|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  221 222 [223] 224 225   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
17.5.2017 8:35:05   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: lejla80

Jel koja bila u skorije vrijeme u Trogiru, u hotelu Medena. Tabana li se puno od hotela do plaže i kakva je situacija za kolica?

Lejla ako mogu da ti preporučim da pogledaš hotel Ilirija ili Adriatic u Biograd na moru mi bili prošle godine. ..fenomenalno a za djecu i etalite cijelom duinom uz more pristup za kolica fantazija. ..
user posted image

< Poruku je uredio manuela RR -- 17.5.2017 8:39:03 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 5551
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
22.6.2017 19:14:56   
azra I ADI
Pozdrav! Kakva su iskustva iz Baške Vode, ima li hladovine(užasavam se ideje ljetovanja pod suncobranom!), ima li sadržaja za djecu, koliko ste plaćali smještaj?

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 5552
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
23.6.2017 9:39:50   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Pozdrav! Kakva su iskustva iz Baške Vode, ima li hladovine(užasavam se ideje ljetovanja pod suncobranom!), ima li sadržaja za djecu, koliko ste plaćali smještaj?

Meni su super. Mi ove godine aBd idemo po treci put (i to cak u isti apartman). Hladovine ima vise nego dovoljno (mi na plazi budemo do pola 2), ima i sadrzaja za djecu (parkic, trampoline, vozici), moze se lijepo setati.
Mi smo apartman placali 60 eura (s tim da nema fizicki blizeg apartmana plazi i sve je blizu-prodavnice, pijaca, pekara, apoteka).
Ako vas jos nesto zanima, pitajte :)

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 5553
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
25.6.2017 14:53:39   
marketing RR


Drage dame,

Pišite nam o svojim iskustvima sa zdravljem mališana, da li bi ste želeli da probate Pharmalife proizvode, ili već imate iskustva sa njima. Čekamo vas, jer uskoro sponzor deli vredne PHARMALIFE PAKETE proizvoda koji sadrže MAPEZ sprej za kožu, OMEGA JUNIOR KAPI, ISILAX prirodni laksans i APPETITO sirup.

Požurite, još samo par dana pa saznajemo dobitnike!


Evo linka na temu KLIK OVDE

user posted image

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 5554
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
27.6.2017 11:38:27   
vila_7

IZVORNA PORUKA: Pikapolonica


IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Pozdrav! Kakva su iskustva iz Baške Vode, ima li hladovine(užasavam se ideje ljetovanja pod suncobranom!), ima li sadržaja za djecu, koliko ste plaćali smještaj?

Meni su super. Mi ove godine aBd idemo po treci put (i to cak u isti apartman). Hladovine ima vise nego dovoljno (mi na plazi budemo do pola 2), ima i sadrzaja za djecu (parkic, trampoline, vozici), moze se lijepo setati.
Mi smo apartman placali 60 eura (s tim da nema fizicki blizeg apartmana plazi i sve je blizu-prodavnice, pijaca, pekara, apoteka).
Ako vas jos nesto zanima, pitajte :)


Mozes li mi dati link za bas taj apartman? Ili neki broj? Ja bih nekad u 8-mom mjesecu. I ima li balkon sa pogledom na more

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 5555
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
28.6.2017 9:40:30   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: vila_7


IZVORNA PORUKA: Pikapolonica


IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Pozdrav! Kakva su iskustva iz Baške Vode, ima li hladovine(užasavam se ideje ljetovanja pod suncobranom!), ima li sadržaja za djecu, koliko ste plaćali smještaj?

Meni su super. Mi ove godine aBd idemo po treci put (i to cak u isti apartman). Hladovine ima vise nego dovoljno (mi na plazi budemo do pola 2), ima i sadrzaja za djecu (parkic, trampoline, vozici), moze se lijepo setati.
Mi smo apartman placali 60 eura (s tim da nema fizicki blizeg apartmana plazi i sve je blizu-prodavnice, pijaca, pekara, apoteka).
Ako vas jos nesto zanima, pitajte :)


Mozes li mi dati link za bas taj apartman? Ili neki broj? Ja bih nekad u 8-mom mjesecu. I ima li balkon sa pogledom na more


http://www.portun-baskavoda.com/index.php?option=com_content&task=view&id=2&Itemid=3

Apartman 01 je taj u kojem smo mi smjesteni. I ove godine je cijena 70 (mozete to vidjeti i na stranici).

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 5556
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
30.6.2017 10:40:44   
azra I ADI
Zna li ko kakvo je stanje na granici sa Hrvatskom, pregledaju li auta, može li se šta prenijeti? Znam da je pravilo da se ne smije ništa nositi od hrane, mi smo do sada svake godine nosili sve od kuće i nikad nas nisu pregledali. pozdrav...

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 5557
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
19.7.2017 14:39:22   
Bambi09
Mi bili na moretu. Dobra voda CG. Odlicno se proveli. Smjestaj za 8 (uvijek moze bolje), more fantasticno, plaza prepuna, odmorili se nauzivali i sad se vracamo u
svakodnevne radne obaveze.

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 5558
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
19.7.2017 15:32:53   
teacher75

IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Zna li ko kakvo je stanje na granici sa Hrvatskom, pregledaju li auta, može li se šta prenijeti? Znam da je pravilo da se ne smije ništa nositi od hrane, mi smo do sada svake godine nosili sve od kuće i nikad nas nisu pregledali. pozdrav...

Zna se kolika je kazna. Mi ne rizikujemo i nikad ne prenosimo hranu. Nikad se ne zna kad te mogu zaustaviti

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 5559
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
19.7.2017 15:46:54   
Alma_27
Bolje ne nositi. Ako mozete naci Lidl tamo kupite sta vam treba. Eventualno Konzum.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 5560
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.7.2017 13:58:25   
salmy
Mi smo cepikuce prosli u utorak niko nas nije pogledao..doduse bio je radni dan I 2 upodne...natovarili smo saso mange...niko nije pogledao..sami bili na granici

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 5561
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.7.2017 14:45:52   
teacher75
Nisu ni nas nikad do sad al nikad ne znas. Prije 10ak dana u sub. su svako drugo auto sa strane zaustavljali, neki ludi carinik bio na smjeni. Cekalo se 4 sata. Prosle godine, ne znam na kojoj granici i nebitno, mojoj drugarici su opalili masnu kaznu zbog samo zbog jednog pileta a do tada je svaku godinu sve zivo nosila. Sad joj vise ne pada na pamet. Sve do jednom...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 5562
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
23.7.2017 12:41:07   
lejla80
IZVORNA PORUKA: manuela RR

IZVORNA PORUKA: lejla80

Jel koja bila u skorije vrijeme u Trogiru, u hotelu Medena. Tabana li se puno od hotela do plaže i kakva je situacija za kolica?

Lejla ako mogu da ti preporučim da pogledaš hotel Ilirija ili Adriatic u Biograd na moru mi bili prošle godine. ..fenomenalno a za djecu i etalite cijelom duinom uz more pristup za kolica fantazija. ..
user posted image



Gledala sam slike. Fantazija izgleda. Na koji način ste stupili s njima u kontakt? Jesu li cijene paprene?

Btw..mi smo bili u Medenoj. Hotel stariji al je u sobama nov namještaj. Osoblje ljubazno. Plaža divna al je malo dalje od hotela i plus nije pogodan baš za vožnju kolicima, čitaj nanosali smo ih se po stepeništu raznoraznom.

< Poruku je uredio lejla80 -- 23.7.2017 12:50:11 >


_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 5563
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
16.8.2017 11:09:58   
azra I ADI
Zamolola bih vas da mi neko prenese iskustva vezano za Brela: ima li hladovine(mrzim ljetovanje pod suncobranom i borbu za 2-3 borića), kakve su cijene smještaja, ima li šetalište, kakav je noćni život-organizuju li ponekad nešto, ima li ribarsko veče, sadržaji za djecu.....Pozdrav!

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 5564
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
16.8.2017 13:21:59   
Visnja RR
ah Brela ...ako ideš u centar imaš hladovne koliko hoćeš.... a plaže divne.... e sad Brela su duguljasta otprlike nekih 5-6 kilometara dužine ...neke plaže i nemaju hlad....
jesi li rezervisala već?
U kom periodu ideš?
šetnica je duga oko 5 kilometara u pravcu Splita ali imaš i u pravcu Baških voda...Prelijepe šetnice sa lijepim mjestima za nešto popiti uz plažu i svakih malo klupica...neke sprave za vježbanje itd, itd...
Cjene su nešto veće uz more ali više se valjda može naći povoljno...

u centru imaš sadržaj za djecu... lijep park sa onom nekom skalamerijom...često su i neke ribarske večeri ...
ja rijetko idem do centra jer ne volim te gužvancije....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 5565
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
16.8.2017 14:03:33   
azra I ADI
Hvala Višnja na informacijama. Nisam rezervisala, ljetovanje za ovu godinu je za mene završeno, već razmišljam gdje naredne godine, pa me je zanimalo iskustvo drugih. Kad pogledam na internetu, čini mi se da je mjesto prelijepo, ali opet je lijepo čuti tuđe iskustvo. Pozdrav!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5566
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
16.8.2017 14:29:50   
salmy

IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Hvala Višnja na informacijama. Nisam rezervisala, ljetovanje za ovu godinu je za mene završeno, već razmišljam gdje naredne godine, pa me je zanimalo iskustvo drugih. Kad pogledam na internetu, čini mi se da je mjesto prelijepo, ali opet je lijepo čuti tuđe iskustvo. Pozdrav!

user posted image cekaj bona jos traje ljeto....
Ti vec u iducoj godiniuser posted image

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 5567
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
18.8.2017 21:28:39   
mina3
Pozdrav
Mi planiramo 25og u Omis-Duce..jel ko bio tamo i kakva su iskustva
Ugodna noc

_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 5568
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
24.2.2018 18:05:17   
anandi
Zdravo. Da podignem malo temu. Ima li ko da ce ove godine ici na more na relaciji Gradac/Brist/Podaci ili da je ko bio proteklih godina? Ja sam isla prije 12 godina u Brist i ucinio mi se idealan za porodicu. Ove godine planiram da idem, malom ce biti 15 mjeseci pa gledam gdje je najbolje. Koliko se sjecam dole su uske plaze i apartmani su uz more. Imate li kakav prijedlog, da nema guzve, da ima hlada?

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 5569
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
24.2.2018 23:33:38   
Visnja RR
rezervisala u secembru...Brela 22.put user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 5570
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
25.2.2018 9:08:47   
ziel

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

rezervisala u secembru...Brela 22.put user posted image

Septembru ili?
Da nije hladno more tada user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5571
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
25.2.2018 11:24:23   
Blue rose RR
AkBd mi i ove godine na Jaz. Pocetkom augusta nekako mi vrijeme bude najbolje. Valjda ce biti tako i ove godine.Kako volim ovu temu:)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 5572
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
25.2.2018 12:53:29   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

rezervisala u secembru...Brela 22.put user posted image

Septembru ili?
Da nije hladno more tada user posted image


ne . ne rezervisala sam u decembru 2017 ....a idemo polovinom jula kao i obično user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 5573
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
25.2.2018 13:10:42   
ziel

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

rezervisala u secembru...Brela 22.put user posted image

Septembru ili?
Da nije hladno more tada user posted image


ne . ne rezervisala sam u decembru 2017 ....a idemo polovinom jula kao i obično user posted image

Aha ma skontah da ides tad.. nesporazum user posted image


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5574
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
12.3.2018 9:10:22   
LieToMe RR
Mi smo juce zvali tetu kod koje idemo zadnje 4 godine
Abd trebali bi zadnu sedmicu maja (ostali bi 8-9 dana) ne moze muz vise uzeti u komadu a onda na pravi godisnji aBd od 20.8. mora nam jos provjeriti za termin pa ce nam naknadno javiti ako neonda pomjeramo za sedmicu iza ali uglavnom kraj augusta.
user posted image user posted image
Jao vec osjetim miris mora user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 5575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  221 222 [223] 224 225   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  221 222 [223] 224 225   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *