim se i vise sam se navikla haman na bolove. Jedva cekam kontrolu...opet kontam stomak mi raste brzinom munje..mozda kako se rezovi sire.
Puno mi stajati na nogama,ali mi fino prolazi vrijeme.

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 19:53:17   
rose 87
ja sve procita ali nista mi u glavi ne ostaje user posted image user posted image
uglavnom vidim da neko kupuje stan,puno srece i lijepih godina u njemu da provede,spremaju se zene da docekaju svoje bebe,ja jedva cekam nekako mi sporo ovo vrijeme prolazi...
mene opet danas stomak boli user posted image ,nisam zato htjela u setnju sa sekom i malim,pa odoh iskoristiti samocu za tus i da malo noktice sredim i obrve
hapymum prikucalo i tebi izgleda neka je hairli


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu maca76)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 20:03:17   
hapymum
ma evo draga nesto mi se neda da rodim user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: rose 87

ja sve procita ali nista mi u glavi ne ostaje user posted image user posted image
uglavnom vidim da neko kupuje stan,puno srece i lijepih godina u njemu da provede,spremaju se zene da docekaju svoje bebe,ja jedva cekam nekako mi sporo ovo vrijeme prolazi...
mene opet danas stomak boli user posted image ,nisam zato htjela u setnju sa sekom i malim,pa odoh iskoristiti samocu za tus i da malo noktice sredim i obrve
hapymum prikucalo i tebi izgleda neka je hairli




bubydina dodah te

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 20:10:05   
rose 87
ma znas sta ti se otvaras bez nekih bolova,sad bih se ja potpisala kad dodje vrijeme da mi bude tako aBd hahaha,ma uzivaj kod kuce,nekako mislim da ces ti bas fino proci,neznam kakav ti je bio prvi porod,svakako ti zelim punooo srece a nikad neznas mozda to ubrzo krene user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 22:27:18   
Bambi09
Joj kako me je uhvatio neki srklet u nogama, isla sad tusirala noge ali dzaba opet me sve bocka...

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 22:48:33   
Ilhana RR
Evo mene opet, izvrnula sam se ko tele... Toliko sam se nadula dok sam jela ko da sam pojela tonu sad se osjecam a bas sam malo jela :/
Ha smo jela rekla sam mm da idemo, nisam danas spavala siestu pa se nadam da cu veceras bezo zaspati...

Otisla sam malo prije u prodavnicu gladna, nakupovala se svega a sad ni pomisliti ne mogu da sta pojedem srecom pa moze stajati :)

Sad palim tv, jednu coca colu za vracanje u zivot i spavanjac :)

Ako ne zaspim javim vam se ponovo :)

Pozdrav drage okruglice :)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 3:44:05   
Bambi09
Hej drage moje. Ja ocito ne spavam. Bilo me skolesalo oko 22 sata na tarasi zaspim, te brze cova raspremi i ja legnem. Al jes klinko uhvati me tandoprc i okreci se obrci haman do 12. Zaspala sam i sve super do maloprije kad me probudi ovaj moj glancer glani uzvrtio se Boze dragi. Evo jedem zadrobljenog mlijeka i vec se smiriva. Hej Allahu pa zar je ovo vako moguce, da vec sada u trbuhu zna kad je gladno user posted image A ako je istina kako kazu vako ce se buditi i kad se rodi. Haj hoce mi biti veselo.

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 3:52:20   
Ljubicica3

IZVORNA PORUKA: Bambi09

Hej drage moje. Ja ocito ne spavam. Bilo me skolesalo oko 22 sata na tarasi zaspim, te brze cova raspremi i ja legnem. Al jes klinko uhvati me tandoprc i okreci se obrci haman do 12. Zaspala sam i sve super do maloprije kad me probudi ovaj moj glancer glani uzvrtio se Boze dragi. Evo jedem zadrobljenog mlijeka i vec se smiriva. Hej Allahu pa zar je ovo vako moguce, da vec sada u trbuhu zna kad je gladno user posted image A ako je istina kako kazu vako ce se buditi i kad se rodi. Haj hoce mi biti veselo.


Tako je I moj cim nesto pojedem podje da lupa I pomjera se sa jedne strane na drugu user posted image ..a ako bude po tome da ce se buditi kad se rodi aBd u isto vrijeme kao I sad onda mi nocna ne gine user posted image ..po citavu noc je aktivan.

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 6:18:23   
hapymum
jutrooo,ja evo nesto ne mogu da spavam,gdje su nestale zene,sta je s tom kafom cccc.

ja ne znam ili mi se cini da je nekako preko noci postalo pusto na ovoj tmiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu Ljubicica3)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 6:47:46   
Ilhana RR
Jutrooo user posted image evo ja se ponadala sinoc da cu se probuditi super danas... Naspavana, nasmijana i bez mucnina al probudi se plakajuci evo sa srcem 200 u sekundi. Evo jos pokusavam doci sebi... Sanjala sam dami je babo umro :( nakav cudan san da Bog sacuva, inace bas sanjam cudne snove u trudnoci :/

Uglavnom evo pokusavam da se smirim i da disem normalno, nedo Bog da mi se ovo desi kad me ovoliko boli u snu, kako bi tek bilo da je istina :( ne smijem ni da pomislim.

Hapymum slazem se stobom, preko noci se stisalo ovdje...




_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 7:32:49   
Misty_mama
Ilhana draga, znam kako takvi snovi uznemire, ja sam se nedavno probudila placuci... Bas slome covjeka... Ali, ruzne snove ne treba pricati, tako sam ja cula... Samo sta prouci, malo se smiri, i bice to dobro ako Bog da user posted image

Dobro jutro vam želim svima user posted image Nadam se da me prihvatate, iako se ne javljam često, uglavnom ujutro dok se posao ne zahukta, ali vas redovno pratim, i uz svaku sam... Etoooo... user posted image

_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 7:39:13   
Ilhana RR
Misty, i ja samto cula al kad neko umre u snu eto kazu produzis zivot pa se nadam da je istina :)
Sad sam malo vec dosla sebi evo :)

Al satrase me ovi cudni snovi, fakat ono nodje veze ima i ne prirodni... Nikad vako nisam sanjala, jednom sam haman bila vanzemaljac u snu user posted image

A naravno da prihvatamo :) javi nam se kad mozes, ja visim ovdje sada jer nemam pametnijeg posla dok sam na bolovanju i mirujem haha :)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 7:49:40   
Bambi09
Dobro jutro vam zelim.
Evo me ko zombi, jedva gledam na oci. Jutros cujem ezan za sehur, zaspim, cujem ezan za mukabelu, zaspim, cujem ezan za sabah, zaspim... probudila se nema vise ezana, reko sta cu sad user posted image
Evo tamanim kifle, cekam da mi se kafa malo hladne pa da i nju skrvim, pa cu jednu bananu i onda se prionuti na posao.

Ilhana draga, u trudnoci su normalni "nenormalni" snovi. Pa cak i ono sto podsvjesno razmisljas i cega se bojis to ti najcesce izadje na san. Uhhh... znaju slomiti covjeka do boli. Meni je moj babo rekao kad sanjam bilo kakav san, bio dobar ili los, da ga ispricam vodi, odvrnes cesmu da voda tece ispricas san i zavrnes vodu, kao eto voda sve odnese.

Misti pa ne znam da li bi bilo pametno da te primimo u drustvo, ipak sta ja znam, mislim... ne znam, eto kako ostale hoce, ali stvarno treba razmisliti o tome i prodiskutovati user posted image

Hapy sto mi se ti makar ne pridruzi jutros, da tebe tjesim i gonim u bolnicu, da zaboravim na svoj problem user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 8:07:25   
Misty_mama
Ja imam lude snove i kad sam trudna i kad nisam... Glavni su oni akcijski... Baš kao akcijski filmovi, a ja glavni lik, trčim, pucam, skačem, na lijanama letim user posted image user posted image user posted image Pa još da gledam takve filmove, bilo bi mi jasno user posted image user posted image A u zadnje vrijeme sam dva puta sanjala kako ne znam šta mi je mm - da li momak, da li muž, da li išta... Jednom sam se tako isplakala u snu, budim se, mokri obrazi... I vidim mm pored mene - koje olakšanje, ipak znam šta mi je user posted image user posted image

Bambi, molim vas, obavezno mi javite šta ste odlučile user posted image user posted image Kontam, upadnem ovdje k''o padobranac user posted image

< Poruku je uredio Misty_mama -- 2.7.2014 8:08:02 >


_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 8:15:12   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Misty_mama

Ja imam lude snove i kad sam trudna i kad nisam... Glavni su oni akcijski... Baš kao akcijski filmovi, a ja glavni lik, trčim, pucam, skačem, na lijanama letim user posted image user posted image user posted image Pa još da gledam takve filmove, bilo bi mi jasno user posted image user posted image A u zadnje vrijeme sam dva puta sanjala kako ne znam šta mi je mm - da li momak, da li muž, da li išta... Jednom sam se tako isplakala u snu, budim se, mokri obrazi... I vidim mm pored mene - koje olakšanje, user posted image user posted image

Bambi, molim vas, obavezno mi javite šta ste odlučile user posted image user posted image Kontam, upadnem ovdje k''o padobranac user posted image


user posted image user posted image user posted image

Oj ja evo poplaca racune, bila sam na njih zaboravila hahaha i sad sam beze, cas rscun pun para hB i sad vise nego prepolovi cifru al dobro je, juni mi je najgori mjesec za racune... Svi dodju odjednom... Tako da mirujem ove ostale hahahah a pored racuna dobila sam 4 ponude za kredit hahaha stvarno su ludi ovi svedjani :/

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 8:19:31   
Misty_mama
Joj, ovdje kod nas su krizni zimski mjeseci... Samo račun za grijanje pomete haman pola plate... Ali ja uvijek kažem, hvala Bogu pa smo u mogućnosti i možemo to platiti, a rahat uđem u kupatilo, topla voda, tople pločice, dijete mi slobodno sjede na parket, jer ima podno grijanje, tako da...sve ima svoju cijenu...

_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 8:30:31   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Misty_mama

Joj, ovdje kod nas su krizni zimski mjeseci... Samo račun za grijanje pomete haman pola plate... Ali ja uvijek kažem, hvala Bogu pa smo u mogućnosti i možemo to platiti, a rahat uđem u kupatilo, topla voda, tople pločice, dijete mi slobodno sjede na parket, jer ima podno grijanje, tako da...sve ima svoju cijenu...


Ma i ja to kazem :) mi se grijemo na klimu pa tako da ha je malo hladnije upalim, mi vazda u potkosuljama i gacicama da izvines... Volim guzvu u kuci al jedino mi smeta sto se moram obuci user posted image Bas sam bila narucila pidzamu trudnicku jer mi smetaju ove moje a trebaju svekar i sveki da nam dodju posle ramazana aBd...

Oj sto me nesto vrat boli, mora da me juce ona promaha na bazenu sredila ili sam ruzno nocas spavala...


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 8:49:36   
mishkica
Jutro okruglice, sve dobro? niko se nije porodio?user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 8:50:51   
Bambi09
Misti molim te ako vec imas namjeru upadati kao padobranac gledaj gdje ces da ateriras user posted image Hej nemoj se ti sta naljutiti ja se naravno salim user posted image

Ilhana ne spominji mi racune, ocekujem ovih dana da svi dodju, jer sam neke stavila da mi dolaze tromjesecno, tako da ce mi ovaj mjesec bas oderati platicu.



_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *