|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
26.3.2017 11:23:15   
emči
Ja zaista imam povjerenja u Pharmalife proizvode i uvijek njima dajem prednost u odnosu na ostale. A za to imam i razlog a to je da me nisu do sada nikad iznevjerili, bar ovi koji smo probali.
Nastavit cemo i dalje koristit Pharmalife proizvode a imaju i sve moje preporuke posebno od kad sam probala i Fitobalm i Aperitto sirup.
Nas izbor su Pharmalife proizvodi.

_____________________________

Srecu ne mozes kupiti ali je mozes roditi.

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
30.3.2017 19:00:50   
hatepsut
Upravo smo odbolovala vodene ospice i zahvaljući pharmalife sirupu za imunitet nismo ih ni osjetili . Velikom bratu je trebao i sprej za grlo ! Vise nego zadovoljni pharmalife proizvodima ! Zdravi i jaki s pharmalife prozivodima user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu emči)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
7.4.2017 20:58:14   
marketing RR
Prva dobitnica Pharmalife paketa za mart mesec je vedada, čestitamo user posted image

IZVORNA PORUKA: vedada

evo da i mi ukratko napisemo svoje iskustvo. s obzirom da imam dvoje male djece, naravno da stalno se borimo sa prehladom i virozama. Naravno da smo probali Broncamil kašalj, jer starija djevojčica ćesto kašljuca i stvarno brzo pomogne, na našu sreću. Svaki put kad kašnje koristili smo i Fitobalm, koji olakša disanje, ćak smo i oko nosića stavljali.
Mlađi djećak još uvijek nije ćesto bolestan, tao da je jedino koristio Immuno sirup, da malo ojaća. Zaista divni prizvodi koji su nama mnogo pomogli i olakšaliuser posted image . user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
7.4.2017 20:58:53   
marketing RR
Druga dobitnica Pharmalife paketa za mart mesec je vernes, čestitamo user posted image

IZVORNA PORUKA: vernes

pozdrav RR I SVIM CLANOVIMA ,MOJA CERKA KASLJE VEC 2 MJESECA KORISTILI SMO SVE MOGUCE SIRUPE I TABLETE ZA ALERGIJU AL KASAL JE JOS UVJEK PRISUTAN PA BI RADO PROBALI VAS SIRUP MOZDA ON BUDE OD POMOCI TRAZILI SMO GA U APOTECI AL BEZUSPJESNO U SVAKOM SLUCAJU HVALA SVE POHVALE ZA Marketing i clanove RR



< Poruku je uredio marketing RR -- 7.4.2017 20:59:58 >

(odgovor članu vernes)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
7.4.2017 20:59:20   
marketing RR
Treća dobitnica Pharmalife paketa za mart mesec je minie, čestitamo user posted image

IZVORNA PORUKA: minie

Fito balm nas saveznik i dobar drugar u posljednjih 15ak dana i mogu reci da je otkrice stoljeca. Posebno pomogne mojoj bebi kada krene da kasljuca.

Zeljela bih probati ovaj sirup Imuno :)

Svi proizvodi koje smo probali su stvarno super, a Mapez posebno, spas za dane provedene na moru.

Dodali bi i sliciu ali ne moze s moba :(



< Poruku je uredio marketing RR -- 18.4.2017 13:21:23 >

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
7.4.2017 21:01:01   
marketing RR
Drage dobitnice, pošaljite nam na pp: ime, prezime, adresa u BIH i broj telefona, najkasnije do 13.4.

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
8.4.2017 10:14:32   
salmy
Sta je sa nasim kremicama Cortina sto smo dobili prosli mjesec?

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
8.4.2017 22:59:42   
minie

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Treća a dobitnica Pharmalife paketa za mart mesec je minie, čestitamo user posted image

IZVORNA PORUKA: minie

Fito balm nas saveznik i dobar drugar u posljednjih 15ak dana i mogu reci da je otkrice stoljeca. Posebno pomogne mojoj bebi kada krene da kasljuca.

Zeljela bih probati ovaj sirup Imuno :)

Svi proizvodi koje smo probali su stvarno super, a Mapez posebno, spas za dane provedene na moru.

Dodali bi i sliciu ali ne moze s moba :(




Aaaa :) Super, hvala :)


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
18.4.2017 13:20:49   
marketing RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Sta je sa nasim kremicama Cortina sto smo dobili prosli mjesec?



Da li su vam stigle?
Ako nisu još proverićemo sa sponzorom.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
20.4.2017 7:52:14   
vedada

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Prva dobitnica Pharmalife paketa za mart mesec je vedada, čestitamo user posted image

IZVORNA PORUKA: vedada

evo da i mi ukratko napisemo svoje iskustvo. s obzirom da imam dvoje male djece, naravno da stalno se borimo sa prehladom i virozama. Naravno da smo probali Broncamil kašalj, jer starija djevojčica ćesto kašljuca i stvarno brzo pomogne, na našu sreću. Svaki put kad kašnje koristili smo i Fitobalm, koji olakša disanje, ćak smo i oko nosića stavljali.
Mlađi djećak još uvijek nije ćesto bolestan, tao da je jedino koristio Immuno sirup, da malo ojaća. Zaista divni prizvodi koji su nama mnogo pomogli i olakšaliuser posted image . user posted image user posted image user posted image




Hvala puno. S obzirom da smo stalno prehladeni, sad jedno, sad drugo mnogo ce nam olakšati :-)user posted image user posted image

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
25.4.2017 18:23:36   
minie
Mi preuzeli poklon.

Hvala Pharmalife na vrijednom poklonu :)

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
28.4.2017 12:31:18   
vedada
i mi smo preuzeli poklon. Hvala !
Hvala takođe momku koje nam je donio i koji se potrudio naći nas, s obzirom da nisaam bila kući.

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
3.6.2017 23:47:32   
marketing RR


Pisanjem svog iskustva (i postavljanjem fotografije ukoliko elite) konkuripete za PHARMALIFE PAKET proizvoda koji sadri: APPETITO sirup, Omega junior kapi, ISILAX sirup i MAPEZ sprej za kou. Početkom jula, iri će odabrati tri pobjednika.

Dragi Ringerajci,

Dobrodoli na temu pod sponzorstvom kompanije Vitamedic, distributera Pharmalife proizvoda.

Pozivamo vas da napiete koje bi ste Pharmalife proizvode eleli da probate i zato, a vas koji imate iskustva u koritenju Pharmalife proizvoda pozivamo da ih napiete, a jako će nas obradovati ukoliko nam poaljete i fotografiju svog maliana sa nekim od Pharmalife proizvoda. elimo da čujemo vae utiske, na koji način su ovi preparati pomogli članovima vae porodice, jer vaa iskustva nam znače da budemo jo bolji i radimo na kvalitetu naih proizvoda. Upravo to i jeste naa misija - da Pharmalife program pomae i postane omiljeni i neizostavni član vae porododične apoteke.
Pisanjem svog iskustva (i postavljanjem fotografije ukoliko elite) konkuriete za PHARMALIFE PAKET proizvoda koji sadri APPETITO sirup, Omega junior kapi, ISILAX sirup i MAPEZ sprej za kou.

PROCITAJ VISE!

user posted image


U svakom paketu se nalazi:

APPETITO sirup - prirodno rjeenje za poboljanje apetita!
(od 1 godine)
Za poboljanje apetita i bri oporavak i normalan rast i razvoj nae djece. Nije gorak, prijatnog ukusa, predstavlja prirodan izvor minerala i nutrijenata, amara ujedno poboljava apetit i djeluje nutritivno*-hranljivo. Pedijatri ga već prozvali APPETITO - BEBI APERITIV.
Ako je dijete samo blago ili kratkotrajno pothranjeno, dijete mora da ima vie od tri glavna obroka i tri uine dnevno. Obroci moraju da budu obogaćeni proteinima, ugljenim hidratima, mastima ... (meso, punomasno mlijeko, hljeb, pirinač, voće). U tu svrhu se takodje koriste i dodaci ishrani (obogaćeni mikroelementima Cinkom, Bakrom, Gvođem i vitaminom C ) u obliku sirupa najpoeljniji za dječiji uzrast. Često se koriste i multivitaminski sirupi - preparati, ali treba biti oprezan jer duom upotrebom multivitaminskih preparata moe doći do predoziranja pojedinih vitamina i njihovog tetnog dejstva na organizam djeteta. Biljni sirupi koji u sebi sadre amara prečičene ekstrakte Lincure, kantariona, grčkog sjena se tradicionalno koriste za poboljanje apetita a pri tome su prirodni i bezbjedni za primjenu u dječijem uzrastu.

Appetito sirup je prijatnog ukusa, 100% prirodnog sastava jer sadri: Amara prečićene ekstrakte Lincure, Kantariona, Grčkog sjena + ekstrakt Polena i peničnih klica (nutritivno dejstvo).

PROČITAJ VIE ...

user posted image


OMEGA JUNIOR KAPI - bogat izvor esencijalnih masnih kiselina iz serije omega 3 i omega 6 + GLA (biljnog porjekla).
Omega junior kapi su potpuno prirodnog, sloenog sastava od prečićenih biljnih ulja sa visokim standardizovanim sadrajem esencijalnih nezasićenih masnih kiselina iz serije Omega 3,6,9 i vitamina B6, E a preporučuju se kao dopuna ishrani od prvih dana ivota:
Kod djece sa alergijskim manifestacijama /ekcem, bronhijalna astma, konjuktivitis, dermatitis, alergijska kijavica-rinitis/
U toku infekcija
Kod djece koja pate od sindroma loe apsorpcije, celijakija, alergije na namirnice
Kao dopuna mlijeku za bebe
U slučajevima pothranjenosti usljed gastrointestinalnih smetnji različitog porjekla
Kao dopuna u toku dijete kod gojazne djece
Kao dopuna ishrane trudnicama i dojiljama jer je njihova potreba za esencijalnim nezasićenim masnim kiselinama povećana
Kao dopuna reimu ishrane u toku prve godine ivota


Omega junior kapi sadre prečićena ulja dobijena iz sjemena Crne Ribizle i Soje (GMO free-sertifikat) koja su bogata visokim sadrajem esencijalnih nezasićenih masnih kiselina:

Alfa-Linoleinska iz serije Omega 3
Linoleinska kiselina- iz serije Omega 6
Oleinska kiselina iz serije Omega 9
E vitamin
B6 Vitamin

PROCITAJ VISE ...


user posted image


ISILAX prirodni laksans - razmekava stolicu, za olakano pranjenje i redovne stolice!
(od 1 godine)
Prirodno, brzo i efikasno rjeenje kod zatvora-opstipacije. 100%prirodan.
Da bi se izbjegla pojava opstipacije potrebno je povećati unos nesvarljivih biljnih vlakana, dovoljan unos vode, fizičku aktivnost ali navike u ishrani je teko mjenjati. Liječenje opstipacije zavisi od uzrasta djeteta, uzroka i trajanja problema. Nije preporučljivo opstipaciju kod djece tretirati raznim čepićima i klizmama, jer moe doći do grčeva, navike i bolnih pranjenja.
Korisna su sredstva (Osmotski laxativi prirodnog porekla - Sorbitol, Manitol) koja razmekavaju stolicu vezivanjem tečnosti i olakavaju eliminisanje bez bolova i grčeva, a pritom ne izazivaju naviku, lijena crijeva.


ISILAX je 100% prirodan jer sadrzi: biljna vlakna i laksanse prirodnog porjekla Sorbitol (iz koncentrovanog soka suvih ljiva) + Manitol (biljni ekstrakt Mane) + Inulin (prebiotik) + Pektin (iz jabučne pulpe).

PROCITAJ VISE ...

user posted image



MAPEZ sprej za kou - prirodna i sigurna zatita za djecu, protiv ujeda komaraca i drugih insekata, već od prvih dana ivota!
(od 0 mjeseci)
MAPEZ sprej je mjeavina netoksičnih, neiritirajućih, efikasnih, prirodnih ekstrakata. Mapez ima miris prirodnog porjekla koji je PRIJATAN ZA DJECU i odrasle, a neprijatan za insekte.
Naneen na kou formira barijeru koja odbija komarce, muhe i ostale insekte.
Mapez nije mastan, ne ostavlja fleke i vlai kou.

SASTAV - esencijalna ulja:
Rose geranijum ( Pelargonijum graveolens) Zdravac
Citronela ( Cymbopogon nardus ) - Limunska trava
Lavanda ( Lavandula angustifolia )
Litsea ( Litsea cubeba ) - May Chang
Nana ( Mentha piperita)
Ulje Slatkog badema ( Prunus amygdalus dulcis oil )


MAPEZ SPREJ je bezbjedan i netoksičan, namjenjen upotrebi od prvih dana.

PROCITAJ VISE ...


user posted image





Pharmalife research je farmaceutska kompanija iz Italije sa dugom tradicijom proizvodnje prirodnih dijetetskih i kozmetičkih preparata namenjenih djeci i odraslima.
Svi proizvodi su proizvedeni po najviem proizvođačkom standardu (GMP).
Za sprovođenje farmakolokih analiza i kliničkih studija, saradnja se ostvaruje sa najznačajnijim institucijama koje rade na području fitoterapije (Univerzitet MESSINI, Centar za prirodnu medicinu bolnice u Empoliju, univerzitetski centri u Italiji). Stručni radovi redovno se objavljuju u poznatim farmaceutskim časopisima.



Radujemo se unaprijed vaim pričama, iskustvima, porukama, sugestijama i prema potrebi pitanjima, vezano za upotrebu Pharmalife proizvoda.


< Poruku je uredio marketing RR -- 25.6.2017 1:59:30 >

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
4.6.2017 9:18:23   
Dreamgirl
Pozdrav,
moje iskustvo sa Pharmalife proizvodima je prilicno dobro, ako se moze tako reci, u vidu vitamina i suplemenata tokom trudnoca i dojenja, a sada bih neke od proizvoda voljela isprobati na svojim malisanima, naime imam sina od 5,5 god koji u posljednje vrijeme slabije jede (zdrav je) pa bih voljela isprobati Appetito sirup kojeg cujem mnogo hvale, a dobro bi nam dosao i mapez sprej za bebu od 11 mj protiv insekata sada u ljetnjem periodu kada je navala istih u punom jeku.
Hvala mnogo u svakom slucaju

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
4.6.2017 9:27:42   
ninuska
Evo, da mi podijelimo iskustvo sa nekim od Pharmalife proizvoda :).

Nedavno je curica kasljala, prvo je bio suhi, iritirajuci kasalj od kojeg nije mogla ni spavati. Poceli smo piti BRONCAMIL i kasalj je vrlo brzo postao produktivan i prestao je :). Nismo uspjeli popiti cijelu bocicu.

Imamo u APIS GOLu, sprej za grlo i zadovoljni smo bas :). Cim osjeti da ce je grlo zaboliti prsnemo 2X :)
Fitobalm smo koristili za djecaka (20 mjeseci). Imao je bas dosta slajma.

Od nas sve preporuke user posted image .

Voljela bih probati proizvode iz paketa koji se dobiju na poklon.
Narocito kapi jer djecak ima tezi oblik ekcema, i Isilax zbog konstantnog problema sa stolicom. Kako smo ostalim proizvodima zadovoljni vjerujem da bi nam i ovi, neisprobani pomogli za nase tegobe user posted image user posted image .

Naravno, i mapez sprej bi dobro dosao jer se blizi ljeto, more koji sa sobom nose i ujede komaraca

< Poruku je uredio ninuska -- 4.6.2017 9:31:18 >


_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
25.6.2017 14:54:05   
marketing RR


Drage dame,

Pišite nam o svojim iskustvima sa zdravljem mališana, da li bi ste želeli da probate Pharmalife proizvode, ili već imate iskustva sa njima. Čekamo vas, jer uskoro sponzor deli vredne PHARMALIFE PAKETE proizvoda koji sadrže MAPEZ sprej za kožu, OMEGA JUNIOR KAPI, ISILAX prirodni laksans i APPETITO sirup.

Požurite, još samo par dana pa saznajemo dobitnike!


Evo linka na temu KLIK OVDE

user posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
25.6.2017 15:39:00   
ziel
Da se prijavimo.
Nismo do sad koristili Pharmalife proizvode ali bismo zeljeli. user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
25.6.2017 17:07:47   
bejbibi
Pozdrav
Mi smo imali priliku koristiti pharmalife proizvode i veoma smo zadovoljni :) od fitobalma kod kaslja i broncamil sirupa ,mapez zpreja ljeti protiv komaraca :o ,apis gola sprej kod grlobolje ...
Preporuka svima :)
Naravno ,zeljeli bi probati i ostale proizvode ;) pogotovo apetito

< Poruku je uredio bejbibi -- 25.6.2017 17:10:27 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
25.6.2017 17:30:30   
Cakan
Pharmalife je odlican,probali smo dvije vrste sirupa,mast i sprej i sa svim imamo dobro iskustvo..djecak je prezadovoljan bio ukusima sirupa,a inace odbija ako je lijek ruznog ukusa.Zadovoljno dijete-zadovoljna mama user posted image .Preporucujem svima,mi smo redovni kupci user posted image jer nama Pharmalife pomaze skoro 5 godina.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
25.6.2017 18:51:41   
Jasnalajla
moja djevojcica ima 15 mjeseci sklona je virozama i ima slab apetit koristim imuno sirup i odlican je imala sam priliku koristiti i balsamicogeli zaista proizvodiod Pharmalife su fantasticni ,bilo bi lijepo osvojit vas paket jer zaista su cudotvorniuser posted image

(odgovor članu emči)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
26.6.2017 8:07:11   
manuela RR
Jutro ...
Mi smo koristili Omega junior kap i IMUNNO sirup sa cinkom za imunitet. ..
Uvijek ih uključimo kad su virusi aktuelna za jačanje imuniteta još iz vrtića. ..
Najčešće je to u proljeće i jesen. ...
Ostale proizvode nismo bili u prilici da probamo ali ne sumnjam u kvalitetu istih. ..
PHARMALIFE proizvodi user posted image

< Poruku je uredio manuela RR -- 26.6.2017 8:08:13 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Jasnalajla)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
30.6.2017 8:03:08   
ss2017
Mi smo do sada koristili Imuno sirup i jako često koristimo Apis Gola sprej za grlo, i to su nam uistinu odlični proizvodi. Imamo povjerenja u Pharmalife proizvode i naravno da ćemo Vas koristiti i dalje. Ovih dana emo probati i Appettito sirup jer mi roditelji bi uvijek željeli da nam djeca jedu još samo malo bolje user posted image

< Poruku je uredio ss2017 -- 30.6.2017 8:04:26 >

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
30.6.2017 10:03:22   
emči
Evo da se i mi prijavimo po treci put 😊☺
Nadam se da cemo ovaj put imati vise srece jer iako smo probali dosta Pharmalife proizoda ipak je ostalo jos nekoliko koje zelim isprobati sa svojom djecicom.
Do sad samo pozitivno iskstvo imam sa ovim proizvodima.
Uvijek su nam pomagali i uvijek u apoteci biram Pharmalife jer biram kvalitet.

_____________________________

Srecu ne mozes kupiti ali je mozes roditi.

(odgovor članu ss2017)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
1.7.2017 13:29:20   
vernes
osvojili smo paketic u nagradnoj igri koristili iponovo kupili prezadovoljni smo sve pohvale za pharmalife proizvode

(odgovor članu emči)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
4.7.2017 17:47:47   
marketing RR
Dobitnik prvog Pharmalife paketa za juni mesec je bejbibi, čestitamo user posted image

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Pozdrav
Mi smo imali priliku koristiti pharmalife proizvode i veoma smo zadovoljni :) od fitobalma kod kaslja i broncamil sirupa ,mapez zpreja ljeti protiv komaraca :o ,apis gola sprej kod grlobolje ...
Preporuka svima :)
Naravno ,zeljeli bi probati i ostale proizvode ;) pogotovo apetito


(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *