|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
4.7.2017 17:48:22   
marketing RR
Dobitnik drugog Pharmalife paketa za juni mesec je Cakan, čestitamo user posted image

IZVORNA PORUKA: Cakan

Pharmalife je odlican,probali smo dvije vrste sirupa,mast i sprej i sa svim imamo dobro iskustvo..djecak je prezadovoljan bio ukusima sirupa,a inace odbija ako je lijek ruznog ukusa.Zadovoljno dijete-zadovoljna mama user posted image .Preporucujem svima,mi smo redovni kupci user posted image jer nama Pharmalife pomaze skoro 5 godina.



(odgovor članu Cakan)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
4.7.2017 17:50:01   
marketing RR
Dobitnik trećeg Pharmalife paketa za juni mesec je emči, čestitamo user posted image

IZVORNA PORUKA: emči

Evo da se i mi prijavimo po treci put 😊☺
Nadam se da cemo ovaj put imati vise srece jer iako smo probali dosta Pharmalife proizoda ipak je ostalo jos nekoliko koje zelim isprobati sa svojom djecicom.
Do sad samo pozitivno iskstvo imam sa ovim proizvodima.
Uvijek su nam pomagali i uvijek u apoteci biram Pharmalife jer biram kvalitet.


(odgovor članu emči)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
4.7.2017 17:51:44   
marketing RR
Dragi korisnici, čestitamo na osvojenom paketu! Pošaljite nam do 9.7. podatke - ime, prezime, adresa u BIH i broj telefona.

Sve najbolje!

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
6.7.2017 20:33:47   
bejbibi
Hvala puno na nagradi :) jedva cekamo da probamo proizvode

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
7.7.2017 8:08:47   
vedada
Jedno pitanje, Isilax koliko dugo možemo koristiti, kupili smo i dajem mu jednom dnevno s obzirom da ima 2 godine i 6 mjeseci. Može li se naviknut organizam, jer strarno smo morali davat siru, bas se patio. Sad je bolje al strah me davat duže vrijeme.

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
7.7.2017 22:47:44   
emči
Hvala puno Pharmalife na nagradi. ☺


_____________________________

Srecu ne mozes kupiti ali je mozes roditi.

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
25.7.2017 21:08:32   
Ringerajin doktor

IZVORNA PORUKA: vedada

Jedno pitanje, Isilax koliko dugo možemo koristiti, kupili smo i dajem mu jednom dnevno s obzirom da ima 2 godine i 6 mjeseci. Može li se naviknut organizam, jer strarno smo morali davat siru, bas se patio. Sad je bolje al strah me davat duže vrijeme.



Poštovana Mama, ISILAX sirup , Pharamalife Research, Italija , se može davati dugo u kontinuitetu I bez pauze , a u cilju održavanja redovne omekšane stolice.

ISILAX sirup , ne dovodi do navikavanja I lenjosti creva. Iz tih razloga ga koriste I osobe ( deca I odrasli ) koji žive sa opstipacijom : invalidi, slabije pokretni, rekonvalescenti , popstoperativno ..

Funkcionalna opstipacija kod dece kao što je Vaše se ne rešava momentom pražnjenja creva I potrebno je nastaviti sa primenom sirupa ( bilo kog laxative ) duže da bi se održavala omekšana stolica I omogućilo zarastanje analnih fisura koje najčešće prate opstipaciju kod dece.

Postojanje analne fisure dovodi do potiskivanja od strane deteta I ponovnog razvoja opstipacije.

Održavanje redovne stolice u periodu tretiranja opstipacije dovodi I do ,, uobročavanja ,, deteta I redovnog ritma pražnjenja.

Iz navedenih razloga se preporučuje duža upotreba laxativa ali onog koji NE dovodi do navikavanja I lenjosti creva kao što je ISILAX.

Dr Mirjana Mišić

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
8.8.2017 0:01:42   
hatepsut
U akciju krećemo s imuno sirupom da se osiguramo od viroza i gripa.

Sprej za grlo nam je no.1 kad su u pitanju grlobolje , uz sprej nam
Ne treba antibiotik !

Preporučujemo svima ,a kako i nebitno kad smo jako zadovoljni !

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Ringerajin doktor)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
18.8.2017 15:51:42   
Cakan
Drage mame,imam pitanje za dobitnice Pharmalife paketa za mjesec juni,jeli vam stiglo :) ?Meni jos nije,pa samo da provjerim :) ,Mapez sprej smo kupili,nismo mogli docekati poklon :) .Nadamo se da ce ubrzo.

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
6.9.2017 2:02:18   
marketing RR


Dragi Ringerajci,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Vitamedic, distributera Pharmalife proizvoda.

Pozivamo vas da napišete svoje iskustvo u korišćenju Pharmalife proizvoda, a jako će nas obradovati ukoliko nam pošaljete i fotografiju svog mališana sa nekim od Pharmalife proizvoda. Želimo da čujemo vaše utiske, na koji način su ovi preparati pomogli članovima vaše porodice, jer vaša iskustva nam znače da budemo još bolji i radimo na kvalitetu naših proizvoda. Upravo to i jeste naša misija - da Pharmalife program pomaže i postane omiljeni i neizostavni član vaše porododične apoteke.



Pisanjem svog iskustva (i postavljanjem fotografije ukoliko želite) konkurišete za PHARMALIFE PAKET proizvoda koji sadrži IMMUNO (sirup sa Cinkom), BRONCAMIL (sirup), APIS GOLA (oralni sprej) i FITOBALM (gel).


PROČITAJ VIŠE ...


user posted image



Na kraju septembra mjeseca, žiri (koji čine direktor kompanije Vitamedic i direktor Ringeraja.ba) odabraće 3 pobjednika kojima će paket biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora). Konkurisanje, podrazumeva i da će vaše iskustvo biti objavljeno na sajtu kompanije Lifemedic, odnosno da će fotografija ukrasiti isti sajt. Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime prezime, kako bi vaša iskustva bila vjerodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu kompanije Vitamedic. Tokom trajanja kampanje, dobitnici se ne mogu ponavljati.



U svakom paketu se nalazi:


APIS GOLA (oralni sprej) - BRZA POMOĆ KOD UPALA GRLA I USNE DUPLJE (od 1 godine života)

Antibiotska terapija u lečenju prehlada nije adekvatna jer antibiotici ne djeluju na viruse pa se preporučuje alt_ernativna terapija (Herbalna i Api terapija) koja brzo, efikasno i bezbjedno može ublažiti ove neprijatne simptome a naročito je pogodna za primjenu u dječijem uzrastu. Kao najpoznatiji predstavnik api terapije i najkorisniji u tu svrhu se već dugo godina koristi prečišćeni ekstrakt propolisa koji dokazano posjeduje antinflamatorno dejstvo (smanjuje crvenilo - upalu), antimikrobno i antifungicidno dejstvo (sprečava rast bakterija i gljivica), antivirusno dejstvo, pospješuje zarašćivanje rana – oštećena sluzokoža (afte) i umanjuje bol prilikom gutanja.


user posted image


Apis gola sprej za grlo sadrži visoko prečišćene ekstrakte: Propolisa + Žalfije + Timijana + Acerole



FITOBALM (gel) - OLAKŠAVA DISANJE, UMIRUJE KAŠALJ


Bebe odmah po rođenju posjeduju imunitet koji nasljeđuju od svoje majke, ali nisu potpuno zaštićene od velike grupe virusa (Adeno,Rino virusa ….preko 200 različitih virusa) koji uzrokuju infekcije gornjih disajnih puteva-PREHLADU. To znači da će većina zdravih beba imati šest do osam prehlada prije prvog rođendana. Naučno je dokazano da esencijalna ulja Bora, Srebrne jele, Mirte nanešena na grudi i leđa djeteta isparavaju pod uticajem tjelesne temperature, dijete ih inhalira te uspješno razrjeđuju gustu nagomilanu sluz i opuštaju glatke mišiće bronhija. Na taj način djetetu smiruju kašalj i olakšavaju disanje a pri tome su potpuno prirodni i bezbjedni za upotrebu od rođenja ( od 0 mjeseci) kao i za djecu starijeg uzrasta.


user posted image


Prva pomoć kod bebine prehlade, sadrži esencijalna ulja Bora, Mirte i Srebrne jele



IMMUNO (sirup sa Cinkom) - PRIRODNO RJEŠENJE ZA JAK IMUNITET



IMUNITET predstavlja odbrambeni sistem organizma. U zavisnosti od njegovog statusa i pravilnog funkcionisanja predstavlja ključ za sve bolesti – od prehlade do težih oboljenja. Međutim, u najranijem uzrastu imunitet nije dovoljno efikasan i razvijen tako da nije spreman u potpunosti da se efikasno bori protiv svih zaraza.

user posted image


Immuno sirup je jedinstvena kombinacija dva neophodna minerala (cinka i bakra), biljnih ekstrakata i vitamina za zdravlje Vašeg djeteta od prve godine.


Kome se preporučuje Immuno sirup ?

- Djeci sa oslabljenim imunitetom
- Kod čestih respiratornih infekcija (virusne i bakterijske)
- Infekcije (uho,grlo,nos )
- Atopična stanja (rhinitis,dermatitis,astma )
- Herpes infekcije (varičele ...)
- Preventivno.



BRONCAMIL (sirup) - PRVA POMOĆ KOD KAŠLJA (od 1 godine života)

Statistika pokazuje da predškolsko dijete ima 5-8 prehlada u toku godine sa prosječnim trajanjem od 8-9 dana, što znači da je kašalj prisutan najmanje 60 dana godišnje. Takođe, jedan od čestih uzroka nastanka kašlja kod djece je postnazalno slivanje, kao posljedica akutnih ili hroničnih upala sluznice nosa, trećeg krajnika ili sinusa. Kašalj je složen kataralni proces koji se sastoji iz više faza (nadražajna faza, inflamacija, produktivna faza). Zbog toga se preporučuje upotreba složenih biljnih sirupa koji sadrže veći broj različitih biljnih ekstrakata koji mogu efikasno pokriti sve faze kataralnog procesa (od nadražajne faze, inflamacije pa do produktivne faze).

user posted image


Broncamil sirup je složenog sastava: 6 komponentni biljni sirup sadrži visokoprečišćene ekstrakte i prečišćena biljna ulja: Timijana+Bokvice+Smilja+Bora+Eukaliptusa+Divljeg suncokreta.
user posted image


Pharmalife research je farmaceutska kompanija iz Italije sa dugom tradicijom proizvodnje prirodnih dijetetskih i kozmetičkih preparata namenjenih djeci i odraslima.

Svi proizvodi su proizvedeni po najvišem proizvođačkom standardu (GMP).

Za sprovođenje farmakoloških analiza i kliničkih studija, saradnja se ostvaruje sa najznačajnijim institucijama koje rade na području fitoterapije (Univerzitet MESSINI, Centar za prirodnu medicinu bolnice u Empoliju, univerzitetski centri u Italiji). Stručni radovi redovno se objavljuju u poznatim farmaceutskim časopisima.


Radujemo se unapred vašim iskustvima, porukama, sugestijama i prema potrebi pitanjima, vezano za upotrebu Pharmalife proizvoda.
U takmičenje ulaze svi komentari napisani od predhodnog nagradnog konkursa pa do kraja septembra.





(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
6.9.2017 2:03:07   
marketing RR

IZVORNA PORUKA: Cakan

Drage mame,imam pitanje za dobitnice Pharmalife paketa za mjesec juni,jeli vam stiglo :) ?Meni jos nije,pa samo da provjerim :) ,Mapez sprej smo kupili,nismo mogli docekati poklon :) .Nadamo se da ce ubrzo.


Da li vam je stigao paket?

(odgovor članu Cakan)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
6.9.2017 7:17:02   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: hatepsut

U akciju krećemo s imuno sirupom da se osiguramo od viroza i gripa.

Sprej za grlo nam je no.1 kad su u pitanju grlobolje , uz sprej nam
Ne treba antibiotik !

Preporučujemo svima ,a kako i nebitno kad smo jako zadovoljni !


Piši draga koji sprej i to da probamo?

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
6.9.2017 7:38:32   
Cakan
Da,stigao je,prije par dana user posted image ..Odusevljeni smo,kao i uvijek, sa Pharmalife proizvodima.Mapez je vec bio isproban,tako da nastavljamo sa njim..komaraca ni na mapi user posted image .Isilax je odlican,ukusan i brzo djeluje :) ,Apetito nama trenutno ne treba,ali imamo jednu malu komsinicu koja "muku muci" sa hranom pa cemo joj posuditi nas sirup,sigurni smo da ce joj pomoci user posted image .Imam pitanje za Omega kapi,cula sam da se ne smiju uzimati u ljetnom periodu (tj. u periodu malo jaceg sunca),da li je to tacno?Hvala puno,i vama i Pharmalife-u!!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
13.9.2017 1:48:48   
Leptirica87
Mi do sada nismo imali priliku koristit Vase proizvode, ali obzirom da je moja djevojcica malo "teska" kada je u pitanju raznovrsna ishrana razmisljam da joj ukljucim neki sirup za imunitet, posebno sada kada nam se blizi zima i viroze.
Voljeli bi smo isprobati upravo Vas sirup IMMUNO, jer citajuci mnoga pozitivna iskustva mama, sigurna sam da ne bih pogrijesila i da bi to bio pravi izbor.
U svakom slucaju zelim Vam mnogo uspjeha u daljem radu.
Lijep pozdrav za nasu RR i kompaniju Vitamedic i Pharmalife

(odgovor članu Cakan)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
13.9.2017 10:05:35   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: hatepsut

U akciju krećemo s imuno sirupom da se osiguramo od viroza i gripa.

Sprej za grlo nam je no.1 kad su u pitanju grlobolje , uz sprej nam
Ne treba antibiotik !

Preporučujemo svima ,a kako i nebitno kad smo jako zadovoljni !


Piši draga koji sprej i to da probamo?


APSI GOLO sprej . Nama je No.1 .


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
24.9.2017 13:14:16   
marketing RR
Dragi naši,

Prijavite se u ovde temi, POŽURITEEE :) ukoliko želite da osvojite vredan PHARMALIFE PAKET, jer kompanija Vitamedic za 3 mame na Ringeraji na kraju septembra poklanja vredan i koristan paket koji sadrži:
IMMUNO (sirup sa Cinkom), APIS GOLA (oralni sprej), BRONCAMIL (sirup) i FITOBALM (gel).


PRIJAVITE SE OVDE na temi, i napišite da li ste probali ili bi ste želeli da probate PHARMALIFE proizvode.


< Poruku je uredio marketing RR -- 24.9.2017 13:23:13 >

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
24.9.2017 14:24:19   
salmy
Sve probali i pohvale da je odlično
Najviše nam se dopao sprej za grlo i kremica...
Osim što lijepo miriše ...Dosta ublaži kašalj i sprijecava dalju infekciju

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
24.9.2017 16:36:58   
ziel
Mi bismo imali volju probati Vase proizvode. user posted image user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
24.9.2017 20:19:21   
irenaa
Apis Gola i Fitobalm koristimo kod svake prehlade, sve preporuke, pomaze nam. Imunno koristimo u jesen, preventivno. Sirup nismo do sada koristili. Jako bi nas obradovao paket user posted image Odlican poklon. user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
25.9.2017 0:04:36   
cecab
Koristimo Fitobalm tokom cijele godine, Imuno sirup u jesen i proljece i sprej protiv komaraca ljeti. Proizvodi vrijedni svake marke!
Fitobalm je nas favorit , zahvaljujuci njemu izbjegli smo mnooge inhalacije kortikosteroide. Cim pocne kasalj i curenje nosica, Fitobalm na prsa i izmedju lopatica 3x dnevno par dana.

(odgovor članu irenaa)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
25.9.2017 7:26:30   
Maya_K
Sve pohvale za proizvode, probali smo mapez sprej, apettito sirup, i fitobalm. Isliax smo dobili i proslijedili dalje drugaru kojem je to bilo više potrebno ;)
Probati ćemo i immuno sirup da se bar malo osiguramo od virusa :)

_____________________________

Eman 24.11.2009
Elvin 08.03.2014
Ne mogu oni mene malo platiti koliko ja mogu malo raditi :)

(odgovor članu cecab)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
25.9.2017 8:17:09   
manuela RR
Već sam pisala sta od proizvoda smo probali ali rado bih probala APIS GOLA sprej za grlo. ..Baš bi mi sad dobro došao ☺🤗

< Poruku je uredio manuela RR -- 25.9.2017 8:18:05 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Maya_K)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
25.9.2017 8:51:53   
opasna mala
Pozdrav.Mi smo zadovoljni Pharmalife proizvodima i evo ukazala nam se prilika da ostavimo svoja licna iskustva .Moj sincic je pio Imunoglukan sirup za imunitet i nakon 20 dana poceo je da dobija apetit.Veoma sam zadovoljna i preporucila bih ga svima .Takodje smo koristili i FITOBALM GEL prirodna pomoć za simptome prehlade.Odlican je <3 ;) :)

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
25.9.2017 9:02:14   
caramela
Nemamo iskustva, zasigurno bi probali imuno sirup sa cinkom. Lijepe nagrade nudite, potrebno za zastitu nadolazece sezone virusa. Hvala Vam. 😍❤🍀

(odgovor članu opasna mala)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
25.9.2017 10:22:00   
Venera12
Probali smo par vasih proizvoda i odlicni su.Voljeli bi da ih oprt osvojimo jer mucimo muku sa prehladom vec duze vrijeme i slabo nam sta pomaze!!

(odgovor članu caramela)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *