|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
23.4.2009 13:17:29   
malena27 RR
tikiceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sretnooooooooooooooo ljubavi....da nam uskoro javis lijepe vijesti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
25.4.2009 8:37:30   
Anoniman
Tikice čekamo lijepe vijestiuser posted image user posted image user posted image
SRETNO!

(odgovor članu malena27 RR)
  Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
26.4.2009 22:42:23   
tikica_69
Moja mrva je u busici. Rekao mi je biolog da imamo tako dobar zametak da me stavio na svoju listu trudnica i da ce me nalupati po guzi ako mu statisticki pokvarim listu. user posted image
A sad, pomozi boze user posted image

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
26.4.2009 22:47:01   
Lilipop
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  i dodala bih jos stotinu da uspijete ovaj put  tikice! Jedva cekam da prodju ove dvije nedelje da nam javis user posted image  ili user posted image user posted image user posted image user posted image . Pusa!

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
27.4.2009 7:16:17   
Vedica
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Moja mrva je u busici. Rekao mi je biolog da imamo tako dobar zametak da me stavio na svoju listu trudnica i da ce me nalupati po guzi ako mu statisticki pokvarim listu. user posted image
A sad, pomozi boze user posted image


draga nasa navijamo iz sveg srca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da malena mrvica se udobno smjesti u mamin stomak


_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
27.4.2009 7:44:06   
nella
draga moja ja navijam iz sveg srca i zelim ti puuuuuuuuuuunooooooo srece!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sve ce se ovo jednom zvati juce

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
27.4.2009 8:50:29   
Dragička
Navijam za tebe tikice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

2x AIH=0
3x IVF=0
nada umire zadnja

(odgovor članu nella)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
27.4.2009 8:56:31   
ledy blue
Tikice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .  uz tebe smo i molim Boga da nam ovaj put budes user posted image ...vjeruj da bi usrecila sve nas jer bi i nama ulula nove nade...
user posted image user posted image user posted image user posted image za tebe i veeelika pusa!!!!

(odgovor članu Dragička)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
27.4.2009 12:29:32   
lamama
Tikice od srca ti želim da ti se mrvica primi u tibiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ja stalno mislim na tebe i navraćam na ovu temu da vidim dokle si, želim ti od srca sve najljepšeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
27.4.2009 12:36:51   
lejlas30
Tikice, i ja navijam za lijepe vijesti, napokon!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri godine u braku
1. ICSI = 0

Gospodaru moj
Podsjećaj me stalno
Da je neuspjeh iskušenje
Koje prethodi uspjehu

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
27.4.2009 12:39:36   
Zoe
IZVORNA PORUKA: Vedica RR

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Moja mrva je u busici. Rekao mi je biolog da imamo tako dobar zametak da me stavio na svoju listu trudnica i da ce me nalupati po guzi ako mu statisticki pokvarim listu. user posted image
A sad, pomozi boze user posted image


draga nasa navijamo iz sveg srca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da malena mrvica se udobno smjesti u mamin stomak



pridružujem se, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za bebicu

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
27.4.2009 12:47:29   
plava72
tikice sretno,svi navijamo za tebe i tvoju budućuuser posted image .user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ako si usamljen kad si sam u lošem si društvu..

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
27.4.2009 15:19:03   
vjestica
Tikice ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da se mrvica čvrsto uhvati za mamicu user posted image

(odgovor članu plava72)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
27.4.2009 15:22:48   
Leva
Tikice user posted image user posted image user posted image
Neka se Laura ovaj put snazno uhvati za mamicu i obraduje je za user posted image

user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
27.4.2009 15:28:10   
Anoniman
Pridružujem se lijepim željama ostalih članica i želim tiuser posted image ,
a onda malu slatkuuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
30.4.2009 17:11:22   
schmeteling
tikice neka ti je sa srećom i da se to malo biće smjesti u tvoju tibu i da se lijepo i ugodno osjećate ....user posted image user posted image user posted image
I da nam što prije javiš lijepe vijesti.......
Neka vam Dragi Bog pomogne...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
30.4.2009 18:57:00   
tikica_69
Hvala vam cure....evo meni vec 7 dan poslije transfera i prvi put da nemam bas nikakve simptome user posted image
Mozda je bas to dobar znak user posted image


_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu schmeteling)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
4.5.2009 11:09:12   
Rapka73
JA sam novi član. Bila sam na inseminaciji 7 puta i dva puta na vantjelesnoj. Sada sam ponovo na stimulaciji Klomifenom. Danas idem na snimanje folikula. Dr. Mehmedbašić kaže da mi može pomoći inseminacija. Ja više nisam sigurna. Već sam uradila 3 kod njega. Razmišljam o Gradačcu. Navodno je IVF tamo jako skup, ali kako čujem imaju jako uspješnu metodu. Znali neko nešto više o Gradačcu?
Za Tikucu želim da se što više odmara, misli pozitivno, pije čaj za trudnoću i uzima vitamine.

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
4.5.2009 11:15:26   
Zoe
IZVORNA PORUKA: Rapka73

Razmišljam o Gradačcu. Navodno je IVF tamo jako skup, ali kako čujem imaju jako uspješnu metodu. Znali neko nešto više o Gradačcu?

Dobro nam došla Rapka, s obzirom da sam iz Gradačca, čula sam da je ovdje za vantjelesnu potrebno oko 11 000 KM, uključivši preglede, pretrage, lijekove..mislim da je to besramno skupo..Doktori dolaze iz Beograda, nisam sigurna da li ima ko iz Zagreba, ..a doktorica koja je vlasnik klinike je odavde iz Gradačca. Vidi na netu da ukucaš Suada Tinjić, to je vlasnica , da li će izaći kakav link vezan za nju i klinikuuser posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu Rapka73)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
4.5.2009 12:15:40   
Rapka73
Ma jest skupo. Ali moja poznanica iz Ilijaša je u 46 godini uspjela u prvom postupku IVF da ostane trudna. Navodno i dvije žene koje su uporedo sa njom bile na postupku su takođe trudne. Meni je to nevjerovatno. Takav postotak uspješnosti. Kod Mehmedbašića zna nas biti pet žena na postupku pa da nijednoj ne uspije. Ako je postupak uspješnosti 70%, onda je bolje štediti pa jednom probati.

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
4.5.2009 13:04:46   
lamama
Rapka dobro došla na naš forum i još brže ostvarila zdravu trudnou i dobila zdravu bebicuuser posted image

evo i ja sam došla do stadije kada mi se mota po glavi vantjelesna, ali ja bih je radila van granica naše zemlje, za Gradačac ne znam šta bih ti rekla, ako imaš mogućnost finansijsku pa ako je takva uspješnost isplati se, ali ja sam prije 15 dana poslala papire za Maribor i sada čekam odgovor, jeste da se dugo čeka ali eto valjda će se isplatiti, do tada sam kod Prof Godinjaka i za 7 dana zakazana mi je histeroskopija radi sumnje na septum, pa ću vidjeti šta dalje.


_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu Rapka73)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
4.5.2009 16:30:34   
tikica_69
Rapka, dobrodosla i ja ti zelim neocekivanu prirodnu trudnocu user posted image

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
4.5.2009 21:37:17   
lara84
Draga Rapka73 ja sam radila u Gradaccu IVF i ne bi nikom preporucila da tu radi..Sve te zene koje si navela su mozda nakon postupka bile trudne ali dali je i jedna rodila?Nas je bilo 5 u grupi,moja beta je bila 140,znaci pozitivna,a ostale zene su imale jako nisku betu,evo primjer jedna je imala 2,5 betu,a doktorica je tvrdila da je to pozitivno,i naravno zena je dobila redovnu menstruaciju 7 dana nakon vadjenja bete.Iz toga se moze vidjeti kolko je doktorica korektna.A da ne pricam kako nam nije vadila betu svaka 2 dana da vidi da li se dupla.Ja zaista ne bi preporucila nikom da ide tamo,radije idi kod dr.Balica jer im je oprema ista,samo sto je kod Balica u pola jeftinije.Dr.Balic radi sa Slovencima a dr.Suada sa Beogradjanima,a ustedit ces nekih 6000 KM.



_____________________________

Bolje da te Bog pita zasto si to uradio,nego zasto nisi pokusao.....

(odgovor članu Rapka73)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
5.5.2009 9:19:36   
Rapka73
Hvala ti Lara84. I meni je taj procenat uspješnosti bio sumnjiv. Bilo mi je sumnjivo što na njihovoj stranici doktorica Tinjić kaže da ne dijelimo iskustva sa drugim ženama, jer je IVF jako intimna stvar i mnoge pacijentice ne žele o tome da pričaju. Mislim da je ovaj anoniman razgovor velika podrška nama koji pokušavamo da zatrudnimo. Čini se da je jako malo ljudi koji te razumiju, računavši od rodbine, prijatelja pa do šefa na poslu. Ja imam 36 god. i mene su mnogi otpisali u smislu da mi  je prošlo razdoblje plodnosti. Ja zato vrlo rijetkima govorim da i dalje pokušavam i baš mi je mukotrpno da nađem slobodne termine na poslu kako bih trknula do Mehmedbašića.
Ja sam do sada posjećivala forume na engleskom jeziku i baš mi je drago da sam otkrila ovaj ovdje. Na jednom sam našla nekoliko korisnih savjeta za IVF: potrebno je dosta se odmarati, uzimati prentalne vitamine, piti dosta tekućine jer folikule koje rastu crpe dosta tekućine iz tijela, uzimati vlaknastu hranu, bitno je izbjegavati kahvu! jer navodno u malim procentima smanjuje plodnost. Navodno manje količine alkohala su manje štetne nego kahva. I još nešto iz mog iskustva: Piti čaj od macine trave (može se kupiti u dm marketima). Kad god bih pila ovaj čaj imala bih dosta folikula. Bitan je i duševni mir pa u tom smislu je lijepo uputiti dovu Allahu za uspjeh postupka ili nešto u skladu sa vašim vjerskim ubjeđenjima.

(odgovor članu lara84)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
5.5.2009 12:05:06   
lejlas30
Gdje si Tikice sa lijepim vijestima?????

_____________________________

Tri godine u braku
1. ICSI = 0

Gospodaru moj
Podsjećaj me stalno
Da je neuspjeh iskušenje
Koje prethodi uspjehu

(odgovor članu Rapka73)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *