|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi nekreativni RR Swap
30.1.2015 11:48:08   
palachinken
Tinki, kad se ofarbaš, hoćemo sliku. Jao dobre boje!

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 2001
   RE: Prvi nekreativni RR Swap
30.1.2015 11:48:30   
Penelope82
Big like user posted image user posted image

_____________________________

Ne hodaj ispred mene, mozda necu slijediti.
Ne hodaj iza mene, mozda necu voditi.
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj.

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 2002
   RE: Prvi nekreativni RR Swap
30.1.2015 11:55:56   
elmaL
Hoce li biti album sa poklonima, da mi ovako ne promakne nesto user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 2003
   RE: Prvi nekreativni RR Swap
30.1.2015 11:57:26   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: palachinken

Tinki, kad se ofarbaš, hoćemo sliku. Jao dobre boje!

ma farbam se ja u ovu nijansu,zna to ona.samo što meni ne izađe ovako,medic kaže njoj da.slikaćuuser posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2004
   RE: Prvi nekreativni RR Swap
30.1.2015 12:05:33   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: tinkivinki

[link]http://user posted image ,evo stigao je i meni poklonuser posted image .hvala Hanady,masaža mi se sviđa jakouser posted image


joj superrrrrrrrrrrrrr
baš me raduje da je stiglo...
samo da znaš tražila sam Milku sa malinom al nije bilo u dva konzumauser posted image
pa reko neka ide voćna mojoj swapici ove kategorije...em crvena em djeca jedu samo lješnjak čokoladne kod njeuser posted image da je sama smažeš :D

a između dvije knjige sma se lomila o masaama..i mm mi reče ova ti je bolja...user posted image
Zna čovjek...i njemu sma kupila nebil ta oprobo ovih danauser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 30.1.2015 12:07:35 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 2005
   RE: Prvi nekreativni RR Swap
30.1.2015 12:09:10   
Medić*

IZVORNA PORUKA: tinkivinki


IZVORNA PORUKA: palachinken

Tinki, kad se ofarbaš, hoćemo sliku. Jao dobre boje!

ma farbam se ja u ovu nijansu,zna to ona.samo što meni ne izađe ovako,medic kaže njoj da.slikaćuuser posted image


Super swapuse user posted image user posted image
Bas orginalno, eto jos si i knjigu iz svoje struke dobila, trebat ce svakako user posted image

A ja ovu uzela http://images.kangoo.pl/89953129/77110/large/garnier_color_naturals_farba_do_wlosow_z_olejkami_kolor_nr_562_plomienna_purpura.jpg

Uzmem jos dodatno hidrogen 9%, i pratim kako ide. Ako hocu svjetlije manje drzim. Naucise me raja user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 2006
   RE: Prvi nekreativni RR Swap
30.1.2015 12:16:48   
ada_

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: tinkivinki


IZVORNA PORUKA: palachinken

Tinki, kad se ofarbaš, hoćemo sliku. Jao dobre boje!

ma farbam se ja u ovu nijansu,zna to ona.samo što meni ne izađe ovako,medic kaže njoj da.slikaćuuser posted image


Super swapuse user posted image user posted image
Bas orginalno, eto jos si i knjigu iz svoje struke dobila, trebat ce svakako user posted image

A ja ovu uzela http://images.kangoo.pl/89953129/77110/large/garnier_color_naturals_farba_do_wlosow_z_olejkami_kolor_nr_562_plomienna_purpura.jpg

Uzmem jos dodatno hidrogen 9%, i pratim kako ide. Ako hocu svjetlije manje drzim. Naucise me raja user posted image

reci bona ko ti je rekao user posted image user posted image

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 2007
   RE: Prvi nekreativni RR Swap
30.1.2015 12:17:33   
ada_
super vam je ova ideja hocu i ja sljedeci put da ucestvujem user posted image

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 2008
   RE: Prvi nekreativni RR Swap
30.1.2015 12:17:43   
Medić*

IZVORNA PORUKA: ada_


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: tinkivinki


IZVORNA PORUKA: palachinken

Tinki, kad se ofarbaš, hoćemo sliku. Jao dobre boje!

ma farbam se ja u ovu nijansu,zna to ona.samo što meni ne izađe ovako,medic kaže njoj da.slikaćuuser posted image


Super swapuse user posted image user posted image
Bas orginalno, eto jos si i knjigu iz svoje struke dobila, trebat ce svakako user posted image

A ja ovu uzela http://images.kangoo.pl/89953129/77110/large/garnier_color_naturals_farba_do_wlosow_z_olejkami_kolor_nr_562_plomienna_purpura.jpg

Uzmem jos dodatno hidrogen 9%, i pratim kako ide. Ako hocu svjetlije manje drzim. Naucise me raja user posted image

reci bona ko ti je rekao user posted image user posted image


Sama se javila user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 2009
   RE: Prvi nekreativni RR Swap
30.1.2015 12:22:01   
Hanady RR
meni garnier više sijede ne pokriva...Inače sam se farbala u ovu kao kod tinki...
sada koristim palete...

češće ovu
https://ss.knok.ba/pics/l/0000/0004/4707/1334647270336.jpg

a znam i ovom nekada na isto dođem...
http://www.henkel.hu/huu/content_images/Palette_ICC_RI5_210791_print_1772H_1772W.jpg

U svakom slučaju ja i moja swapuša smo crvenokose :) sa crvenim ružom i lakom za nokte user posted image ...ona je aBd dipl. fizoiterapeut ubrzo, a ja imam jednog takvog pored sebe...user posted image

Pa Iman...mislim da nisi sama nisi skontala koliko si nas plaho uvezalauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 2010
   RE: Prvi nekreativni RR Swap
30.1.2015 12:23:22   
Medić*
Bas da vidimo da li je Iman potrefila s nasim parom user posted image
Cekamo, cekamo user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2011
   RE: Prvi nekreativni RR Swap
30.1.2015 12:38:50   
Hanady RR



Otkriveni Swapić parovi:

1. DM - Full Moon
2. koka i po - Irena Sa
3. vesela- ananas_ze
4. hapymum- nudzejma
5. MicoTico - Krofnica Mo
6. minja_-palachinken
7. mama2009 - ziki
8. zvoncica- EEDITH
9. bebaa- SREĆNA
10. Angelica - pocahontas
11.AnLu- Bella.88
12. Hannica -Pahuljica
13.teacher75- bebacha
14. Rita- vještica
15. ElmaL - Chilli
16. Hanady- tinkivinki
17.

....


Iman daj bar kaži koliko parova imamo...koliko još čekamouser posted image
i de bona skidaj fotke u neki labum sebi da nama na kraju balade objaviš swapovski albumuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2012
   [Obrisana poruka]
30.1.2015 12:44:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 2013
   RE: Prvi nekreativni RR Swap
30.1.2015 12:48:14   
Hanady RR
Šta da ti pobrišem da slike povadiš jeluser posted image
Lakše bi mi bilo da ti slike ja poskidam i pošaljem na mail koliko se chatalo na ovoj temiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2014
   [Obrisana poruka]
30.1.2015 12:51:35   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 2015
   RE: Prvi nekreativni RR Swap
30.1.2015 12:53:16   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Šta da ti pobrišem da slike povadiš jeluser posted image
Lakše bi mi bilo da ti slike ja poskidam i pošaljem na mail koliko se chatalo na ovoj temiuser posted image


Ma lako cu ja slike kad sve zavrsimo. Elem, ova chatovanja koju farbu ovo ono. To na chat.
Ovdje samo o swapu, mozete nadugo i siroko, ali o swapu.

Nema e super farba, ja cu sebi ovu boju, necu onu, sta vi mislite?!user posted image

Samo none u stramplama i gace u akciji dolaze u obzir!user posted image


ma farbamo se tamo bre...na chatu eno vidiuser posted image
ovo smo samo radi mog swapića malo...
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2016
   [Obrisana poruka]
30.1.2015 12:54:35   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 2017
   RE: Prvi nekreativni RR Swap
30.1.2015 12:56:23   
Medić*
user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2018
   RE: Prvi nekreativni RR Swap
30.1.2015 13:05:10   
damma

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Šta da ti pobrišem da slike povadiš jeluser posted image
Lakše bi mi bilo da ti slike ja poskidam i pošaljem na mail koliko se chatalo na ovoj temiuser posted image


bilo bi dobro sve slike stavit u jedan album..

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2019
   RE: Prvi nekreativni RR Swap
30.1.2015 14:02:17   
hatepsut
Stigao moj poklon user posted image user posted image

Draga moja swap drugarice,nadam se da ces se u pola obradovati kao sto sam ja,poklon je predivan,moja favorit boja je zelena i ljubicas_ta ubola si u sridu sto se kaze user posted image a za melem nemam rijeci ,hvala ti sto si mislila i na moju "bolest" e bem ga pocet cu i plakat.imam ovo dekoratvno cvijece subo i neki dan mislim kako treba da kupim novo,hvala ti ,kad stigne moj poklon "otkrit cemo se "

user posted image

< Poruku je uredio hatepsut -- 30.1.2015 14:03:44 >


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 2020
   RE: Prvi nekreativni RR Swap
30.1.2015 14:05:53   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Stigao moj poklon user posted image user posted image

Draga moja swap drugarice,nadam se da ces se u pola obradovati kao sto sam ja,poklon je predivan,moja favorit boja je zelena i ljubicas_ta ubola si u sridu sto se kaze user posted image a za melem nemam rijeci ,hvala ti sto si mislila i na moju "bolest" e bem ga pocet cu i plakat.imam ovo dekoratvno cvijece subo i neki dan mislim kako treba da kupim novo,hvala ti ,kad stigne moj poklon "otkrit cemo se "

user posted image

user posted image

Ova te poznaje hatouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 2021
   RE: Prvi nekreativni RR Swap
30.1.2015 14:24:15   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tinkivinki

[link]http://user posted image ,evo stigao je i meni poklonuser posted image .hvala Hanady,masaža mi se sviđa jakouser posted image


joj superrrrrrrrrrrrrr
baš me raduje da je stiglo...
samo da znaš tražila sam Milku sa malinom al nije bilo u dva konzumauser posted image
pa reko neka ide voćna mojoj swapici ove kategorije...em crvena em djeca jedu samo lješnjak čokoladne kod njeuser posted image da je sama smažeš :D

a između dvije knjige sma se lomila o masaama..i mm mi reče ova ti je bolja...user posted image
Zna čovjek...i njemu sma kupila nebil ta oprobo ovih danauser posted image

Trebala si ti njoj muža poslati da je izmasira, neće joj tajne ništa pomoći. user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2022
   RE: Prvi nekreativni RR Swap
30.1.2015 14:26:32   
Hanady RR
hanice bre nek uči...žena to studirauser posted image
znaš kako ima fino u slikama...
a vidi koje sve masaže ima unutrauser posted image
za svaku nek joj muž njen u naturi plati ona će mi se zahvaljivatuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 2023
   RE: Prvi nekreativni RR Swap
30.1.2015 14:31:21   
muaaa

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Stigao moj poklon user posted image user posted image

Draga moja swap drugarice,nadam se da ces se u pola obradovati kao sto sam ja,poklon je predivan,moja favorit boja je zelena i ljubicas_ta ubola si u sridu sto se kaze user posted image a za melem nemam rijeci ,hvala ti sto si mislila i na moju "bolest" e bem ga pocet cu i plakat.imam ovo dekoratvno cvijece subo i neki dan mislim kako treba da kupim novo,hvala ti ,kad stigne moj poklon "otkrit cemo se "

user posted image

superuser posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 2024
   RE: Prvi nekreativni RR Swap
30.1.2015 14:31:37   
bebacha
niko ne posla knjigu tipa "100 razliciti poza" "donesi promjenu u vas krevet" "sve tajne odlicno sexa"
user posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *