|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  103 104 [105] 106 107   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najljepsa imena
31.10.2014 21:00:05   
Lavica28
Meni je Safija isto divno. I mnogo vise mi se licno svidja povratak starinskih imena, od ovih novotarija koje nisu prilagodjene glasovima u nasem jeziku, kao sto je upotreba "y" ili duplih slova.
IZVORNA PORUKA: Hannan

Safija :)


(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 2601
   RE: Najljepsa imena
31.10.2014 21:08:03   
minie

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: gordica

Lijepa imena, pogotovo: Senem ;-)



bezveze

kod nas bi je djeca zvala Serem


Kad bi svi tako gledali, nikad se vise ni jedan djecak ne bi zvao Enis user posted image

Meni je bas predivno ime.


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 2602
   RE: Najljepsa imena
31.10.2014 21:14:13   
Lavica28
Meni je isto sega ime Naser, moras ga zvati Nasere user posted image

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 2603
   RE: Najljepsa imena
31.10.2014 21:17:50   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Lavica28

Meni je isto sega ime Naser, moras ga zvati Nasere user posted image

Meni jw šega Nisim. Poznavala sam jednog, i svaki put kaf ga neko zovme Nisime on doda ...pa kad ću te?user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 2604
   RE: Najljepsa imena
31.10.2014 21:29:10   
canim

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: Lavica28

Meni je isto sega ime Naser, moras ga zvati Nasere user posted image

Meni jw šega Nisim. Poznavala sam jednog, i svaki put kaf ga neko zovme Nisime on doda ...pa kad ću te?user posted image

user posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 2605
   RE: Najljepsa imena
31.10.2014 21:40:57   
canim
Na mene nemaju imena takav uticaj, uopste mi ime ne gubi na ljepoti ako je cesto u mom gradu i slicno, ili mi je lijepo ime ili nije user posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 2606
   RE: Najljepsa imena
31.10.2014 21:48:42   
Hannica

IZVORNA PORUKA: canim

Na mene nemaju imena takav uticaj, uopste mi ime ne gubi na ljepoti ako je cesto u mom gradu i slicno, ili mi je lijepo ime ili nije user posted image

Svi bi da su unukat, ali neće sa može.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 2607
   RE: Najljepsa imena
31.10.2014 22:25:35   
Galicia
Moje ime nema svako.
Mama mi je bila originalna. Doduse da se nije posvadjala sa pola familije ne bih bila unikatna. user posted image user posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 2608
   RE: Najljepsa imena
31.10.2014 22:49:39   
ljubi_1985
Samin,Samina prvi put neki dan cuh i bas mi neobicno..

_____________________________

Eldar 01.10.2012.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 2609
   RE: Najljepsa imena
31.10.2014 23:31:53   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: canim

Na mene nemaju imena takav uticaj, uopste mi ime ne gubi na ljepoti ako je cesto u mom gradu i slicno, ili mi je lijepo ime ili nije user posted image

Svi bi da su unukat, ali neće sa može.user posted image

moze moze user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 2610
   RE: Najljepsa imena
31.10.2014 23:33:06   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: Lavica28

Meni je Safija isto divno. I mnogo vise mi se licno svidja povratak starinskih imena, od ovih novotarija koje nisu prilagodjene glasovima u nasem jeziku, kao sto je upotreba "y" ili duplih slova.
IZVORNA PORUKA: Hannan

Safija :)



user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 2611
   RE: Najljepsa imena
31.10.2014 23:34:28   
minie
Dva neobucna i unikatna muska imena: Nauar i Melagin (prvi isao sa mnom u osnovnu, a drugi komsija). Sigurno nema nigdje treci user posted image
A isto tako mi je bilo pravo neobicni i nekako tesko zensko ime Mehridzana

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu ljubi_1985)
Neposredna veza do poruke: 2612
   RE: Najljepsa imena
31.10.2014 23:37:27   
teacher75
Meni su sva ta unikatna imena uzas! Pa misle li ti roditelji na svoju djecu, kako ce ih zezati kroz citavo skolsko doba a oni u tom uzrastu zele da su sto slicniji svojim vrsnjacima. Znam par ljudi s neobicnim imenima i svi govore da to nikako nisu voljeli dok su isli u skolu, da su bas patili zbog ismijavanja vrsnjaka

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 2613
   RE: Najljepsa imena
31.10.2014 23:38:17   
teacher75

IZVORNA PORUKA: minie

Dva neobucna i unikatna muska imena: Nauar i Melagin (prvi isao sa mnom u osnovnu, a drugi komsija). Sigurno nema nigdje treci user posted image
A isto tako mi je bilo pravo neobicni i nekako tesko zensko ime Mehridzana

Ne zna se koje je gore. Ovaj melagin ko margarin il melanom, gluho bilo

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 2614
   RE: Najljepsa imena
31.10.2014 23:42:35   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: minie

Dva neobucna i unikatna muska imena: Nauar i Melagin (prvi isao sa mnom u osnovnu, a drugi komsija). Sigurno nema nigdje treci user posted image
A isto tako mi je bilo pravo neobicni i nekako tesko zensko ime Mehridzana

Ne zna se koje je gore. Ovaj melagin ko margarin il melanom, gluho bilo

meni ko kakvi lijekovi user posted image


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 2615
   RE: Najljepsa imena
31.10.2014 23:43:39   
Medić*

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: minie

Dva neobucna i unikatna muska imena: Nauar i Melagin (prvi isao sa mnom u osnovnu, a drugi komsija). Sigurno nema nigdje treci user posted image
A isto tako mi je bilo pravo neobicni i nekako tesko zensko ime Mehridzana

Ne zna se koje je gore. Ovaj melagin ko margarin il melanom, gluho bilo

meni ko kakvi lijekovi user posted image


user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 2616
   RE: Najljepsa imena
31.10.2014 23:53:12   
minie
Ma ovog prvog bas bila sega zvati u skoli, a tek koliko su se nastavnici cudili. A drugog svi zovu Mego, mama mu citala neku knjigu i neki lik iz knjige se tako zvao. Kakva li je to bila knjiga user posted image

Ima jako puno lijepih, jednostavnih nasih imena, a raja daje neka koja nisu za nase podrucje. Zena mog rodjaka dala djevojcici ime Ejsan user posted image

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 2617
   RE: Najljepsa imena
31.10.2014 23:57:55   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: minie

Ma ovog prvog bas bila sega zvati u skoli, a tek koliko su se nastavnici cudili. A drugog svi zovu Mego, mama mu citala neku knjigu i neki lik iz knjige se tako zvao. Kakva li je to bila knjiga user posted image

Ima jako puno lijepih, jednostavnih nasih imena, a raja daje neka koja nisu za nase podrucje. Zena mog rodjaka dala djevojcici ime Ejsan user posted image

serija ucinila svoje user posted image

ja kad sam S dala ime, bila sam spremna da ce ga povezivati sa turskim serijama, ali na moju radost vise povezuju sa starim imenima i pitaju po kem je dobio imeuser posted image neko vec spomenu povratak starih imena, ima ih bas prelijepih user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 2618
   RE: Najljepsa imena
1.11.2014 0:01:24   
Medić*

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: minie

Ma ovog prvog bas bila sega zvati u skoli, a tek koliko su se nastavnici cudili. A drugog svi zovu Mego, mama mu citala neku knjigu i neki lik iz knjige se tako zvao. Kakva li je to bila knjiga user posted image

Ima jako puno lijepih, jednostavnih nasih imena, a raja daje neka koja nisu za nase podrucje. Zena mog rodjaka dala djevojcici ime Ejsan user posted image

serija ucinila svoje user posted image

ja kad sam S dala ime, bila sam spremna da ce ga povezivati sa turskim serijama, ali na moju radost vise povezuju sa starim imenima i pitaju po kem je dobio imeuser posted image neko vec spomenu povratak starih imena, ima ih bas prelijepih user posted image


Ma Selim je cesto ime, bar kod nas...Vratilo se vec poodavno :)
Ja imam 4 mala Selima u okolini :))

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 2619
   RE: Najljepsa imena
1.11.2014 0:10:37   
teacher75
Moj rodjak se zove selimir, svi ga zovu sele

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 2620
   RE: Najljepsa imena
1.11.2014 0:22:39   
Galicia
Samo je Selver gore ime od Selimira. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 2621
   RE: Najljepsa imena
1.11.2014 20:18:26   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Lavica28

Sarah se ubraja u moderna imena, je li tako? Moderna imena podrazumijevaju da ih ne nose generacija nasih nana i deda, nego su nova, neobicna, sto je trend u danasnje vrijeme. Tako se cesto daju imena za koja se dobro roditelji potrude da ih nema niko, pa cini mi se i izmisljaju. Sarah se ubraja u moderna imena koja su postala toliko popularna da nisu vise toliko neobicna, ja kad sam curica bila mislila sam da ce mi se dijete tako zvati, sad je tako popularno i cesto da je izgubilo svoju car od prije 10 godina. Eto Mico, na to sam mislila :)

Ne mogu ja znati na šta si ti mislila, ali znam šta si napisalauser posted image

IZVORNA PORUKA: Lavica28

Sarah je zaista postalo nemastovito.



_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 2622
   RE: Najljepsa imena
1.11.2014 20:21:37   
MicoTico
I ne bih baš rekla da je Sarah moderno ime, spominje se i u Bibliji i u Kuranu, a davno su te knjige napisaneuser posted image To vezano za komentar kako se sad imena izmišljaju, a stara zaboravljaju. Eto, ne zaboravljaju seuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 2623
   RE: Najljepsa imena
1.11.2014 21:33:53   
hanabanana
Moja pramajka se zvala Uma.
A sad je to ultramoderno ime.....


(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 2624
   RE: Najljepsa imena
2.11.2014 0:41:43   
Lavica28
Ti si bas raspolozena za nadmudrivanje, a meni se fakat ne da. Kako god, jest, eto tako je user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 2625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  103 104 [105] 106 107   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  103 104 [105] 106 107   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *